Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post Reply
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#226 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

dr laganini wrote:..al priznaj da ima posljedica.. :D
Pa ne tolko kao sto vidis. Ne znam kak bi p-zde da vi da vas ne usiju se ponasali itd. a pred kola nesto sumnjam da bi stali.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#227 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

dr laganini wrote:
Vizionar 1985 wrote:
dr laganini wrote:..širiš negativnu energiju a možda ti je stari do 68 predstavlja hrvatom.. :-D
Pa bolje i Hrvatom nego smecem huskackim. ;-)
..znači priznaješ...eto vidiš to su povjesne činjenice kao i to što si sad bošnjak svako vrime za nešto.. :-D
Ja ba. Priznajem a sad odj-b. :kiss:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#228 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

pasha078 wrote: Polako ba popushices ban zbog trola
Ma nema veze. :kiss: Nego nisam mogo da ne odgovorim. Sta treba dopustit da huska ovakav trol pa da se narodi zbog vakih opet pokolju a da nista ne uradimo da to sprijecimo, jos da nam sere po forumu. Ban popit za ovo je mala stvar, zivot su mnogi davali da ovo sprijece.
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#229 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

LSD wrote:
:lol: :lol: stari lazijal bulazni o Neymaru i na temi Razmjena teritorija :-)
Ne znam ko spominje neke gej gluposti na ovoj temi.
Vjerovatno mislis na ovu slicicu.
Image

Vidim nece te nesto ovih dana, prvo fulas na Barca temi, sada ovdje ne kuzis da je tema sprdancija. Ajme LSD sta se desava? :izet: :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#230 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:
Ma nema veze. :kiss: Nego nisam mogo da ne odgovorim. Sta treba dopustit da huska ovakav trol pa da se narodi zbog vakih opet pokolju a da nista ne uradimo da to sprijecimo, jos da nam sere po forumu. Ban popit za ovo je mala stvar, zivot su mnogi davali da ovo sprijece.
Jos nam pljuno svima u lice. Da nismo domicilni i da smo poturice, biva uljezi. A zna se njihova logika sta se ne domicilnima i poturicama treba radit. Da ne reagujem na ovo. Bas da mi ga je vidjet ovdje nekom uzivo da kaze. Smije preko neta.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#231 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

pasha078 wrote:
Vizionar 1985 wrote:
Vizionar 1985 wrote:
Ma nema veze. :kiss: Nego nisam mogo da ne odgovorim. Sta treba dopustit da huska ovakav trol pa da se narodi zbog vakih opet pokolju a da nista ne uradimo da to sprijecimo, jos da nam sere po forumu. Ban popit za ovo je mala stvar, zivot su mnogi davali da ovo sprijece.
Jos nam pljuno svima u lice. Da nismo domicilni i da smo poturice, biva uljezi. A zna se njihova logika sta se ne domicilnima i poturicama treba radit. Da ne reagujem na ovo. Bas da mi ga je vidjet ovdje nekom uzivo da kaze. Smije preko neta.
Licno smatram, kao sto mozes vidjet iz mojih postova, da je savez Hrvata i Bosnjaka ne samo moguc vec i neophodan.
No ti pises neke nekoherentne gluposti, ja kraj s krajem ne mogu sastaviti, ko da si napusen, a koka ti nije dala, pa sad luparas po tastaturi. Ostavi se toga i de idi odmori.
Il se skontaj sta hoces pisati bez vrijedjanja.
Odj-bi i ti onda. :kiss:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#232 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

http://forum.klix.ba/razmjena-teritorij ... #p13807605

Ja napusen itd. a sta frajer napisa. :-) Inace trolove itd. drzim na frend listi ali eto ovog na fo listi. Za tebe pasa vidjet cemo.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#233 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

pasha078 wrote:
Jebi ga pogresno sam quote htio sam laganinja a ono tebe.....
Valjda subota vece, vino.....
Neda mi se sad ponovo al ako laganini cita eto za njega je :-)
Sorry vizionar :-)
Dobro.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#234 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

pasha078 wrote:
Vizionar 1985 wrote:http://forum.klix.ba/razmjena-teritorij ... #p13807605

Ja napusen itd. a sta frajer napisa. :-) Inace trolove itd. drzim na frend listi ali eto ovog na fo listi. Za tebe pasa vidjet cemo.
Nisi ti ba, ti pises regulara, laganini nema veze s vezom sta pise
Dobro. Skonto sam. Spor mi net, sporo kucam itd. :kiss: Sve dure.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#235 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

pasha078 wrote: Necu vise pisat veceras nesto me ne ide.....
:pisnuo: :thumbup:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#236 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

