RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#176 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by sema911s »

began-ee imas jeftinijih laguna pogotovo u FR,. ali oceku 1000-1500€dadzbina,.

gospodjica laguna jbga da je dobro avto nebi joj tolisna cijena bila(ne samo u Bosni vec i vani),., nekome je dobra nekome ne,., a iskustva kazu sta kazu,.,
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#177 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by johntra »

pretpostavljam da ti iskustava nemaš?
citroen xm
Posts: 18120
Joined: 17/04/2012 22:57

#178 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by citroen xm »

Sema, jel ti živiš u BiH? Pitam zbog riječnika?

Kakvih ba 1500 eura dadžbina na auto od 1500 eura? :-)
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#179 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by sema911s »

bosna-srbija-madjarska-njemacka

registracija600km, serivisi 1000km, dok dovuces 500km, koliko trebas da pocastis na granici, dadzbine
ph2 vozio nekih 2 mjeeca, prostrana, ogromna ali premekana za vozit(ko da sjedim na pampersu)
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#180 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by johntra »

Izvini Fanđo, ne prepoznah te odmah...kakvi servisi milja? čega? veliki i mali ne izađe više od sedam stoja maksimalno, u zavisnosti od motora do motora...
citroen xm
Posts: 18120
Joined: 17/04/2012 22:57

#181 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by citroen xm »

Od kada to servisi i troškovi transporta spadaju u dadžbine? Zašto častiti na carini ako je sve regularno?

Pitam zato što vidim da ovde bacaš bombe i to poprilično jake.
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#182 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by sema911s »

probaj na carini proci regularno sve na vrijem,. da predas papire da istu budu gotovi recimo za sat dva ili cak dan da cekas



servis jbga: set lamela zamajac600km, kablovi, svijece veliki servis, mozda treba i kocnice, naci ces neku parnicu koju ces htjet polirat
litar ulja 15km, dodas sate majstora i eto hiljade
User avatar
Qler
Posts: 23604
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#183 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by Qler »

Sve je to odrzavanje, nisu troskovi spedicije, carine, dadzbine i slicno... tako da to nije relevantno za cijenu auta u ovom slucaju...
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#184 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by sema911s »

sve te to ceka kada kupis avtoo,., dal se to zvalo spedicija, troskovi odrzavanja, kafa, serviss


a za postavljaca ovaj je ko nov kostao 60000Km vidi sada cijene a poredit njega i lagunu neidee tak da tih par hiljada budi sretan kakvo je vrijeme
http://www.pik.ba/artikal/14045773/mercedes-benz/
citroen xm
Posts: 18120
Joined: 17/04/2012 22:57

#185 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by citroen xm »

Sema, prestani bombardovati.

Čovjek je fino pitao koliko će ga doći dadžbine. Nije tražio da mu ti palamudiš o troškovima održavanja.

Veliki i mali servis su 6 stoja. Ko ti kaže da ćeš morati mjenjati set kvačila? Izgleda da je postala navika da ljudi spominju set kvačila. On se mijenja kada se pokvari, a to može biti sutra, a možda neće ni za 5 godina.

Što se tiče brzog prolaska na carini, pa i nije baš tako kako ti pričaš. A i ako častiš to je stoja u vr glave.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#186 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by johntra »

sema911s wrote:probaj na carini proci regularno sve na vrijem,. da predas papire da istu budu gotovi recimo za sat dva ili cak dan da cekas



servis jbga: set lamela zamajac600km, kablovi, svijece veliki servis, mozda treba i kocnice, naci ces neku parnicu koju ces htjet polirat
litar ulja 15km, dodas sate majstora i eto hiljade
a daj, lamela i set ne moraju odmah biti promijenjeni...a sve ostalo je ŠBB KBB..
dowe85
Posts: 58
Joined: 07/11/2014 14:48

#187 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by dowe85 »

