Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post Reply
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#151 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by furlan »

Ma Vojo doture moj mili , opet si promasia temu , ovdi si parla o oslobodjenju povisnih bosanskih granica , haj ti tamo na onu temu di si ti u svom svitu i lizes se sa bracom po materi. :D
Pusti ovaj svit turaka, komunista i orjunasa. :D
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#152 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by furlan »

Point. wrote:[quotei="furlan"]
Point. wrote:Vratiti BiH u povijesne granice.


Image
E ovo je dobro , samo sto jos treba osloboditi Dubrovnik. 8)
Dubrovniku cemo dati neki vid autonomije ali ce biti nedjeljivi dio Kraljevine Bosne. Samo jos naci kralja.[/quote]
Obzirom da si inicijator ne bih imao nista protiv da budes prvi a poslije cemo se dogovoriti. :D
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#153 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

dr laganini wrote:
..pa ovo je bilo ipak kasnije.. :D

http://www.novosti.rs/upload/thumbs/ima ... _620x0.jpg
Mi ne zelimo Bosnu u tim granicama, koji ce nam kurac Zagreb i Zagorje, mi samo svoje zelimo a tudje necemo.
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#154 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

furlan wrote: Obzirom da si inicijator ne bih imao nista protiv da budes prvi a poslije cemo se dogovoriti. :D
Ma jok ja, nemam ja begovske krvi evo predlazem Baketa i sultaniju Sebiju. Ja sam skroman, mogu biti ministar turizma i nacelnik opstine Split.
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#155 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by furlan »

Ma nemoj tako , nama trebaju skromni a ne kako ono prvi u Bosnjaka rece?
A u quvac i ti si furbo , znas di soldi leze. :D
Last edited by furlan on 05/08/2017 13:28, edited 1 time in total.
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#156 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

dr laganini wrote:
Point. wrote:
dr laganini wrote:
..pa ovo je bilo ipak kasnije.. :D

http://www.novosti.rs/upload/thumbs/ima ... _620x0.jpg
Mi ne zelimo Bosnu u tim granicama, koji ce nam kurac Zagreb i Zagorje, mi samo svoje zelimo a tudje necemo.
..vi nemate snage ni za umrit ako ćemo realno... :D
Imamo mi snage ne brini za nas. Ionako pola dalmatinaca vuce bosanske korijene, dalmatinke su vazda bile slabe na kuronje sa druge strane Dinare.
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#157 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by furlan »

dr laganini wrote:
Point. wrote:
dr laganini wrote:
..pa ovo je bilo ipak kasnije.. :D

http://www.novosti.rs/upload/thumbs/ima ... _620x0.jpg
Mi ne zelimo Bosnu u tim granicama, koji ce nam kurac Zagreb i Zagorje, mi samo svoje zelimo a tudje necemo.
..vi nemate snage ni za umrit ako ćemo realno... :D
Rekti im Vojo , rekti im vojvodo. :-)
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#158 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by furlan »

dr laganini wrote:..jašta čuveni frajeri bosanci haha...još pašteu kad otvore.. :D
Jasta fukara bosanska , umisto da kod dotura uzmu grozdja za 100 kuna a kilo , jeba ih otac sirotinjski. :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#159 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by dječak sa šibicama »

Image

Image

bitch pliz
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#160 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by dječak sa šibicama »

Image

Bushtër ju lutem
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#161 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by furlan »

dr laganini wrote:...poštivamo svakog gosta al čemu laži i isforsirana prepotentnost.. :D
Sto jest jest a u buduce zamoli goste da salju lovu DHL-om ili Westernom ne moraju ni dolazit vise. :D
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#162 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

dr laganini wrote:..jašta čuveni frajeri bosanci haha...još pašteu kad otvore.. :D
Brate da sam na tvom mjestu raspitao bih se oko korijena. Ko zna, mozda te dovuce do Kaknja.
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#163 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by Point. »

dr laganini wrote:...ko zna ko odakle vuče možda su i tvoji od mene...nekad sam galebario... :D
Cisto sumnjam. Joj sad kad Bosnje iz Skandinavije, Njemacke, Holandije nahrle na svjeze, jadranske nekretnine.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#164 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by SaraFina »

dr laganini wrote:..jašta čuveni frajeri bosanci haha...još pašteu kad otvore.. :D
Dr je li to opet Herka ti spucala trajnu bananu na onom smetlištu od foruma? :D

Pa ti došao po nama frustracije liječiti. Nemoj ba :)

P.S nije ovo Hafis. Samo da znate. Dalmoš jedan obožavatelj bosanskih foruma. Sila ga nama vuče :D
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#165 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by muhafuca »

dr laganini wrote:..zašto ne ..a što ne navru bih kad je tako lipo... :D
U BiH vec imaju valjda - povrat imovine bio davno - to su im sad vikendice kad dodju u Bosnu.

