Razlika u godinama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#176 Re: Razlika u godinama

Post by MarlboroGold »

Otkud ti pare? Jesi li na budžetu?
Ma jok. Moderator sam na klixovom forumu :D
User avatar
Yenna
Posts: 6832
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#177 Re: Razlika u godinama

Post by Yenna »

Tomahawk11 wrote:
nova_ja wrote:Da rjesimo misteriju "nove_mene" dupli nick nije, dupli član nije, ubleha nije, nek moderator provjeri
Čemu isprepadanost ljudi moji :D :D
Jao, ne vjerujem, nekima je bas dosadno majke mi.
Kontaju da si neka forumašica od ranije.
Ima ovdje specijalista za prepoznavanje rukopisa, ako jesi, skontaće te :D
Nije problem, bas se radujem tome :) volim "specijaliste".
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#178 Re: Razlika u godinama

Post by Tomahawk11 »

MarlboroGold wrote:Otkud ti pare? Jesi li na budžetu?
Ma jok. Moderator sam na klixovom forumu :D
Djeca sanjaju kad porastu da budu moderatori na klix forumu.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#179 Re: Razlika u godinama

Post by Xavier1 »

Tomahawk11 wrote:
Xavier1 wrote:
Kad vrsite prijem novih moderatora?
Kad umre neko od postojećih.
De pokusaj mene preko stele na sportu ubaciti da budem.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#180 Re: Razlika u godinama

Post by Tomahawk11 »

Xavier1 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Xavier1 wrote:
Kad vrsite prijem novih moderatora?
Kad umre neko od postojećih.
De pokusaj mene preko stele na sportu ubaciti da budem.
Bogme, ništa od toga.
Trebao si se javiti prije nego su mene instalirali.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#181 Re: Razlika u godinama

Post by moonca »

Xavier1 wrote:Muskarac koji moze birati ce uzeti mladju. Samo neka bude u granicama normale, a ne da joj otac moze biti.
Tako je prirodno. Zene ranije sazrijevaju i prije stare. Brze gube mogucnost da imaju potomstvo.



Ne slazem se -- zene se duze osjecaju mlade- mentalno i fizicki ako iole posvete paznje sebi. Muskarci nakon 45 -rapidno padaju... :-)
Potomstvo nije svima prioritet- cak sta vise - sve vise mladih u 20- im -vec je odlucilo sto zele.
Mahala je proslost.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#182 Re: Razlika u godinama

Post by Xavier1 »

moonca wrote:
Xavier1 wrote:Muskarac koji moze birati ce uzeti mladju. Samo neka bude u granicama normale, a ne da joj otac moze biti.
Tako je prirodno. Zene ranije sazrijevaju i prije stare. Brze gube mogucnost da imaju potomstvo.



Ne slazem se -- zene se duze osjecaju mlade- mentalno i fizicki ako iole posvete paznje sebi. Muskarci nakon 45 -rapidno padaju... :-)
Potomstvo nije svima prioritet- cak sta vise - sve vise mladih u 20- im -vec je odlucilo sto zele.
Mahala je proslost.
Uozbilji se Moonco. Znas i sama da je napisano istina.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#183 Re: Razlika u godinama

Post by moonca »

Xavier1 wrote:
moonca wrote:
Xavier1 wrote:Muskarac koji moze birati ce uzeti mladju. Samo neka bude u granicama normale, a ne da joj otac moze biti.
Tako je prirodno. Zene ranije sazrijevaju i prije stare. Brze gube mogucnost da imaju potomstvo.



Ne slazem se -- zene se duze osjecaju mlade- mentalno i fizicki ako iole posvete paznje sebi. Muskarci nakon 45 -rapidno padaju... :-)
Potomstvo nije svima prioritet- cak sta vise - sve vise mladih u 20- im -vec je odlucilo sto zele.
Mahala je proslost.
Uozbilji se Moonco. Znas i sama da je napisano istina.
Govorim ti iz iskustva.
Moze i 'otac' starosna razlika ako je - zena preko 30...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18189
Joined: 11/02/2013 11:32

#184 Re: Razlika u godinama

Post by Ramzess Veliki »

klixoris wrote:
ovo_mi_je_nick wrote: To je 25 osoba, od tih 25 pola nam odgovara po vjeri i reći ćemo naciji. Ostaje 13 neka bude u korist učenika.
Ne gledamo svi ljude kroz prizmu citiranog, tako da nam izbor nije svima tako ogranicen ;-)
Podrzavam Klixu. Mislim da je mnogo vaznije da se ljudi slazu I da je njima lijepo zajedno. Prebrojavanje godina, stilova oblacenja, broja procitanih knjiga I postavljanje raznih uslova gusi i kvari svu lijepu spontanost u vezama. Veze bi trebale biti opustene I oslobodjene od nametanja svojih pogleda, a vise uzivanje u razlicitosti iskustava.
laly
Posts: 275
Joined: 16/01/2012 14:41

#185 Re: Razlika u godinama

Post by laly »

moonca wrote:
Xavier1 wrote:Muskarac koji moze birati ce uzeti mladju. Samo neka bude u granicama normale, a ne da joj otac moze biti.
Tako je prirodno. Zene ranije sazrijevaju i prije stare. Brze gube mogucnost da imaju potomstvo.



Ne slazem se -- zene se duze osjecaju mlade- mentalno i fizicki ako iole posvete paznje sebi. Muskarci nakon 45 -rapidno padaju... :-)
Potomstvo nije svima prioritet- cak sta vise - sve vise mladih u 20- im -vec je odlucilo sto zele.
Mahala je proslost.
Istina je da zena poslije 40 ima manje sanse za zdravo potomstvo, ali kao da i muskarac poslije 45 ima snage da odgaja malu djecu. Malo dijete zahtjeva toliko snage, volje,strpljenja i nespavanja da malo ko u tim godinama to moze izdrzati.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2645
Joined: 16/06/2014 20:33

#186 Re: Razlika u godinama

Post by Dosadno mii »

To sto vi ostarite sa 40 ne znaci da ce svi.
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4354
Joined: 09/09/2018 23:21

#187 Re: Razlika u godinama

Post by tuzlak1212 »

Stariji sam oko 10 mjeseci od simpatije, ja nezz sta cu s ovolikom razlikom, smijali bi nam se ljudi.
Pedofilski mi nekako :zid: :facepalm:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#188 Re: Razlika u godinama

Post by moonca »

laly wrote:
moonca wrote:
Xavier1 wrote:Muskarac koji moze birati ce uzeti mladju. Samo neka bude u granicama normale, a ne da joj otac moze biti.
Tako je prirodno. Zene ranije sazrijevaju i prije stare. Brze gube mogucnost da imaju potomstvo.



Ne slazem se -- zene se duze osjecaju mlade- mentalno i fizicki ako iole posvete paznje sebi. Muskarci nakon 45 -rapidno padaju... :-)
Potomstvo nije svima prioritet- cak sta vise - sve vise mladih u 20- im -vec je odlucilo sto zele.
Mahala je proslost.
Istina je da zena poslije 40 ima manje sanse za zdravo potomstvo, ali kao da i muskarac poslije 45 ima snage da odgaja malu djecu. Malo dijete zahtjeva toliko snage, volje,strpljenja i nespavanja da malo ko u tim godinama to moze izdrzati.
Tacno - nemam iskustva, ali odgoj djece je zahtjevno - mentalno mozda vise nego fizicki -- :-) tako da ne podrzavam radjanje preko 35--- mozda je krajnja granica..

No, za ugodnu vezu - godine nisu te koje odlucuju.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#189 Re: Razlika u godinama

Post by Xavier1 »

laly wrote:
moonca wrote:
Xavier1 wrote:Muskarac koji moze birati ce uzeti mladju. Samo neka bude u granicama normale, a ne da joj otac moze biti.
Tako je prirodno. Zene ranije sazrijevaju i prije stare. Brze gube mogucnost da imaju potomstvo.



Ne slazem se -- zene se duze osjecaju mlade- mentalno i fizicki ako iole posvete paznje sebi. Muskarci nakon 45 -rapidno padaju... :-)
Potomstvo nije svima prioritet- cak sta vise - sve vise mladih u 20- im -vec je odlucilo sto zele.
Mahala je proslost.
Istina je da zena poslije 40 ima manje sanse za zdravo potomstvo, ali kao da i muskarac poslije 45 ima snage da odgaja malu djecu. Malo dijete zahtjeva toliko snage, volje,strpljenja i nespavanja da malo ko u tim godinama to moze izdrzati.
Iz onoga sto sam vidio stariji roditelji bolje i vise brinu o djeci. Nije u tome problem. Problem je sto je teze dobiti djecu tada i sto se povecavaju sanse da ce se dijete roditi bolesno.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#190 Re: Razlika u godinama

Post by MarlboroGold »

Tomahawk11 wrote:
MarlboroGold wrote:Otkud ti pare? Jesi li na budžetu?
Ma jok. Moderator sam na klixovom forumu :D
Djeca sanjaju kad porastu da budu moderatori na klix forumu.
Izgleda politiku ne da drugima. Tu je najviše para :lol:
Politika dođe kao bitcoin :mrgreen:
Last edited by MarlboroGold on 13/03/2019 15:38, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#191 Re: Razlika u godinama

Post by moonca »

Iz onoga sto sam vidio stariji roditelji bolje i vise brinu o djeci. Nije u tome problem. Problem je sto je teze dobiti djecu tada i sto se povecavaju sanse da ce se dijete roditi bolesno
Mislim da je tu glavni problem. ne da vishe brinu- vec uzmu svu kontrolu nad djetetom- ovdje ih nazivaju 'helikopter mame'.
Nije teze dobiti ali jesu 'vece sanse za anomalije'
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#192 Re: Razlika u godinama

Post by MarlboroGold »

đe si moonca :kiss:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#193 Re: Razlika u godinama

Post by MarlboroGold »

Ramzess Veliki wrote:
klixoris wrote:
ovo_mi_je_nick wrote: To je 25 osoba, od tih 25 pola nam odgovara po vjeri i reći ćemo naciji. Ostaje 13 neka bude u korist učenika.
Ne gledamo svi ljude kroz prizmu citiranog, tako da nam izbor nije svima tako ogranicen ;-)
Podrzavam Klixu. Mislim da je mnogo vaznije da se ljudi slazu I da je njima lijepo zajedno. Prebrojavanje godina, stilova oblacenja, broja procitanih knjiga I postavljanje raznih uslova gusi i kvari svu lijepu spontanost u vezama. Veze bi trebale biti opustene I oslobodjene od nametanja svojih pogleda, a vise uzivanje u razlicitosti iskustava.
Rijetko dobar komentar na ovom PF-u :thumbup:
Santi
Posts: 58
Joined: 04/07/2014 21:11

#194 Re: Razlika u godinama

Post by Santi »

@Xavier1
Zašto misliš da žene brže stare od muškaraca? Jer ako si mislio na izgled, u zabludi si ako veruješ da su ženama sredovečni muškarci jednako privlačni kao mladići. Ako si mislio na reproduktivnu sposobnost, valjda znaš da kvalitet sperme opada s godinama zbog mutacija koje rezultiraju povećanjem broja anomalnih spermatozoida. Svaka žena u godinama, ako već može da bira, treba potražiti mlađeg muškarca za oca svoje dece i životnog partnera.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#195 Re: Razlika u godinama

Post by King Theoden »

Tomahawk11 wrote:
Xavier1 wrote:
Kad vrsite prijem novih moderatora?
Kad umre neko od postojećih.
Tobejarabi :lol: :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#196 Re: Razlika u godinama

Post by Xavier1 »

Santi wrote:@Xavier1
Zašto misliš da žene brže stare od muškaraca? Jer ako si mislio na izgled, u zabludi si ako veruješ da su ženama sredovečni muškarci jednako privlačni kao mladići. Ako si mislio na reproduktivnu sposobnost, valjda znaš da kvalitet sperme opada s godinama zbog mutacija koje rezultiraju povećanjem broja anomalnih spermatozoida. Svaka žena u godinama, ako već može da bira, treba potražiti mlađeg muškarca za oca svoje dece i životnog partnera.
Bioloski je tako. Pogledaj cure od 14 godina, vec su fizicki razvijene. Pa ih onda uporedi sa muskim vrsnjacima. Sjecam se da sam bio kraj osnovne/pocetak srednje i sve najljepse djevojke su bile sa starijima.
Ne kazem da su im srednjovjecni muskarci najprivlacniji. Ali recimo da su muskarci od 30 trazeniji od momaka od 20. Ne igra samo izgled ulogu vec i neke druge stvari.
Tacno je da kvalitet sperme opada vremenom. Samo to ide dosta sporije.
Image
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#197 Re: Razlika u godinama

Post by Boemica »

Kad vas citam, kontam da mi jedino preostaje da zakupim mjesto na barama.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#198 Re: Razlika u godinama

Post by HAVANA »

Sta se ti bunis,ja 48,kako citam umro sam a nisam ni znao.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#199 Re: Razlika u godinama

Post by Fudo387 »

HAVANA wrote:Sta se ti bunis,ja 48,kako citam umro sam a nisam ni znao.
Ojjj, pa stvarno si ostario :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128884
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#200 Re: Razlika u godinama

Post by muha_sa »

pratim
Post Reply