Rukometna reprezentacija BiH

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#6051 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by betametazon »

Mi smo jedina reprezentacija koja u dvije utakmice izgubi od istog protivnika ali i dalje tvrdimo da smo bolji :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 31444
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6052 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Prvo poluvrijeme sudije a drugo mi sami gore nego sudije u prvom. To je to doduse nista na sto nismo navikli.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#6053 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by pirmin »

Ima li i jednog sporta gdje nam se ne istice toliko taj luzerski mentalitet?
User avatar
hrasno38
Posts: 31444
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6054 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

betametazon wrote:Mi smo jedina reprezentacija koja u dvije utakmice izgubi od istog protivnika ali i dalje tvrdimo da smo bolji :mrgreen:
E sad pazi ovo kada vodis 3-4 razlike i sudije sviraju korektno a tebe sve ide a protivnika nista onda je velika mogucnost da se ta prednost udupla a u prvom poluvremenu smo za klasu bili bolji iako onemoguceni da igramo punim kapaictetom.
User avatar
karanana
Posts: 47242
Joined: 26/02/2004 00:00

#6055 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by karanana »

pirmin wrote:Ima li i jednog sporta gdje nam se ne istice toliko taj luzerski mentalitet?
Nekako u rukometu mi se cini najistaknutiji
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#6056 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by shake69 »

emmir1 wrote:Isto što je Grahovac uradio sa bacanjem lopte Austrijancima to je uradio i drugi golman .

Na plus dva baca loptu preko terena, Austrijanci zabijaju i Buric isključenje

Umjesto da idemo na plus 3 idemo na plus 1 i igrač manje

Nakon toga je uslijedio raspad
Da, Efendic nas bas zavali s onim potezom! S 3+ bi bilo lakse igrati, ovako... :sad:
User avatar
Better Man
Posts: 16770
Joined: 01/10/2006 20:10

#6057 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Better Man »

Jad, bruku i sramotu koju nam redovno priređuju ne samo rukometaši, već i ostali reprezentativci u drugim sportovima ne vrijedi komentarisati i sve ih kolektivno treba početi ignorisati i prestati pratiti, jer nisu zaslužili.
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#6058 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Sara03 »

Bosna se bodri i kad gubi, i kad vodi! :bih:
Vi ste dečki ovdje zalutali. :D

Baho out. :run:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6059 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by bingov buraz »

Topli Bećir je crna mačka svih naših sportova ,da komentariše sjedeću odbojku ispali bi u drugu ligu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31444
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6060 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Ja ne razumijem zasto Suman nikako ne uvodi Perica :? :? :? Taj decko ono bas ima nos za rukomet :?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40803
Joined: 21/05/2012 22:46

#6061 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by AmiĐa_Idriz »

Koji amateri jebo te jel ovo moguce ovaj sport treba ukinuti jebo te ovo.
User avatar
jazzer
Posts: 7207
Joined: 20/12/2004 14:44

#6062 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by jazzer »

Tacno su tamo gdje ih zelimo, krece preokret :)
emmir1
Posts: 4488
Joined: 07/06/2013 15:28

#6063 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by emmir1 »

shake69 wrote:
emmir1 wrote:Isto što je Grahovac uradio sa bacanjem lopte Austrijancima to je uradio i drugi golman .

Na plus dva baca loptu preko terena, Austrijanci zabijaju i Buric isključenje

Umjesto da idemo na plus 3 idemo na plus 1 i igrač manje

Nakon toga je uslijedio raspad
Da, Efendic nas bas zavali s onim potezom! S 3+ bi bilo lakse igrati, ovako... :sad:

Da to je bio ključni momenat utakmice

Tim potezom je poklonio gol Austriji, isključen nam igrač u pokušaju da zaustavi napad

Nakon toga smo u 3 min primili 4 gola
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#6064 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Sir Charles »

Sami pali, sami se ubili. Zalosno. Imamo igru, imamo rezultat, sudije nas ne karaju u drugom poluvremenu i onda standardna boljka svih nasih reprezentativnih sportova: CRNA RUPA u igri i to je to. Dovidjenja i prijatno
zippoo87
Posts: 15599
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#6065 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by zippoo87 »

gori rukomet jedne ekipe nisam gledao u zivotu
i kako da ovakvi jebeni amateri zasluzuju nastup na Euru,kako i po kojim kriterijima ?
amateri napreve dvocifren broj neisforsiranih gresaka i dvocifren broj iskljucenja (cak i ako izbacimo ona 3-4 poklona iskljucenja od sudija)
nikada,niti u jednoj odlucujucoj utakmici ni u jednom sportu mi nismo pobijedili...jednostavno nemamo mi ni mozga ni muda za ovakve utakmice,odlucujuce
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#6066 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by betametazon »

hrasno38 wrote:
betametazon wrote:Mi smo jedina reprezentacija koja u dvije utakmice izgubi od istog protivnika ali i dalje tvrdimo da smo bolji :mrgreen:
E sad pazi ovo kada vodis 3-4 razlike i sudije sviraju korektno a tebe sve ide a protivnika nista onda je velika mogucnost da se ta prednost udupla a u prvom poluvremenu smo za klasu bili bolji iako onemoguceni da igramo punim kapaictetom.
Ma realno imali smo priliku u drugom poluvremenu da se odlijepimo ali ovo su nam 13 izgubljene kvalifikacije i iluzorno je pricati da smo bolji od nekog. Pa crna gora se plasirala, mislim o cemu pricamo mi...ja mislim da cu umrijet a necu vidjet izgradjenu akciju i visak iz organizovane akcije kojeg napravi nasa reprezentacija...ja to ne mogu da shvatim
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#6067 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Vega_Brothers »

Baho reče da smo mi prvenstvo izgubili "u Skenderiji" aludirajući na (slabu) podršku sa tribina u prvom duelu sa Austrijom a Burić se složio.

