Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post Reply
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#1576 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by KENJAC »

Ako ima Sarajlija , vezano za ovo "moral" , moraju se sjetiti onog belaja na Poljinama 92' godine.
Sjecate se onoga" izneste zvucnike na prozore" ......
Ili one , najbolje, Sasa Karadzic je presao u TO BiH , moral cetnika ne postoji, masovno bacaju oruzje.....
Moral ? Jel to ono kad se nesto mora ?
Tromblon
Posts: 2108
Joined: 18/01/2015 19:37

#1577 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by Tromblon »

KENJAC wrote:Ako ima Sarajlija , vezano za ovo "moral" , moraju se sjetiti onog belaja na Poljinama 92' godine.
Sjecate se onoga" izneste zvucnike na prozore" ......
Ili one , najbolje, Sasa Karadzic je presao u TO BiH , moral cetnika ne postoji, masovno bacaju oruzje.....
Moral ? Jel to ono kad se nesto mora ?
Ja se sjecam oba slucaja...ja i jaran se vratili sa straze palo 1000000 granata, a kaze komandir sto im niste iznijeli tranzistor da pobjegnu :mrgreen:
A, ovo drugo je bio hit dugo godina :run:
mostarac_2009
Posts: 377
Joined: 16/03/2009 13:42

#1578 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by mostarac_2009 »

Tromblon wrote:
mostarac_2009 wrote:Tromblon,

Bez vrijedjanja molim, ja samo govorim o cinjenicama i nista licno.

Gledao sam dokumentarni film o tramvajima prije par godina i iznenadio sam se kad sam cuo da su tramvaji nastavili sa radom i poslije maja 1992. godine. Potrazi na netu pa ces i sam vidjeti. I ja sam to isto mislio da su samo do maja radili, sto je i to malo cudno da su radili mjesec dana od pocetka rata. U Mostaru je taj mjesec u aprilu bio dobro krvav i nismo cak imali ni pristup TVSA, jer je ugasena odmah 6. aprila 1992, od tih Alijinih prijatelja.

A jos nesto. Trebas da ustanes i sa ponosom da govoris o mostarcima i hercegovcima jer su prvi isli u prve redove 1992. godine kad se trebalo deblokirati Sarajevo i svoje zivote ostavili u neprijateljskoj cetnickoj teritoriji. Ako ne znas nista o tome, procitaj operaciju "Koverat". Kad je ko u Mostar dolazio da pomogne ARBiH? Nazalost, niko nikad jarane jer je bilo planirano da se prepusti to ustasama.
Braca ja te nisam vrijedjao nego sam rekao da ti spocitavas Gojenom nesto od cega i sam bolujes, a to tvrdim i sad.

Drugo tvoj stav je omalovazavajuci prema Sarajevu. Ja nisam nikad govorio lose i omalovazavajuce o Mostarcima pa da mi ti kazes da trebam ustati. Ja cu ustati i pruziti ruku svakom borcu za BiH jer je to moj brat. Svejedno odakle je. Ne mora mi to niko govoriti.

Posto iz tvojih postova mogu pretpostaviti da si mladji i da nisi ucestvovao u ratu pa cu ti oprostiti tvoj ton i nacin pisanja. Ako sam pogrijesio i mojih si godina i ucesnik rata trebao bi malo da razmislis o svom nastupu jer podjele na ove ili one ne vode nicemu dobrom.

Ucesnik sam rata od pocetka pa do kraja juna 95. kada sam ranjen i izbacen iz stroja. Osim po Sarajevu ratovao sam na Igmanu, Nisickoj visoravni, Olovu. Isao bih gdje god da se zatrazilo od mene jer je BiH moja domovina. U martu 94. sam se prijavio da idem za Gorazde u pratnji konvoja municije. Medjutim, to je bilo otkazano i poslani smo na Nisice. Tako bih se isto prijavio da idem u Mostar, Bihac ili bilo gdje.

Za tramvaje ne moras gledati vikipediju ili "guglati". Kad ti kazem da tramvaji nisu radili od 2. maja 92. nisu. Proradili su 94. kad su "plavi putevi" otvoreni, ali to je bilo bezevezni stvaranje privida "normalnog" zivota jer ti tramvaji u tih nekoliko sedmica ili mjeseci nisu nista donijeli osim sto su ljudi izginuli ili bili ranjeni u njima.

Braca, kako ste patili vi u Mostaru, patili smo i mi u Sarajevu. Nemoj da mislis da smo mi bili na ljetovanju. Lakse mi je bilo na liniji nego kod kuce. Na liniji sam imao tri kakva-takva obroka, grijanje i dovoljno vode. Za razliku od kuce gdje je veliki dio vremena bilo pitanje jedan ili dva obroka dnevno. Grijanje samo kad se pravi nesto za jelo.

Nemoj nasjedati propagandi i misliti da su u Sarajevu krivi za patnje koje ste vi ili neko drugi propatio.

I molio bih da prestanete spominjati Sarajevo u nekim kontekstima negativnim. Nije Sarajevo odlucivalo. Odlucivali su ljudi. Alija i SDA. Kada pisete o tome napisite slobodno ko je donosio odluke, a ne "odlucilo Sarajevo tako". Svi znamo ko je tad, a i sad je glavni u drzavi.

Vala sam se rasirio neplanirano, ali dragi moj Braca shvati poentu. Nema nas ni blizu kao Kineza da bi se trebali razjedinjavati i svadjati. Kad smo takvi lakse je neprijateljima ove drzave, a vrebaju sa svih strana.

Ma nista care bez brige. Ne vrijedjam ja Sarajevo i ne dovodim ga nikad u negativan kontekst. I kad ljudi kazu politika iz Sarajeva...ne misle na ljude iz Sarajeva, nego misle na vladu BiH koja se nalazi u SA. Mnogim ljudima smeta centrolizovana politika gdje samo vodi brigu o jednoj lokaciji, ali nista protiv Sarajeva care. Ja zato uvijek pazljivo biram rijeci jer su danas ljudi osjetljivi, a ja postujem sve nase branioce BiH od Prijedora do Mostara, pa od Bihaca pa do Zvornika. :bih:

I jos nesto, mrzim podjele, zato nisam nikad za podjele unutar BiH, ali sam samo realan kad su u pitanju cetnici i ustase, a nije tesko ni biti. Mi smo imali samo jedan motiv...braniti nasu zemlju, a njihov je bio zlocinacki zato da sad nemaju nikakvog argumenta i sute kao kurve.

Pozdrav od mostarca za sarajliju :bih:
User avatar
Woody
Posts: 1690
Joined: 17/12/2003 00:00
Location: Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pičke materine

#1579 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by Woody »

Sarajmen wrote:Propaganda, mojne više. Ima i njen original al' svakako nije za ove teme.
Ma znao sam ja da Ustaše/Škutori/Latini nešta lažu, ne bi im bilo prvi put... Ha ja, moj br'te.

Pa nek' se onda priupitaju: zašto Grabovica? Zašto Uzdol? Zašto Buhine Kuće? Zašto Križančevo Selo? Zašto Doljani? Zašto Miletići? Zašto Maljine? Zašto Trusina?

Sve je to zbog ovoga fake-a:

Image

Još su oni dobro i prošli, koliko lažu majku im... Sve je to zbog laganja... Sve...

Oni će nama lagat'... Ne mereš krstu vjerovati, br'te. Jok ;-)
Last edited by Woody on 31/03/2017 08:52, edited 3 times in total.
Tromblon
Posts: 2108
Joined: 18/01/2015 19:37

#1580 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by Tromblon »

Ti si za jedno dugotrajno institucionalno ispitivanje.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#1581 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by stakasa »

Woody wrote:
Sarajmen wrote:Propaganda, mojne više. Ima i njen original al' svakako nije za ove teme.
Ma znao sam ja da Ustaše/Škutori/Latini nešta lažu, ne bi im bilo prvi put... Ha ja, moj br'te.

Pa nek' se onda priupitaju: zašto Grabovica? Zašto Uzdol? Zašto Buhine Kuće? Zašto Križančevo Selo? Zašto Doljani? Zašto Miletići? Zašto Maljine? Zašto Trusina?

Sve je to zbog ovoga fake-a:

Image

Još su oni dobro i prošli, koliko lažu majku im... Sve je to zbog laganja... Sve...

Oni će nama lagat'... Ne mereš krstu vjerovati, br'te. Jok ;-)
Pocne to oponiranje svemu i svacemu kao zajebancija. Ispocetka bude simpaticno, kriticka misao, i jes dosadno kad su svi ko jedan. I ide to, godine lete, Bog dao interneta, jedno drugo vuce... I otme se kontroli. Covjek i ne osjeti.
Puko si Woody kvalitetno
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#1582 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by Pitar s Kariba »

Tražim dva dana ovu temu, jedva nađoh... Zar ovo ne bi trebalo biti na "devedesteim"?
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#1583 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by stakasa »

Pitar s Kariba wrote:Tražim dva dana ovu temu, jedva nađoh... Zar ovo ne bi trebalo biti na "devedesteim"?
Jos jedna od ujdurmi sarajevske carsije :D
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#1584 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by Pitar s Kariba »

stakasa wrote:
Pitar s Kariba wrote:Tražim dva dana ovu temu, jedva nađoh... Zar ovo ne bi trebalo biti na "devedesteim"?
Jos jedna od ujdurmi sarajevske carsije :D
:D
Us and them
Posts: 379
Joined: 11/03/2017 16:23

#1585 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by Us and them »

Koji su ofanzivni uspjesi Armije RBiH naspram VRS u Hercegovini nakon Washingtonskog sporazuma?
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#1586 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by invincible1921 »

Us and them wrote:Koji su ofanzivni uspjesi Armije RBiH naspram VRS u Hercegovini nakon Washingtonskog sporazuma?
Nema ih puno, ali to i ne mora da se gleda ko neuspjeh. Zbog konfiguracije terena, moci VRS ne treba ni da cudi ovaj podatak. Jer poraz cetnika iz Nevesinja, Gacka, Trebinja, Bilece bio bi podvig ravan potpunom slomu VRS.

Gdje ces kuda ces napravit uspjeh? VRS je velez mogla branit kamenjem zbog dobrih polozaja....

Ti krajevi su vazda bili cetnicka uporista pa cak bi se usudio reci i najratoborniji dio VRS je bio na tom prostoru. Cuo sam podatak nek me neko ispravi ako grijesim...da je nevesinjska brigada VRS jedina u proteklom ratu dobila orden Milos Obilic za zasluge i hraborst?
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1588 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by agent_zero »

Sarajmen wrote:Image
Kakav povampireni ustašluk :roll:

I s njima oni SDAovski kreteni dogovarali nezavisnost :run:
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#1589 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by KENJAC »

Ovo je tacno da su Hrvatski borci lijeceni u Doboju. Legenda kaze, cuo sam od Dobojlija, da je jedna tura ranjenika dopremljena u Doboj , na poligon ispred osnovne skole, bas dan kad je Mladic bio u Doboju.
Naravno , Ratko nije propustio priliku da ih licno doceka !
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1590 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by agent_zero »

KENJAC wrote:Moze li jedno pitanje ?
Jel ima neko od Bosnjaka da je istinski licno vjerovao 91' da Hrvati zele nezavisnu BiH u AVNOJ evskim granicama ?
Samo naivci s jedne i s druge strane mladomuslimani koji su imali u glavi islamsku fildžan državu su u to vjerovali.
Us and them
Posts: 379
Joined: 11/03/2017 16:23

#1591 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by Us and them »

Ova fb stranica je veoma bogata materijalom

https://www.facebook.com/Bok%C5%A1evica ... 005236311/
Last edited by Us and them on 04/04/2017 13:51, edited 1 time in total.
sviunapad74
Posts: 5
Joined: 30/01/2017 13:50

#1592 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by sviunapad74 »

Hvala Sarajman
gasket
Posts: 28
Joined: 30/03/2017 14:40

#1593 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by gasket »

agent_zero wrote:
Sarajmen wrote:Image
Kakav povampireni ustašluk :roll:

