RONALDO

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#26

Post by ztluhcs »

Jasho, no hard feelings ali ka¾e se igraÈ 8-)
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#27

Post by Jasho »

......................
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#28

Post by Jasho »

......................
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#29

Post by fixer »

ma ronaldo je legenda!! samo se nadam da ce ovako igrati sljedece godine u realu!!! a ronaldinho je totalno van forme!
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#30

Post by DaysleepeR »

Sve što Ronaldu treba je upotrebljiv pass.

Mislim da je on sad ispunio ono što se očekivalo i da je pritisak nestao.
Tek sad će Ronaldo biti opasan.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#31

Post by edu »

ronaldo je debela karina.. :oops: :D ..za njega je kaka virtuoz..ronaldinjo vanzemaljac..shevchenko profesor..itd..itd..a adriano supak..jer mu nije htio juce dodati.. :-)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#32

Post by DaysleepeR »

E pa Ronaldo je prvi vanzemaljac nove generacije od ovih gore nabrojanih i da njega nije bilo, mislim da bi ovi danas samo sanjali o milionima koje danas imaju.
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#33

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Hahaha pa kakve veze ima njihova karijera sa Ronaldom :?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#34

Post by DaysleepeR »

Kukuruz_Barbe-q wrote:Hahaha pa kakve veze ima njihova karijera sa Ronaldom :?
Ronaldo je prvo "čudo" od ovih kasnijih čuda i naravno da je ostalima bilo lakše.

Ako se sjetiš, što sumnjam jer mislim da si jako mlad, za Adriana, Ronadhina, Robinha se u početku govorilo "novi Ronaldo" ili "nakon Ronalda novo čudo iz Brazila".
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#35

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Da imas pravo, nisam tako mlad da se toga ne sjecam :P ali svaki od njih je drugaciji igrac od Ronalda.
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#36

Post by saviola »

sinoc je bio mali dernekcic koji sam ja organizovao u cast RONALDOVOG 15.gola. slavlje je bilo upotpunjeno ispadanjem odvratnih spanaca.
RONALDO je juce pokazao da traje, da je jos u samom vrhu svjetskog fudbala i da s pravom moze da konkurise za najboljeg igraca svijeta svih vremena, gdje su se uvijek spominjala uglavnom samo imena pelea i maradone. ako uzmemo da je od 95'. kada pocinje njegov vrtoglavi uspon karijere pa do danas konstantno u vrhu svjetskog fudbala (osim u periodu teskih povreda), mislim da zaista zasluzuje epitet NAJBOLJEG SVIH VREMENA. znam da se mnogi nece sloziti, gledao sam i ja bravure i majstorije pelea, maradone, krojfa, puskasa,...ali kad sve izvagam, RONALDO je ipak No1.
neko spomenu da se nada da ce RONALDO ovako igrati i u realu iduce sezone, ja bih licno volio da to bude tako, ali ne vjerujem. koliko ga poznajem, znam da njemu nedostaje motiva da pruzi svoj maximum. evo i ovde na SP se ne trudi bas pretjerano. obratite paznju da se slabije krece do negdje 80.min. utakmice kad malo pojacava tempo, jer je tada zbog umora protivnickih igraca manja markacija na njemu.
sve u svemu, ocekujem jos najmanje 2 njegova gola, a siguran sam da mu protiv francuza nece nedostajati motiva, prvenstveno radi finala '98.
NAPRIJED ZUBA!!! :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#37

Post by pirmin »

Sa onim veznim redom bih i ja,sa svojih 100kg zive vage :D ,bio igracina.
Truba od igraca,njegovo je proslo.
Viera ima da ga strpa u mali dzep,lako je bilo sa onim Japancima zajebanciju sprovoditi. :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#38

Post by edu »

ronaldo ne bi imao mjesta na klupi talijanske reprezentacije.. :oops: :D :D :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#39

Post by pirmin »

I ja sam tog misljenja :D .
Tek bi u tamo nekim trecerazrednim ekipama zakazao. :D :D
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#40

