- Registracija vozila - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1976 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by bitanga_sa_otesa »

opet briljira ova delegat :lol: :lol: :lol:
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#1977 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by walk_M-A-N »

kloniran wrote:sve ce se oni dogovoriti isto ko sto su se dogovorili oko podizanja bonusa na 100%
Imaju prebogate banke i osiguranja koje uzimaju puno jer su platili vlast da odredi visinu osiguranja i tu nema konkurencije.
I imaju jadnici koji gledaju da malo od toga uštede i koji će plaćati akcize, umjesto da se put pravi od prihoda koji pokupe osiguranja.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1978 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by Maraschino »

dgL_ wrote: Pa kupi policu osiguranja i furaj... Kad stignes vamo odradis tehnicki i predas za reg i kraj price... Najbitnije u cijeloj prici je da imas policu osiguranja... Tehnicki uradis prije nego predas papire...
Nisi daleko od istine. Upravo sam i ja dosao na tu ideju. Nazovem momka da mi napravi polisu a i taj tehnicki je njihov(rade sa njima) tako da bi to moglo da bude najbezbolnije.
Napravi mi polisu i samo je rizik do tehnickog a to je minimalno.
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#1979 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by dgL_ »

kafanski_covjek wrote:polisa osiguranja NIJE registrovano vozilo :skoljka:
A nije? E izvini majke ti... Izvini se i ovom majstoru bitangi sto nije majstor pa jeste pa ni on ne zna sta je.... Ja konto jeste bgm... Grob te ne hebo koliko ste retardirani... Mozak upali malo, kad nakon isteka reg. Pokazes policu uvijek se mozes izvuci i niko ti nece pravit problem dok ne zavrsis registraciju... Boze pacijenata...
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#1980 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by dgL_ »

Maraschino wrote:
dgL_ wrote: Pa kupi policu osiguranja i furaj... Kad stignes vamo odradis tehnicki i predas za reg i kraj price... Najbitnije u cijeloj prici je da imas policu osiguranja... Tehnicki uradis prije nego predas papire...
Nisi daleko od istine. Upravo sam i ja dosao na tu ideju. Nazovem momka da mi napravi polisu a i taj tehnicki je njihov(rade sa njima) tako da bi to moglo da bude najbezbolnije.
Napravi mi polisu i samo je rizik do tehnickog a to je minimalno.
Ako ti ko bude pravio problem kad pokazes novu policu a da je reg. Istekla nedavno, daj mu moje podatke nek meni pise kaznu...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1981 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by supercali »

dgL_ wrote:
kafanski_covjek wrote:polisa osiguranja NIJE registrovano vozilo :skoljka:
A nije? E izvini majke ti... Izvini se i ovom majstoru bitangi sto nije majstor pa jeste pa ni on ne zna sta je.... Ja konto jeste bgm... Grob te ne hebo koliko ste retardirani... Mozak upali malo, kad nakon isteka reg. Pokazes policu uvijek se mozes izvuci i niko ti nece pravit problem dok ne zavrsis registraciju... Boze pacijenata...
Ti si skolski primjer zbog kojih je bih u govnima i nema nikakvih naznaka da izadje iz njih
Siguran sam da izbjegavas sve sto se moze izbjeci da platis drzavi
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1982 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by bitanga_sa_otesa »

ma nista ne treba placat :lol: :lol: ja pecatom od mjesne zajednice registrujem svoj auto vec zadnjih 10 godina i niko mi ne pravi problem.policu osiguranja prepravim u fotosopu datum :lol: :lol: parking ne placam nikad ,a hljeb i mlijeko na teku u granapu :run:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1983 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by 530i »

Maraschino wrote: Znaci ako me zaustave slijedi kazna za ''auto bez tehnickog i osiguranja''.
Sta se moze. Ne ide i jare i pare. :roll:
Na kraju krajeva, plati 50KM da te neko šlepom odvuče na tehnički i vrati nazad, tako si siguran pred zakonom i to je jeftinije od kazne i peripetija koje idu uz kaznu.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#1984 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by condy »

Vidjam cesto na tehnickom vozila dosla neregistrovana...zahebo sam se sto nisam zvao muriju. Lik dosao sa Q7 iz drugog grada i bilo mu skupo uzeti probne table vec dosao bez tabli. Sto ne nazva muriju bas mi krivo mater svoju hebo :evil:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31542
Joined: 16/04/2011 18:46

#1985 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by skafiskafsnjak »

Registracija vozila i osiguranje vozila su dva razlicita pojma. Polisa ti sluzi samo da, ako napravis sranje, ne placas stetu ...nista vise. Policija te zaustavi, placas kaznu za neregistrovano vozilo.
Throttle
Posts: 13014
Joined: 10/06/2016 12:35

#1986 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by Throttle »