I s njima oni SDAovski kreteni dogovarali nezavisnost :run:
Sto se tice Zepca, tu se prvo povampirio baliluk, ova zarobljena brigada abih je kroz grad tekbirala i demonstrirala silu, sta su trazili to su i dobili, a sta ocekivati da Lozancic pise iz totalnog okruzenja? u trenutku kad se ne zna ko koga....
gasket
Posts: 28
Joined: 30/03/2017 14:40

#1594 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by gasket »

Us and them wrote:Ova fb stranica je veoma bogata materijalom

https://www.facebook.com/Bok%C5%A1evica ... 005236311/
prava talibansko dzihadska stranica,prvo sto procitah da je nakav jadnik sehadet postigao tu i tu,jebote ko da smo u Siriji, i onda nesto prdite ustase i cetnici, sve ista govna
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#1595 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by KENJAC »

Sedma Muslimanska i Sekularna Bosna ! Nesto je tu viška !
mostarac_2009
Posts: 377
Joined: 16/03/2009 13:42

#1596 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by mostarac_2009 »

gasket wrote:
Us and them wrote:Ova fb stranica je veoma bogata materijalom

https://www.facebook.com/Bok%C5%A1evica ... 005236311/
prava talibansko dzihadska stranica,prvo sto procitah da je nakav jadnik sehadet postigao tu i tu,jebote ko da smo u Siriji, i onda nesto prdite ustase i cetnici, sve ista govna

Evo jos jedan ustaski padobranac...tipicna ustaska jeftina i bijedna prica gdje spominju "mudjaEdine" i pocnu pricati o naucno-fantasticnim pricama s kojima im je ispran mozak. Ovakvim pricama su trovali njihove tkzv. "bojovnike" 1993. u Mostaru kako bi ih tjerali i "motivisali" da se bore.

Pogrijesio si Vorum ujane, sibe na svoj poskok Vvvorum i hrani se svojom ustaskom propagandom u koju vise ni tvoj narod ne vjeruje.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#1597 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by KENJAC »

Sarajmen wrote:Tvoj komentar prije svega, jer 7 muslimanska brigada je bila u okviru III Korpusa sa sjedištem u Zenici. To bi opet više odgovaralo regiji tzv centralne Bosne i ne kontam kako je ti pokušavaš smjestiti u temu koja se bavi ratom u Hercegovini. Trolaš stari momački ne samo ovu temu, nego inače u zadnje vrijeme. Rat jeste nastavak politike drugim sredstvima i normalno je da se u historijskom kontekstu ukaže i na taj osvrt u smislu tadašnjih političkih odnosa, ali nema smisla pokušavati na pdf-u istorije/povijesti politizirati. Priloži stari autentičan dokument koji eto kao predstavlja neko tvoje okvirno mišljenje o događaju, koji se direktno ili bar indirektno odnosi na područje ili događaj koji tema pokriva, i to je u dure. Mi ostali možemo ako smatramo da treba na takav komentar dati i svoje mišljenje, složiti se ili dati kontraargument. Takav dijalog ima više smisla i nešto se može naučiti ili steći više saznanja.
Ako ja tebi sad' repliciram u smislu, da je najveći uspjeh zločinca Miloševića bio dogovor sa Tuđmanom u Karađorđevu i Tikvešu, a onda i njegova realizacija na nižem nivou preko zločinca Karadzića i Bobana u Gracu i Klagenfurtu , odnosno izazivanje sukoba ''B'' i ''H'' faktora kako bi se Bosna i Hercegovina prije i lakše podijelila. I tvoj komentar koji nazvah trolanje je u tom pravcu, baciti kost među forumaše koji baštine ratni doprinos IV ili VI Korpusa i HVO-a ili dijelova HV na području Hercegovine, da se glođu kao da je 1993. Bože moj, sukob koji se zaista tada i desio ti daje za pravo na takve pokušaje, međutim kada se on anulira 1994. putem tzv Wašingtonskog sporazuma i kada se ove dvije komponente politički i vojno udruže protiv politike Miloševića, Karadzića i trabanta Abdića, pretpostavljam da će ti tad' nestati interneta.

