Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Posts: 1209
Joined: 18/05/2011 13:02

#26 Re: RK Maglaj

Post by Ultravox »

Ovom pobjedom je i definitivno osigurano treće mjesto na tabeli Premijer lige :bih: Ide doigravanje za prvaka BiH i Evropu.

Image

Kapiten Maca :)
Nije bilo lahko. Skoro mjesec dana nismo kompletni. Pratile su nas konstantno povrede, ali ipak smo uspjeli. Hvala najboljoj publici, hvala treneru Mahmutu Obraliću i Upravi koja čvrsto stoji uz nas od prvog dana.
User avatar
Ultravox
Posts: 1209

#27 Re: RK Maglaj

Liga za prvaka, 1. kolo :thumbup:

Image

Maglajski rukometaši su sinoć u prepunoj Sportskoj dvorani savladali Vogošću rezultatom 26:23.
Maglaj je tokom cijelog susreta bio u vođstvu. Na odmor se otišlo kod rezultata 15:10, a u prvih 30 minuta igre briljirao
je Edo Mehinagić koji je postigao čak 10 pogodaka. Naši rukometaši su i u nastavku utakmice znalačkom igrom održavali
stečenu prednost i na kraju stigli do velike pobjede!
Mehinagić je postigao 12, a Čičkušić 9 pogodaka. Na golu je briljirao Jasmin Hadžihasić popularni JAPA sa 23 odbrane.

Pobjeda!!!
Svaka im čast na borbenosti, ne moraju više ništa...

Ultravox wrote:2. Kolo

Ako je Leicester živio bajku u Engleskoj PL .... onda RK Maglaj to isto čini u Rukometnoj .... PONOSAN NA MOJE MAGLAJLIJE!!!!!! :bih: :bih: :bih:
User avatar
edo_79

#30 Re: RK Maglaj

I poslije poraza još uvijek ste heroji naše male čaršije, dignite glavu gore i idemo dalje.... mi to možemo i činili smo to dosad stotine puta, kada je sve bilo protiv nas išli smo naprijed i pokazivali i dokazivali da možemo još.

#32 Re: RK Maglaj

Možda dolazimo iz provincije u pozadini, srce imamo za svoje igrače, navijat ćemo do zadnjeg atoma snage, ali isto tako imamo i obraz, i ispratimo pobjednika aplauzom. Nismo nešto posebno, ali smo fer i pošteni .... svoj klub volimo a gostujuće poštujemo ....

RK MAGLAJ!!!!! :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
edo_79

#34 Re: RK Maglaj

Image

Od srca vam hvala, prvo kao ljudima koji imate dušu i srce, pa kao vrhunskim sportistima.

Idemo skupa dalje, ruku pod ruku, mi u nove radne pobjede, a vi po titulu šampiona BiH aBd...

Sretno momci :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: