Rusi otrovali najmanje 100 cecenskih tinejdzerki!

Post Reply
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9950
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#1 Rusi otrovali najmanje 100 cecenskih tinejdzerki!

Post by Bosanac sa dna kace »

Prica mi danas, uh pardon juce :) jedan poznanik, student iz Cecenije , da su Rusi otrovali preko 100 djevojcica, odnosno djevojki u starosti od 14-17 godina u srednjim skolama u Ceceniji, mnoge su vec na postelji pravo, a neke se oporavlaju, medjutim ono sto su doktori otkrili jeste da ce se mnoge od njih sasvim oporavit i imati samo jednu posljedicu;NEPLODNOST! Nece moc radjat djecu! A Cecnima je inace porodica svetost!
Kako mi rece poznanik u zadnje dvije godine broj stanovnika u citavoj Rusiji opao je za 1 000 000, i samo je Cecnija, uprkos svom tom rau i paklu u kom se nalazi, od svih republika sto veciih sto manjih imala znacajan porast stanovnistva!!!!
Pa dokle vise!?
Kaze da su se roditelji prepali i da vec niko ne zeli da salje djecu u skolu!
Gdje su svi ti antiteroristi, sve ti borci za ljudska prava, borci za prava i slobode, citava Rusija o tome suti!
Mene licno ne cudi, jer cini mi se da je Staljin reko za Cecene, da ih ubijaju kolko mogo a da kad njihov broj bude blizu 1 milion da ih kolju i istrebljuju kolko mogu! :x :x :x
A kako se cini svom tom sukobu na Kavkazu se ne nazire kraj, jer sto ih vise kolju i tuse, Ceceni su sve jaci, vec se sada razmislaju o organizovanju domova i skoli za djevojke po Turskoj i Egiptu...
http://www.kavkazcenter.com/eng/content ... 4352.shtml
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#2

Post by PipiDugaDevetka »

Pa bila je vijest o trovanju ženske djece u Čečeniji, ali nikada nije došla naredna vijest koja objašnjava kakvo je trovanje bilo u pitanju. Sve mi je jasno, a naročito ako si sinoć gledao CD na Hayatu i razgovor sa onim diplomatom iz UN. Isti tretman, sa istim genocidnim namjerama.
1234
Posts: 145
Joined: 15/08/2004 19:51

#3

Post by 1234 »

Je li to mozda" trovanje" kao onomad na Kosovu ili je li ista moze opravdati ubijanje onoliko djece u Rusiji od cecenskih terorisata ili kako to uvjek nadete temu gdje teroristi ili povezani sa njima stradaju zar ne znate diskutovati o necemu veselom ako vam je zivot jadan da barem na internetu diskutujete o necemu optimistickom
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#4

Post by St.Germain »

1234 wrote:...zar ne znate diskutovati o necemu veselom ako vam je zivot jadan da barem na internetu diskutujete o necemu optimistickom
ovo je javni forum na kojem se diskutuje o svemu i svacemu...Ako nemas sta pametno reci na temu, ne javljaj se, brate...Posteno?

Ne bih da se pozivam na ove argumente rekla-kazala, ali valjda je svima vec jasno da su Ceceni prodani za gas. Zato nijedna evropska vlada ne namjerava da se oglasava po ovom pitanju niti se uopste Cecenija tematizira u susretima sa ruskim vlastima...Kad su pare u pitanju, zakoni pravde ne vaze (vidjeti pod politicki kurvaluk na bliskom Istoku)
1234
Posts: 145
Joined: 15/08/2004 19:51

#5

Post by 1234 »

Slazem se bas zato i kazem zASTO DISKUTOVATI O CRNJACIMA jA LICNO NISAM VIDIO-LA OVU VIJEST NIGDJE
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#6

Post by Kwaheri »

1234 wrote:Slazem se bas zato i kazem zASTO DISKUTOVATI O CRNJACIMA jA LICNO NISAM VIDIO-LA OVU VIJEST NIGDJE
...kao sto niste vidjeli ni srebrenicu, zvornik, prijedor...
"samo piti, pevati i glavu u pesak..."
1234
Posts: 145
Joined: 15/08/2004 19:51