Uzgred budi rečeno, Bosna i Hercegovina je i sada u svojim međunarodno priznatim granicama, onim koje neki nazivaju i ''avnojevskim''. Njeni normalni stanovnici su se demokratski u miru izborili i zaslužni su za tu nepobitnu činjenicu. U nametnutom ratnom sukobu su ,i pored plaćene žestoke cijene, njene vanjske granice odbranjene i sačuvane. One unutrašnje i administrativne su stvar predhodnih pregovora i dogovora, pa tako i onih sadašnjih ili budućih. A to je priča za pdf politike a ne ovog pdf-a historije/istorije /povijesti.
Iz konteksta skontah da se meni obracas. Trolanje ! Zivata ti kakvo trolanje ? Trolanje sto kazem da zvanicna politika nije u skladu sa ovakvom formacijom !? Trolanje ako stavim ovdje tekbiranje Alijino i ove jedinice pred Alijom dok se mojom guzicom Bosanska borba prikazuje u drugom nekom , svijetu puno prihvatljivijem, kontekstu! Jel , ljudino , bih li ja taj sto trola? Pun mi je ud tih pod rukavicama politika i pravljenja ludim pred istim. Ista je prica i za Cacu Topalovica ! Nije Alija znao ! Nije znao , al u qurcu! Nije Alija a ni sira Bosanska javnost znala za koj moj se bori ova Sedma ? I za to vrijeme Silajdzic prodaje muda za bubrege na Ist Riveru o sekularnosti Bosnjacke borbe. I ja trolam ?
Ti se zemljace nastavi posipat pepelom al ja sam cista obraza i mogu rec na glas : Slagali ste me ! Ja budala u jednom trenutku povjerovo. Nisam ja dzabe Kenjac (bio) !
A sad o nekoj uroti Slobodanja i Franja . To je samo sapiranje savjesti od neuspjele urote Aljka i Franja. Naivnost Alijina da ce njemu bit vjeran ( barem ovaj put) Hrvatski puk , je stvar za ozbiljni psihijatrijski pregled!
I ja trolam !
Ja sam o mom Slobodanu dosta puta vrlo jasno rekao moje misljenje.
Isto tako cu reci i o tvom Aliji. Licnost nekompetentna da zabaviste vodi. Mislio je ...... ma sta je on mislio? Sta god da je mislio nije ostvario. Pogubio se na putu , mladomuslimanstva, sekularizma, saveznistva sa Hrvatima, saveznistva sa Arapima, sa Amerikacima, zaratio protiv svojih, zaratio protiv Hrvata .....
I ti meni navodis dogovor Slo- Tudj kao vrhunac mutnih radnji .....
I ja trolam!
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#1598 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by KENJAC »

.
Last edited by KENJAC on 06/04/2017 20:51, edited 1 time in total.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#1599 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by KENJAC »

Us and them wrote:Ova fb stranica je veoma bogata materijalom

https://www.facebook.com/Bok%C5%A1evica ... 005236311/
...a nisam ja prvi spomenuo i ovdje stavio Sedmu Muslimansku ! Ako je sav grijeh to sto na Hercegovini ovo pricam , onda izvini!
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1600 Re: Rat u Hercegovini 1992-1995 part 2

Post by LBVIEW »