Sunculish

Djaba Vam/ti se naduravati sa ljudima, pogotovo sa onima koji nemaju iskustva sa Lagunama, a kamoli sa Renault vozilima, niti su vozali takva auta, cast pojedincima.
Ali ne, znaju nesto, a to je podcjenjivati tudja vozila, davati za pravo da oni odredjuju cijene, "prognoziraju", i zbog takvih "likova", izmedju ostalog (mislim na ponudu i potraznju, pad cijena, itd.) ljudi na nasim prostorima su primorani prodavati vozila ispod svake cijene, jer Boze dragi, pojedina vozila ne moraju padati na cijenama, nas mentalitet je cudo.
Samo ces kod nas vidjeti oglas koji je objavljen sa napomenom "BEZ ZAMJENA MOLIM" da "bosnjo" ili neko drugi postavi pitanje "MOZEL ZAMJENA ZA GOLFA 2, I NESTO PARA"

Moje vrijeme je novac, nemam vremena se naduravati sa ljudima koje i nepoznajem, niti cu ih ubjedjvati ni objasnjavati neke razloge mojih tvrdnji, ali sumo cu vam/ti reci Sunculish da nisam dosao da prodam vozilo na forumu, naci ce ono kupca aBd, odnosno do sada sam imao dosta ponuda, kako nebuloznih gdje ljudi nude svasta u zamjenu do podcjenjivanja.
Ako Vam/ti je Laguna redovno odrzavana i ocuvana, prodajite i dalje, ali nedajte je ispod svake cijene.

Nas mentalitet je jednostavno takav, ljudi hoce nesto dobro, ocuvano, tek servisirano, utegnuto (ono bas TOP), tek registrovano za 4.500 KM. To kod nekog drugog, kod mene ne pali.
Pristao bi na neku manju cijenu da mi je istekla registracija i da nisam nijedan ozbiljniji (skuplji) servis uradio na njemu. Hvala Bogu, zbog porodice prvenstveno najvise odrzavam vozilo.
Mogao sam ga par puta prodati kako na poslu, tako i na PIK-u, ali ponavljam, ljudi su cudni, hoce za malo para nesto gdje moraju samo gorivo sipati.
Navodim ponovo primjer jedne autokuce iz Kiseljaka, cisto prevaranti, jer dolaze kod mog majstora cesto potencijalni kupci sa vlasnikom te auto kuce, gdje moj majstor detaljnom kontrolom utvrdi da se ustvari radi o smecu, da je na motoru radjeno par puta (mislim na dijelove koji su vise dotrajali, a skupi), da je kilometraza par puta vracana, ali tu je sminka, ispolirao, dubinski ga ocistio, presvukao volan itd., eto, na to se nas mentalitet lozi, djaba motor. Moj majstor mu je do sada vratio par potencijalnih muterija, tj. ljudi onako frapirani su odlazili i pricali drugima kakva se sve vozila prodaju kod tog doticnog gospodina, da se cuvaju i sl. Ali hvala Bogu, pa ima ovakvih majstora poput mog koji apsolutno zna procjeniti da li nesto valja, vrijedi, i postujem sto tako iskreno i pouzdano radi.

Ponovo priznajem da Renault, tj. francuska vozila nevjerovatno gube na cijeni, ali ne i na kvaliteti, za mene su bila i ostala odlicna vozila, kako moj majstor zna reci npr, za FORDA da je to pola auta, baklava je baklava :izet:

