Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#251 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

LSD wrote:
Point. wrote: Toliko te potreslo sto si fulio na onoj temi da Titu prozivas na filmskom podforumu, mene na ovoj temi. Ponavljam, ova tema je sprdancija, sprdancija je pozivati se na mjenjanje teritorija na Balkanu, sprdancija je davati svoj teritorij drugim drzavama a traziti dio jedne EU zemlje, a druge NATO zemlje. Znas, sprdancija. Znam da ti sad nazor pokusavas da nas provalis, ali jebiga, cekaj druga, bolja vremena.
Ma ja, u pravu si 8-) samo nisam znao da si njegov advokat... nastavite sa ismijavanjem i ne dajte se omesti :thumbup:
:maca:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#252 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by JoseMujica »

Alfons Kauders wrote:Nema frke. Mi EU damo Neum i Zapadnu Hercegovinu, a EU nek nas kompenzira istim brojem kvadratnih kilometara na Azurnoj obali, tamo oko Monaka, necemo biti pretjerano izbirljivi. :D

bolje na Majni, tamo đe oko Frankfurta
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#253 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by RtrnOfSalisbury »

po djenevsku konfekciju bi nam moro pripast i brac 8)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#254 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Alfons Kauders »

JoseMujica wrote:
Alfons Kauders wrote:Nema frke. Mi EU damo Neum i Zapadnu Hercegovinu, a EU nek nas kompenzira istim brojem kvadratnih kilometara na Azurnoj obali, tamo oko Monaka, necemo biti pretjerano izbirljivi. :D

bolje na Majni, tamo đe oko Frankfurta
Sta ce nam to?

To je vec nase!
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#255 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by mO k3 »

Point. wrote:
mO k3 wrote:@point , sta nije u redu sa tobom ??
:lol: vidi ti njega. Pusti se foruma, bicu u Minhenu za par dana hajmo na vopi.
Sa kim cu da "pijem" biram ... tako da nisi ni u sirem krugu kandidata ;)... nista licno protiv tebe samo smatram da nemamo sta da pricamo ti i ja, da ti pojasnim nismo na istom nivou
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#256 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

mO k3 wrote:
Point. wrote:
mO k3 wrote:@point , sta nije u redu sa tobom ??
:lol: vidi ti njega. Pusti se foruma, bicu u Minhenu za par dana hajmo na vopi.
Sa kim cu da "pijem" biram ... tako da nisi ni u sirem krugu kandidata ;)... nista licno protiv tebe samo smatram da nemamo sta da pricamo ti i ja, da ti pojasnim nismo na istom nivou
Et vidis, zovem te na pivu a ti ni mukajat. U pravu si da nismo na istom nivou, jer vjerovatno trollas i kad pricas i ne mozes sastaviti 3 ozbiljne recenice, a i tesko ti je pricati bez smajlica. Sto bi rekli ovi iz Nemle, razumim te. :)
Post Reply