proslava rodjendana za djecu

denita13
Posts: 2
Joined: 29/04/2010 23:59

#1 proslava rodjendana za djecu

Post by denita13 »

Dali neko zna neke igraone koje organiziraju proslave rodjendana za djecu od 8 godina.
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#2 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by Alkos »

http://www.carobnisvijet.ba/ :-D
Da li je ovo za djecu od 8 godina ili mladje, nemam pojma! :D
rusmir.ba
Posts: 637
Joined: 15/06/2008 19:22

#3 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by rusmir.ba »

Igraona u BBI (do 20 djece) - 250-450KM
Igraona Amel i Nur Grbavica (moze puno vise djece, 250KM do 15, svako preko 10KM)
Igraona Wogoland Vogosca
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#4 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by semmy »

rusmir.ba wrote:Igraona u BBI (do 20 djece) - 250-450KM
Igraona Amel i Nur Grbavica (moze puno vise djece, 250KM do 15, svako preko 10KM)
Igraona Wogoland Vogosca
planiras da ce doci 15-tero djece jer ih toliko pozoves, platis a na rodjendan se pojavi 5-ero...nijedna igraonica nevraca novac...to se desilo prosle godine prijateljima koji su platili za 10-tero a doslo samo troje...ove godine bili pametniji pa vodili djecu u kino :D ..poslije kina otisli na kolace i svima bilo super i djeci a i roditelji bolje prosli..mislim ipak baciti i 100km je puno
partytimebh
Posts: 2
Joined: 23/06/2010 09:36

#5 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by partytimebh »

Od Juna, neka vasa djeca dozive nezaboravni rodjendan na OLIMPIJSKOM BAZENU OTOKA. PartyTimeBH organizira za djecu uzrasta 6-16 godina dva sata fenomenalne zabave uz jos nevidjene novine u BiH.
SUMO ODIJELA-neka vasa djeca postanu Sumo hrvaci, kao sto je vidjeno na FARMI NOVE TV (ogromna odijela koja djeca oblace te imaju mec u hrvanju, velika smijurija)
LOPTE ZA HODANJE PO VODI-ogromne lopte promjera 2m, u koje djeca ulaze i one se napusu te djeca hodaju u njima po bazenu
ZABAVNE IGRE NA BAZENU-igre tipa IGARA BEZ GRANICA
baloni za djecu, madjionicarski trikovi itd...
vise info na http://www.wix.com/partytimebh/partytimebh ili na 061/923 209
User avatar
Muminka
Posts: 64
Joined: 03/06/2010 17:53

#6 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by Muminka »

Igraonica "Djecije carstvo" Dobrinja organizuje proslave rodjendana
u proslavu ukljuceno : dva sata zabave, animiranje djece, grickalice, sokovi, pizza, pozivnice za goste (torta nije ukljucena)
cijena: 200KM do 15 djece a za svako naredno dijete 10KM

vise informacija mozete dobiti na br tel: 033 465 683
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#7 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by Cholina_Lokica »

sta se desilo sa finim djecijim dernecima kuci....
rusmir.ba
Posts: 637
Joined: 15/06/2008 19:22

#8 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by rusmir.ba »

Muminka wrote:Igraonica "Djecije carstvo" Dobrinja organizuje proslave rodjendana
u proslavu ukljuceno : dva sata zabave, animiranje djece, grickalice, sokovi, pizza, pozivnice za goste (torta nije ukljucena)
cijena: 200KM do 15 djece a za svako naredno dijete 10KM

vise informacija mozete dobiti na br tel: 033 465 683
opet isto, torta 40-50KM, amel i nur na prvom mjestu (ogroman prostor, za 250KM sve sem animatora) potom BBI (puno bolja oprema ali zgusnuto)

bio sam na jos nekim i nimalo mi se nije svidilo (na kosebu kod robota i kod nebodera u hrasnom neki adaptirani stan u suterenu, malo klaustofobicno)
teAMICA
Posts: 1276
Joined: 02/03/2007 08:55

#9 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by teAMICA »

partytimebh wrote:Od Juna, neka vasa djeca dozive nezaboravni rodjendan na OLIMPIJSKOM BAZENU OTOKA. PartyTimeBH organizira za djecu uzrasta 6-16 godina dva sata fenomenalne zabave uz jos nevidjene novine u BiH.
SUMO ODIJELA-neka vasa djeca postanu Sumo hrvaci, kao sto je vidjeno na FARMI NOVE TV (ogromna odijela koja djeca oblace te imaju mec u hrvanju, velika smijurija)
LOPTE ZA HODANJE PO VODI-ogromne lopte promjera 2m, u koje djeca ulaze i one se napusu te djeca hodaju u njima po bazenu
ZABAVNE IGRE NA BAZENU-igre tipa IGARA BEZ GRANICA
baloni za djecu, madjionicarski trikovi itd...
vise info na http://www.wix.com/partytimebh/partytimebh ili na 061/923 209

