Radovan Karadžić u Haagu!

Post Reply
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#3401 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by jao_situacije »

Edin H. wrote:
jao_situacije wrote:autonomija i velika srbija i dobrovoljci su normalna stvar
jebem ja tebi znanje iz međunarodnog prava govnaru francuski

jedino ova talijanka ima veze sa životom
govno jedno francusko
Latanzi izdvjila misljenje u svakoj odluci do sada, cini mi se.
mislim da nije samo u jednoj stvar vezano za vojnu komandu ili ovako nešto
a ovaj francuz nije normalan ko njemu dade diplomu iz prava da mi je znati
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3402 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by julisiz es grant »

Jebote, pa je li ovaj čitao ranije presude istog suda? Po ovom što on govori, sve bi ih trebalo oboriti :-)
User avatar
arte.fakt
Posts: 903
Joined: 28/02/2010 19:30

#3403 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by arte.fakt »

koja je komedija ovaj sud . nakon ove presude jos cemo se morati izvinuti srbiji na svemu sto je ona uradila ...
Last edited by arte.fakt on 31/03/2016 11:19, edited 1 time in total.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3404 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by It_is_a_Leclerc »

"Pozivanjem na - čišćenje Bosne od balija - optuženi nije pozivao na etničko čišćenje, već je to bilo u svrhu motivacije"

Za antologiju beščašća tzv. tranzicione pravde.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#3405 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by jao_situacije »

i onda kaže francuzići prijatelji ž svi kurac palac

govnarska nacija od miterana do ovog debila
mirza_15
Posts: 10598
Joined: 19/01/2015 09:26

#3406 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by mirza_15 »

Protjerivanje Hrvata - alternativni politicki program :lol: :lol: :lol:

Sada je ovo vec cirkus pravi!
artuditu
Posts: 334
Joined: 04/11/2015 12:09

#3407 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by artuditu »

It_is_a_Leclerc wrote:"Pozivanjem na - čišćenje Bosne od balija - optuženi nije pozivao na etničko čišćenje, već je to bilo u svrhu motivacije"

Za antologiju beščašća tzv. tranzicione pravde.
:(
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3408 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by hrasno38 »

Ovo sad vec postaje bas prava zajebancija i sprdnja od suda!!!!!
User avatar
DuckZz
Posts: 3088
Joined: 07/05/2012 18:12

#3409 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by DuckZz »

"Trpanje Ustaša u kamiona i odvoženje iz Srbije, kraj citata, ipak tužiteljstvo nije dokazalo povezanost ovog citata sa pocinjenim djelom"
:-) :-) :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3410 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Edin H. »

Dizao moral i ujedinjavao :-)

Etnicko ciscenje alternativa :-)
Konzervans
Posts: 11
Joined: 23/11/2013 01:16

#3411 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Konzervans »

hrasno38 wrote:Ovo sad vec postaje bas prava zajebancija i sprdnja od suda!!!!!
na kraju ce ispasti da je seselj bio upravu, i on je to cijelo vrijeme tvrdio... koja tuga...

oslobodjen po svim tackama...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#3412 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by VjecitiStudent »

It_is_a_Leclerc wrote:Nikakvu njima lekciju Šešelj nije očitao. Progledate dva-tri videa na YouTubeu i mislite da tako izgleda suđenje.
Ovo je samo nastavak iste logike po kojima su Stanišić i Simatović oslobođeni optužbi na drugom stepenu, a sve u svjetlu pisma danskog sudije koji je objasnio kako postoji strašan politički pritisak da nijedan zvanično srbijanski političar ne bude osuđen pred haškim tribunalom.
Poenta je da se ne dozvoli sudski presedan da države mogu biti osuđivane kada se vojno miješaju u događaje u drugim državama, bez odobrenja UN-a.
Vidjeti pod intervencije USA, Francuske, UK, ... u Iraku, Libiji, Siriji ...

Otud sve te skandalozne oslobađajuće presude nakon 2002.
Zoya
Posts: 23149
Joined: 09/06/2008 14:54

#3413 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Zoya »

:-) nevin da neviniji ne može biti :roll:
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3414 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by velikibrnjo »

Ukinuo sam!

ne mogu vise da slusam
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3415 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by pici »

oslobodjen po svim tackama optuznice...slobodan covek :shock:
User avatar
SEYOboy
Posts: 313
Joined: 02/08/2011 00:14

#3416 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by SEYOboy »

SKANDALOZNA PRESUDA!
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#3417 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by SkyLimit »

Ma ja, zadnjoj budali je jasno, nece niko iz Srbije biti osudjen, sve ce se svaliti na ove domace djikane, no opet ni njihovo cedo RS niko ne smije da dira.

Nemamo mi sta da slavimo zbog ovih presuda sve u svemu, izvukli smo minimum minimuma
Zoya
Posts: 23149
Joined: 09/06/2008 14:54

#3418 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Zoya »

Mislim da će ga predložiti za Nobelovu nagradu.
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3419 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Edin H. »

Kontinuitet presude Karadzicu, Srbija bila humanitarac u ratu, pretpostavljam i Hrvatska. :-)
artuditu
Posts: 334
Joined: 04/11/2015 12:09

#3420 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by artuditu »

VjecitiStudent wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Nikakvu njima lekciju Šešelj nije očitao. Progledate dva-tri videa na YouTubeu i mislite da tako izgleda suđenje.
Ovo je samo nastavak iste logike po kojima su Stanišić i Simatović oslobođeni optužbi na drugom stepenu, a sve u svjetlu pisma danskog sudije koji je objasnio kako postoji strašan politički pritisak da nijedan zvanično srbijanski političar ne bude osuđen pred haškim tribunalom.
Poenta je da se ne dozvoli sudski presedan da države mogu biti osuđivane kada se vojno miješaju u događaje u drugim državama, bez odobrenja UN-a.
Vidjeti pod intervencije USA, Francuske, UK, ... u Iraku, Libiji, Siriji ...

