Radovan Karadžić u Haagu!

Post Reply
Android Knego
Posts: 1555
Joined: 13/03/2012 08:11

#3501 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Android Knego »

Danguba wrote:
Karadžić dao prvi intervju poslije presude: Žao mi je što sam kočio Vojsku RS



"Znam da me srpski narod pamti kao požrtvovanog i odgovornog državnog službenika. Jedina greška koju sam napravio ticala se naše vojske. Stalno sam ih kočio, zato što sam vjerovao strancima i drugoj propagandi. Tako sam ih spriječio da postignu još više na bojnom polju", rekao je Karadžić novinarima.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Ka ... -RS/387371
...a oni su ti do neba zahvalni sto mogu ovo citati. :izet:
Sreca da je kocio, pa je dobio samo 40 godina... :izet:
upsy_daisy
Posts: 639
Joined: 04/01/2016 15:26

#3502 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by upsy_daisy »

prava izjava jednog zločinca.
ja bih mu zbog ove izjave promijenila kaznu u doživotnu.
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#3503 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by fakat »

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/paulo ... /160920133

Kad sam jutros procitao vijest na ovom portalu da Coehlo pise knjigu o Dabicu fakat mi nije bilo svejedno, nasekirah se, rekoh sto mu to treba, kud ovaj svijet ide, pa zar u utrci za profitom i senzacijom nista nije sveto, sta sad treba da ga poput Kusturice pretvaramo u romanticnog odmetnika, da psihopati damo malo sjaja i glamura?

Srecom, vec poslije podne procitah demantij slavnog pisca, :thumbup: cista laz koju su objavile Vecernje novosti, covjeku nije na kraj pameti tako nesto, kaze "postujte svoje citaoce" :lol: ne znas dobri covjece da ovdje dno nema dna....
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#3504 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by arzuhal »

Image

:lol:
slavonskilola
Posts: 302
Joined: 20/02/2016 11:27
Location: Našice Koška

#3505 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by slavonskilola »

Neznači puno što je ovo smeće u Hagu jer Bosnom i danas vladaju njegovi i žvaču isto prožvakanu žvaku ,Bošnjaci do podne a Hrvati popodne a veliko Srbi vam je umakaju u šećer kada izgubi slast .
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#3507 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Šunj »

Zapljena u Banjoj Luci
Spektakularan ulov: Oduzet džip Radovana Karadžića
Image
Policija u Banjoj Luci zaplijenila je džip Mercedes G klase od lokalnog biznismena Milutina J. ne sluteći da to vozilo ima interesantnu prošlost, javlja Blic.

Džip je zaplijenjen zbog sumnji da je ukraden u nekoj od zemalja Evropske unije, a vlasnik ga je koristio ne sluteći da je kupio ranije ukradeno vozilo.

Nakon zapljene ustanovljeno je, kako javlja ovaj list pozivajući se na sigurnosne izvore, da je džip tokom skrivanja u Srbiji koristio ni manje ni više nego nekadašnji predsjednik RS Radovan Karadžić pod svojim pseudonimom Dragan Dabić.

Slučaj zaplijene džipa skriva se od očiju javnosti, a vozilo je nakon oduzimanja odvezeno u CJB Banja Luka kako bi se izvršile detaljne provjere kroz bazu Interpola.

Sigurnosne agencije pokušavaju utvrditi na koji način je mercedes prvog predsjednika RS nakon njegovog hapšenja završio u Banjoj Luci.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#3508 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by putokaz1 »

