ROLAND GARROS 2017

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#276 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by konektovan »

Ja ne znam oko cega se vi ovdje prepirete, kad se vrlo jasno zna ko je najveći, pa brate Ivo Karlović!!!!! :D :D
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#277 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Blek Stena »

valjda je on najvisi
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#279 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by konektovan »

Nisam ga nikad volio, u smislu, njegov stil mi je bio neprirodan, ona trka njegova najvise mi licila na doping, ali nikad ga, ali bas nikad, a ispravite me ako grijesim, nisam vidio da je galamio i lomio reket na terenu, poraze je gutao nekako s ponosom, uvazavajuci svakog protivnika i zbog te strane, ostace mi jedan od najdrazih likova.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#280 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Nadzorna_ploca »

konektovan wrote:
Nisam ga nikad volio, u smislu, njegov stil mi je bio neprirodan, ona trka njegova najvise mi licila na doping, ali nikad ga, ali bas nikad, a ispravite me ako grijesim, nisam vidio da je galamio i lomio reket na terenu, poraze je gutao nekako s ponosom, uvazavajuci svakog protivnika i zbog te strane, ostace mi jedan od najdrazih likova.
:thumbup: Golem je Rafa.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#281 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by shake69 »

konektovan wrote:
Nisam ga nikad volio, u smislu, njegov stil mi je bio neprirodan, ona trka njegova najvise mi licila na doping, ali nikad ga, ali bas nikad, a ispravite me ako grijesim, nisam vidio da je galamio i lomio reket na terenu, poraze je gutao nekako s ponosom, uvazavajuci svakog protivnika i zbog te strane, ostace mi jedan od najdrazih likova.
Hm, pogledaj samo kakav je bio nakon poraza od Robina, ono guranje kamermana itd..
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#282 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by konektovan »

shake69 wrote:
konektovan wrote:
Nisam ga nikad volio, u smislu, njegov stil mi je bio neprirodan, ona trka njegova najvise mi licila na doping, ali nikad ga, ali bas nikad, a ispravite me ako grijesim, nisam vidio da je galamio i lomio reket na terenu, poraze je gutao nekako s ponosom, uvazavajuci svakog protivnika i zbog te strane, ostace mi jedan od najdrazih likova.
Hm, pogledaj samo kakav je bio nakon poraza od Robina, ono guranje kamermana itd..
Nesto se sjecam kroz maglu, ali i pored toga, to je nista u poredjenju sa drugima.
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#283 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Samprotivsviju »

shake69 wrote:
Samprotivsviju wrote:
shalla wrote::lol: :lol: :lol:
Ko ovo gore napisa da su Nadal i Nole u prime izdanju nivo iznad RF? Za Nadala mogu reći da je u top izdanju jednak Fedexu u top izdanju ali Nole nikad neće moći u taj rang, nikad. I nije ovo hejterska priča, ok je meni Nole i skidam mu kapu za sve ostvareno u karijeri al tenis Rafe i Feda u primeu je nešto najbolje što je ova igra vidjela...
On topic, Rafa je bio nadrealan, nestvaran na ovom RG-u, definitivno na nivou svojih najboljih izdanja ikad :thumbup:
Nadal u top izdanju, ima dobre sanse da dobije Federera na bilo kojoj podlozi...sto je i cinio

Dok Federer ni u svom najvecem prime izdanju nije uspjevao osvojiti vise od 1 seta na sljaci protiv Nadala
Da li znas ko je bio Fedex 2004, 2005, 2006 godine, kakavi su to nizovi pobjeda i rekordi koje niko nije dostigao? To je Rogerov prime time, iako ga je nastavio i kasnije, ali ne tako ubjedljivo, dijelom zbog Rafe. Taj Matador je u to vrijeme igrao juniorski tenis po Mallorci i okolini, samo da se zna.
Vala red je ovo zakljucati. Posebno zbog toliko puta ponovljene price.
Nije 2004 2005 i 2006 bio Federerov prime...vec losa nikakva konkurencija
zikamu
Posts: 2954
Joined: 10/09/2005 09:40

#284 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by zikamu »

Image
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#285 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Bosanski_kralj »

I jeste li se napokon složili da je Federer najbolji ikad? :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#286 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by nema me tamo »

Bosanski_kralj wrote:I jeste li se napokon složili da je Federer najbolji ikad? :mrgreen:

Mogu oni pobjedit jedni druge uvijek, a suština je da je Roger sveuukupno gledano najbolji..