Sad kupit i u Hrvatskoj stagod da se ima za izdavat stranim turistima i skoknut na more par dana mozda.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#166 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by SaraFina »

dr laganini wrote:..ne zanima me to što pričaš ja samo istinu pišem.. :)

Nogirala te i braća Hrvati sa HB ??? Herka prije? Kaj bilo reci! Da čujemo tvoje muke :)
Inače raja misli da si klonirani Hafis. To je jedan dotur i telektualac iz Mostara. A niJesi. Ne kvari mu imidža :)
Hafise, štitim ti lik i djelo! Ne brini!
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#167 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by General War »

Samo da izvjestim, potez Baska Voda- Brele mirno reintegrisan, bila je dovoljna clanska iskaznica NVZ-a, i par progodnih rijeci o osnovnim smjernicama doktrine NVZ, javio mi se i gradonacelnik Omisa kako da pristupe mirnoj reintegraciji, pa molim clanstvo ukoliko prolaze tamo, da ponesu zastavu i bjanko dokumente za izdavanje uvjerenja. :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#168 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by SaraFina »

General War wrote:Samo da izvjestim, potez Baska Voda- Brele mirno reintegrisan, bila je dovoljna clanska iskaznica NVZ-a, i par progodnih rijeci o osnovnim smjernicama doktrine NVZ, javio mi se i gradonacelnik Omisa kako da pristupe mirnoj reintegraciji, pa molim clanstvo ukoliko prolaze tamo, da ponesu zastavu i bjanko dokumente za izdavanje uvjerenja. :mrgreen:
:bih: :bih: Bosna do Tokia A Hr ko' Nokia!
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#169 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by choxnox »

dustaban wrote:...

Elem gdje to pise da su ove granice bogom date. Takvih mjesta gdje bi se sa malo pameti i volje mogli rjesiti veliki medjususjedski problemi ima jos. Mislim, ulazak sviha u Evropu jeste rjesenje za sve to, ali do tad cemo svi pomrijet...
I ono bi da diskutuje o strateskim pitanjima i prekraja drzavne granice, a nema ni 4 razreda osnovne skole.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#170 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by SaraFina »

Tema je šega. Kakva strateška pitanja i bakrači :-)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#171 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by General War »

pasha078 wrote:
dr laganini wrote:..ne zanima me to što pričaš ja samo istinu pišem.. :)
Bez Oluje ne bi bilo dejtonske Bosne. Bez Srebrenice ne bi bilo Oluje.
Mozda si mladji al evo ti od nekog ko je prozivio to doba: I Hrvati i Bosnjaci su i te kako trebali jedni druge u to doba. Bez odluke Bosnjaka da se ide na neovisnu BiH (odbijanjem sporazuma Filipovic-Milosevic), Hrvatska kakvu je danas znamo ne bi postojala. Bez odlucnosti Tudjmana da se efikasno odupre Srbima, Bosna ne bi postojala. Ko god negira ove dvije cinjenice se zavarava. 90tih smo trebali jedni druge, smatram da i danas trebamo jedni druge a siguran sam da cemo trebati jedni druge i u buducnosti.
...i sve dok je takav stav kod bosnjaka, bosna ce uvjek bit talac hrvatske koja je dva puta izvrsila agresiju na BiH u pedeset godina i opet mazohisticki mentalitet
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#172 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by General War »

dr laganini wrote:
pasha078 wrote:
dr laganini wrote:..ne zanima me to što pričaš ja samo istinu pišem.. :)
Bez Oluje ne bi bilo dejtonske Bosne. Bez Srebrenice ne bi bilo Oluje.
Mozda si mladji al evo ti od nekog ko je prozivio to doba: I Hrvati i Bosnjaci su i te kako trebali jedni druge u to doba. Bez odluke Bosnjaka da se ide na neovisnu BiH (odbijanjem sporazuma Filipovic-Milosevic), Hrvatska kakvu je danas znamo ne bi postojala. Bez odlucnosti Tudjmana da se efikasno odupre Srbima, Bosna ne bi postojala. Ko god negira ove dvije cinjenice se zavarava. 90tih smo trebali jedni druge, smatram da i danas trebamo jedni druge a siguran sam da cemo trebati jedni druge i u buducnosti.
..neovisnost bosne su referendumom izglasali i bošnjaci i hrvati...ne zaobilazi istinu...hrvati su napadnuti od jna u ravnom a alija je izjavljiva da to nije njegov problem kad su počeli srbi taracat po bošnjacima onda se ploča okrenula..da se hr nije oduprla jna niko nebi ni spomenuo neovisnost bih...triba li crtat..
Ravno je u BiH, kao i Sijekovac koje nije JNA napala...nemas ti pojma o povjesnoj zbiljnosti u BiH
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#173 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by choxnox »

dr laganini wrote:..hrvati nikad nisu izvršili invaziju nego su dva puta spašavali muislimani u drugom svjetskom od najezde četnika a u ovom ratu smo vam oslobodili pola države..
Pa nije covjek ni rekao invazija nego je prava rijec agresija. Pa da, agresija RH na RBIH.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#174 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by General War »

dr laganini wrote:..hrvati nikad nisu izvršili invaziju nego su dva puta spašavali muislimani u drugom svjetskom od najezde četnika a u ovom ratu smo vam oslobodili pola države..
:lol:
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#175 Re: Razmjena teritorija - zasto ne?!

Post by furlan »

SaraFina wrote:
dr laganini wrote:..ne zanima me to što pričaš ja samo istinu pišem.. :)

Nogirala te i braća Hrvati sa HB ??? Herka prije? Kaj bilo reci! Da čujemo tvoje muke :)
Inače raja misli da si klonirani Hafis. To je jedan dotur i telektualac iz Mostara. A niJesi. Ne kvari mu imidža :)
Hafise, štitim ti lik i djelo! Ne brini!
Ma jok , djeca ga registrovala na forum da se ne petlja izmedju nogu. :D
A ovo je cetnicki klon u vidu dr. Voje Seselja.
Post Reply