Evo za znatizeljnike da vide o kakvom vozilu je rijec i sta je zamjenjeno na istom:
Laguna ph2, 1.9 dci, 88 kw, 120 ks, 6 brzina + R, kilometraža: 217000 km (originalnih), karavan verzija, oprema initiale GT.
Od unutrašnje opreme posjeduje dvozonsku automatsku klimu, originalni CD player + 6CD changer CABASSE, kompletna CABASSE instalacija ozvučenja, multifunkcionalni trokraki kožni volan sa komandama na volanu/podesiv po dubini i visini, tempomat, ESP, govorni računar za dijagnosticiranje svake greške/neispravnosti/manjka goriva/tekučina i sl., kontrola pritiska u gumama, senzori za kišu/svjetla, samozatamnjujući retrovizor sa senzorom, polu koža + velur, sjedišta podesiva po dubini i visini, kao i samog leđnog dijela, crni kožni tapacirunzi, kožni naslonjač za ruku naprijed/nazad, zatim standardno ABS, servo, 4 x el.podizači stakala, el.preklopivi i grijani vanjski retrovizori, fabričke roletne za zaštitu od sunca na zadnjim vratima, kartica za paljenje X 2 i dr.
Od vanjske opreme posjeduje originalne alu felge "16 dimenzija 205/55/16, sa ljetnim gumama Good Year Excelence Sport, te zimskim gumama Dunlop sport, kompletan chrom paket (šteke, krovni nosači), fabrička xenon svjetla, zadnji parking senzori, posebno otvaranje zadnje šajbe.
Dodatna oprema + održavanje: urađena 3M Carbon folija na pojedine dijelove vozila, zatim od potrošnih dijelova zamjenjeno sljedeće: zadnji amortizeri, selen blokovi/seleni, diskovi/disk pločice, kugle, krajnice, klapna gasa, dihtung dekla, sva tri nosača motora, akumulator (još vrijedi garancija), obje xenon sijalice, novi alternator (cula se remenica - kompletan zamjenjen), kao i novi interkuler (pustalo malo ulje na pocetku), standardno svi redovni mali servisi, zatim servis klime u servisu KLIMACENTRU u Butmiru 07.05.2014.god. gdje je urađeno sljedeće: zamjena ventila na kompresoru klime, zamjena osigurača, novi bužiri oko svih instalacija vezanih za klimu, zamjena-dopuna freona, servisnog ulja i ugradnja fluorescentne boje u rashladni sistem radi detektiranja eventualne propusnosti sistema = cijena usluge 150,00 KM (posjedujem račun), te što je najvažnije kompletan veliki servis 12.04.2014.god. gdje je zamjenjena vodena pumpa, španer, zupčasti remen, PK remen, rashladna tečnost/permant uz garanciju od 80.000 km.
Registrovana prije 2 mjeseca

E pa, sad mi recite da vozilo nije odrzavano i da ne vrijedi vise od 4.500 po vama :D :D

Lijep pozdrav :sax: :bih:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#188 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by Ned071 »

sema911s wrote:probaj na carini proci regularno sve na vrijem,. da predas papire da istu budu gotovi recimo za sat dva ili cak dan da cekas



servis jbga: set lamela zamajac600km, kablovi, svijece veliki servis, mozda treba i kocnice, naci ces neku parnicu koju ces htjet polirat
litar ulja 15km, dodas sate majstora i eto hiljade
dci????
citroen xm
Posts: 18120
Joined: 17/04/2012 22:57

#189 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by citroen xm »

Ma pusti ba, on u CDI motor ubrizgava plin. :lol:
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#190 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by emko1234 »

dowe85 wrote:Sunculish

Djaba Vam/ti se naduravati sa ljudima, pogotovo sa onima koji nemaju iskustva sa Lagunama, a kamoli sa Renault vozilima, niti su vozali takva auta, cast pojedincima.
Ali ne, znaju nesto, a to je podcjenjivati tudja vozila, davati za pravo da oni odredjuju cijene, "prognoziraju", i zbog takvih "likova", izmedju ostalog (mislim na ponudu i potraznju, pad cijena, itd.) ljudi na nasim prostorima su primorani prodavati vozila ispod svake cijene, jer Boze dragi, pojedina vozila ne moraju padati na cijenama, nas mentalitet je cudo.
Samo ces kod nas vidjeti oglas koji je objavljen sa napomenom "BEZ ZAMJENA MOLIM" da "bosnjo" ili neko drugi postavi pitanje "MOZEL ZAMJENA ZA GOLFA 2, I NESTO PARA"

Moje vrijeme je novac, nemam vremena se naduravati sa ljudima koje i nepoznajem, niti cu ih ubjedjvati ni objasnjavati neke razloge mojih tvrdnji, ali sumo cu vam/ti reci Sunculish da nisam dosao da prodam vozilo na forumu, naci ce ono kupca aBd, odnosno do sada sam imao dosta ponuda, kako nebuloznih gdje ljudi nude svasta u zamjenu do podcjenjivanja.
Ako Vam/ti je Laguna redovno odrzavana i ocuvana, prodajite i dalje, ali nedajte je ispod svake cijene.

