RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
bdzs
Posts: 820
Joined: 24/03/2010 14:40

#76 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by bdzs »

Edvin je dobar majstor al meni se čini da ga polako ubija prevelika glad za novcem. Što se mene tiče, moje auto više neće vidjeti.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#77 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by duh_sa_sjekirom »

megan 2 wrote:Ja sam kupijo reno megan2 prije mjesec dana,kada sam kupijo auto pitao sam momka gdje je auto održavao a on mi je rekao kod Edvina na tranzitu.Pitao sam ga da li je urađen veliki i mali servis,momak mi je rekao da je uradijo servise prije godinu dana,sve servise.Kada sam kupijo auto nisam znao gdje da idem u ovlašteni servis nisam znao gdje da idem,svi su mi govorili da idem kod Edvina,Bunje ili Halilovića.Malo sam se raspitao kod raje i mnogi su mi preporučili Halilovića,i ja sam se uputijo kod njega u servis.Neznam tamo nikoga,ljudi ljubazni odma šta treba itd...pitao sam daa mi pregledaju auto i da vidim ima li nekih nedostataka.Prvo sam zamolijo da mi pregledaju zubčasti i motor,rekli su mi da je auto u redu i da je dobro očuvan,ali problemi su počeli kada su pogledali zubčasti i vidjeli da je vrijeme da se mijenja,a usto i mali servis,da skratim,uradijo sam veliki servis i stavljeni su originalni dijelovi a ne dupljaci koje je stavijo taj Edvin,mali servis nije urađeno sve što je napisano,a dobro je naplatijo momku od kojeg sam kupijo auto.Ja sam uradijo veliki i mali servis kod Halilovića gdje sam bijo cijelo vrijeme uz auto,i gledao šta su radili,svaka čast za one momke i vlasnika,ja nisam nikoga od njih znao,otišao sam po preporuci i ostajem kod njih sve dok budem vozijo renault,a svi vi gledajte gdje će te ići na servis,jer taj Edvin nema originalne dijelove već radi sa dupljacima.Ja sam svoje auto doveo u red saa originalnim dijelovima kod Halilovića.
Dabogda se Reno pokvariJo onome ko ti dade 2 iz pravopisa... :x
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#78 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by johntra »

Nije ni Edvin neki svetac, a upravo veliki obim posla, polako utiče na kvalitet njegovih radova...bar za ljude sa kojima nije pravo dobar...
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#79 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by direstraits0078 »

Ama pusti mi se lozionicke Neuron/GumaM price... :x
taktor
Posts: 10
Joined: 12/03/2013 21:27

#80 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by taktor »

ja vozim megana 19 dci , 2007, 96 kw sa FAP FILTEROM. Radio sam veliki servis Kod edvina jer je najskolovaniji majstor za renaultj ima i certifikat od renaulta, a nij uopste skup SVE ME KOSTALO SA DIJELOVIMA (SKF) I SOLARIS 5W30 ULJEM 550 KM, PA VI NADJITE NEGDJE JEFTINIJE I DA DAJU 5 GODINA GARANCIJU NA RAD, 8-)
taktor
Posts: 10
Joined: 12/03/2013 21:27

#81 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by taktor »

doblo wrote:Edvin je super znalac,jednom sam otisao i odmah je prepoznao kvar posle probne voznje
TACNO JE STO SI NAPISAO I JA SAM SE U TO UVJERIO , NAJACI JE ZA RENAULT,
taktor
Posts: 10
Joined: 12/03/2013 21:27

#82 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by taktor »

johntra wrote:Nije ni Edvin neki svetac, a upravo veliki obim posla, polako utiče na kvalitet njegovih radova...bar za ljude sa kojima nije pravo dobar...
TACNO JE TO , ALI SE TRUDE DA SVE BUDE 100 % A DA MUSTERIJE NA KRAJU BUDU ZADOVOLJNE KA STO OVDE VECINA I TO TVRDI, A ONI TERSONJE NEKA SEBI SAMI POPRAVLJAJU,
taktor
Posts: 10
Joined: 12/03/2013 21:27

#83 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by taktor »

loprilh wrote:Pozdrav svima,
Kupio sam Renault Clio i sad bih trebao zamijeniti ulje, potrosne dijelove i ostale sitnice. Zna li neko gdje mogu kupiti i zamijeniti te dijelove, a da to nisu Bunjo servis i Halilovic?
ODI KOD EDVINA NA TRANZIT ON T6I JE JEDINI EXOERT Z RENAULT, A DUPLO JEVTINIJI OD OSTALIH SVIH, JA SAM PREZEDOVOLJAN USLUGOM, A USKORO CE I BITI I POTPUNO NOVI SERVIS NAJMODERNIJI ZA RENAULT NA STUPU, NECES SE POKAJATI,
taktor
Posts: 10
Joined: 12/03/2013 21:27

