Razlika u Godinama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Sniper
Posts: 48
Joined: 30/06/2006 11:04
Location: Sweden

#26

Post by Sniper »

zoom66 wrote:
Sniper wrote:Evo vako.... :shock:

Organizujmo takmicenje za nenapisanu pricu "Adisio i maloljetnica"

Komisija
The_Fluid
Zoom66
Stochar

Neka se jave oni koji zele ucestvovati a nagtrada neka bude roman "Uhode".... :D


:zzzz:
a ti tonco da budesh precjednik komisije...:D...najstariji si cho'ek medju nama..:D:D:D
jok ba, svidza mi se ovaj roman.... :lol:
izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#27

Post by izblajhana »

Eh ovako, teska situacija...ako ces se javno na forumu zakleti da cete se vodati za rucice naredne (bar) dvije godine...onda bujrum :D :D :D
alek
Posts: 2837
Joined: 11/08/2004 17:34

#28

Post by alek »

ko da je tebi 16 kad za misljenje pitas forum :oops:
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#29

Post by ahmed&nedzad »

Izvini, ali ja ne mogu zamisliti biti u vezi sa djevojkom mlađom od 18 (odnosno ako još ide u srednju), a kad bolje razmislim ni da je puno mlađa od tebe, jedno 1-2 god. Ali 16 god.??? Pa to je pubertet čovječe. Šta ti možeš imati zajedničko sa njom?! Jel' pričate o tome kako je dobila 1 iz kontrolnog?!

S druge strane, slušaj samo sebe. Ti procjeni. Možda je to prava stvar, zavisno od toga na čemu se veza zasniva, na fizičkoj privlačnosti ili nešto drugo i više. ;)
User avatar
Saian
Posts: 15338
Joined: 08/04/2004 21:50

#30

Post by Saian »

prochitah negdje "svidja mi se", postoje dvije opcije ti imash 23, al si negdje na 18 prikochio ili je ona dala malo gas pa je preskochila MTV doba i sad ste tu negdje. Ova prva varijanta mi se chini vjerovatnija. Koje dodirne tachke imate vas dvoje (ne ispitujem sad razinu intimnosti medju vas dvoje :D), o chemu prichate da se ti udubish i da te zabavlja u isto vrijeme? Ja ne kontam kako neko ne moze skontat da cura s kojom pricha i izlazi ima 16 godina. Izgled, sekundarne spolne karakteristike s tim nemaju veze. Ti ako si prochitao vishe od "Jezheve kuchice" kroz prichu mozes skontat ko kolko ima "godina" (kolko je preskochio ili koliko je idle) :D :D :D, aj kad se sjetim sebe sa 16, pa to boli :D
napalhame
Posts: 132
Joined: 05/03/2006 14:08
Location: Sarajevo

#31

Post by napalhame »

Ima ona stara izreka ko sa diecom spava upisan ustane ali opet ti znas najbolje kako ti je sa njom
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#32

Post by irfan2 »

Saian wrote:....aj kad se sjetim sebe sa 16, pa to boli :D
:lol: :lol: :lol: jo jest :D :D fakat :D
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#33

Post by laradnaat »

znate što budemo stariji, te granice će biti fleksibilnije. tj, razumom dozvoljena razlika će se uvećavati.

ipak, vjerujem da ta razlika nikada ne bi smjela preći 10godina (muško-žensko). sve preko toga ima mogućnost da nam bude dijete.

:P
User avatar
Kona__
Posts: 666
Joined: 10/07/2006 13:55

#34

Post by Kona__ »

Da ste oboje "malo" :D stariji, ova razlika u godinama se ne bi ni osjetila toliko, osim sto bi te ona mogla zafrkavati da si stari kenjac, a ona puterica! :D Sad...u mojim kasikama vam ne stoji nikakva buducnost :D , pusti ti njene prijatelje..roditelje...i ako potrajete i ti premostis tu razliku u godinama kad-tad ce ti doci glave :roll:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#35

Post by Michun »

adisio wrote:Sto se mene tice i nerazmisljam o iskoristavanju djeovjke... sto se tice zakona ja mislim da je cak ovdje legalno... ali nije stvar u tome,
stvar je u tome sto se ja neosjecam bas da je to moralno ispravno.