Nas mentalitet je jednostavno takav, ljudi hoce nesto dobro, ocuvano, tek servisirano, utegnuto (ono bas TOP), tek registrovano za 4.500 KM. To kod nekog drugog, kod mene ne pali.
Pristao bi na neku manju cijenu da mi je istekla registracija i da nisam nijedan ozbiljniji (skuplji) servis uradio na njemu. Hvala Bogu, zbog porodice prvenstveno najvise odrzavam vozilo.
Mogao sam ga par puta prodati kako na poslu, tako i na PIK-u, ali ponavljam, ljudi su cudni, hoce za malo para nesto gdje moraju samo gorivo sipati.
Navodim ponovo primjer jedne autokuce iz Kiseljaka, cisto prevaranti, jer dolaze kod mog majstora cesto potencijalni kupci sa vlasnikom te auto kuce, gdje moj majstor detaljnom kontrolom utvrdi da se ustvari radi o smecu, da je na motoru radjeno par puta (mislim na dijelove koji su vise dotrajali, a skupi), da je kilometraza par puta vracana, ali tu je sminka, ispolirao, dubinski ga ocistio, presvukao volan itd., eto, na to se nas mentalitet lozi, djaba motor. Moj majstor mu je do sada vratio par potencijalnih muterija, tj. ljudi onako frapirani su odlazili i pricali drugima kakva se sve vozila prodaju kod tog doticnog gospodina, da se cuvaju i sl. Ali hvala Bogu, pa ima ovakvih majstora poput mog koji apsolutno zna procjeniti da li nesto valja, vrijedi, i postujem sto tako iskreno i pouzdano radi.

Ponovo priznajem da Renault, tj. francuska vozila nevjerovatno gube na cijeni, ali ne i na kvaliteti, za mene su bila i ostala odlicna vozila, kako moj majstor zna reci npr, za FORDA da je to pola auta, baklava je baklava :izet:

Evo za znatizeljnike da vide o kakvom vozilu je rijec i sta je zamjenjeno na istom:
Laguna ph2, 1.9 dci, 88 kw, 120 ks, 6 brzina + R, kilometraža: 217000 km (originalnih), karavan verzija, oprema initiale GT.
Od unutrašnje opreme posjeduje dvozonsku automatsku klimu, originalni CD player + 6CD changer CABASSE, kompletna CABASSE instalacija ozvučenja, multifunkcionalni trokraki kožni volan sa komandama na volanu/podesiv po dubini i visini, tempomat, ESP, govorni računar za dijagnosticiranje svake greške/neispravnosti/manjka goriva/tekučina i sl., kontrola pritiska u gumama, senzori za kišu/svjetla, samozatamnjujući retrovizor sa senzorom, polu koža + velur, sjedišta podesiva po dubini i visini, kao i samog leđnog dijela, crni kožni tapacirunzi, kožni naslonjač za ruku naprijed/nazad, zatim standardno ABS, servo, 4 x el.podizači stakala, el.preklopivi i grijani vanjski retrovizori, fabričke roletne za zaštitu od sunca na zadnjim vratima, kartica za paljenje X 2 i dr.
Od vanjske opreme posjeduje originalne alu felge "16 dimenzija 205/55/16, sa ljetnim gumama Good Year Excelence Sport, te zimskim gumama Dunlop sport, kompletan chrom paket (šteke, krovni nosači), fabrička xenon svjetla, zadnji parking senzori, posebno otvaranje zadnje šajbe.
Dodatna oprema + održavanje: urađena 3M Carbon folija na pojedine dijelove vozila, zatim od potrošnih dijelova zamjenjeno sljedeće: zadnji amortizeri, selen blokovi/seleni, diskovi/disk pločice, kugle, krajnice, klapna gasa, dihtung dekla, sva tri nosača motora, akumulator (još vrijedi garancija), obje xenon sijalice, novi alternator (cula se remenica - kompletan zamjenjen), kao i novi interkuler (pustalo malo ulje na pocetku), standardno svi redovni mali servisi, zatim servis klime u servisu KLIMACENTRU u Butmiru 07.05.2014.god. gdje je urađeno sljedeće: zamjena ventila na kompresoru klime, zamjena osigurača, novi bužiri oko svih instalacija vezanih za klimu, zamjena-dopuna freona, servisnog ulja i ugradnja fluorescentne boje u rashladni sistem radi detektiranja eventualne propusnosti sistema = cijena usluge 150,00 KM (posjedujem račun), te što je najvažnije kompletan veliki servis 12.04.2014.god. gdje je zamjenjena vodena pumpa, španer, zupčasti remen, PK remen, rashladna tečnost/permant uz garanciju od 80.000 km.
Registrovana prije 2 mjeseca

