ROLAND GARROS 2016

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

recto-verso
Posts: 998
Joined: 12/03/2008 16:03

#751 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by recto-verso »

KENJAC wrote:Da je Djokovica bolio djoko ko za njega navija , a ko ne ..... on bi jos po nekim splavovima suplju prosipo sta bi trebalo i kako bi trebalo. Covjek je izasao iz prasnjavog bazena , otresao prasinu sa sebe i stigao je tamo gdje jos ljudska noga nije krocila. Lajte kere sela Jakobsfelda , znam kako vam je. Ja vam tu ne mogu pomoc.
Sad malo o drugorazrednom tenisu. Danas gledam neku emisiju o Federeru i uocim jednu zanimljivost. On je , tacno je to , unio najvise izmjena u tadasnjem tenisu u domenu kretanja na terenu. On je bio taj koji je micao protivnike i to je bio kljuc njegovih pobjeda na Samprasom . Sve je to teklo kao bajka do pojave Rafaela. Kako je Rafajlo poceo da razvlaci Rozera po terenu tako se i H2H mijenjao u Spancevu korist. To je skonto (osim mene) i Vajda pa su rezultati dosli. Ne dat mu da izadje na mrezu i razvuci mu pamet i eto recepta. Vrlo jednostavno.
17 GS, 302 ATP
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#752 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Leopold_IV »

Ima onaj članak Times-a o nesreći Murray-a što je generacija sa Djokovicem...
Između ostalog u tom članku naglašavaju Djokovicevu ogromnu sreću što je rođen 6 god poslije Rogera...i kako je tek zablistao kada je ovaj napunio 30 god i kada su Nadala načele ozljede...

Mislim da je i b92 prenjeo taj tekst ali naravno u prilagođenoj verziji :wink:

Čisto da iz malo šire perspektive pogledate umjesto što se ismijavate povredama...
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#753 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Dr Kova »

Leopold_IV wrote:Ima onaj članak Times-a o nesreći Murray-a što je generacija sa Djokovicem...
Između ostalog u tom članku naglašavaju Djokovicevu ogromnu sreću što je rođen 6 god poslije Rogera...i kako je tek zablistao kada je ovaj napunio 30 god i kada su Nadala načele ozljede...

Mislim da je i b92 prenjeo taj tekst ali naravno u prilagođenoj verziji :wink:

Čisto da iz malo šire perspektive pogledate umjesto što se ismijavate povredama...
:thumbup: inače b92 je vrlo objektivan :mrgreen:

Ismijavanje povreda ne bih ni komentarisao
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#754 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Tomahawk11 »

Leopold_IV wrote:Ima onaj članak Times-a o nesreći Murray-a što je generacija sa Djokovicem...
Između ostalog u tom članku naglašavaju Djokovicevu ogromnu sreću što je rođen 6 god poslije Rogera...i kako je tek zablistao kada je ovaj napunio 30 god i kada su Nadala načele ozljede...

Mislim da je i b92 prenjeo taj tekst ali naravno u prilagođenoj verziji :wink:

Čisto da iz malo šire perspektive pogledate umjesto što se ismijavate povredama...
Ima ona prica u odbranu kako je Novak bio mlad i neiskusan....i to mi je ok.
Al sad da ne pije vode prica da je Roger u debeloj silaznoj putanji...to nije ok.

A ovo sto se za Rafu spominje....da se razumijemo, u primeu ga nije mogao dobiti ni Novak ni Roger na zemlji niti bilo koji drugi teniser. Rafa je kralj sljake i u korist tome govori 9 titula RG. Glupa prica pravo tipa pojavio se Rafajlo pa mlatio Rogera. Mlatio je i Novaka na RG kako je stigao.
radostan dan
Posts: 27096
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#755 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by radostan dan »

Leopold_IV wrote:Ima onaj članak Times-a o nesreći Murray-a što je generacija sa Djokovicem...
Između ostalog u tom članku naglašavaju Djokovicevu ogromnu sreću što je rođen 6 god poslije Rogera...i kako je tek zablistao kada je ovaj napunio 30 god i kada su Nadala načele ozljede...

Mislim da je i b92 prenjeo taj tekst ali naravno u prilagođenoj verziji :wink:

Čisto da iz malo šire perspektive pogledate umjesto što se ismijavate povredama...
Tajms ocito nije uzeo u obzir tvoje postove iz 2014/2015., u kojima tvrdis da Rodzer trenutno igra -tenis zivota-, sa nikad boljom servom i ubitacnijim bekendom und forhendom. :zoka:
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#756 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Leopold_IV »

radostan dan wrote: Tajms ocito nije uzeo u obzir tvoje postove iz 2014/2015., u kojima tvrdis da Rodzer trenutno igra -tenis zivota-, sa nikad boljom servom i ubitacnijim bekendom und forhendom. :zoka:
Sjećam se ja vrlo dobro kad sam to napisao, nakon SF wimbledona 2015 protiv Murraya...i stojim i dalje kod toga da je to nivo tenisa s kojim je osvajao Wimbledone 2006-2007.
Samo mu rodni list ne omogućava da u kontinuitetu iz meča u meč igra na takvom nivou, da se tijelo regenerira kao prije za naredni meč i da kretanje bude na istom nivou.