Suđenje Adolfu Hitleru 1946 godine.
Sudija:Antonio Venecuela, Sveronson Švedska,Bator Mongolija
''Gospodine Hitler kako se osjećate,da li imate TV Internet Mobitel pravo na rekreaciju,Novine,Teretanu....''?
Šta imate reći o optužbama?
Hitler:Ne Jevreji su sami sebe pobili,nas su Francuzi prvi napali,mi smo se samo branili od napada Rusa,Poljska i Jugoslavija nikad nisu bile države,Nije bilo Genocida u Aušvicu,koji nije u Njemačkoj su ubijani svi Jevreji Romi,Komunisti,....tako da nema Genocida isti može bit samo nad jednim narodom...
a Genocid je izvršen nad mojim narodom,svi su protjerani iz Poljske ,iz Jugoslavije....moju zemlju su podjeli na okupacione zone oni su Agresori a ne ja,ja sam samo branio Njemački živalj pred Moskvom,a slike gladi u Petreburgu si izmišljotine Ruske propaganden
.....
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3509 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by salik79 »

A internet, mobitel, rekreacija i to?! Sve rece, al' glavno ispusti...
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#3510 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Sara03 »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/karadzi ... /170420146

Šta je bilo monstrume, da ti nije dosadilo?
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3511 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by pici »

RATNI ZLOČINAC
Radovan Karadžić želi Skype u pritvoru
taMaM da mu posaljem poziv za prijateljstvo...
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3512 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by SmokingMan »

ljevoruki wrote:
Danguba wrote: ko bi budalu pustio pa ga opet ganjati po sumama. :D
Mislis beogradskim gradskim autobusima. :oops:
To je već njegova minula uloga,vjerovatno sada tumara u mislima kako postati "drugi neko" nakon Dabića.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3513 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by julisiz es grant »

SmokingMan wrote:
ljevoruki wrote:
Danguba wrote: ko bi budalu pustio pa ga opet ganjati po sumama. :D
Mislis beogradskim gradskim autobusima. :oops:
To je već njegova minula uloga,vjerovatno sada tumara u mislima kako postati "drugi neko" nakon Dabića.
I Sratku su nedavno odbili da ide u Rusiju na liječenje. Je li stvarno oni kontaju da tamo sjede budale, koje će im vjerovati na riječ i na garancije Srbije i majčice Rusije da će se vratiti nakon što su se godinama krili?
Najjači je onaj gad, ubica i silovatelj Lukić, koji je bukvalno dan nakon što je presuđen na doživotni zatvor zatražio da ga puste na pet dana da ode kući da posjeti roditelje :-) Naravno ne treba ni napominjati kakva je odluka suda bila. Baš, koliko govedo i koliko od realnosti odmaknut moraš biti da povjeruješ da će neko nasjesti na tako providne fore?
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3514 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by SmokingMan »

Interesantno je da su se svi oni nakon manipulatora Šešelja relativno brzo "razbolili".U pogledu Mladićarije bi rekao da je on dosta psihički propao što se dodatno odrazilo na njegovo sveukupno zdravstveno stanje.Glupo je da sada što njegov advokatski tim preuveličava situaciji i krivi haški sud za njegovo narušeno zdravstveno stanje.To je samo jedan jalov pokušaj da Ratka spase zatvorske kazne u nekoj drugoj zemlji,jer znaju da tamo neće imati nikakve privilegije i zaštitu.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3515 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by julisiz es grant »

SmokingMan wrote:Interesantno je da su se svi oni nakon manipulatora Šešelja relativno brzo "razbolili".U pogledu Mladićarije bi rekao da je on dosta psihički propao što se dodatno odrazilo na njegovo sveukupno zdravstveno stanje.Glupo je da sada što njegov advokatski tim preuveličava situaciji i krivi haški sud za njegovo narušeno zdravstveno stanje.To je samo jedan jalov pokušaj da Ratka spase zatvorske kazne u nekoj drugoj zemlji,jer znaju da tamo neće imati nikakve privilegije i zaštitu.
Načekaće se đeneral do odlaska u drugu zemlju, jer se ide tek nakon drugostepene presude, a to će biti tek za 3-5 godina, otprilike.
Ipak, ni u Hagu mu nije tako krasno, jer je ostao prilično usamljen. Društvo mu prave jedino preCednik Rašo (koji bi ga vjerovatno najradije vidio s nogama naprijed), hercegbosanci i Stanišić i Župljanin, koji će sigurno vrlo brzo put robijašnica u drugim zemljama, jer im je presuda od prošle godine pravosnažna. Nema više nikoga kome bi Sratko i u zatvoru glumio autoritet, kao nekad Slobo. U toku naredne godine vjerovatno će se razići i hercegbosanci, jer se i njihova konačna presuda očekuje...tako da će ostat samo đeneral i precednik genocidne u cijelom zatvoru :-D
Svo ostalo haško društvo odavno se razišlo: neki su po evropskim zatvorima gdje služe svoje kazne, neki su već kući, a neki pod zemljom..."zlatna" vremena kada je Ševeningen bio "Jugoslavija u malom" odavno su prošlost.
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3516 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by muha_sa »