#84 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by taktor »

taktor wrote:
johntra wrote:Nije ni Edvin neki svetac, a upravo veliki obim posla, polako utiče na kvalitet njegovih radova...bar za ljude sa kojima nije pravo dobar...
TACNO JE TO , ALI SE TRUDE DA SVE BUDE 100 % A DA MUSTERIJE NA KRAJU BUDU ZADOVOLJNE KA STO OVDE VECINA I TO TVRDI, A ONI TERSONJE NEKA SEBI SAMI POPRAVLJAJU,
MOMAK JE NAPRAVIO NAJMODERNIJI SERVIS NA STUPU KOJI POCINJE USKORO SA RADOM
taktor
Posts: 10
Joined: 12/03/2013 21:27

#85 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by taktor »

duh_sa_sjekirom wrote:
megan 2 wrote:Ja sam kupijo reno megan2 prije mjesec dana,kada sam kupijo auto pitao sam momka gdje je auto održavao a on mi je rekao kod Edvina na tranzitu.Pitao sam ga da li je urađen veliki i mali servis,momak mi je rekao da je uradijo servise prije godinu dana,sve servise.Kada sam kupijo auto nisam znao gdje da idem u ovlašteni servis nisam znao gdje da idem,svi su mi govorili da idem kod Edvina,Bunje ili Halilovića.Malo sam se raspitao kod raje i mnogi su mi preporučili Halilovića,i ja sam se uputijo kod njega u servis.Neznam tamo nikoga,ljudi ljubazni odma šta treba itd...pitao sam daa mi pregledaju auto i da vidim ima li nekih nedostataka.Prvo sam zamolijo da mi pregledaju zubčasti i motor,rekli su mi da je auto u redu i da je dobro očuvan,ali problemi su počeli kada su pogledali zubčasti i vidjeli da je vrijeme da se mijenja,a usto i mali servis,da skratim,uradijo sam veliki servis i stavljeni su originalni dijelovi a ne dupljaci koje je stavijo taj Edvin,mali servis nije urađeno sve što je napisano,a dobro je naplatijo momku od kojeg sam kupijo auto.Ja sam uradijo veliki i mali servis kod Halilovića gdje sam bijo cijelo vrijeme uz auto,i gledao šta su radili,svaka čast za one momke i vlasnika,ja nisam nikoga od njih znao,otišao sam po preporuci i ostajem kod njih sve dok budem vozijo renault,a svi vi gledajte gdje će te ići na servis,jer taj Edvin nema originalne dijelove već radi sa dupljacima.Ja sam svoje auto doveo u red saa originalnim dijelovima kod Halilovića.
Dabogda se Reno pokvariJo onome ko ti dade 2 iz pravopisa... :x
PO OVOJ PRICI TEBE JE HALILOVIC DOBRO UDARIO PO USIMA PA TI SE JOS CRVENE OD CIJENE, SAMO TI NASTAVI DA TAMO IDES , NJEMU TREBAJU TAKVI LEVATI..
taktor
Posts: 10
Joined: 12/03/2013 21:27

#86 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by taktor »

taktor wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:
megan 2 wrote:Ja sam kupijo reno megan2 prije mjesec dana,kada sam kupijo auto pitao sam momka gdje je auto održavao a on mi je rekao kod Edvina na tranzitu.Pitao sam ga da li je urađen veliki i mali servis,momak mi je rekao da je uradijo servise prije godinu dana,sve servise.Kada sam kupijo auto nisam znao gdje da idem u ovlašteni servis nisam znao gdje da idem,svi su mi govorili da idem kod Edvina,Bunje ili Halilovića.Malo sam se raspitao kod raje i mnogi su mi preporučili Halilovića,i ja sam se uputijo kod njega u servis.Neznam tamo nikoga,ljudi ljubazni odma šta treba itd...pitao sam daa mi pregledaju auto i da vidim ima li nekih nedostataka.Prvo sam zamolijo da mi pregledaju zubčasti i motor,rekli su mi da je auto u redu i da je dobro očuvan,ali problemi su počeli kada su pogledali zubčasti i vidjeli da je vrijeme da se mijenja,a usto i mali servis,da skratim,uradijo sam veliki servis i stavljeni su originalni dijelovi a ne dupljaci koje je stavijo taj Edvin,mali servis nije urađeno sve što je napisano,a dobro je naplatijo momku od kojeg sam kupijo auto.Ja sam uradijo veliki i mali servis kod Halilovića gdje sam bijo cijelo vrijeme uz auto,i gledao šta su radili,svaka čast za one momke i vlasnika,ja nisam nikoga od njih znao,otišao sam po preporuci i ostajem kod njih sve dok budem vozijo renault,a svi vi gledajte gdje će te ići na servis,jer taj Edvin nema originalne dijelove već radi sa dupljacima.Ja sam svoje auto doveo u red saa originalnim dijelovima kod Halilovića.
Dabogda se Reno pokvariJo onome ko ti dade 2 iz pravopisa... :x
PO OVOJ PRICI TEBE JE HALILOVIC DOBRO UDARIO PO USIMA PA TI SE JOS CRVENE OD CIJENE, SAMO TI NASTAVI DA TAMO IDES , NJEMU TREBAJU TAKVI LEVATI..
taktor
Posts: 10
Joined: 12/03/2013 21:27