Post by boston_c »

Ronaldo najbolji igrač svih vremena! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E svašta...
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#41

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Ja tek sad procito.Nema sanse da je on najbolji igrac svijeta svih vremena, po meni je Krojf bolji od njega.
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#42

Post by saviola »

curbrigen, aj ti malo skijaj, vidim ja da si ti promasio sport. :lol:
edu, RONALDO je na ovom SP dao golova ko svi italijanski spicevi zajedno (jakinta, điraldino, inzagi). :D
boston_c, tebi je otprilike između 14-16 god. ili si tek poceo da pratis fudbal. :roll:
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#43

Post by irfan2 »

saviola wrote: boston_c, tebi je otprilike između 14-16 god. ili si tek poceo da pratis fudbal. :roll:
cuj malca sto je poceo da kupi tudje fore :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#44

Post by fixer »

prva stvar! covjek ima 90 kila i uspije da pobjegne odbrani u prvom koraku! s tom kilazom on uspije tako dobro da mjenja pravac da je golmana poslao u svlacionicu! treba li jos? ronaldo je amater u grupi profesionalaca i opet ih dere! vjeruj mi on vise razmislja hoce li sutra na pijacu nego kako i s kim ce igrati!! ronaldinho je krenuo da trenira kontrolu lopte samo zbog ronalda jer mu je on u tome bio uzor! e samo da mu je malo glavu popraviti( pritom ne milim na njegove zube vec na psihu :D ) bio bi....
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#45

Post by water »

saviola wrote:sinoc je bio mali dernekcic koji sam ja organizovao u cast RONALDOVOG 15.gola. slavlje je bilo upotpunjeno ispadanjem odvratnih spanaca.
RONALDO je juce pokazao da traje, da je jos u samom vrhu svjetskog fudbala i da s pravom moze da konkurise za najboljeg igraca svijeta svih vremena, gdje su se uvijek spominjala uglavnom samo imena pelea i maradone. ako uzmemo da je od 95'. kada pocinje njegov vrtoglavi uspon karijere pa do danas konstantno u vrhu svjetskog fudbala (osim u periodu teskih povreda), mislim da zaista zasluzuje epitet NAJBOLJEG SVIH VREMENA. znam da se mnogi nece sloziti, gledao sam i ja bravure i majstorije pelea, maradone, krojfa, puskasa,...ali kad sve izvagam, RONALDO je ipak No1.
neko spomenu da se nada da ce RONALDO ovako igrati i u realu iduce sezone, ja bih licno volio da to bude tako, ali ne vjerujem. koliko ga poznajem, znam da njemu nedostaje motiva da pruzi svoj maximum. evo i ovde na SP se ne trudi bas pretjerano. obratite paznju da se slabije krece do negdje 80.min. utakmice kad malo pojacava tempo, jer je tada zbog umora protivnickih igraca manja markacija na njemu.
sve u svemu, ocekujem jos najmanje 2 njegova gola, a siguran sam da mu protiv francuza nece nedostajati motiva, prvenstveno radi finala '98.
NAPRIJED ZUBA!!! :D
koliko ti imas godina? Cuj gledao Puskasa
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#46

Post by saviola »

:? ne znam sta ti nije jasno, gledao sam ga na kasetama. nisi valjda pomislio da sam ga gledao uzivo? :roll:
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#47

Post by boston_c »

Dragi moj saviola ja fudbal pratim dovoljno dugo da znam ko je i šta je ronaldo, da je on nastavio igrati kao u PSV-u kad je dao preko 30 golova u prvoj sezoni u Evropi ili u Barceloni naredne sezone možda bi i konkurirao za najboljeg svih vremena. Ali od prelaska u Inter Ronaldo lagano ali sigurno propada, osim trenutnog blijeska na SP-u 2002. Da ne govorim o njegovoj igri u Realu gdje ni u jednom trenutku nije bio ni među 10 najboljih napadača u svijetu a kamoli najbolji, apsulutno nije ništa napravio. A ovaj rekord na SP-ima u golovima ništa neznači, Maradona je dao 4-5, Crojf par golova pa su ipak ono što jesu . To što ti govoriš da je Ronaldo najbolji igrač svih vremena govori da ti ne pratiš dovoljno fudbal a ne ja... I opet nemogu a da se ne nasmijem ovoj izjavi "Ronaldo najbolji igrač svih vremena"... :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobar si majke mi... :lol: :lol:
SilentWhisper
Posts: 320
Joined: 05/06/2006 17:16
Location: Happy place!!!!