Jasno je to i tebi samo izvlačiš malo iz konteksta, ali neka, s tobom se još i da raspravljati...
User avatar
sjedi 1
Posts: 1296
Joined: 26/10/2015 17:58

#757 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by sjedi 1 »

Tema je zrela za kalauz,počelo se raspravljati o drugorazrednom tenisu
Ima tema tenis pa tamo o Hertogenbošu,Štutgartu,Košicama,Bukureštu,Umagu...i glavnim virtouzima tih turnira
User avatar
zarko.filip
Posts: 1629
Joined: 26/02/2010 21:44

#758 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by zarko.filip »

Leopold_IV wrote:
radostan dan wrote: Tajms ocito nije uzeo u obzir tvoje postove iz 2014/2015., u kojima tvrdis da Rodzer trenutno igra -tenis zivota-, sa nikad boljom servom i ubitacnijim bekendom und forhendom. :zoka:
Sjećam se ja vrlo dobro kad sam to napisao, nakon SF wimbledona 2015 protiv Murraya...i stojim i dalje kod toga da je to nivo tenisa s kojim je osvajao Wimbledone 2006-2007.
Samo mu rodni list ne omogućava da u kontinuitetu iz meča u meč igra na takvom nivou, da se tijelo regenerira kao prije za naredni meč i da kretanje bude na istom nivou.

Jasno je to i tebi samo izvlačiš malo iz konteksta, ali neka, s tobom se još i da raspravljati...
Ako gledas malo sire i zelis da budes objektivan lako doldjes do zakljucka da ni tih godina ne bi osvojio Vimbldon da je imao ovakvog Novaka.A tek sta bi bilo da je rodjen ranije i igrao u najjacoj konkurenciji ikada 78-90.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#759 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Dr Kova »

:facepalm: prosto ne vjerujem šta pročitah...
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#760 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Leopold_IV »

Buckethead wrote::facepalm: prosto ne vjerujem šta pročitah...
ma u ovo ne vjeruje ni Srđan što ovdje pišu...ha ha ha
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55697
Joined: 15/12/2008 16:53

#761 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by ultima_palabra »

zarko.filip wrote:Ako gledas malo sire i zelis da budes objektivan lako doldjes do zakljucka da ni tih godina ne bi osvojio Vimbldon da je imao ovakvog Novaka.
:lol: :lol: :lol: Nema jače droge od nacionalizma.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#762 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Dr Baltazar »

Tomahawk11 wrote:
Leopold_IV wrote:Ima onaj članak Times-a o nesreći Murray-a što je generacija sa Djokovicem...
Između ostalog u tom članku naglašavaju Djokovicevu ogromnu sreću što je rođen 6 god poslije Rogera...i kako je tek zablistao kada je ovaj napunio 30 god i kada su Nadala načele ozljede...

Mislim da je i b92 prenjeo taj tekst ali naravno u prilagođenoj verziji :wink:

Čisto da iz malo šire perspektive pogledate umjesto što se ismijavate povredama...
Ima ona prica u odbranu kako je Novak bio mlad i neiskusan....i to mi je ok.
Al sad da ne pije vode prica da je Roger u debeloj silaznoj putanji...to nije ok.

A ovo sto se za Rafu spominje....da se razumijemo, u primeu ga nije mogao dobiti ni Novak ni Roger na zemlji niti bilo koji drugi teniser. Rafa je kralj sljake i u korist tome govori 9 titula RG. Glupa prica pravo tipa pojavio se Rafajlo pa mlatio Rogera. Mlatio je i Novaka na RG kako je stigao.
Rafa je u prajmu dobijao sve na svim podlogama. Ne zaboravite da je on i na travi imao strašne mečeve. Da ga nisu povrede stigle, danas bi bio ubjedljivo prvi igrač i nedostižan za mnoge generacije. Ovako je iza Federera, ali ukoliko osvoji ta 3 GS-a (što je teško za povjerovati naročito nakon RG ove godine) onda bi titula najboljeg svih vremena definitivno bila na razmatranju. Novaka neću komentarisat jer su ova dvojica ispred njega i Nadal je u prajmu redovno mlatio Novaka tako da poredba nema smisla.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#763 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Tomahawk11 »

Komentarisao sam samo dio na zemlji. Tu je apsolutni vladar i nema tog ko ga je mogao dobiti.
User avatar
konektovan
Posts: 40670
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#764 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by konektovan »