#87 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by taktor »

direstraits0078 wrote:Ja sam cuo, tj. prico mi je od tetke mi jedan bivsi jaran, da taj Edvin ustvari sam pravi dijelove za auta na tavanu, ili jono bi u podrumu, nijesam siguran. Kazu, ima masinu i samo klikne misom, voljti spaner zubcastog, voljti vodenasta pumpa. I tako to ispada iz masine, upakovato u kartonsku ili plasticnu ambalazu, zavisi na sta kliknes misom. A mis je onaj za kompjutor, nije pravi, da ne bude zabune. Ja vala kod njega ne bi golfa dvicu vozijo.

Ali zato bih bilo kog Renaulta. Jer covjek zna da u vozila s DPF-om ide RN720 ulje, ACEA C4, za razliku od kokosara u Halilovica koji jos uvijek tocd C3 iz bureta.
MISLIM DA SU TI DIJELOVI KOJE NAVODIS skf ILI valeo JER SAM JA SAM SEBI TU MARKU UGRADIO, ZNA ON STA FRANCUZI U FABRICI UGRADJUJU IPAK JE TO KVALITET, OPASAN JE ON , ŠVABSKA ŠKOLA.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#88 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by mali_milojica »

Sta je ovo jbt,tema postala djl. I ugasi caps ziv mi bio.
User avatar
drndalo
Posts: 22824
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#89 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by drndalo »

Edvine, jesil' to ti ??? :-?
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#90 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by johntra »

Nije Edvin, Benjo je... :D
suntek
Posts: 91
Joined: 15/05/2005 19:59
Location: Beyond The Wall

#91 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by suntek »

Ko je nekada servisirao svog Renaulta kod Halilovica sada uglavnom ide kod Nere , bivseg glavnog Halilovicevog mehanicara koji sada ima svoj Renault servis. Dosta jeftiniji..
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#92 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by jazzer »

ja taktora sto se razmaho :lol:

Imam osjecaj da ce se pojaviti iz ekrana i povuci me za usi ako ne uradim ono sto on savjetuje :)
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#93 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by duh_sa_sjekirom »

taktor wrote:
duh_sa_sjekirom wrote: Dabogda se Reno pokvariJo onome ko ti dade 2 iz pravopisa... :x
PO OVOJ PRICI TEBE JE HALILOVIC DOBRO UDARIO PO USIMA PA TI SE JOS CRVENE OD CIJENE, SAMO TI NASTAVI DA TAMO IDES , NJEMU TREBAJU TAKVI LEVATI..
E, traktoristo, objasni mi potanko kakve veze ima Halilović sa pravopisom citiranog "experta"?
Brus Lee
Posts: 853
Joined: 01/10/2010 19:35

#94 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by Brus Lee »

suntek wrote:Ko je nekada servisirao svog Renaulta kod Halilovica sada uglavnom ide kod Nere , bivseg glavnog Halilovicevog mehanicara koji sada ima svoj Renault servis. Dosta jeftiniji..
A, gdje se nalazi taj Nero?
skuterista
Posts: 234
Joined: 10/03/2013 11:51

#95 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by skuterista »

Pa Edvin ocito ima mladjeg brata pa ga malac reklamira na forumu ..hahah koji klocevi i nadrimajstori
taktor
Posts: 10
Joined: 12/03/2013 21:27

#96 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by taktor »

mozda je stvarno neko ko ga cijeni, ali je majsorčina za renault.
skuterista
Posts: 234
Joined: 10/03/2013 11:51

#97 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by skuterista »

taktor wrote:mozda je stvarno neko ko ga cijeni, ali je majsorčina za renault.
a mozda je neko nastran pa se zaljubio u njega ... :-)
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#98 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by vanjki »

gdje se sada naazi Edvinon servis u gradu i ima li neko kontakt?
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#100 Re: RENAULT SERVIS U PRODAJA DIJELOVA U SARAJEVU?

Post by shlauf »

vanjki wrote:gdje se sada naazi Edvinon servis u gradu i ima li neko kontakt?
Ul. Dobrinjska br. 36 na Stupu. To je ona ulica što se nastavlja pored Petrol Line pumpe i u produžetku nekih 300 metara sa desne strane.

Edvin 061/259-784

:ljulja: :autic:
Post Reply