KENJAC wrote:
Sarajmen wrote:Tvoj komentar prije svega, jer 7 muslimanska brigada je bila u okviru III Korpusa sa sjedištem u Zenici. To bi opet više odgovaralo regiji tzv centralne Bosne i ne kontam kako je ti pokušavaš smjestiti u temu koja se bavi ratom u Hercegovini. Trolaš stari momački ne samo ovu temu, nego inače u zadnje vrijeme. Rat jeste nastavak politike drugim sredstvima i normalno je da se u historijskom kontekstu ukaže i na taj osvrt u smislu tadašnjih političkih odnosa, ali nema smisla pokušavati na pdf-u istorije/povijesti politizirati. Priloži stari autentičan dokument koji eto kao predstavlja neko tvoje okvirno mišljenje o događaju, koji se direktno ili bar indirektno odnosi na područje ili događaj koji tema pokriva, i to je u dure. Mi ostali možemo ako smatramo da treba na takav komentar dati i svoje mišljenje, složiti se ili dati kontraargument. Takav dijalog ima više smisla i nešto se može naučiti ili steći više saznanja.
Ako ja tebi sad' repliciram u smislu, da je najveći uspjeh zločinca Miloševića bio dogovor sa Tuđmanom u Karađorđevu i Tikvešu, a onda i njegova realizacija na nižem nivou preko zločinca Karadzića i Bobana u Gracu i Klagenfurtu , odnosno izazivanje sukoba ''B'' i ''H'' faktora kako bi se Bosna i Hercegovina prije i lakše podijelila. I tvoj komentar koji nazvah trolanje je u tom pravcu, baciti kost među forumaše koji baštine ratni doprinos IV ili VI Korpusa i HVO-a ili dijelova HV na području Hercegovine, da se glođu kao da je 1993. Bože moj, sukob koji se zaista tada i desio ti daje za pravo na takve pokušaje, međutim kada se on anulira 1994. putem tzv Wašingtonskog sporazuma i kada se ove dvije komponente politički i vojno udruže protiv politike Miloševića, Karadzića i trabanta Abdića, pretpostavljam da će ti tad' nestati interneta.

Uzgred budi rečeno, Bosna i Hercegovina je i sada u svojim međunarodno priznatim granicama, onim koje neki nazivaju i ''avnojevskim''. Njeni normalni stanovnici su se demokratski u miru izborili i zaslužni su za tu nepobitnu činjenicu. U nametnutom ratnom sukobu su ,i pored plaćene žestoke cijene, njene vanjske granice odbranjene i sačuvane. One unutrašnje i administrativne su stvar predhodnih pregovora i dogovora, pa tako i onih sadašnjih ili budućih. A to je priča za pdf politike a ne ovog pdf-a historije/istorije /povijesti.
Iz konteksta skontah da se meni obracas. Trolanje ! Zivata ti kakvo trolanje ? Trolanje sto kazem da zvanicna politika nije u skladu sa ovakvom formacijom !? Trolanje ako stavim ovdje tekbiranje Alijino i ove jedinice pred Alijom dok se mojom guzicom Bosanska borba prikazuje u drugom nekom , svijetu puno prihvatljivijem, kontekstu! Jel , ljudino , bih li ja taj sto trola? Pun mi je ud tih pod rukavicama politika i pravljenja ludim pred istim. Ista je prica i za Cacu Topalovica ! Nije Alija znao ! Nije znao , al u qurcu! Nije Alija a ni sira Bosanska javnost znala za koj moj se bori ova Sedma ? I za to vrijeme Silajdzic prodaje muda za bubrege na Ist Riveru o sekularnosti Bosnjacke borbe. I ja trolam ?
Ti se zemljace nastavi posipat pepelom al ja sam cista obraza i mogu rec na glas : Slagali ste me ! Ja budala u jednom trenutku povjerovo. Nisam ja dzabe Kenjac (bio) !
A sad o nekoj uroti Slobodanja i Franja . To je samo sapiranje savjesti od neuspjele urote Aljka i Franja. Naivnost Alijina da ce njemu bit vjeran ( barem ovaj put) Hrvatski puk , je stvar za ozbiljni psihijatrijski pregled!
I ja trolam !
Ja sam o mom Slobodanu dosta puta vrlo jasno rekao moje misljenje.
Isto tako cu reci i o tvom Aliji. Licnost nekompetentna da zabaviste vodi. Mislio je ...... ma sta je on mislio? Sta god da je mislio nije ostvario. Pogubio se na putu , mladomuslimanstva, sekularizma, saveznistva sa Hrvatima, saveznistva sa Arapima, sa Amerikacima, zaratio protiv svojih, zaratio protiv Hrvata .....
I ti meni navodis dogovor Slo- Tudj kao vrhunac mutnih radnji .....
I ja trolam!
Ma ja, Alija zaratio sa svima, a dogovor o podjeli Bosne izmedu Slobe i Franje smo izgleda sanjali. :-)
To sto je isti rezultirao UZP i jednih i drugih, za sta imamo i sudske presude, nije bitno, je li tako Kenjac?
Post ce biti prijavljen, pa onda fino moderaciji prolazi racune za historijski revizionizam. :izet:
Post Reply