Qatar

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#301 Re: Qatar

Post by insomnia78 »

:lol:
moke_31
Posts: 1879
Joined: 18/05/2011 14:54

#302 Re: Qatar

Post by moke_31 »

Challenger__ wrote:
sarajevoxxxx wrote:
Challenger__ wrote:Bi oni likovi iza scene u rat na Iran, bi, samo osim ISIL-a nema ko da gine za njih. A iza Irana... No comment.
Pa kako objašnjavaš da nema ko da izađe pred rusku ambasadu u Abu Dabiju i protestuje protiv stradanja građana npr. Haleba.
Znaju da je u pravu Damask, znaju da je u pravu Rusija, zato to ne rade. Kako će da protestuju protiv onih čije postojanje im uliva nadu i čije postojanje indirektno svjedoči da postoji Bog, da je Bog najveći.

To nije glupi Edin od Zavidovića Ruman, to je Arap, musliman.
Ti si se fakat davno poselamio sa svakim oblikom logike i realnosti, i sve što se tebi ne uklapa u neku tvoju viziju apriori odbacuješ.

Pročitaj ba još jednom šta ti navodiš kao argumente :-) :-) :-)
Last edited by moke_31 on 11/06/2017 00:45, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#303 Re: Qatar

Post by insomnia78 »

:lol:
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#304 Re: Qatar

Post by sunceKOtepsija »

Image
susret erdogana i ministra vanjskih poslova bahrejna (na prvi mah pomislih jildirlim :D )
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#305 Re: Qatar

Post by Challenger__ »

insomnia78 wrote:Ja tipujem na sizofreniju
Jesam li za manje dobio mjesec bana? Jesam. Je li ovaj gore prosio ban dan i noć? Jeste. Da li mu se izašlo u siusret? Jeste. Prijavio i pratim reakciju.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#306 Re: Qatar

Post by Krokodajl »

sunceKOtepsija wrote:Image
susret erdogana i ministra vanjskih poslova bahrejna (na prvi mah pomislih jildirlim :D )
Image

Pa i jest Jildirim, one optužbe mu dohakale, osjedio ko Tale preko noći, a u znak podrške Katru obukao se ko šejh.

Priča se da mu je neko ukrao figurice za monopol, nema jadnik čim da igra, počeo domina od muke igrat.
Last edited by Krokodajl on 11/06/2017 01:31, edited 1 time in total.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#307 Re: Qatar

Post by Challenger__ »

:lol: :lol:
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#308 Re: Qatar

Post by Krokodajl »

Ovaj iz Bahreina kol'ki je, ruku kad pruži opet mu stomak ispred.

Za sehur mu i hurma dosta.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#309 Re: Qatar

Post by Challenger__ »

Što se njega tiče, ova mi je omiljena.

Image

:lol:

Isposnik, od glave do pete.
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#310 Re: Qatar

Post by bhnapoleon1 »

Challenger__ wrote:Što se njega tiče, ova mi je omiljena.

Image

:lol:

Isposnik, od glave do pete.
Zna li se sta je bilo sa ovim drugim poslije sastanka, izgleda da je ovaj imao nijet da ga pojede
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#311 Re: Qatar

Post by salik79 »

bhnapoleon1 wrote:
Challenger__ wrote:Što se njega tiče, ova mi je omiljena.

Image

:lol:

Isposnik, od glave do pete.
Zna li se sta je bilo sa ovim drugim poslije sastanka, izgleda da je ovaj imao nijet da ga pojede
Nije...bio ramazan.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#312 Re: Qatar

Post by Krokodajl »

bhnapoleon1 wrote:
Challenger__ wrote:Što se njega tiče, ova mi je omiljena.

Image

:lol:

Isposnik, od glave do pete.
Zna li se sta je bilo sa ovim drugim poslije sastanka, izgleda da je ovaj imao nijet da ga pojede
Ovi drugi sada zbog ovih prvih nemaju šta da jedu.

