Rukometna reprezentacija BiH

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Nasa Stvar
Posts: 315
Joined: 16/07/2015 04:07
Location: Ilidza

#6076 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Nasa Stvar »

Standardno nase crne rupe,podsjeti me na tunis na prvenstvu u kataru tada smo cini mi se vodili 2 razlike 5 minuta prije kraja i uspjeli izgubit,luzerski i mahalski mentalitet i cao
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#6077 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by svi u napad »

Sta reci? Prvo poluvrijeme 12 minuta sa igracem manje. No i pored sudija igrali smo relativno dobro i ocekivao sam da cemo u drugom zaigrati bar isto. Kad ono kurko kao i obicno proda 6-7 lopti ko zadnji levat i to se mora platiti. Jebo te u prvo, poluvremenu krila urade i dadnu golova vise nego u svih zadnjih 10 godina i umjesto da nastavis tako ti igras na pivote i gubis lopte bez veze. Oni cijelo drugo vrijeme po desnoj strani Bozovic i onaj celo na krilu (iako je bio najbolji zaboravio mu ime) rasturaju a mi stalno sa Prceom na toj strani koji se izmorio i ne moze odraditi svoj posao. Ne znam nekako me najvise ovi rukometasi nasikiraju jer imaju znanje ali stalno iste pocetnicke greske u dodavanju koje veo traju godinama. Siguran sam da smo mi ubjedljivo na prvom mjestu od svih repki po pogresnim dodavanjima. jebi ga dzaba se sikirao jos se na hanumu izdera zbog njih. laku noc vam zelim.
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6078 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Edin H. »

Steta, borili su se momci, sudija ubio moral kompletno sudjenjem u prvom poluvremenu.
elk
Posts: 2793
Joined: 14/08/2006 12:03

#6079 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by elk »

Kraljevi prvih poluvremena.u kosarci i rukometu.
Baho nije peh,on je neznalica i ublehas.on samo ovdje moze biti komentator.
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#6080 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Vega_Brothers »

Da smo onda pobjedili Bjelorusiju u Zenici plasirali bi se na veliko takmičenje.

Da smo u ovim kvalifikacijama pobjedili Austriju u Sarajevu plasirali bi se na veliko takmičenje.

Malo ko je imao više sreće u žrijebu i bolje prilike od nas posljednih godinaa a sve smo ih upropastili. Ista ova Austrija se još od našeg duela na SP u Kataru nigdje nije plasirala jer je u međuvremenu morala za to biti bolja od, pazite sad, Španije, Njemačke i Danske.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#6081 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by pirmin »

Evo ide sad poslije utakmice neki film o religiji.
To je za nas, kakav crni sport!
Daj narodu bajki. :thumbup: :thumbup:
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#6082 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Ajatolah_ »

karanana wrote:
pirmin wrote:Ima li i jednog sporta gdje nam se ne istice toliko taj luzerski mentalitet?
Nekako u rukometu mi se cini najistaknutiji
A čuvene treće četvrtine u košarci?
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6083 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Edin H. »

Ajatolah_ wrote:
karanana wrote:
pirmin wrote:Ima li i jednog sporta gdje nam se ne istice toliko taj luzerski mentalitet?
Nekako u rukometu mi se cini najistaknutiji
A čuvene treće četvrtine u košarci?
J... ga, zaletili se na pocetku da se izbore sa sudijama, te znog istih nisu napravili prednost, logicno je da poslije padnu fizicki, pa I psihicki nakon onakvih odluka.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#6084 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by north »