Sve je to super dok ne bude belaj.. Sta ako ucestvujes u udesu, kad bi i imao tu polisu, u MUPu nije produzena registracija?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#1987 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:ma nista ne treba placat :lol: :lol: ja pecatom od mjesne zajednice registrujem svoj auto vec zadnjih 10 godina i niko mi ne pravi problem.policu osiguranja prepravim u fotosopu datum :lol: :lol: parking ne placam nikad ,a hljeb i mlijeko na teku u granapu :run:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

imal gdje promocije kakve, : cevapa, mesa :? , da uzmem 30 porcija iako ne mogu pojest :D , samo dzabaluka daj pa makar crko eto :izet: :D :run:
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#1988 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by kafanski_covjek »

supercali wrote:
dgL_ wrote:
kafanski_covjek wrote:polisa osiguranja NIJE registrovano vozilo :skoljka:
A nije? E izvini majke ti... Izvini se i ovom majstoru bitangi sto nije majstor pa jeste pa ni on ne zna sta je.... Ja konto jeste bgm... Grob te ne hebo koliko ste retardirani... Mozak upali malo, kad nakon isteka reg. Pokazes policu uvijek se mozes izvuci i niko ti nece pravit problem dok ne zavrsis registraciju... Boze pacijenata...
Ti si skolski primjer zbog kojih je bih u govnima i nema nikakvih naznaka da izadje iz njih
Siguran sam da izbjegavas sve sto se moze izbjeci da platis drzavi
suvisno je i komentarisati...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1989 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by bitanga_sa_otesa »

amar1994 wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

imal gdje promocije kakve, : cevapa, mesa :? , da uzmem 30 porcija iako ne mogu pojest :D , samo dzabaluka daj pa makar crko eto :izet: :D :run:
ima samo se mora platit parking :D ili se parkirat 2 km dalje u nekoj ulicici :lol: :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#1990 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

imal gdje promocije kakve, : cevapa, mesa :? , da uzmem 30 porcija iako ne mogu pojest :D , samo dzabaluka daj pa makar crko eto :izet: :D :run:
ima samo se mora platit parking :D ili se parkirat 2 km dalje u nekoj ulicici :lol: :lol:
:D :lol: :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1991 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by Maraschino »

skafiskafsnjak wrote:Registracija vozila i osiguranje vozila su dva razlicita pojma. Polisa ti sluzi samo da, ako napravis sranje, ne placas stetu ...nista vise. Policija te zaustavi, placas kaznu za neregistrovano vozilo.
Valjda bi trebalo da bude, tehnicka ispravnost i osiguranje.

Auto koje je obavilo tehnicki pregled je automatski ispravno i moze na cestu. Osiguranje se moze i telefonom napraviti ako te osiguranje prihvati. Sa ta dva uslova ti mozes na cestu i ispravan si. Ostalo je administracija ALi znam da kod nas to nije tako i zato nas tretiraju kako nas tretiraju.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1992 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by 530i »

Dok to MUP ne opečati u saobraćajnu...ništa. Ovdje kod nas.
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#1993 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by dgL_ »

Dok macke nema, i misevi kolo vode :) jeste se raaspisali auuu :)) hahahahaha
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1994 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by Maraschino »

530i wrote:Dok to MUP ne opečati u saobraćajnu...ništa. Ovdje kod nas.
:D

znam, muhur...a dje je tu muhur.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31542
Joined: 16/04/2011 18:46

#1995 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by skafiskafsnjak »

Mah sta se zalite...mjesec dana prije isteka se moze registracija produziti... prema tome, nek kaznjavaju svakog, makar ispred tehnickog
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#1996 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by amar1994 »

skafiskafsnjak wrote:Mah sta se zalite...mjesec dana prije isteka se moze registracija produziti... prema tome, nek kaznjavaju svakog, makar ispred tehnickog
:) :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1997 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by supercali »

dgL_ wrote:Dok macke nema, i misevi kolo vode :) jeste se raaspisali auuu :)) hahahahaha
[youtube]http://m.youtube.com/watch?v=gNj-g2h58_g[/youtube]
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#1998 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by dgL_ »

supercali wrote:
dgL_ wrote:Dok macke nema, i misevi kolo vode :) jeste se raaspisali auuu :)) hahahahaha
[youtube]http://m.youtube.com/watch?v=gNj-g2h58_g[/youtube]
Nauci staviti klip, pa se javi, balavce napaceni...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31542
Joined: 16/04/2011 18:46

#1999 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by skafiskafsnjak »

dgL_ wrote:
supercali wrote:
dgL_ wrote:Dok macke nema, i misevi kolo vode :) jeste se raaspisali auuu :)) hahahahaha
[youtube]http://m.youtube.com/watch?v=gNj-g2h58_g[/youtube]
Nauci staviti klip, pa se javi, balavce napaceni...
A ti se nauci komentarisati bez vrijedjanja... malo do Banovica trebas.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#2000 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by O'zone »

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma”
» dgL_

Hefta
Post Reply