Bitno je da nasi vode. :thumbup:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#237 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by General War »

pasha078 wrote:
General War wrote:
pasha078 wrote:
Pa promatraj globalnu situaciju. Dalje zaostravanje odnosa US-Rusija je izvjesno pogotovo kad demsi preuzmu vlast opet. Balkan ce imati ponovo veliko znacenje a iz perspektive US Cro i Bosna su saveznici te nece tolerisati razmirice. Kako hercegovacki hrvati flertuju sa srbima i rusima, mozemo u dogledno vrijeme ocekivati i direktivu zagrebu da ih dovedu u red. Samo kad se ovaj novi hladni rat malo 'podgrije'

Mi nemamo izbora vec biti saveznici sa hrvatskom. Trebamo razmisljati kako i na koji nacin dovesti odnosd u red a da se minimizira uticaj zapadne hercegovine jer sigurno oni nisu predstavnici interesa hrvatskog naroda u cjelini.
Jedini i istinski saveznik Bosne je USA kojoj qurcu nista ne znacimo, i eto sada mozda turska...hrvatskoj smo samo moneta za potkusurivanje bili i ostali...sve sto je srbiju snaslo je zasluzna bosna od sankcija do bombardovanja, a i ova pederacija je americkih ruku djelo jer su i hrvati vac bili zreli da dobiju dusu sta se desavalo...i dan danas isto...nema tu ni S od saveznistva...mi smo propustili veeeliku priliku da zivimo od ratnih reparacija i iz srbije i hrvatske, i uslovljavanja hrvatskoj clanstvo u EU sa stanjem u BiH i dovodjenjem skutora u red...ali eto.
Sto se tice Turske, tu se dijametralno razlikujemo. Nikako se ne bi smjeli uz njih vezati, jer je podErdoganom to brod koji tone. Sa je puno turkofila, ne znam jesi li ti jedan od njih. Turska ide unazad.
Sto se tice US oni su nam prijatelji u mjeri u kojoj dijelimo interese. A trenutno je to tako. Cak ni tokom prvog hladnog rata zap Balkan nije bio Ruski zar mislis da bi McCain i Graham sad Putinu to tek tako dali?
Elem, BiH nije u Nato, ali se zna cija je to zona. Iz perspektive US, i Hrvatska i BiH su igraci istog tima, tima US of A. Vec su jednom sredili hrvatsko bosnjacke odnose i budi siguran ako bude nuzde opet ce. Sigurno Amerika nece dozvoliti da im se na globalni plan posere neki Covic. Samo strpljenja da se malo ovaj hladni rat zaholca :-)

Elem da skratim, sve su ovo parametri unutar kojih moramo graditi saveznistva. Strateski smo upuceni u Hrvatsku, i uz pomoc US mislim da se mogu izgraditi dobri odnosi.
Nisam turkofil, ali eto turska gaji neskrivene simpatije prema bosni,ekonomsko su jaci od svih balkanskih zemalja cukile. Ja se bas ne slazem da amerika nesto puno mirise hrvatsku, vec su srbi pogresno birali devedesetih godina. Strateski trebamo mozda razmisliti da sa crnom gorom obezbjedimo bolju povezanost, jer nas je hrvatska ljubav skupo stajala svaki put, a crna gora ima skoro identicne probleme...
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#238 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:
pasha078 wrote: Necu vise pisat veceras nesto me ne ide.....
:pisnuo: :thumbup:
Oprosti za onaj odjb, jbg danas sam nadrdan.
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#239 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by LSD »

Point. wrote:
LSD wrote:
:lol: :lol: stari lazijal bulazni o Neymaru i na temi Razmjena teritorija :-)
Ne znam ko spominje neke gej gluposti na ovoj temi.
Vjerovatno mislis na ovu slicicu.
Image

Vidim nece te nesto ovih dana, prvo fulas na Barca temi, sada ovdje ne kuzis da je tema sprdancija. Ajme LSD sta se desava? :izet: :lol:
Jah, sprdancija nakon što se provališ sa nekim slikama Bosne iz 13 vijeka. Normalno :-)
I nemoj ljudima spamati ovu temu sa tim nebulozama Barcom, slikama te dvojice, Neymarom i sl.