#7

Post by 1234 »

u STVARI mnogo si u pravu ja zaista ne znam zasto se ja ovde zadrzavam uopste kad sve vase teme na forumu su ili u vezi islama koji je po vama potlacen a nije pogledaj UAR i oni su Muslimani ali ne vjerujem da bi razglabali o ovim vasim temama Znaci sirotinja se bavi ovim crnjacima , ili protv Srba Hrvata Slovena Kako bi ti to molim te nazvao Ali dobro si me upozorio i ja idem sada na druge forume gdje narod diskutuje o civilizaciji i gdje mozda nesto naucim Ostaj u miru nemoj da se nerviras
1234
Posts: 145
Joined: 15/08/2004 19:51

#8

Post by 1234 »

Nemogu jos a da ne dodam Zenicu zapaljenu djecu u Vakufu Srpska podrucja u Sarajevu Mostaru ili je si li mozda cuo za Jasenovac
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#9

Post by St.Germain »

1234 wrote:u STVARI mnogo si u pravu ja zaista ne znam zasto se ja ovde zadrzavam uopste kad sve vase teme na forumu su ili u vezi islama koji je po vama potlacen a nije pogledaj UAR i oni su Muslimani ali ne vjerujem da bi razglabali o ovim vasim temama Znaci sirotinja se bavi ovim crnjacima , ili protv Srba Hrvata Slovena Kako bi ti to molim te nazvao Ali dobro si me upozorio i ja idem sada na druge forume gdje narod diskutuje o civilizaciji i gdje mozda nesto naucim Ostaj u miru nemoj da se nerviras
ovakav utisak mozes steci povrsnim pregledom tema i pogledom punih predrasuda. Nije da vecina tema nema veze sa muslimanima, ali ako skines naocale, vidjet ces da ima razlicitih pogleda na probleme...A druga je stvar, ako su ti teme teske....Ima i drugih foruma kao sto ti rece....Recimo forum za fanove skupljanja salveta
Ne zivimo u Teletubbie-Land, je li...
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#10

Post by St.Germain »

1234 wrote:Nemogu jos a da ne dodam Zenicu zapaljenu djecu u Vakufu Srpska podrucja u Sarajevu Mostaru ili je si li mozda cuo za Jasenovac
e na kog ja trosim energiju
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#11

Post by Kwaheri »

1234 wrote:u STVARI mnogo si u pravu ja zaista ne znam zasto se ja ovde zadrzavam uopste kad sve vase teme na forumu su ili u vezi islama koji je po vama potlacen a nije pogledaj UAR i oni su Muslimani ali ne vjerujem da bi razglabali o ovim vasim temama Znaci sirotinja se bavi ovim crnjacima , ili protv Srba Hrvata Slovena Kako bi ti to molim te nazvao Ali dobro si me upozorio i ja idem sada na druge forume gdje narod diskutuje o civilizaciji i gdje mozda nesto naucim Ostaj u miru nemoj da se nerviras
znam mnoooogo sam u pravu :-)
i
ne nerviram se...takvi me vise ne iznenadjuju, rekoh ti...pesak cuda cini...siroko ti polje...sve do emirata...cybersko :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#12

Post by Kwaheri »

St.Germain wrote:
1234 wrote:Nemogu jos a da ne dodam Zenicu zapaljenu djecu u Vakufu Srpska podrucja u Sarajevu Mostaru ili je si li mozda cuo za Jasenovac
e na kog ja trosim energiju
:? znaci ima crnjaka i u tom svetu...ma ko bi rek'oooo...zar nije sve obojano u pink :D , po poslednjoj modi...
da pamtis
Posts: 1514
Joined: 16/07/2005 14:10

#13

Post by da pamtis »

1234 wrote:Nemogu jos a da ne dodam Zenicu zapaljenu djecu u Vakufu Srpska podrucja u Sarajevu Mostaru ili je si li mozda cuo za Jasenovac
alo bre jes' normalan otvori novu temu jasenovac, ili srpsku decu u Zenici/Mostaru/Sarajevu pa cemo o tome na toj temi. Koji qqqqq spominjes Jasenovac na ovoj temi.....
vesela
Posts: 1244
Joined: 08/12/2005 20:03

#14

Post by vesela »