Po meni kad bi ga Nadal prešišao po GS bio bi u mojim ocima najbolji, jer ne samo da ga je pobjeđivao svuda vec bi i osvojio više..
Vidjecemo..

Novak je daleko.
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#287 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Samprotivsviju »

:bih:
Bosanski_kralj wrote:I jeste li se napokon složili da je Federer najbolji ikad? :mrgreen:
Kako ce neko biti najbolji ikad, ko je plakao u agoniji jer mu najljuci rival uzima 2 zaredom najdraze titule i to pobjedjujuci bas njega

Jos slag na tortu, Nadal je neizbalansiran CV, igra samo sljaku..itd itd...a covjek skupio 4 GS na 4 razlicite podloge prije Federera :lol: :lol:

A veliko je i pitanje da li bi to ikad Federer postigao da je na RGR te godine naletio na Rafu, dok Rafa na skoro svim podlogama sto je podigao GS je upravo dobio Federera...zar ima ista sladje :lol:
Last edited by Samprotivsviju on 14/06/2017 01:18, edited 1 time in total.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#288 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by nema me tamo »

Pa to je ovo moje mogu oni pobjedit jedni druge..

Kad bi gledali recimo 1 na 1 ova generacija federer bi vjerovatno bio na 2 ili 3 poziciji što znaci 1 na 1 nije najbolji..
Zato sveukupno je daleko najbolji i tu uopšte nema diskusije.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#289 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Bosanski_kralj »

Opet oni o međusobnim omjerima. Pa zar mislite da Federer ne bi dobio npr. Đokovića ove godine da su se sreli? Naravno, da bi, samo što za to nema prilike jer ovaj redovno ispada prije eventualnog dvoboja sa Federerom.

Federer i kad je bio u lošijoj formi, nedovoljno dobroj da pobjedi Nadala, Đokovića..uspjevao je dogurati da dvoboja sa njima i tako su oni stvorili toliku prednost.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#290 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by nema me tamo »

Ne pricam ja ove godine pricam o prajmu Novaka, Nadala, Rogera..

O tome ti pricam da kad bi igrali njih 3 Roger vjerovatno nije najbolji i da ne bi dobio na tom " turniru "..
Isto kazem da međusobni dueli nisu toliko bitni i da sveukupno gledano Roger je najbolji ( nema dileme )..

Zato kad bi ga prešišao Nadal po GS bio bi on!
A ima vremena za to.

Kako bi volio finale na Wimbledonu Rafa- Roger. :izet:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#291 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Bosanski_kralj »

nema me tamo wrote:
Kako bi volio finale na Wimbledonu Rafa- Roger. :izet:
I ja bih volio, da ga Federer otrese i da začepi usta svim koji sumnjaju da je on najveći teniser ikad.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#292 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Tomahawk11 »

nema me tamo wrote:Ne pricam ja ove godine pricam o prajmu Novaka, Nadala, Rogera..

O tome ti pricam da kad bi igrali njih 3 Roger vjerovatno nije najbolji i da ne bi dobio na tom " turniru "..
Isto kazem da međusobni dueli nisu toliko bitni i da sveukupno gledano Roger je najbolji ( nema dileme )..

Zato kad bi ga prešišao Nadal po GS bio bi on!
A ima vremena za to.

Kako bi volio finale na Wimbledonu Rafa- Roger. :izet:
Sad da igraju njih trojica vjerovatno ne bi bio najbolji? Na kojoj podlozi?
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#293 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Samprotivsviju »

Bosanski_kralj wrote:
nema me tamo wrote:
Kako bi volio finale na Wimbledonu Rafa- Roger. :izet:
I ja bih volio, da ga Federer otrese i da začepi usta svim koji sumnjaju da je on najveći teniser ikad.
Ili da Rafa otrese Rogera na njegovoj omiljenoj podlozi i turniru jos jednom :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#294 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by nema me tamo »

Prajm = da igraju svi u momentima svoje top igre.

To ti je prijevod, ne SAD.

U prajmu znamo svi da su on i Rafa na travi tu negdje, al' moras reci da je Roger bolji s tim da ga je ovaj otreso u najgorem mogucem momentu..
Tvrda podloga ne znam...

Šljaku necemo ni spominjat šta mu radi Rafa..
Matematika?