I to doslovno.

edit:

Zapravo ko je ovaj drugi :-?

Ja sam na prvu mislio da je Saleh, Jemenac, ali sada kada gledam i nije ?
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#313 Re: Qatar

Post by Challenger__ »

Krokodajl wrote:Zapravo ko je ovaj drugi :-?

Ja sam na prvu mislio da je Saleh, Jemenac, ali sada kada gledam i nije ?
Nisam 100% siguran ali baca mi na bivšeg MVP Jordana, Judeh Nasera.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#314 Re: Qatar

Post by Krokodajl »

Challenger__ wrote:
Krokodajl wrote:Zapravo ko je ovaj drugi :-?

Ja sam na prvu mislio da je Saleh, Jemenac, ali sada kada gledam i nije ?
Nisam 100% siguran ali baca mi na bivšeg MVP Jordana, Judeh Nasera.
Moguće da je, to bi objasnilo onda i portret na stoli, pretpostavljam kralja Abdulaha.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#315 Re: Qatar

Post by salik79 »

Al' najjace je - ovaj sam na trosjedu, a domacin na stokrlici :D

A i trosjed mu pomalehan :lol:
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#316 Re: Qatar

Post by bhnapoleon1 »

salik79 wrote:Al' najjace je - ovaj sam na trosjedu, a domacin na stokrlici :D

A i trosjed mu pomalehan :lol:
Zamisli kad se on osafunja na sastanku pa se o uscuje, pa potpisao bi iblo sta sam da ode. Kolegica je postavila problem kad on sjedi na solji i da li posotji solja za njega
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#317 Re: Qatar

Post by salik79 »

bhnapoleon1 wrote:
salik79 wrote:Al' najjace je - ovaj sam na trosjedu, a domacin na stokrlici :D

A i trosjed mu pomalehan :lol:
Zamisli kad se on osafunja na sastanku pa se o uscuje, pa potpisao bi iblo sta sam da ode. Kolegica je postavila problem kad on sjedi na solji i da li posotji solja za njega

Narqvno da postoji, s parama je sve moguce. Hala mu je bezbel' k'o moj stan.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#318 Re: Qatar

Post by Challenger__ »

Šta mislite, kakvi su izgledi da se Katar, sada, nađe na meti terorističkih udara? Ja bih rekao veći nego do "juče"...
User avatar
Maharadza
Posts: 16720
Joined: 30/01/2013 15:13

#319 Re: Qatar

Post by Maharadza »

Challenger__ wrote:Šta mislite, kakvi su izgledi da se Katar, sada, nađe na meti terorističkih udara? Ja bih rekao veći nego do "juče"...
Image
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#320 Re: Qatar

Post by Gojeni H »

Krokodajl wrote:
sunceKOtepsija wrote:Image
susret erdogana i ministra vanjskih poslova bahrejna (na prvi mah pomislih jildirlim :D )
Image

Pa i jest Jildirim, one optužbe mu dohakale, osjedio ko Tale preko noći, a u znak podrške Katru obukao se ko šejh.

Priča se da mu je neko ukrao figurice za monopol, nema jadnik čim da igra, počeo domina od muke igrat.
Ovi Katarci primaju na visoke pozicije samo ako kandidat zadovoljava uslov da se moze izvagati iskljucivo na stocnoj vagi.
Majka mu stara, ne mora se biti Steeve Reeves u najboljim danima, ali ne moras ni izgledat' k'o kamara govana. :-)
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#321 Re: Qatar

Post by Gojeni H »

salik79 wrote: U svijetu postoje dvije zvanične vehabijske države: Saudija i Katar, a po vehabijskom običaju najslađe je ipak međusobno uništavanje!
Na stranu geostratesko siljenje, katarsko drustvo je svjetlosnu godinu ispred Saudije.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#322 Re: Qatar

Post by Gojeni H »

