Rekreativno treniranje?

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
pigcop
Posts: 38
Joined: 03/09/2008 17:16

#1 Rekreativno treniranje?

Post by pigcop »

Eh ljudi ima nas puno koji smo nekad trenirali košarku i sad smo stare prdonje koji samo mogu basketa ponekad i termin pokoji sa prijateljima odigrati ( ako se nađe dovoljno ljudi ). Mene zanima ima li klub u Sarajevu koji bi ponudio rekreativno treniranje za neku mjesečnu svotu od 40 do 60km da bude bar 3 puta sedmično trening. Znači nisam glup da mislim da nešto mogu uspjeti i tako to. Želim samo da treniram da budem u formi a kako mi je košarka prva ljubav zašto ne da se bavim uvijek sa njom dok mogu :)
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#3 Re: Rekreativno treniranje?

Post by Melo15 »

pigcop wrote:Eh ljudi ima nas puno koji smo nekad trenirali košarku i sad smo stare prdonje koji samo mogu basketa ponekad i termin pokoji sa prijateljima odigrati ( ako se nađe dovoljno ljudi ). Mene zanima ima li klub u Sarajevu koji bi ponudio rekreativno treniranje za neku mjesečnu svotu od 40 do 60km da bude bar 3 puta sedmično trening. Znači nisam glup da mislim da nešto mogu uspjeti i tako to. Želim samo da treniram da budem u formi a kako mi je košarka prva ljubav zašto ne da se bavim uvijek sa njom dok mogu :)
ako si iz sarajeva daj da nadjemo jos nekog s foruma pa da organizujemo 2-3 termina sedmicno u nekoj od skolskih dvorana.....
P.S posto volis kosarku da te pitam ides li na onaj turnir ispred BBIa????Tj. ucestvujes li??
jurgen
Posts: 112
Joined: 11/03/2011 21:13

#4 Re: Rekreativno treniranje?

Post by jurgen »

mislim da ti je bolja varijanta naći kakav fin koš u mahali pa tamo trenirati. Ako si trenirao onda imaš svo potrebno znanje da možeš nastaviti sam raditi i kondicione treninge a bogami i tehniku, opališ još koji basket sa nekom djecom i to je to. Ne znam kakav si sa obavezama (posao i tako to) ali meni ne bi zbog posla odgovaralo da se vežem za neki fiksni termin i da još plaćam. U svakom slučaju sretno :thumbup:
Sociolog
Posts: 4379
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#5 Re: Rekreativno treniranje?

Post by Sociolog »

Pa , ako vam se moze pridruziti i mladji forumas, bivsi sportista, tu sam, :)
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#6 Re: Rekreativno treniranje?

Post by Jokericious »

Kakav to turnir bude ispred BBI-a? Kad bude? Da se prijavim. :wink:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#7 Re: Rekreativno treniranje?

Post by pirmin »

pigcop wrote:kako mi je košarka prva ljubav zašto ne da se bavim uvijek sa njom dok mogu :)
Kosha je konza! :thumbup: :thumbup:

Od fudbala sam odustao ali koshu cu gurati dok god ide. :-D
Neki dan sam sutao sa covjekom od nekih 50-55 godina koji igra par puta sedmicno neku nizu ligu u Becu.
Sta reci do- Respekt! 8-)
Post Reply