Uozbilji se konacno, vakat ti je.
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#240 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

LSD wrote:
Point. wrote:
LSD wrote:
:lol: :lol: stari lazijal bulazni o Neymaru i na temi Razmjena teritorija :-)
Ne znam ko spominje neke gej gluposti na ovoj temi.
Vjerovatno mislis na ovu slicicu.
Image

Vidim nece te nesto ovih dana, prvo fulas na Barca temi, sada ovdje ne kuzis da je tema sprdancija. Ajme LSD sta se desava? :izet: :lol:
Jah, sprdancija nakon što se provališ sa nekim slikama Bosne iz 13 vijeka. Normalno :-)
I nemoj ljudima spamati ovu temu sa tim nebulozama Barcom, slikama te dvojice, Neymarom i sl.

Uozbilji se konacno, vakat ti je.
Toliko te potreslo sto si fulio na onoj temi da Titu prozivas na filmskom podforumu, mene na ovoj temi. Ponavljam, ova tema je sprdancija, sprdancija je pozivati se na mjenjanje teritorija na Balkanu, sprdancija je davati svoj teritorij drugim drzavama a traziti dio jedne EU zemlje, a druge NATO zemlje. Znas, sprdancija. Znam da ti sad nazor pokusavas da nas provalis, ali jebiga, cekaj druga, bolja vremena.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#241 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by mO k3 »

@point dobro ti je covjek rekao odrasti vise ... nekad si stvarno dosadan i djetinjast
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#242 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by japin_mutapi »

bosna do granice
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#243 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by mO k3 »

japin_mutapi wrote:bosna do granice
cccccc
Think Big :) ...
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#244 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by japin_mutapi »

NVZ granicu iz 1390 ne priznaje.
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#245 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

mO k3 wrote:@point dobro ti je covjek rekao odrasti vise ... nekad si stvarno dosadan i djetinjast
Haj ti malac razguli. Drzi se teme o Dodiku i te furke o gardijanu. Sad ce i nova sezona u Italiji pa mozes koji hejt na Dzeku odvaliti. To ti je sav opus forumanja. Nedo Bog da napises sta ozbiljno, napuhaces glavu.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#246 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by mO k3 »

Point. wrote:
mO k3 wrote:@point dobro ti je covjek rekao odrasti vise ... nekad si stvarno dosadan i djetinjast
Haj ti malac razguli. Drzi se teme o Dodiku i te furke o gardijanu. Sad ce i nova sezona u Italiji pa mozes koji hejt na Dzeku odvaliti. To ti je sav opus forumanja. Nedo Bog da napises sta ozbiljno, napuhaces glavu.
nea od tebe nista sta ti je trump u rodu?? sve mi vise licis na njega
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#247 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

mO k3 wrote:
Point. wrote:
mO k3 wrote:@point dobro ti je covjek rekao odrasti vise ... nekad si stvarno dosadan i djetinjast
Haj ti malac razguli. Drzi se teme o Dodiku i te furke o gardijanu. Sad ce i nova sezona u Italiji pa mozes koji hejt na Dzeku odvaliti. To ti je sav opus forumanja. Nedo Bog da napises sta ozbiljno, napuhaces glavu.
nea od tebe nista sta ti je trump u rodu?? sve mi vise licis na njega
Wow, jesi ovo sam skonto ili ti je neko pomogao? Idi stampaj karte, sad ce Belgija doci. Kako si los troll, Bog te mazo.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#248 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by mO k3 »

@point , sta nije u redu sa tobom ??
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#249 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

mO k3 wrote:@point , sta nije u redu sa tobom ??
:lol: vidi ti njega. Pusti se foruma, bicu u Minhenu za par dana hajmo na vopi.
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#250 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by LSD »

Point. wrote: Toliko te potreslo sto si fulio na onoj temi da Titu prozivas na filmskom podforumu, mene na ovoj temi. Ponavljam, ova tema je sprdancija, sprdancija je pozivati se na mjenjanje teritorija na Balkanu, sprdancija je davati svoj teritorij drugim drzavama a traziti dio jedne EU zemlje, a druge NATO zemlje. Znas, sprdancija. Znam da ti sad nazor pokusavas da nas provalis, ali jebiga, cekaj druga, bolja vremena.
Ma ja, u pravu si 8-) samo nisam znao da si njegov advokat... nastavite sa ismijavanjem i ne dajte se omesti :thumbup:
Post Reply