Radio RSG - užasno iritirajući radio.

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
ediii
Posts: 41
Joined: 21/06/2013 21:54

#26 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ediii »

ladyblue18 wrote:
ediii wrote:1. Ovi vaši đinglovi
Da je ovo njihov forum mozda bih i shvatila ovo "vasi", ovako ne kontam zasto se njima ne obratis :D
Ovo se odnosi na radio,ne brinite nema veze sa vama.

Matijevic_Vlado wrote: al nek naravno nisi napravio grupu sa svog fb profila gdje ti pise puno ime i prezime, stavi i lazne brkove, sve u cilju anonimnosti :mrgreen: . pljunni ovdje, pljuni tamo i eto te uspio si
Iz prva sam bio napravio sa svog profila , pa se predomislio...
Skyfox wrote: :thumbup: :thumbup: Sve ovdje sto si napisao posalji njima direktno
I JESAM poslao prvo njima, zato je text u ovom obliku i napisain.


Uostalom sve je ovo šuplja a možda i nije, možda je na ovaj način moguće utjecati na njih da nešto promijene.
Ali boli me glava od onih prozivki, "Slušajte naaas", "provedite vrijeme s nama", "ne mijeajte frekvenciju", buktum više bba. Razuimijem da radio mora živjeti od reklama, ali valjda reklama sponzora, dok oni ovdje reklamiraju sami sebe, oni lajkuju sami sebe povazdan, bolesno ba
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#27 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Velkoski »

User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#28 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by plain vanilla »

BHF_Manijak wrote:Ne mogu da nadodjem, je li ono fakat dijete ili je samo glas provucen kroz montazu, nesto mi djeluje previse izvjestaceno, razvlaci rijeci na slogove, pa kontam da nije stariji glas preradjen da zvuci k'o djeciji. :-) :roll:
to je dijete koje se zove Sin :mrgreen:

Sin je sin Senke Kurt
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#29 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Better Man »

It_is_a_Leclerc wrote:A fora sa džinglovima je sa Narodnog i Index radia. Valjda isti vlasnik, šta ja znam. Uglavnom, za razliku od te dvije radijske stanice, kod RSG-a svako ko ga sluša dvaput sedmično može zaključiti da je muzički urednik veliki fan Crvene Jabuke (Ima nešto od srca do srca x3, Bježi kišo s prozora, makar x2), Valentina (Samo sklopi okice, Pile moje zovi me) i tako to. 20 pjesama vrte čitavu sedmicu.
Ako uzmemo u obzir da je jedan od glavnih muzičkih urednika nekadašnji basist Valentina, onda nije ni čudo da se pušta stalno Valetnino, Crvena Jabuka i sl. Inače radio nikad ne slušam, jer nikad ne bih dočekao da mi puste što želim
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25791
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#30 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by BHF_Manijak »

plain vanilla wrote:
BHF_Manijak wrote:Ne mogu da nadodjem, je li ono fakat dijete ili je samo glas provucen kroz montazu, nesto mi djeluje previse izvjestaceno, razvlaci rijeci na slogove, pa kontam da nije stariji glas preradjen da zvuci k'o djeciji. :-) :roll:
to je dijete koje se zove Sin :mrgreen:

Sin je sin Senke Kurt
A majkemi mile ja mislio neka zajebancija. Sto onda dijete prica u slogovima, il' je i to neka furka. :-)
ted10
Posts: 254
Joined: 15/09/2013 17:36

#31 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ted10 »

Od Crvene jabuke najviše bude stvari sa prvog albuma pa to im je veliki plus :-D
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#32 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by afannedim »

Better Man wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:A fora sa džinglovima je sa Narodnog i Index radia. Valjda isti vlasnik, šta ja znam. Uglavnom, za razliku od te dvije radijske stanice, kod RSG-a svako ko ga sluša dvaput sedmično može zaključiti da je muzički urednik veliki fan Crvene Jabuke (Ima nešto od srca do srca x3, Bježi kišo s prozora, makar x2), Valentina (Samo sklopi okice, Pile moje zovi me) i tako to. 20 pjesama vrte čitavu sedmicu.
Ako uzmemo u obzir da je jedan od glavnih muzičkih urednika nekadašnji basist Valentina, onda nije ni čudo da se pušta stalno Valetnino, Crvena Jabuka i sl. Inače radio nikad ne slušam, jer nikad ne bih dočekao da mi puste što želim
Taj basista Emir Čolaković prije više od godinu dana je otišao sa radija Stari grad.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#33 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by WildRedRose »

meni je RSG daleko bolji od M-a naprimjer.. i slusam svaki dan.. jes' da se ponavljaju ceeesto sa pjesmama, ali opet nisu losi .. :kiss:


edit: stalno imaju neke nagradne igre, narod ima priliku da zaradi koju paru, na osnovu nagadjanja.. i to im je :thumbup:
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#34 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by OldMayor »

BHF_Manijak wrote:A majkemi mile ja mislio neka zajebancija. Sto onda dijete prica u slogovima, il' je i to neka furka. :-)
Pa djetetu je kolko, 3 godine? Sta ocekujes od njega da bude Howard Stern?
Uzmu izjavu od neke poznate licnosti isjeku izjavu da ispada kao da su to odgovori na Sinova pitanja.

Licno meni nekad i simpaticno bude. Mada istina RSG pretjeruje sa ponavljanjem muzike, da je vise postalo neslusljivo.

