Renault clio staklo suvozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Rossonero86
Posts: 283
Joined: 24/03/2014 10:35
Location: Ilidža

#1 Renault clio staklo suvozaca

Post by Rossonero86 »

U nasoj lijepoj drzavi se nikad nista ne desi tako da sam se iznenadio kad sam maloprije na parkingu vidio razbijeno suvozacevo staklo i ukraden radio :thumbup: Ajde ako moze pomoci koja je cijena stakla za suvozaca renault clio 1.2 ako neko zna ili jos bolje gdje bih to mogao napraviti,samo se nadam da necu morati cijela vrata da mijenjam :(
kB27
Posts: 1170
Joined: 17/02/2016 17:46

#2 Re: Renault clio staklo suvozaca

Post by kB27 »

Nema sanse da ces morati cijela vrata - nema smisla.

Za cijenu stakla 'prošnjuhaj' na olx.ba da znaš okvirno koliko bi te moglo doći. :)
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#3 Re: Renault clio staklo suvozaca

Post by dgL_ »

Rossonero86 wrote:U nasoj lijepoj drzavi se nikad nista ne desi tako da sam se iznenadio kad sam maloprije na parkingu vidio razbijeno suvozacevo staklo i ukraden radio :thumbup: Ajde ako moze pomoci koja je cijena stakla za suvozaca renault clio 1.2 ako neko zna ili jos bolje gdje bih to mogao napraviti,samo se nadam da necu morati cijela vrata da mijenjam :(
Obidji malo otpade naci ces to 99%... Pripremi oko 100njak maraka i to je to... Sretno
User avatar
Rossonero86
Posts: 283
Joined: 24/03/2014 10:35
Location: Ilidža

#4 Re: Renault clio staklo suvozaca

Post by Rossonero86 »

http://autocentarmx.olx.ba

nadjoh ove,jel neko imao iskustva s njima?
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#5 Re: Renault clio staklo suvozaca

Post by shlauf »

Čini mi se da na novom staklu ne dolazi bočna PVC vodilica a radije bih potražio polovno sa vodilicom. Ako se ipak odlućiš za novo staklo kupi u GumaM vodilicu jer bez nje nećeš moći montirati staklo - padaće u stranu tj. na koso se se spuštati i dizati staklo.
Post Reply