U pravu je ko napisa da smo u ovom sportu najveći luzeri...mislim u svim kolektivnim sportovima, bogami I pojedinačnim smo jedna od najnetalentovanijih sportskih nacija kad treba u najvažnijem momentu pokazati zube, dobiti ključnu tekmu i napraviti nešto....ali što u rukometu stalno pušimo foru, pa to je za sjesti i plakati....koji je ovo put da pušimo u odlučujućoj utakmici gdje imamo šansu za plasman na prvenstvo? Osim Islanda koji je bio za pohvalu, sve drugo po ušima I sve na istu foru, toliko puta deja vu, malo pokažemo zube i onda kako tekma odmiče raspad i kraj price :skoljka: ...Mislim i to treba znati, malo ko nam tu može parirati :thumbup: ...Nekad kontam da je bolje da nema ovakvih utakmica, bolje završiti treći u grupi i odmah ispasti, nego ovako bolno gubiti u odlučujućim utakmicama i vazda popišan dočekati kraj utakmice...nisu ni košarkaši ni fudbaleri se nešto proslavljali ove dvije decenije, ali što rukometaši znaju nas prskati po faci svaka im cast :D :skoljka:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#6085 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Romanista 101% »

Ja sam rukometase odavno prestao gledati.
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#6086 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Vega_Brothers »

Igrači koji su pokazali da se može na njih računati i u budućnosti:

B. Burić 27 godina
S. Burić 27 godina
M. Panić 27 godina
M. Vegar 27 godina
D. Malinović 25 godina
S. Predragović 22 godine
K. Jarak 21 godina
A. Ovčina 28 godina
V. Vranješ 29 godina
T. Nuić 29 godina
J. Perić 25 godina


Igrači koji nisu stari prema godinama ali u reprezentaciji djeluju istrošeno, kao da su dali što su imali i treba vidjeti ima li tu i volje i snage za dalje jer ovako ne ide:

F. Vražalić 27 godina
M. Tarabocchia 29 godina


Hitno se zahvaliti uz cvijeće i slike:

I. Karačić 32 godine
D. Čelica 31 godina
I. Karačić 32 godine
N. Prce 37 godina
M. Toromanović 33 godine


Ostaviti čovjeka jer i dalje ima mjesta u odbrani jednog od najačih europskih klubova:

M. Terzić 34 godine
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6087 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Luzerska reprezentacija, luzerska nacija. Milion puta smo dokazali da smo luzeri u sportu. U rukometu, možda i najviše. :? :skoljka:

Vodiš dobrim dijelom utakmice po 3-4 razlike, a na kraju budeš nabušen sa par golova. :roll: Jebi ga, nije nam prvi put. Ovakav poraz smo do sad vidjeli hiljadu puta.

Al' ima ona stara dobra utjeha, bitno je učestvovati. :mrgreen:

Biće bolje drugi put. :skoljka:
User avatar
Maharadza
Posts: 16720
Joined: 30/01/2013 15:13

#6088 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Maharadza »

pirmin wrote:Evo ide sad poslije utakmice neki film o religiji.
To je za nas, kakav crni sport!
Daj narodu bajki. :thumbup: :thumbup:
Znači Austrijanci nas poderali jer su svi ateisti?! :lol:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#6089 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Bosanski_kralj »

Nisam gledao utakmicu i drago mi je da nisam, sačuvah ovo malo živaca što imam.

Ako je već suđenje bilo kriminalno loše, kako se ne desi da takvo suđenje ponekad kod nas ne probudi inat?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40711
Joined: 29/06/2011 23:39

#6090 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by dječak sa šibicama »

Bahi bi najpametnije bilo da se ostavi komentatorskog posla, on sa rukometom blage veze nema.
User avatar
phillie
Posts: 9356
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6091 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by phillie »

Rukometni Zmajevi bi se od sada trebali zvati "Crna Rupa". Ovu reprezentaciju treba studiozno pregledati koncilij svjetski priznatih psihijatara.
User avatar
p206
Posts: 7948
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#6092 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by p206 »

dječak sa šibicama wrote:Bahi bi najpametnije bilo da se ostavi komentatorskog posla, on sa rukometom blage veze nema.
Nema on blage veze ni sa jednim sportom...grlat lik koji može puno pričati i ništa više.
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6093 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6094 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by nema me tamo »

Kad smo od Tunisa izgubili bio sam ok kad smo sad s Grcima izvukli X bio sam ok..