Nisu mi jasni ljudi kao postavljac teme koji u obilju muzike i dostupnosti iste, u obilju radio stanica, se nerviraju oko jedne stanice. Ne kontam fakat, pa promjeni stanicu i mirna bosna. :-) :?
Gandra_1
Posts: 622
Joined: 10/05/2013 10:03

#35 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Gandra_1 »

Pa dobro promjenit ce ljudi stanicu, ali ovdje komentarisemo radio koji je nekad bio jedan od najboljih na teritoriji Sarajeva, a sada je totalno promjenio koncept...

I ja sam isto tako primjetio da je sada sve postalo isprogramirano, tacno se zna kad je sta, playlista se mijenja skoro na sedmicnoj osnovi... Nakon 2-3 sedmice slusanja mi je postalo zamorno slusati RSG, sada sam se prebacio na Antenu koja je isto dio RSG-a i takodjer imaju slican koncept, ali ako nista muzika im je ok i nije svaki dan ista :)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#36 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ladyblue18 »

Da se i ja onda pridruzim klubu obozavatelja Sina :evil: :mrgreen:

Inace slazem se uglavnom, nema ni traga ni glasa starom RSG-u :|
Fale mi stari voditelji, i spontanost, sto rece neko iznad sad je sve isprogramirano. Antenu ne mogu, ne leze mi.
Slusam Kameleon u zadnje vrijeme, ako nista ismijem se Delibasicu, vamo se nemam kome ni smijati sve neka ozbilja :-)
adapter
Posts: 729
Joined: 10/01/2013 08:41

#37 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by adapter »

Slažem se za UBITAČNE najave na RSG-u, tipa: "Saznat ćete za 10 minuta". I oni snimljeni razgovori, pa voditelj postavi pitanje iz studija, a gost lafo uživo odgovara, a kao da je sjekirom odsječeno, toliko je providno i loše. Apsolutno neprirodno! I još nešto. Nema potrebe naglašavati RSG RADIO, jer ono R u nazivu RSG valjda bi trebalo značiti - radio. RSG - Radio Stari Grad. Ovako ispada - Radio Stari Grad Radio. Jednako kao kada bismo kazali BHT televizija ili HTV televizija. Čisti pleonazam!
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#38 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Chmoljo »

iko čuo za slušanje radia preko interneta? :D

meni Sin simpa. djecomrsci jedni :D
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#39 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by hopcup »

Chmoljo wrote:iko čuo za slušanje radia preko interneta? :D

meni Sin simpa. djecomrsci jedni :D
pa šta im vrijedi, garant će tražit rsg na internetu :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Chmoljo »

slušamo radio koji mrzimo, biramo političare koje mrzimo, dolazimo studirati u grad koji mrzimo.

pametnije je ovu mrtvaju zvat' S&M, umjesto B&H. :D
User avatar
HardCore
Posts: 2373
Joined: 17/05/2011 21:46

#41 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by HardCore »

Upalis TDI radio i uzivas u hitovima ha ja :D jes da je svaki dan isto, al barem znas sta slusas :D
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#42 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by karanana »

cuj sin im se zove sin. ja reko zajebajete se.
meni je simpa ona montaza sto naprave s njim.
boli rsg neka stvar. napravili dvije frekvencije i onda jednu prodali vjerovatno za fine pare a drugu ostavli sebi.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#43 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by StupskaBitanga »

obje su njihove tj oba radija
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#44 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by NeenaSa »

Chmoljo wrote:iko čuo za slušanje radia preko interneta? :D

meni Sin simpa. djecomrsci jedni :D
*radija :D
Dobro da nisi napis'o radiona :D

Neg' kad je Sin na programu , posto sam prestala sa slusanjem istog. Negdje procitah, lobotomija, i fakat je'.
P.S.
Kasno se ukljucila na drzavnu, Senka i Ales Kurt sa Sinom. :D
Cini mi se Senkin svekar, veli ima podvala od dotura :lol: :lol: :lol: sa fotkama gdje se vidi, je l' musko il' zensko. :lol:
Otud valjda i ime Sin. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#45 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Chmoljo »

omakne se i najboljima :izet:
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#46 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by karanana »

StupskaBitanga wrote:obje su njihove tj oba radija
pa zar nisu jednu prodali shvabama ili hrvatima ili kome vec a ovu drugu ostavili za sebe odnosno za starog gazdu ko god da je to bio?
User avatar
Kosato
Posts: 237
Joined: 31/07/2013 13:40
Location: Lupijevo

#47 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Kosato »

HardCore wrote:Upalis TDI radio i uzivas u hitovima ha ja :D jes da je svaki dan isto, al barem znas sta slusas :D
trenutno jedan od najboljih radia za slusat...pogotov kad imaju kontra kvizove i antidepresiv :)

ne znas kome bi se vishe smijao vicu ili popu :)
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#48 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by NeenaSa »

Tko se ljuti, ... ideeeeeeee, gibajuci :D

Edit: Fakat, u koje je vrijeme Sin?
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#49 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by WildRedRose »

NeenaSa wrote:
Neg' kad je Sin na programu , posto sam prestala sa slusanjem istog. Negdje procitah, lobotomija, i fakat je'.
P.S.
Kasno se ukljucila na drzavnu, Senka i Ales Kurt sa Sinom. :D
Cini mi se Senkin svekar, veli ima podvala od dotura :lol: :lol: :lol: sa fotkama gdje se vidi, je l' musko il' zensko. :lol:
Otud valjda i ime Sin. :D
Sinove intervjue imas na njihovoj stranici, pa ne moras ni slusati RSG..
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#50 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by van helsing »

U moru radio stanica koje su preplavile eter,meni rsg i nije tako losh,kada ga usporedim sa drugim radio postajama. Inace,ako mi se ne svidja trenutno ono sto emituje neka rtv stanica,prebacim se lagano na drugu i sve tako. Bogu hvala pa danas ima izbora.


Tapatalk 2
Post Reply