Otud sve te skandalozne oslobađajuće presude nakon 2002.
:thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3421 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Edin H. »

Zoya wrote:Mislim da će ga predložiti za Nobelovu nagradu.
Je li za doprinos svjetskom miru, sa fokusom na humanitarni rad tokom rata u BiH i Hrvatskoj.
Zoya
Posts: 23149
Joined: 09/06/2008 14:54

#3422 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Zoya »

Edin H. wrote:
Zoya wrote:Mislim da će ga predložiti za Nobelovu nagradu.
Je li za doprinos svjetskom miru, sa fokusom na humanitarni rad tokom rata u BiH i Hrvatskoj.
Tako ispade :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3423 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by hrasno38 »

Nemamo mi sta da se zalimo na presude jer ovo je ocito fenomenalno odradjen posao sto kompletne politike Srbije sto diplomatije Srbije sto samog Seselja koji je na rocistima jeo za dorucak svjedoke i sudije. Neka nama jos uvijek sjedi gore Sakib Softic i nek nam u diplomatiju salju iskljucivo podobne pa makar bili i profesori fizckog vaspitanja. Sta se bunite vise koji kurac kad birate svake izbore one koji ovu zemlju guraju sve dublje i dublje. Dobro je rekao Bojl na onom linku sto sam postavio i rukovanju u Srebrenici Izetbegovica i Vucica.
Jedina dobra stvar u svemu ovome sto ce sad Srbija uci u vrlo jebeno razdoblje zestoke borbe izmedju Seselja na jednoj i Vucica te Nikolica na drugoj strani. Eno Boyl kaze da ima osnova za podizanje nove tuzbe protiv Srbije i mijenjanja Dejtonskog ugovora pa cemo vidjeti sta ce po tome pitanju poduzeti Bakir i Bakircici!!!!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3424 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by It_is_a_Leclerc »

hrasno38 wrote:Nemamo mi sta da se zalimo na presude jer ovo je ocito fenomenalno odradjen posao sto kompletne politike Srbije sto diplomatije Srbije sto samog Seselja koji je na rocistima jeo za dorucak svjedoke i sudije. Neka nama jos uvijek sjedi gore Sakib Softic i nek nam u diplomatiju salju iskljucivo podobne pa makar bili i profesori fizckog vaspitanja. Sta se bunite vise koji kurac kad birate svake izbore one koji ovu zemlju guraju sve dublje i dublje. Dobro je rekao Bojl na onom linku sto sam postavio i rukovanju u Srebrenici Izetbegovica i Vucica.
Jedina dobra stvar u svemu ovome sto ce sad Srbija uci u vrlo jebeno razdoblje zestoke borbe izmedju Seselja na jednoj i Vucica te Nikolica na drugoj strani. Eno Boyl kaze da ima osnova za podizanje nove tuzbe protiv Srbije i mijenjanja Dejtonskog ugovora pa cemo vidjeti sta ce po tome pitanju poduzeti Bakir i Bakircici!!!!
"jeo svjedoke" ?!

Lik organizovao formaciju koja je po Srbiji i Evropi prijetila i otimala svjedocima koji su se spremili svjedočiti protiv njega. Koga i nisu ulovili, napisao im je imena u knjigama. Lako je tako "jesti svjedoke".
Sakib Softić nema veze sa haškim Tribunalom. I ne sjedi u Haagu.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#3425 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by VjecitiStudent »

hrasno38 wrote:Nemamo mi sta da se zalimo na presude jer ovo je ocito fenomenalno odradjen posao sto kompletne politike Srbije sto diplomatije Srbije sto samog Seselja koji je na rocistima jeo za dorucak svjedoke i sudije. Neka nama jos uvijek sjedi gore Sakib Softic i nek nam u diplomatiju salju iskljucivo podobne pa makar bili i profesori fizckog vaspitanja. Sta se bunite vise koji kurac kad birate svake izbore one koji ovu zemlju guraju sve dublje i dublje. Dobro je rekao Bojl na onom linku sto sam postavio i rukovanju u Srebrenici Izetbegovica i Vucica.
Jedina dobra stvar u svemu ovome sto ce sad Srbija uci u vrlo jebeno razdoblje zestoke borbe izmedju Seselja na jednoj i Vucica te Nikolica na drugoj strani. Eno Boyl kaze da ima osnova za podizanje nove tuzbe protiv Srbije i mijenjanja Dejtonskog ugovora pa cemo vidjeti sta ce po tome pitanju poduzeti Bakir i Bakircici!!!!
Hrasno, ne lupaj svega ti.
Kad sudija govor Šešelja u kojem on poziva na istrebljenje i ubijanje, što se netom poslije u Ovčari i desilo tj. masovni zločin, na kraju intepretira kao "dizanje morala" ...
Post Reply