Mi bi i Bjelorusiju u prošloj odlučujućoj utakmici dobili da se igralo recimo u Tuzli a ne u Zenici.
Last edited by Vega_Brothers on 17/06/2017 22:16, edited 1 time in total.
emmir1
Posts: 4488
Joined: 07/06/2013 15:28

#6068 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by emmir1 »

Ajde Baho goni su pm
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#6069 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by pirmin »

Otvara se veca Baustela u 15.om becirku.
Sve do jednog ostaviti da radi, svakako nije za ovog sporta.

Bahu poslati da komentarise koridu.
User avatar
spree
Posts: 7880
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#6070 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by spree »

Vega_Brothers wrote:Burića za redovnog sportskog komentatora. Spaho, Kristić, Šuko...se ne usuđuju javno u prenosu kritikovati naše igrače, već samo hinjski iza leđa.

Benjamin samo što nije opsovao majku Tarabokiji.
ja se sjecam da je i šabić jednom bacio kritiku u fudbalu i odmah ga pola ljudi popljuvalo. novinari treba da nabave muda, a ne da idu niz dlaku radi posla ili nekih drugih benefita. buric selektora kritikuje, a cini mi se jednom i brata. momak apsolutno realan. malo vjezbe i definitivno ga treba nagovoriti da komentarise poslije karijere. baho uzas zivi, nesto poput naseg luzerskog mentaliteta. mislio sam da ce se taj mentalitet malo promijeniti poslije slovacke, ali nazalost to je izgleda iznimka bila. mada opet ja bi rekao da je vise do strucnosti nego do mentaliteta. realno smo mi talentom bolja reprezentacija od austrije, ali ocigledno da nismo dovoljnio dobro vodjeni.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#6071 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Baho se raspadao dobrih 20 minuta uživo. Pokušali su mu ugasiti svijetlo ne bi li prestao, al' ništa od tog.

Poraz, ni prvi ni zadnji. Loši smo, nemamo čuku, nemamo poriv, glave su bile dole u 45 minuti. To se ne smije dešavati. Ne znamo samljeti protivnika. Dopuštamo mu da se vrati.

Al' sve to već znate i sve smo to već vidjeli.

Želim vam ugodnu večer ;)
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#6072 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by betametazon »

spree wrote:
Vega_Brothers wrote:Burića za redovnog sportskog komentatora. Spaho, Kristić, Šuko...se ne usuđuju javno u prenosu kritikovati naše igrače, već samo hinjski iza leđa.

Benjamin samo što nije opsovao majku Tarabokiji.
ja se sjecam da je i šabić jednom bacio kritiku u fudbalu i odmah ga pola ljudi popljuvalo. novinari treba da nabave muda, a ne da idu niz dlaku radi posla ili nekih drugih benefita. buric selektora kritikuje, a cini mi se jednom i brata. momak apsolutno realan. malo vjezbe i definitivno ga treba nagovoriti da komentarise poslije karijere. baho uzas zivi, nesto poput naseg luzerskog mentaliteta. mislio sam da ce se taj mentalitet malo promijeniti poslije slovacke, ali nazalost to je izgleda iznimka bila. mada opet ja bi rekao da je vise do strucnosti nego do mentaliteta. realno smo mi talentom bolja reprezentacija od austrije, ali ocigledno da nismo dovoljnio dobro vodjeni.
Realno hajmo jednom pobjedit neku bitnu utakmicu pa pricat da smo bolji od nekog! Dokle vise ta opcinjenost nasim uber talentom a nikad nidje nista?
User avatar
jazzer
Posts: 7207
Joined: 20/12/2004 14:44

#6073 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by jazzer »

Jesu li se sve republike ex Yu plasirale se na EP,
osim nas i Kosova?
User avatar
hrasno38
Posts: 31444
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6074 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

spree wrote:
Vega_Brothers wrote:Burića za redovnog sportskog komentatora. Spaho, Kristić, Šuko...se ne usuđuju javno u prenosu kritikovati naše igrače, već samo hinjski iza leđa.

Benjamin samo što nije opsovao majku Tarabokiji.
ja se sjecam da je i šabić jednom bacio kritiku u fudbalu i odmah ga pola ljudi popljuvalo. novinari treba da nabave muda, a ne da idu niz dlaku radi posla ili nekih drugih benefita. buric selektora kritikuje, a cini mi se jednom i brata. momak apsolutno realan. malo vjezbe i definitivno ga treba nagovoriti da komentarise poslije karijere. baho uzas zivi, nesto poput naseg luzerskog mentaliteta. mislio sam da ce se taj mentalitet malo promijeniti poslije slovacke, ali nazalost to je izgleda iznimka bila. mada opet ja bi rekao da je vise do strucnosti nego do mentaliteta. realno smo mi talentom bolja reprezentacija od austrije, ali ocigledno da nismo dovoljnio dobro vodjeni.
Ma i meni bas nije najjasnije vodjenje jer Karacic je protiv Spanaca odigrao katastrofa kao i veceras a Pericu neda ni minute. Takodje Malinovic koji ima top u ruci je skoro pa presjedio na klupi. Prce definitivno treba biti sa ekipom ali otprilike kao Toti u Romi....u principu mi nikada nisu bili jasni selektori koji kada gube ne probaju sve varijante i sve igrace. Peric je igrac slican Harmandicu i Balicu i zna sa loptom svasta da uradi ali dzaba nema ga uopste u kvalifikacijama a nije ga bas ni Markovic pretjerano koristio.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#6075 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Itsoktobealone »

jazzer wrote:Jesu li se sve republike ex Yu plasirale se na EP,
osim nas i Kosova?
Jesu.
Post Reply