Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94166
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24901 Re: Real Madrid C.F.

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Perez: Zidane ako želi može ostati u Real Madridu do kraja života

:izet:
Samo, ne vjeruj Peri ni kad darove nosi :zoka:
Perez ovo izjavio u euforiji. :skoljka: Kad se bude izgubio jedan od trofeja, razmišljat će o promjeni trenera.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24902 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

Ma nije se Juventus opustio, samo nisu mogli citavu utakmicu odigrati onim tempom kako su igrali prvo poluvrijeme.
Real se prvo poluvrijeme tako postavio, ono, odigrajte svoje, a onda nastupamo mi.

A sto se tice pojedinih igraca....Ramos, Casemiro...to su igraci koji su takvi kakvi su, ali doprinose ekipi upravo zato, neko ce reci prgavi, pa fudbal je, mora biti i takvih igraca, onoj ekipi koji fale takvi igraci, zna se, ne mogu do kraja. I Juventus ima zadnju liniju namazanih igraca i upravo zato su tako dobro zatvarali protivnike.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#24903 Re: Real Madrid C.F.

Post by Bosanski_kralj »

Tomahawk11 wrote:
A sto se tice pojedinih igraca....Ramos, Casemiro...to su igraci koji su takvi kakvi su, ali doprinose ekipi upravo zato, neko ce reci prgavi, pa fudbal je, mora biti i takvih igraca, onoj ekipi koji fale takvi igraci, zna se, ne mogu do kraja. I Juventus ima zadnju liniju namazanih igraca i upravo zato su tako dobro zatvarali protivnike.
Sve to stoji, ali dopusti nam da ne volimo takve igrače. :mrgreen:

Real je pokazao da je najveći klub na svijetu, a možda i najveći sportski kolektiv uopšte.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24904 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

Bosanski_kralj wrote:
Tomahawk11 wrote:
A sto se tice pojedinih igraca....Ramos, Casemiro...to su igraci koji su takvi kakvi su, ali doprinose ekipi upravo zato, neko ce reci prgavi, pa fudbal je, mora biti i takvih igraca, onoj ekipi koji fale takvi igraci, zna se, ne mogu do kraja. I Juventus ima zadnju liniju namazanih igraca i upravo zato su tako dobro zatvarali protivnike.
Sve to stoji, ali dopusti nam da ne volimo takve igrače. :mrgreen:

Real je pokazao da je najveći klub na svijetu, a možda i najveći sportski kolektiv uopšte.
Naravno, imas pravo da ne volis nekog igraca :thumbup:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#24905 Re: Real Madrid C.F.

Post by Fajcion »

Gledam ovaj start Cuadrada nad Ramosom i ne znam jesam li ja stvarno lud ali ovdje se vidi očita namjera Cuadrada da zakači Ramosa.
Eh sad u koliko je to mjeri bilo ne znam ali sigurno mu je stao na nogu.
Nije mi u cilju da branim kapitena jednostavno ne volim ovakve stvari ali ipak ne čini mi se ni blizu ovo kako se je na početku predstavilo.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#24906 Re: Real Madrid C.F.

Post by stakasa »

kory_galaktikos wrote:Gledam sinoć kako se Morata raduje zadnjem kolu, baš bi bilo žao da ode. Ti mladi momci su dugo skupa i treba ih ostavit nek se ganjaju.
Sad dominaciju sa evrope prebaciti na primeru, vakat je vala.
Jel onaj lijevi bek definitivno dosao ?? Koga li će još zaganjat ?
Za Moratu, Jamesa i Balea se mogu uzeti velike pare tako da ne bi bilo iznenadenje da odu. Ja Balea ne bi prodao nikad a ni Moratu ako sam ne insistira da ode i ako se miri sa klupom
User avatar
Logovan
Posts: 94166
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24907 Re: Real Madrid C.F.

Post by Logovan »

Image
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#24908 Re: Real Madrid C.F.

Post by B6Redhell »

stakasa wrote:
kory_galaktikos wrote:Gledam sinoć kako se Morata raduje zadnjem kolu, baš bi bilo žao da ode. Ti mladi momci su dugo skupa i treba ih ostavit nek se ganjaju.
Sad dominaciju sa evrope prebaciti na primeru, vakat je vala.
Jel onaj lijevi bek definitivno dosao ?? Koga li će još zaganjat ?
Za Moratu, Jamesa i Balea se mogu uzeti velike pare tako da ne bi bilo iznenadenje da odu. Ja Balea ne bi prodao nikad a ni Moratu ako sam ne insistira da ode i ako se miri sa klupom
juce je bila izjava balea da njemu se ne ide nigdje iz reala, tu je sretan I spreman je nastaviti karijeru. Ali gust saobracaj je na njegovom mijestu mada bale moze igrati "multiple positions"
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#24909 Re: Real Madrid C.F.

Post by stakasa »

Pa eto onda super ako zeli ostati. A on ce sebi izboriti mjesto. Sklon je povredama, dobro je da ima adekvatne zamjene
kory_galaktikos
Posts: 4550
Joined: 17/05/2010 00:54

#24910 Re: Real Madrid C.F.