šestiverbalnimesija wrote:
sarajevoxxxx wrote:
Challenger__ wrote:Bi oni likovi iza scene u rat na Iran, bi, samo osim ISIL-a nema ko da gine za njih. A iza Irana... No comment.
Pa kako objašnjavaš da nema ko da izađe pred rusku ambasadu u Abu Dabiju i protestuje protiv stradanja građana npr. Haleba. Cijeli svijet od Izraela pa do naše BiH svi su izašli ali ne i građani Saudije i UAE. Nije da nema ko, za one Asadove masakre 99% svih arapa bi ginulo da ih zaustavi, ali možeš tamo otići samo kao Isil u prevodu "ne tiče te se, gledaj svoja posla" ili ćeš završiti u zatvoru kao terorista. Isil svima odgovara. Samo tim narodima ne, ne što se izmaklo kontroli ili loše procjenilo od strane zemalja koje često spominješ, već što to tako treba da bude.
E Cuj nema ko da izadje pred rusku ambasadu u abu dhabiju. Grohotom se smijem. E bas si pao. Emirati su monarhija. A ne demokratija. Za protestvovanje je propisana kazna od tri godine zatvora. Moze biti i sto je jogurt poskupio. Tri godine majstore. Tamo kad budu protestvovali zbog bilo čega ce da se puca i da padne krv.
Na drugu stranu sto to društvo je takvo kakvo jeste. Dze ce oni protestvovati za bilo koga ikako.
Helem, forum je čudo.
Upravo tako. :thumbup: Jos ti mali Bangali donese kutljacu rize u ruke. Sta ce ti koji kufer tanjir u zatvoru? :D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#323 Re: Qatar

Post by salik79 »

Gojeni H wrote:
salik79 wrote: U svijetu postoje dvije zvanične vehabijske države: Saudija i Katar, a po vehabijskom običaju najslađe je ipak međusobno uništavanje!
Na stranu geostratesko siljenje, katarsko drustvo je svjetlosnu godinu ispred Saudije.
Nesumnjivo. Zato im i jeste nepouzdan partner (Saudima&co), smatraju se vehabitima, a dosta su liberalniji.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#324 Re: Qatar

Post by insomnia78 »

salik79 wrote:Al' najjace je - ovaj sam na trosjedu, a domacin na stokrlici :D

A i trosjed mu pomalehan :lol:
:lol: :lol: :lol:
sarajevoxxxx
Posts: 26430
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#325 Re: Qatar

Post by sarajevoxxxx »

šestiverbalnimesija wrote:
E Cuj nema ko da izadje pred rusku ambasadu u abu dhabiju. Grohotom se smijem. E bas si pao. Emirati su monarhija. A ne demokratija. Za protestvovanje je propisana kazna od tri godine zatvora. Moze biti i sto je jogurt poskupio. Tri godine majstore. Tamo kad budu protestvovali zbog bilo čega ce da se puca i da padne krv.
Na drugu stranu sto to društvo je takvo kakvo jeste. Dze ce oni protestvovati za bilo koga ikako.
Helem, forum je čudo.
Poenta je da zvanična politika ili zvaničnici tih zemalja da oni nisu osudili ruske masakre u Halebu. Može to uraditi izjavom ministra vanjskih poslova, može dopisom, može simbolično osvijetliti objekat (poput zgrade Burdž Halifa u Dubaiju da osvijetle crvenom bojom koja je bila sinonim za Asadove masakre u Halebu) kao što rade nakon svakog masakra bilo u Parizu ili Londonu ili Egiptu. Znači naglasak je na vladi i njihovoj politici nisam mislio zašto se narod ne buni. Vlade tih zemalja u svakom trenutku mogu ako hoće sakupiti 10 ljudi da mašu sa transparentima ispred ruske ambasade. To bi bilo sasvim dovoljno da se pošalje poruka ali nisu ni to.
Post Reply