Uglavnom pomirio se opcenito u zadnjih 3, 4 godine da smo luzeri, a sinoc sam navijao nešto k'o nikad..

Možda što je prvenstvno u Hrvatskoj i bio sam spreman ici 95%.
Pobjego s foruma sinoc inace bi se hvatali za glave svi. :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6095 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Naravno vrlo tesko ili nemoguce je osporiti to da imamo luzerski mentalitet i cim krene ni za stranu mi dignemo ruke. I to je ajde da kazem u svim kolektivnim sportovima......u pojedinacnim nije jer imamo primjera u borilackim sportovima koji to demantuju 100%. E sad nikako makar ja necu smetnuti u tim silnim porazima sa uma sta su nam sve sudije radile u raznim sportovima. Bili smo zaista par puta bukvalno masakrirani od jebenih sudija kao sto je to bilo jucer u prvom poluvremenu ili kao sto je to bilo protiv Madjara u Skenderiji ili kao sto je to uradio sudija na SP u fudbalu protiv Nigerije. Mi smo sinoc u prvom poluvremenu skoro citavo vrijeme i pored nevjerovatnih iskljucenja i siljenja sudija drzali 3 razlike sto znaci vise nego sigurno da je sve bilo korektno da bi bilo najmanje duplo a sto bi bila ogromna prednost i psiholosko ubijanje protivnika. Ovako mi smo igrali zaista izvanredno a sudije su nas psiholoski ubijali ili bolje reci krali....naravno kada se u sve to ukomponuju pocetnicke greske dodjes do onoga sto si imao u drugom poluvremenu.
Inace bilo bi veoma fer i korektno da se sagledaju svi aspekti ovih kvalifikacija u kojima je Suman bio i otac i majka i kucna pomocnica dok fakticki savez skoro i da nije postojao. Niko se ovdje nije osvrnuo recimo (mada to nije od krucijalne vaznosti) gdje je nasa ekipa bila smjestena u Becu. To je samo jedan od pokazatelja da nas moze karati ko hoce ali to vise nema veze sa sportom nego sa jebenom nasom drzavavom koja je odavno karikaturalnog karaktera i u kojoj recimo vijece minsitara boli kurac za reprezentativne selekcije ali zato ce bocarskom savezu hladno dati 10.000. Sport je kao i kultura refleksija stanja u drustvu i iskren da budem mislio sam da cemo ove kvalifikacije bez ikakvih uzbudjenja zavrsiti na trecem mjestu pored prejake Spanije i Austrije koja trenutacno drzi vecinu poluga u rukometnom svijetu. Ovo sto mi generalno imamo od sporta to je jad i cemer jer su nam prije svega domaca prvenstva jad i cemer i da nema dijasporskih igraca bili bi u rangu Farskih ostrva.
Ali bez obzira na sve ono sto se nalazi u bakgroundu naseg sporta i generalno nasih zivota mi smo prvo spremni jebati mater nasim igracima i trenerima bez promisljanja da smo i mi sami igraci politike u nasoj drzavi koja nas drzi kao taoce jer smo mi svi generalno postali supci pored kojih se svijet moze okrenuti naopacke a da kurcom ne mrdnemo. Puno gore stvari od ovih se desavaju u nasoj zemlji ali nas boli kurac sve dok imamo konekciju i mogucnost da palamudimo i anonimno deremo po kome stignemo.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#6096 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Melbourne_Australia »

