Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Titanium009
Posts: 84
Joined: 19/04/2013 21:34

#26 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Titanium009 »

n+1 wrote: 21/10/2023 22:55 Blast from the past. Hoće li @Dope_Man reklamirati te na stranici i YT kanalu, kako je obećao prije 4 godine? I je li babo još ministar? :D
Da, upravo to, blast from the past! Nije nam još odgovorio na to pitanje, ali nadam se da će reklamirati :D Neću više zalaziti u privatni život, ali definitivno se bilo lijepo prisjetiti svakakvih komentara na koje čovjek može naići :lol:

Evo pogleda na jedan od nivoa koje sam prethodno podijelio, s prilagođenom pozicijom kamere za igrača. Nakon što sam tražio povratne informacije, svi su glasali za ovu perspektivu kamere, i u potpunosti se slažem da sada izgleda znatno bolje.

User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2563
Joined: 28/02/2010 19:25

#27 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Plavo-bijeli »

Samo da pohvalim da mi super izgleda igra i samo nastavi :thumbup:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#28 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Dope_Man »

Titanium009 wrote: 31/10/2023 22:38 Da, upravo to, blast from the past! Nije nam još odgovorio na to pitanje, ali nadam se da će reklamirati
Rado bih, al nazalost nisam vise u tim vodama, krajem 20te sam prodao kanal (iznenadih se i sam kad vidjeh da je proslo toliko godina od ovih komentara :shock: ). Al ako nista imas kupca na Steamu :thumbup:

Svaka cast na guranju projekta toliko vremena.
Titanium009
Posts: 84
Joined: 19/04/2013 21:34

#29 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Titanium009 »

Plavo-bijeli wrote: 31/10/2023 22:45 Samo da pohvalim da mi super izgleda igra i samo nastavi :thumbup:
Hvala puno, znači podrška uvijek!
Dope_Man wrote: 01/11/2023 10:20
Titanium009 wrote: 31/10/2023 22:38 Da, upravo to, blast from the past! Nije nam još odgovorio na to pitanje, ali nadam se da će reklamirati
Rado bih, al nazalost nisam vise u tim vodama, krajem 20te sam prodao kanal (iznenadih se i sam kad vidjeh da je proslo toliko godina od ovih komentara :shock: ). Al ako nista imas kupca na Steamu :thumbup:

Svaka cast na guranju projekta toliko vremena.
Hvala puno i nadam se da si se pronašao negdje drugo. Igra nije bila u razvoju par godina, nisam stizao od drugih obaveza, ali odlučio sam se vratiti i završiti je.

Evo još jedan video iz levela u snijeg. Dobio je i on jedan lijepi updejt. Uglavnom, igra napreduje lijepo i uskoro se očekuje izlazak.


Btw. za sve one koji nisu vidjeli, ovdje možete dodati igru na wishlist:
Titanium009
Posts: 84
Joined: 19/04/2013 21:34

#30 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Titanium009 »

Tri bioma iz igre su završena. Igra trenutno broji 46 završenih levela. U svakom slučaju, development napreduje izuzetno dobro i bližim se završavanju igre. Uveliko se testira na Steamu i za sad, sve teče bez problema.

Evo i novi video, izgled tri bioma, te kratki pogled na bonus levele u igri:
User avatar
Politicarko
Posts: 130
Joined: 19/01/2022 23:29

#31 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Politicarko »

Titanium009 wrote: 25/11/2023 15:17 Tri bioma iz igre su završena. Igra trenutno broji 46 završenih levela. U svakom slučaju, development napreduje izuzetno dobro i bližim se završavanju igre. Uveliko se testira na Steamu i za sad, sve teče bez problema.

Evo i novi video, izgled tri bioma, te kratki pogled na bonus levele u igri:
Da li je besplatna?
Titanium009
Posts: 84
Joined: 19/04/2013 21:34

#32 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Titanium009 »

Politicarko wrote: 01/12/2023 21:59
Titanium009 wrote: 25/11/2023 15:17 Tri bioma iz igre su završena. Igra trenutno broji 46 završenih levela. U svakom slučaju, development napreduje izuzetno dobro i bližim se završavanju igre. Uveliko se testira na Steamu i za sad, sve teče bez problema.