Ustvari njoj je 16.5 znaci negdje u decembru ce da joj bude 17.
Moj adisio - zar ne skonta ti druze. Ovdje se svaki problem okrene na sprdacinu. :D Al' to je dobro, nasmijes se svojoj situaciji i nekako pogledas sve iz drugog ugla.
A cim se ti ne isjecas moralno ispravno (javila se sumnja dakle) onda treba da prekines. Malo si mi brate naivan pa ne pitas koliko je godinica.
Da te utjesim - ako zivis u BiH, vas dvoje cete se sresti za par godina u kaficu, restoranu, diskoteci i sl. Ako je to to, bice i za par godina i eto ti happy end-a. :)

@laradnaat - spavas li ti brate ikada? Insomnia jel'? Ili mi ne ljava satic na ovom sajtu?! Od tebe poruke i u 2 ujutro i u 7 ujutro. Nisi :zzzz:
ibrik
Posts: 440
Joined: 15/01/2005 12:16

#36

Post by ibrik »

Ma covjece uzivaj dok traje...ja imam prijatelje koji su se poceli zabavljati kad je njoj bilo 16, a njemu 25...ona bila malo zrelija, on malo otkaceniji i savrseno funkcionisali...sada su u braku vec dvije godine i imaju malog sincica...extra im...zato ako ti se mala svidja zajebi sve i uzivaj(naravno ako imate zajednickih dodirnih tacaka) :-D
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#37

Post by laradnaat »

Michun wrote:
adisio wrote:Sto se mene tice i nerazmisljam o iskoristavanju djeovjke... sto se tice zakona ja mislim da je cak ovdje legalno... ali nije stvar u tome,
stvar je u tome sto se ja neosjecam bas da je to moralno ispravno.

Ustvari njoj je 16.5 znaci negdje u decembru ce da joj bude 17.
Moj adisio - zar ne skonta ti druze. Ovdje se svaki problem okrene na sprdacinu. :D Al' to je dobro, nasmijes se svojoj situaciji i nekako pogledas sve iz drugog ugla.
A cim se ti ne isjecas moralno ispravno (javila se sumnja dakle) onda treba da prekines. Malo si mi brate naivan pa ne pitas koliko je godinica.
Da te utjesim - ako zivis u BiH, vas dvoje cete se sresti za par godina u kaficu, restoranu, diskoteci i sl. Ako je to to, bice i za par godina i eto ti happy end-a. :)

@laradnaat - spavas li ti brate ikada? Insomnia jel'? Ili mi ne ljava satic na ovom sajtu?! Od tebe poruke i u 2 ujutro i u 7 ujutro. Nisi :zzzz:
spavam ja, kada osjetim potrebu :P
u prosjeku 4-5 sati dnevno, sve preko toga me smara ;)

ne volim spavati, ali volim da jedem :P
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#38

Post by BHG »

imal' dobrih jaranica???? :-D
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#39

Post by rashid »

adisio wrote:
rashid wrote:Ta veza propada definitivno :) Jesi li joj pokazao cunu?
Ja imam osjecaj da si ti neozbiljan :)

Nisam i ne planiram
Koji je danas vakat valja sve dobro planirati. Dobro malo jesam neozbiljan sta se tice "cune", ali to je jedna od stvari koje ce tvoja MLADA djevojka morati upoznati. Aj daj mu jedno luckasto ime kao naprimer glavonja, kiklopcic, batman ... etc. :) . Jesi li ti ozbiljan sta se tice veze? :) 16 godina ba ... ima li uopste to menstruaciju? :-)
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#40