#48

Post by SilentWhisper »

saviola wrote:sinoc je bio mali dernekcic koji sam ja organizovao u cast RONALDOVOG 15.gola. slavlje je bilo upotpunjeno ispadanjem odvratnih spanaca.
jebo spance!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nek su ispali.....
Ronaldo i sa 90-100 kila napravi biciklo, to nesto znaci!!
A ono s klupom italije, pa koji se je to istakao napadac azzura, majke ti...
Tripu sam isao na listicu da ce Toni zabiti gol, a gle cuda, nista....
Trebali su vec biti kuci.........
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#49

Post by saviola »

dobro, to je stvar ukusa. ja sam dugo igrao spica i sviđa mi se RONALDOV stil igre. eksplozivnost i dribling u trku koju je on posjedovao, nisu imali ni pele ni maradona, međutim to su razliciti tipovi igraca i neumjesno ih je porediti. slazem se da nije sve u golovima, ali lakoca s kojom je RONALDO prelazio protivnicke igrace je nesto sto nijedan igrac nece doseci, siguran sam jos mnogo godina.
sjecam se da je jednom robi prosinecki dok je igrao u barsi pricao kako RONALDO na treningu cesto samo stoji sa strane i prica sa pomocnim trenerom, dok se oni krve, a rezultat je 0:0. i onda uđe ZUBA, uzme loptu i da gol. :lol: treba li spominjati da su tad u barsi igrali jedan stoickov, figo,...
nego, kao sto rece fixer, RONALDO ima problem u glavi i da se vise zalaze i trenira bio jos bolji. poznato vam je da je neki dan osvanuo u 6 ujutru u diskoteci u frankfurtu, dok su ostali igraci brazila otisli u hotel oko 1h. :roll:
pozdrav!
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#50

Post by fixer »

saviola wrote:dobro, to je stvar ukusa. ja sam dugo igrao spica i sviđa mi se RONALDOV stil igre. eksplozivnost i dribling u trku koju je on posjedovao, nisu imali ni pele ni maradona, međutim to su razliciti tipovi igraca i neumjesno ih je porediti. slazem se da nije sve u golovima, ali lakoca s kojom je RONALDO prelazio protivnicke igrace je nesto sto nijedan igrac nece doseci, siguran sam jos mnogo godina.
sjecam se da je jednom robi prosinecki dok je igrao u barsi pricao kako RONALDO na treningu cesto samo stoji sa strane i prica sa pomocnim trenerom, dok se oni krve, a rezultat je 0:0. i onda uđe ZUBA, uzme loptu i da gol. :lol: treba li spominjati da su tad u barsi igrali jedan stoickov, figo,...
nego, kao sto rece fixer, RONALDO ima problem u glavi i da se vise zalaze i trenira bio jos bolji. poznato vam je da je neki dan osvanuo u 6 ujutru u diskoteci u frankfurtu, dok su ostali igraci brazila otisli u hotel oko 1h. :roll:
pozdrav!
ma brate nema potrebe da se trudi!!! zbog cega? pun je para ...ima super trebu... slavan je kao svi ostali skupa... njemu je dovoljno da malo zaigra i zabije nesto spektakularno i odma je cudo!! zaista je ako ne najbolji igrac onda sigurno najveci talenat svih vremena! zamislite "šakila" u kosarci da suta slobodna bacanja 100%...ako vam to uspije onda imate pred sobom demonstriranu snagu ronalda!
Post Reply