Evo i novi video, izgled tri bioma, te kratki pogled na bonus levele u igri:
Da li je besplatna?
Pozdrav i oprosti zbog kasnog odgovora! Igra neće biti besplatna i koštat će najvjerovatnije 6.99$. što je sličnom cjenovnom rangu drugih igara ovog tipa. Također, uskoro ću podijeliti par Steam ključeva ovdje, pa ako si zainteresovan navrati povremeno na temu. Zanima me koliko bi ljudi voljelo da proba igru prije izlaska?

Jedan update nakon dugo vremena, razvoj igre napreduje izuzetno dobro, te ulazi u finalni stadij. Već mogu nagovijestiti da će igra izaći krajem februara, ili početkom marta. Biti će posebna najava putem trailera. Želim ovih par dodatnih sedmica iskoristiti da igru ispoliram što je više moguće.

Pored toga, veliko mi je zadovoljstvo najaviti da će igra biti lokalizirana i na bosanski jezik! Pored engleskog i bosanskog, tu će još biti njemački, francuski, španski, turski, ruski, kineski, japanski i koreanski.

Link za ovaj update na Steamu:
https://steamcommunity.com/games/264146 ... 7162480898
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#33 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Dope_Man »

Ako mislis sa ovim raniji igranjem na neki demo ili testiranje za feedback/trazenje bugova i sl.. ja cu se rado prijavit.
Titanium009
Posts: 84
Joined: 19/04/2013 21:34

#34 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Titanium009 »

Dope_Man wrote: 03/02/2024 18:37 Ako mislis sa ovim raniji igranjem na neki demo ili testiranje za feedback/trazenje bugova i sl.. ja cu se rado prijavit.
Pošaljem ti ključ kasnije u toku dana. Uglavnom, dobiješ pristup cijeloj igri u trenutnoj fazi razvoja i ostaje tvoja i nakon izlaska.
Titanium009
Posts: 84
Joined: 19/04/2013 21:34

#35 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Titanium009 »

Novi set slika. Moguće je da tokom iduće sedmice izađe i trailer sa najavom datuma izlaska 8-)
Image
Image
Image
Image
Image
Titanium009
Posts: 84
Joined: 19/04/2013 21:34

#36 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Titanium009 »

S ponosom najavljujem da moja solo kreirana igra 'Roll the Ball' izlazi na Steamu 26.03.2024. Iza sebe već imam dvije izdane igre u sklopu firme u kojoj radim, ali izdati sopstvenu igru je poseban doživljaj i iskustvo. Hvala svima na strpljenju i podršci tokom razvoja igre!
Cijena će biti $6.99, a prvih 7 dana po izlasku bit će prisutan popust od 10%. Svi oni koji imaju želju probati i zaigrati igru, a nisu u mogućnosti da je kupe, neka mi se slobodno jave.

Titanium009
Posts: 84
Joined: 19/04/2013 21:34

#37 Re: Roll the Ball - PC/Android/iOS igra

Post by Titanium009 »

Roll the Ball je upravo objavljen i dostupan na Steamu! Tim povodom, pripremio sam i novi video koji možete pogledati. Ne mogu opisati osjećaj objavljivanja svoje prve igre, ali sam definitivno jako ponosan, uzbuđen i pomalo nervozan zbog onoga što budućnost donosi. Rad na kreiranju i izdavanju Roll the Ball-a je bio ogromno iskustvo i definitivno će mi pomoći u kreiranju budućih sopstvenih video igara.
Nije bilo jednostavno, iako Roll the Ball možda izgleda kao jednostavna igra, dao sam sve od sebe da pružim ugodan gameplay i iskustvo bez problema.
Hvala još jednom svima na podršci i vidimo se, te čujemo u bliskoj budućnosti. Roll the Ball će zasigurno dobiti novog sadržaja, ali će i razvoj na nečemu drugom početi. Čuvajte se i ostanite zdravi!
Za sve zainteresovane, ovo je stranica na Steamu gdje možete pogledati igru:
Post Reply