Post by kolega »

...
Last edited by kolega on 01/09/2008 09:27, edited 1 time in total.
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#41

Post by kolega »

...
Last edited by kolega on 01/09/2008 09:28, edited 1 time in total.
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#42

Post by Bumbar »

rashid wrote: Koji je danas vakat valja sve dobro planirati. Dobro malo jesam neozbiljan sta se tice "cune", ali to je jedna od stvari koje ce tvoja MLADA djevojka morati upoznati. Aj daj mu jedno luckasto ime kao naprimer glavonja, kiklopcic, batman ... etc. :) . Jesi li ti ozbiljan sta se tice veze? :) 16 godina ba ... ima li uopste to menstruaciju? :-)
oplakah :lol:
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#43

Post by rashid »

kolega wrote:
rashid wrote:Dobro malo jesam neozbiljan sta se tice "cune", ali to je jedna od stvari koje ce tvoja MLADA djevojka morati upoznati. Aj daj mu jedno luckasto ime kao naprimer glavonja, kiklopcic, batman ... etc. :).
vraze mali, koliko li si ti samo slomio zenskih srca!? :)
Dosta meni :) sad je ispalo kao da se zajebavam :) Ali cuj price ... da je 16,5 :) kako se samo tjesi. Moj savjet je: sacekaj "samo" jos jedne olimpijske igre ... i bice godna za .... hm hm .)
Longplay
Posts: 136
Joined: 06/07/2002 00:00

#44

Post by Longplay »

ma jarane sta se sekiras, ako je vama dobro nemoj se obazirati na druge. sve su to licemjeri. procitajte Nabokova ovog ljeteta i uzivajte.

PS: Prava ljubav godine ne broji :D
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9879
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#45

Post by Bosanac sa dna kace »

Imal kakvih jaranica, men je 21! :D
sto jes jes mladje sladje!!! :-) :D
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#46

Post by rashid »

Bosanac sa dna kace wrote:Imal kakvih jaranica, men je 21! :D
sto jes jes mladje sladje!!! :-) :D
Longplay wrote: ma jarane sta se sekiras, ako je vama dobro nemoj se obazirati na druge. sve su to licemjeri. procitajte Nabokova ovog ljeteta i uzivajte.

PS: Prava ljubav godine ne broji :D
Da niste vas dva slucajno iz Nizozemske i clani nekakve cudne stranke?
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#47

Post by shin »

''Postoji jebačko vjerovanje da kad se zena skine gola ima pomoć vraga i običan čovjek a posebno muškarac je ne može vidjeti dok trči kroz šumu sa kanticom ukradenog mlijeka.''

Cuvaj se prijatelju, mozda za koji dan saznas da tih 16.5 nije 16.5 vec 13.8.
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#48

Post by kolega »

...
Last edited by kolega on 01/09/2008 09:28, edited 1 time in total.
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#49

Post by rashid »

kolega wrote:
rashid wrote:
kolega wrote: vraze mali, koliko li si ti samo slomio zenskih srca!? :)
Dosta meni :) sad je ispalo kao da se zajebavam :) Ali cuj price ... da je 16,5 :) kako se samo tjesi. Moj savjet je: sacekaj "samo" jos jedne olimpijske igre ... i bice godna za .... hm hm .)
ne ba, ja vidim da si ozbiljan, covjeku si poentiro sustinu njegove nedoumice, bez filozofiranja, ali mislim da je odabir imena sa kojima bi mogao da je pocne privikavat malo nezgodan za njen uzrast, sve su to neki likovi kojih bi se mozda mogla malo i preplasit. dobro bi bilo da pocne sa nekim likovima iz npr. crtanih ili flore i faune. ovi nazivi sto si ti naveo su ipak za malo zrelije. :)
:lol: :lol:
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#50

Post by kolega »

...
Last edited by kolega on 01/09/2008 09:29, edited 1 time in total.
Post Reply