Eto pisonje na N1 direktno iz Haske sudnice
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3517 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by julisiz es grant »

muha_sa wrote:Eto pisonje na N1 direktno iz Haske sudnice
Šta veli?
I kojim povodom ga zovu?
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3518 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by muha_sa »

julisiz es grant wrote:
muha_sa wrote:Eto pisonje na N1 direktno iz Haske sudnice
Šta veli?
I kojim povodom ga zovu?
trazi laptop i da ima skajp i zali se na nehumane uslove njegovih ahbaba po zlocinu koji izdrzavaju kazne u Estoniji
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3519 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by julisiz es grant »

muha_sa wrote:
julisiz es grant wrote:
muha_sa wrote:Eto pisonje na N1 direktno iz Haske sudnice
Šta veli?
I kojim povodom ga zovu?
trazi laptop i da ima skajp i zali se na nehumane uslove njegovih ahbaba po zlocinu koji izdrzavaju kazne u Estoniji
Da, u Estoniji je silovatelj, djecoubica i masovni palioc živih žena i djece, višegradski "heroj" Milan Lukić. On je prvi počeo cviliti kako su u Estoniji zatvori nehumani jer zaboga on ne zna estonski jezik i dalek mu put žena i dijete moraju preći da bi ga posjetili :-)
Društvo mu prave rušitelj i ubica stanovnika Sarajeva, đeneral Dragomir Milošević i propali vožd hrvatskih Srba Milan Martić.
Obzirom na dužine kazni, sva trojica će vjerovatno prije krepati nego izaći iz zatvora.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3520 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by SmokingMan »

Mole Boga da im sapun ne ispadne. :izet:
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3521 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by muha_sa »

klosari--ljudski otpad :-) imaju obraza zalit se na nesto :-)
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#3522 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by uglavnomja »

digla se tema, kontam krep'o smrad

kad sipak :-?

ali bice
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3523 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by julisiz es grant »

uglavnomja wrote:digla se tema, kontam krep'o smrad

kad sipak :-?

ali bice
Neka ga, nek bar doživi jubilej, prvih 10 godina u ćuzi :izet:
Lično bih volio da doživi i drugostepenu presudu i prebacivanje u neku drugu zemlju, a onda nek crkne kad god hoće. Bitno je da napolje neće izaći više nikada.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#3524 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Ommadawn »

muha_sa wrote:klosari--ljudski otpad :-) imaju obraza zalit se na nesto :-)
Suti moj ti, Martic se onomad zalio kako mu zena i djeca nemaju od cega zivjeti u Srbiji. A kad se kurcio pred kamerama kako je granatirao Zagreb nije ni pomisljao kako necije dijete place u bolnici jer ga je bas dio njegove granate pogodio. I treba ga neko jos zaliti.... Ma ima da suti ko zaliven i da se zahvali Bogu kako ga niko nije zarobio da mu se sveti zbog zlocina.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8124
Joined: 25/05/2013 23:49

#3525 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by apsidejzi »

jel se meni cini ili ovaj rece da nije bilo etnickog ciscenja u sest opstina po prvoj tacki optuznice?
Post Reply