E pa, sad mi recite da vozilo nije odrzavano i da ne vrijedi vise od 4.500 po vama :D :D

Lijep pozdrav :sax: :bih:
NOVO auto, vrati sat i stavi 10 000 cijenu :lol: :lol: :lol:
dowe85
Posts: 58
Joined: 07/11/2014 14:48

#191 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by dowe85 »

Emko1234 :thumbup:

Pozzzz :-D

:sax:
rekla-kazala
Posts: 1308
Joined: 19/10/2013 16:50

#192 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by rekla-kazala »

Nedavno vidjeh na autoscout24.de BMW 325i Sport najnoviji model ovakav:
Image
2012. god. prešao 26.000 km, koža, navigacija,... oko 50.000 eura plaćen, prodaje se za 22.000 eura :shock:
E to je tuga a ne tamo neki renault ili ford.
Last edited by rekla-kazala on 13/11/2014 17:47, edited 1 time in total.
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#193 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by sema911s »

citroen xm wrote:Ma pusti ba, on u CDI motor ubrizgava plin. :lol:

audi vozac procitaj do kraja,., pise 200cdi zajebancije radi i zbog ovih kup sasija, r32look, rs, geteijeva, i slicnoo
dowe85
Posts: 58
Joined: 07/11/2014 14:48

#194 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by dowe85 »

rekla-kazala,

Nema sta, prelijepo vozilo, gdje je nazalost isto dozvijelo krah/pad cijena.

Zakljucak je da u zivotu sve pada :izet:
rekla-kazala
Posts: 1308
Joined: 19/10/2013 16:50

#195 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by rekla-kazala »

dowe85 wrote:rekla-kazala,

Nema sta, prelijepo vozilo, gdje je nazalost isto dozvijelo krah/pad cijena.

Zakljucak je da u zivotu sve pada :izet:
Mislim da su procentualno gubici na automobilima približni.
Kupovinom nekog automobila koji je vrijedio više kao npr. ovaj BMW ili neki mercedes C klase kupac dobiva više "poklonjeno" ali uz skuplje održavanje i zajebanciju sa lopovima, zavidnim komšijama koji ga grebu itd.
Meni je 2008. ukraden golf V, kasko osiguran ali opet ružan osjećaj. Poslije tog događaja vozim monovolumena, nije zanimljiv ni za lopove a ni za sponzoruše. :lol:
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#196 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by sema911s »

dowe85 wrote:rekla-kazala,

Nema sta, prelijepo vozilo, gdje je nazalost isto dozvijelo krah/pad cijena.