Novak ga je isto dobijao dok je igrao ovaj najbolje što može.



EH DA PRICAMO SAD SVEUKUPNO ZNACI SVI GRAND SLAMOVI SVI KURCI PALCI tu je Roger top i tu nema price.
Ako ga prešiša Nadal on je top tu isto nema price.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#295 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Tomahawk11 »

Nisu na travi tu negdje. Rafi pogoduje zavrsnica gdje je sve manje trave, a sve vise prasine.
Na sljaci nema potrebe pricati.
Ma ja, svi su Rogera klepali dok je on bio u prajmu :-)
Kakav on, ni u top 10 svih vremena nije.
Glupa rasprava, haj zdrao :run:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#296 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by nema me tamo »

BRATE

Prvo ne citas PRAJM, pa onda ne citas kako sam upravo napisao da je sveukupno jebeni Roger najbolji svih vremena?
O cemu pricamo?


NARAVNO DA SVAK SVAKOG MOZE DOBIT NA JEBENOJ TRAVI, AL' AKO NEKO NEKOG POBJEDI ILI IMA VIŠE POBJEDA TO NE ZNACI DA JE FRAJER NAJBOLJI TENISER.
NAJBOLJI JE ONAJ KOJI IMA NAJVIŠE GS, A KO JE TO?
ROGER!

SAD NADAL IMA 14 GS JEL TAKO, DOK ROGER IMA OKO 17?
Nadal IMA 31 GODINU I AKO GA BUDE PRESISAO U GS GLEDACE SE KAO NAJBOLJI SVIH VREMENA ŠTO JE NORMALNA STVAR ZAR NE???

JEBO POBJEDE pa naš Damir hadalj je dobio Nadala šta ti to govori da je Damir najbolji svih vremena???
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#297 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by Tomahawk11 »

18 ima Roger
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#298 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by nema me tamo »

Na kraju dana ce se uvijek gledati ko ima najviše GS, a koja je Roger zivotinja lik je legitimni favorit da osvoji Wimbledon evo s 36 godina.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3027
Joined: 25/06/2014 14:16

#299 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by kakotakonikako »

nema me tamo wrote:BRATE

Prvo ne citas PRAJM, pa onda ne citas kako sam upravo napisao da je sveukupno jebeni Roger najbolji svih vremena?
O cemu pricamo?


NARAVNO DA SVAK SVAKOG MOZE DOBIT NA JEBENOJ TRAVI, AL' AKO NEKO NEKOG POBJEDI ILI IMA VIŠE POBJEDA TO NE ZNACI DA JE FRAJER NAJBOLJI TENISER.
NAJBOLJI JE ONAJ KOJI IMA NAJVIŠE GS, A KO JE TO?
ROGER!

SAD NADAL IMA 14 GS JEL TAKO, DOK ROGER IMA OKO 17?
Nadal IMA 31 GODINU I AKO GA BUDE PRESISAO U GS GLEDACE SE KAO NAJBOLJI SVIH VREMENA ŠTO JE NORMALNA STVAR ZAR NE???

JEBO POBJEDE pa naš Damir hadalj je dobio Nadala šta ti to govori da je Damir najbolji svih vremena???
Gledajuci u odnosu na Nadala - nas Damir je najbolji iliti bolji je od Nadala jer je bolji u h2h omjeru. Kakva glupost.
Roger Federer je najbolji po osvojenom a ne po tome svidja li se nekome ili ne. To je vec subjektivizam.
samog_sira
Posts: 109
Joined: 15/03/2012 01:17

#300 Re: ROLAND GARROS 2017

Post by samog_sira »

Joj rasprave, ovde pojedinci isto pripadnici sekti :shock: Meni je licno Nadal najdrazi igrac, al Federer trenutno vazi za najboljeg ikad, sta ce bit kad svi zavrse ostaje da se vidi... Al to nije tema, pravo glupa rasprava je krenula, osporavati rezultate bilo kome da bi se drugog uzdizalo, bezveze bas...
Steta sto ne bi Rogera na turniru da ga Nadal otrese :D , al mi je drago da se opet vodi rasprava izmedju Rafe i Nadala i da se oni sto sta pitaju :D kad vidim Murrey da je broj jedan, dodje mi da prestanem da pratim sport. Nadam se dobroj sezone Rafe na travi i susretu s Rogerom na Wimbledoneu, pa sta bude bice.
Post Reply