Ja sam joj to rekla neki dan na drugoj temi, a ona ni habera. Ocito se boji otvoriti takvu temu jer bi bila poklopljena u tri sekunde, posebno za njene "zrtve" u Sarajevu. Sve bih joj imenovala i adresu dala sta su ti radili. :x
vesela
Posts: 1244
Joined: 08/12/2005 20:03

#15

Post by vesela »

Ja sam joj to rekla neki dan na drugoj temi, a ona ni habera. Ocito se boji otvoriti takvu temu jer bi bila poklopljena u tri sekunde, posebno za njene "zrtve" u Sarajevu. Sve bih joj imenovala i adresu dala sta su ti radili. :x
vesela
Posts: 1244
Joined: 08/12/2005 20:03

#16

Post by vesela »

Izvinjavam se zbog ponovljenog teksta. Greska do mene.
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9950
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#17

Post by Bosanac sa dna kace »

PipiDugaDevetka wrote:Pa bila je vijest o trovanju ženske djece u Čečeniji, ali nikada nije došla naredna vijest koja objašnjava kakvo je trovanje bilo u pitanju. Sve mi je jasno, a naročito ako si sinoć gledao CD na Hayatu i razgovor sa onim diplomatom iz UN. Isti tretman, sa istim genocidnim namjerama.
ah pa dobro neam priliku da gledam balkanske programe jer nisam u BiH!
a na linku koji sam dao ima nesto o tome... svi Cecenii koji us ovjde pravo su se zabrinuli jer i oni imaju sestre, a vala i zenili bi se! :-)
A sto neko spomenu da su Cecenni prodati za gas, pa jeset sav taj rat vodi se zbog svega toga, jer oni bi gad prodavali i od njega zivjeli a ne od milostinje sto im se daje na kasikicu jednom godisnje za Bajram!
95% novca od eksplatisanog gasa i ostalih minerala i drveta iz Cecenije ide direktno za Moskvu u privatne dzepove, 3% ide u ruski drzavani budzet, 2% za Ceceniju i to uglavnom u privatne dzepove, a narodu ako se prospe koja mrvica od komada. Dnevno se iz Cecnije proda gasa najmanje u vrijednosti od 1 milion dolara, Ceceni od toga ne dobiju fakticki nista!
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#18

Post by digger »

Isuvise propagande da bi se uzelo kao tacna vijest. Istovremeno, tesko naci logiku. Nesto kao da su se lavovi u Pionirskoj hranili djecom... :roll:

Pratim redovno BBC, CNN i novine ali nista o ovome.
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9950
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#19

Post by Bosanac sa dna kace »

digger wrote:Isuvise propagande da bi se uzelo kao tacna vijest. Istovremeno, tesko naci logiku. Nesto kao da su se lavovi u Pionirskoj hranili djecom... :roll:

Pratim redovno BBC, CNN i novine ali nista o ovome.
Pogledaj link koji sam stavio na pocetku teme!
evo i ovdje http://www.kavkazcenter.com
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#20

Post by manki »

baš mi je žao tih djevojaka ako se stvarno dogodilo,ali budimo iskreni čemu ovako bezze i nepotrebne teme ?? koga je uopće briga ??
kad bi sad svako otvarao teme u Vijetnamu sletio bus,u Indiji se pogušili,dvoje Rusa upali u hladno jezero,Norvežanin skočio s mosta itd.. gdje bi nam kraj bio ? lol :lol:
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9950
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#21

Post by Bosanac sa dna kace »

manki wrote:baš mi je žao tih djevojaka ako se stvarno dogodilo,ali budimo iskreni čemu ovako bezze i nepotrebne teme ?? koga je uopće briga ??
kad bi sad svako otvarao teme u Vijetnamu sletio bus,u Indiji se pogušili,dvoje Rusa upali u hladno jezero,Norvežanin skočio s mosta itd.. gdje bi nam kraj bio ? lol :lol:
stas vala neko voli da vazi o seksu-drogi-alkoholu, neko o pletenju carapa i heklanju, neko o politici, neko o vjeri, neko o autima, neko samo o sportu....itd...itd...sve u svemu mi na Balkanu vazda brinemo prvo tudju brigu pa onda svoju! 8) 8-)
Post Reply