Post by kory_galaktikos »

Jbg uzeli LP a da čovjek od 100 Mill nije haman nikako učestvovao u tome. Ne znam ni ja sta mislim za Bale-a, sigurno je dobar igrač ali te stalne povrede.
Ekipi ne treba remont, malo neka Zizu to još usminka i mjera. Bilo bi mi krivo da Morata ode.
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#24911 Re: Real Madrid C.F.

Post by B6Redhell »

Povrede ga handre ko nikog, Inace sportista je na nivou.. trudi se bar na fizickoj osnovi. I ako ne bi bilo povreda I kad je skoncentrisan na igru, moze cuda da uradi... vidjelo se to prve I druge sezone kad je stigo u RM
kory_galaktikos
Posts: 4550
Joined: 17/05/2010 00:54

#24912 Re: Real Madrid C.F.

Post by kory_galaktikos »



znaju to oni proslavit
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#24913 Re: Real Madrid C.F.

Post by R9.. »

Vidi sto ga lik iskulira.... :D :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#24914 Re: Real Madrid C.F.

Post by B6Redhell »

kory_galaktikos wrote:

znaju to oni proslavit
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#24915 Re: Real Madrid C.F.

Post by B6Redhell »

R9.. wrote:Vidi sto ga lik iskulira.... :D :D
grizman nije los ali doslo mu do grla izgleda.. real I realovi igraci gdje god dodje, skinu mu slag sa torte. covijeku dopizdilo hehehehe
kory_galaktikos
Posts: 4550
Joined: 17/05/2010 00:54

#24916 Re: Real Madrid C.F.

Post by kory_galaktikos »

cholo zabranio, al je dobar igrac pravo
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#24917 Re: Real Madrid C.F.

Post by Romanista 101% »

Sergio Ramos :thumbup:




Image
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#24918 Re: Real Madrid C.F.

Post by B6Redhell »

Imali kakvih vijesti tračeva, dovodi li pero ove sezone koga. znamo za thea iz atl. ( alavesa) sigurno, a ovo ostalo rekla kazala. A u vezi prodaje; James izgleda skup svima, morata ode, bale kaze nece nikud. Mada bi ga pero cijenio debelo. Od kupovine de gea nista. Onaj veliki šlif od menadjera jaki ko beton riola nudi milanskog golmana realu. Mlad dobar. Ne znam koliko kosta. Uglavnom kad bih moglo ovako jos dvije tri sezone ne mijenjat nista Snage ima opet da "klempavi" i la liga pehar pronosaju madridom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24919 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

B6Redhell wrote:Imali kakvih vijesti tračeva, dovodi li pero ove sezone koga. znamo za thea iz atl. ( alavesa) sigurno, a ovo ostalo rekla kazala. A u vezi prodaje; James izgleda skup svima, morata ode, bale kaze nece nikud. Mada bi ga pero cijenio debelo. Od kupovine de gea nista. Onaj veliki šlif od menadjera jaki ko beton riola nudi milanskog golmana realu. Mlad dobar. Ne znam koliko kosta. Uglavnom kad bih moglo ovako jos dvije tri sezone ne mijenjat nista Snage ima opet da "klempavi" i la liga pehar pronosaju madridom.
Milanski golman minimum 70 m eura. Neka Navasa, moze se on dovesti i za par sezona :)
De Geu ne treba uzimati iz principa, United bi da ga proda, ali ako moze kako za milijardu.
Ako ide Morata, neka Jamesa. Imace vise prostora za igru.
Iako Pero pati od dovodjenja zvijezda, nadam se da ce ovaj put i Zizou popricati s njim da nema potrebe za nekim velikim pojacanjima.
E sad, ima i ona, treba svjeze krvi, ekipa uzela sve, motiv...
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#24920 Re: Real Madrid C.F.

Post by B6Redhell »

E jes ta saga oko de gea vise dopizdila. Ipak on da toliko zeli ko sto je govorio, mozda bi I bilo nesto od toga. ali meni se cini da je to samo bio marketinski potez. mada bi ga pero volio dovesti.. Ovaj milanski golman I jes sila bio ove sezone... mada eto cijene I golmana su toliko katastrofalne da je ne zapovijerovati.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#24921 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Eno vraćaju Valleja iz Frankfurta, a Pepe odlazi. Slična priča je bila sa Carvajalom, momak ubrzo postao jedan od najboljih na svijetu na svojoj poziciji.
kory_galaktikos
Posts: 4550
Joined: 17/05/2010 00:54

#24922 Re: Real Madrid C.F.

Post by kory_galaktikos »

Ja sam negdje pročitao priču kao Morata u Man.utd. za 83 Mill, James je mislim na izlaznim vratima. Neće valjda sve te pare skrsit za onog iz Monaca cc. Morata ako.ode treba napadač. Zizu budi mudar sviju ti.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#24923 Re: Real Madrid C.F.

Post by Fajcion »

Ma ovo će Zizou uzeti još 2-3 klinca i završiti ljeto :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40574
Joined: 21/05/2012 22:46

#24925 Re: Real Madrid C.F.

Post by AmiĐa_Idriz »

Ce da sredi to Papa Perez 8-)
Post Reply