Zakljucak je da u zivotu sve pada :izet:
samo africka sljiva,, nikada ne pada
dowe85
Posts: 58
Joined: 07/11/2014 14:48

#197 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by dowe85 »

rekla-kazala :thumbup:
Slazem se sa svime, zao mi je sto ti se to desilo, fakat je ruzan osjecaj.
Mozda za monovolumene, ali opet vecina vozila ce i dalje biti na meti lopova, eto i ova nova Laguna npr., citroen C5, oktavije, a da ne pricam o golfovima, pasatima, BMW-ima, Mercedesima i sl.
dowe85
Posts: 58
Joined: 07/11/2014 14:48

#198 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by dowe85 »

sema011s, cekam hoces li dati takav jedan komentar / zakljucak :izet:

:thumbup:
Najjaci si
milojicabrzi
Posts: 1730
Joined: 18/11/2009 12:43

#199 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by milojicabrzi »

Pad cijena je realna stvar na tržištu i na to ima utjecaj više faktora.

Naime, npr. VW benzinci za američko tržište, npr neki Passat iz 2009. sa 2,6 benzinskim motorom (ili koji vec ide u njega), realno, star 4-5 godina, vrijedi bar 50 % svoje novonabavne cijene.

Ali, takvo auto nemoguće je prodati u BiH, pa ni za trećinu novonabavne cijene, iako, realno-kataloški, to vozilo vrijedi te pare.

Drugim riječima, evo malo radikalniji primjer, da se niko ne ljuti, ne možeš prodavati svinjske kobasice u Iranu, da su ne znam kako povoljne cijene, jer to tržište tu robu ne konzumira.

Na pad cijene Renaulta utječe više faktora, prije svega odnos tržišta, mogućnost održavanja vozila i nabavka dijelova (ovo je ubilo mogućnost prodaje bilo kakvog japanca, sa benzinskim, pa i diesel motorom starijeg od 10 godina, kod nas u BiH), pa do mentaliteta tržišta (npr. u Turskoj neće hatchback vozila vec limuzine sa gepekom, pa Renault pravi one Megane Sedan, skoro pa maksuz za to tržište).

U Kini sam viđao stare Citroene, CX, ZX, Passate i Santane, modificirane za kinesko tržište, koje ima neke svoje specifičnosti.

Kad čitam tvoju priču o Renaultu Laguna, sjetim se jednog opel Senatora, u komšiluku, tamo negdje 1999-2000-te kojeg je jedan lik prodavao godinama, jer ga niko nije htio, a auto je koje je bilo diplomatsko-funkcionerska klasa krajem '80-ih. Znači star nekih 10-12 godina, ali ga niko nije htio, jer auto trši što se kaže "božju kišu".

Na kraju mislim da je prodat za par metara drva :):) ili zamijenjen u nekoj kombinaciji za neku robu, ne sjećam se više šta je bilo sa njim.
dowe85
Posts: 58
Joined: 07/11/2014 14:48

#200 Re: RENAULT LAGUNA 2 _ podcjenjivanje

Post by dowe85 »

Milojicabrzi, slozio bi se sa tobom da mi je Laguna 2.0T, bez sekvent plina, itd., da trosi kisu, da je smece pa da ga prodajem zadugo, kao taj davne '99, i na kraju ipak zamjenim za koji metar drva, malo cumura i nesto doplate :D :D

Drugo, vozilo prodajem tek dva mjeseca, tj. oglas je bio postavljen mjesec dana na PIK.ba, te kad sam vidio da ljudi nenormalno nude svakojake zamjenu, iako me iste ne zanimaju uglavnom, iz razloga sto nude dosta losa i stara vozila (te posebno ne kontam) ili neke kombije, traktore i sl.
Ko moj prijatelj sto prodaje OKTAVIJU novije proizvodnje covjek ponudio rakiju, masinu za perutanje pilica i jos neke stvari, ali kesa nigdje, o majko mila draga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mentalitet, taj sklop .... je cudan kod ljudi :D :D :sax: :bih:
Post Reply