Tomahawk11 wrote:Komentarisao sam samo dio na zemlji. Tu je apsolutni vladar i nema tog ko ga je mogao dobiti.
Nadal je na zemlji bio, k'o Loeb na asfaltu. :thumbup: :mrgreen:
User avatar
zarko.filip
Posts: 1629
Joined: 26/02/2010 21:44

#765 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by zarko.filip »

ultima_palabra wrote:
zarko.filip wrote:Ako gledas malo sire i zelis da budes objektivan lako doldjes do zakljucka da ni tih godina ne bi osvojio Vimbldon da je imao ovakvog Novaka.
:lol: :lol: :lol: Nema jače droge od nacionalizma.
Pomalo ucim od tebe ali se iskreno ne nalazim u tome. :D
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#766 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by KENJAC »

Kakva bi se ovdje prica pricala da je kudravi prekodrinac kojim slucajem rodjen u Cazinu od oca Saliha i majke Munevere il, gluho bilo, u nekoj od pripizdina Dalmatinske Zagore? Al ne dade se nesretniku. Ne moze se imat sve . Ne mozes imat sva cetiri GS , sto miliona i da te Ultima Palabra voli.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#767 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Dr Baltazar »

Tomahawk11 wrote:Komentarisao sam samo dio na zemlji. Tu je apsolutni vladar i nema tog ko ga je mogao dobiti.
A to ne treba ni spominjati. To se podrazumijeva uz ovu igru i šljaku. Zna se ko je prva asocijacija. Drugo je što ovdje imaš ljudi koji su počeli smatrati Novaka kraljem šljake :lol: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55697
Joined: 15/12/2008 16:53

#768 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by ultima_palabra »

Dr Baltazar wrote:
Tomahawk11 wrote:Komentarisao sam samo dio na zemlji. Tu je apsolutni vladar i nema tog ko ga je mogao dobiti.
A to ne treba ni spominjati. To se podrazumijeva uz ovu igru i šljaku. Zna se ko je prva asocijacija. Drugo je što ovdje imaš ljudi koji su počeli smatrati Novaka kraljem šljake :lol: :lol:
Sad ce ti reci: Eh da je Novak bio u ovakvoj formi, ne bi Rafa ni 3 RG osvojio :skoljka:
User avatar
zarko.filip
Posts: 1629
Joined: 26/02/2010 21:44

#769 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by zarko.filip »

KENJAC wrote:Kakva bi se ovdje prica pricala da je kudravi prekodrinac kojim slucajem rodjen u Cazinu od oca Saliha i majke Munevere il, gluho bilo, u nekoj od pripizdina Dalmatinske Zagore? Al ne dade se nesretniku. Ne moze se imat sve . Ne mozes imat sva cetiri GS , sto miliona i da te Ultima Palabra voli.
Dajem sva 4GS,sto miliona zelembaca za to da me Ultima voli. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55697
Joined: 15/12/2008 16:53

#770 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by ultima_palabra »

Sud BiH: Kenjalima i Balabanu ukupno 19 godina zatvora

:zoka:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#771 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by shake69 »

ultima_palabra wrote:
Sud BiH: Kenjalima i Balabanu ukupno 19 godina zatvora

:zoka:
:lol: Kenjalo dospio i u crnu 'roniku! 'Sta uradi nacionalizam od onolikog coveka', da parafraziram Batu Stojkovica iz 'Ko to tamo peva'! Grohotom se smijem!
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#772 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Blek Stena »

Al umisljate i karikirate brate mili:-) Valjda vam je jedino to preostalo. Stvarno je zanimljivo kako coporativno reagujete na svaki post Novakovih navijaca, ukljucujuci postove u kojima se evidentno salimo. :-)
Sta covjek iz toga da zakljuci?
Nadjite post u kojem bilo ko pa i Kenjac osporava Nadala kao najboljeg sljakera svih vremena sam cu se banovat.
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#773 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by Blek Stena »

ultima_palabra wrote:
Sud BiH: Kenjalima i Balabanu ukupno 19 godina zatvora

:zoka:
krajnje bezobrazan post, al stvarno
User avatar
zarko.filip
Posts: 1629
Joined: 26/02/2010 21:44

#774 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by zarko.filip »

Blek Stena wrote:
ultima_palabra wrote:
Sud BiH: Kenjalima i Balabanu ukupno 19 godina zatvora

:zoka:
krajnje bezobrazan post, al stvarno
Jesi se uozbiljio. :D Hvala Novaku.Samo je bilo pitanje vremena.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55697
Joined: 15/12/2008 16:53

#775 Re: ROLAND GARROS 2016

Post by ultima_palabra »

Blek Stena wrote:
ultima_palabra wrote:
Sud BiH: Kenjalima i Balabanu ukupno 19 godina zatvora

:zoka:
krajnje bezobrazan post, al stvarno
Pa evidentno se šalim :D
Post Reply