hrasno38 wrote:Naravno vrlo tesko ili nemoguce je osporiti to da imamo luzerski mentalitet i cim krene ni za stranu mi dignemo ruke. I to je ajde da kazem u svim kolektivnim sportovima......u pojedinacnim nije jer imamo primjera u borilackim sportovima koji to demantuju 100%. E sad nikako makar ja necu smetnuti u tim silnim porazima sa uma sta su nam sve sudije radile u raznim sportovima. Bili smo zaista par puta bukvalno masakrirani od jebenih sudija kao sto je to bilo jucer u prvom poluvremenu ili kao sto je to bilo protiv Madjara u Skenderiji ili kao sto je to uradio sudija na SP u fudbalu protiv Nigerije. Mi smo sinoc u prvom poluvremenu skoro citavo vrijeme i pored nevjerovatnih iskljucenja i siljenja sudija drzali 3 razlike sto znaci vise nego sigurno da je sve bilo korektno da bi bilo najmanje duplo a sto bi bila ogromna prednost i psiholosko ubijanje protivnika. Ovako mi smo igrali zaista izvanredno a sudije su nas psiholoski ubijali ili bolje reci krali....naravno kada se u sve to ukomponuju pocetnicke greske dodjes do onoga sto si imao u drugom poluvremenu.
Inace bilo bi veoma fer i korektno da se sagledaju svi aspekti ovih kvalifikacija u kojima je Suman bio i otac i majka i kucna pomocnica dok fakticki savez skoro i da nije postojao. Niko se ovdje nije osvrnuo recimo (mada to nije od krucijalne vaznosti) gdje je nasa ekipa bila smjestena u Becu. To je samo jedan od pokazatelja da nas moze karati ko hoce ali to vise nema veze sa sportom nego sa jebenom nasom drzavavom koja je odavno karikaturalnog karaktera i u kojoj recimo vijece minsitara boli kurac za reprezentativne selekcije ali zato ce bocarskom savezu hladno dati 10.000. Sport je kao i kultura refleksija stanja u drustvu i iskren da budem mislio sam da cemo ove kvalifikacije bez ikakvih uzbudjenja zavrsiti na trecem mjestu pored prejake Spanije i Austrije koja trenutacno drzi vecinu poluga u rukometnom svijetu. Ovo sto mi generalno imamo od sporta to je jad i cemer jer su nam prije svega domaca prvenstva jad i cemer i da nema dijasporskih igraca bili bi u rangu Farskih ostrva.
Ali bez obzira na sve ono sto se nalazi u bakgroundu naseg sporta i generalno nasih zivota mi smo prvo spremni jebati mater nasim igracima i trenerima bez promisljanja da smo i mi sami igraci politike u nasoj drzavi koja nas drzi kao taoce jer smo mi svi generalno postali supci pored kojih se svijet moze okrenuti naopacke a da kurcom ne mrdnemo. Puno gore stvari od ovih se desavaju u nasoj zemlji ali nas boli kurac sve dok imamo konekciju i mogucnost da palamudimo i anonimno deremo po kome stignemo.





:thumbup: :thumbup:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#6097 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by pirmin »

http://diepresse.com/home/panorama/wien ... tor=CS1-15

Bosnje napale Amerikanca koji je nosio izraelsku zastavu, na trgu poslije utakmice.

Mudato i nadasve inteligentno. :thumbup:

:oops:
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#6098 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by betametazon »

Znaci, po Hrasnom38, mi smo krivi sto igraci ne znaju zadrzati prednost i sto su odigrali 101 bezidejan napad i 101 put izgubili loptu kao amateri? Evo ja se duboko izvinjavam, u sljedecim kvalifikacijama cu biti bolji, obecavam...

Ako nista svjetski smo prvaci u pronalazenju krivaca u svemu drugom osim u vlastitom netalentu. Sve republike bivse sfrj se plasirale ali eto krive su nama sudije, smjestaj itd...
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6099 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Edin H. »

pirmin wrote:http://diepresse.com/home/panorama/wien ... tor=CS1-15

Bosnje napale Amerikanca koji je nosio izraelsku zastavu, na trgu poslije utakmice.

Mudato i nadasve inteligentno. :thumbup:

:oops:
Je li ti mrsko da ukratko prevedes u dvije-tri recenice?
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#6100 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by smijesni_ste »

Ma kriv je Trump... :roll:
Post Reply