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: ovo je super, pogotovo lopte u bazenima! Bila - vidjela, mogu i odrasli ući u loptu, mene malo stid bilo da se guram s djecom :-)
User avatar
Sheikha
Posts: 521
Joined: 16/10/2007 20:50
Location: Middle East
Contact:

#10 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by Sheikha »

pored navedenih evo jos jedan prijedlog za proslavu rodjendana:

http://www.igraonica-crtic.com.ba/

a meni je carobni svijet super :thumbup:
Neposlusna
Posts: 295
Joined: 03/04/2009 11:46

#11 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by Neposlusna »

Cholina_Lokica wrote:sta se desilo sa finim djecijim dernecima kuci....
Djeciji derneci po kuci nisu vise rentabilni. Bar za mene.
Dok pozoves 10-oro djece kuci, kupis grickalica, tortu i smislis nesto da ih zabavis, da ne govorim o neredu sto poslije toga ostane glava te zaboli, isto ti onda dodje ako te pare ulozis negdje gdje djecica mogu da se izigraju a ti se relaksiras uz soljicu kafe i dobru knjigu. :D
Osim ostalog, mozda se cini da je puno para ali jednom godisnje se moze priustiti djetetu takva zabava.
majam
Posts: 2
Joined: 27/01/2011 16:34

#12 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by majam »

ja sam imala odlicno iskustvo u Hrvatskoj sto se tice rodjendana u igraonama. Curicu sam vodila na rodjendan rodicinoj kcerki. Animator je bila balerina kao dobra vila,svi su bili odusevljeni,djecica su bila presretna. Ne znam da li kod nas ima tako nesto osim klauna :(
User avatar
kurty
Posts: 45058
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#13 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by kurty »

majam wrote:ja sam imala odlicno iskustvo u Hrvatskoj sto se tice rodjendana u igraonama. Curicu sam vodila na rodjendan rodicinoj kcerki. Animator je bila balerina kao dobra vila,svi su bili odusevljeni,djecica su bila presretna. Ne znam da li kod nas ima tako nesto osim klauna :(
Sve to i kod nas ima... Sve je to moguce :thumbup:
rusmir.ba
Posts: 637
Joined: 15/06/2008 19:22

#14 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by rusmir.ba »

Evo mali update:
Otvorila se igraona u TC Skafa iza ASA Preventa. Imaju neku akciju, 140KM za 25 djece 2h rodjendanske zabave. Detaljnije ne znam ali obzirom da je svuda oko 250KM mozda nekom bude interesantno.
User avatar
anelie
Posts: 160
Joined: 19/03/2011 11:37

#15 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by anelie »

zna li netko br.telefona nekog animatora,klauna ili mađioničara koji bi došao na rođendansku zabavu kući?
User avatar
kurty
Posts: 45058
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#16 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by kurty »

anelie wrote:zna li netko br.telefona nekog animatora,klauna ili mađioničara koji bi došao na rođendansku zabavu kući?
061/923-209

http://www.wix.com/partytimebh/partytimebh#!__index

lp
User avatar
amidzazeher
Posts: 3074
Joined: 14/04/2011 23:41

#17 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by amidzazeher »

Alkos wrote:http://www.carobnisvijet.ba/ :-D
Da li je ovo za djecu od 8 godina ili mladje, nemam pojma! :D
Pa zar djeca preko 8 godina starosti idu po ovim igraonama?! :shock:

U ovoj igraonici postaje opasno ukoliko dodje vise od 7-8 djece jer je toliko malog prostora da ako se djeca ne svadjaju oko igracaka onda se guraju oko tobogana!!

Ovo sa bazenima izgleda super stvar!
agenštajn
Posts: 39
Joined: 05/07/2012 10:32

#18 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by agenštajn »

lUskoro na Dobrinji II otvaranje nove igraone.Lijep, mali prostor, ugodnog ambijenta i za djecu kao i roditelje. Proslave rođendana podijeljene u tri osnovna paketa sa veoma povoljnim cijenama.Informacije možete dobiti na mail [email protected]. Vidimo se!
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#19 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by agent_zero »

Cholina_Lokica wrote:sta se desilo sa finim djecijim dernecima kuci....
I ja čitam i ne mogu se načuditi...

Kakve crne igraonice za osmogodišnjake? :-) :-) Uvijek, u normalnom vaktu, kod normalnih roditelja to se kući organizovalo, pozovu se drugarice i drugovi od djeteta, torta, sokići, grickalice, sendviči i veselo druženje.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8491
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#20 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by kokuz_sa »

koliko je krenulo ono americko organizovanje rodjendana i tako to..klaunovi, igraone i folovi iz onih americkih filmove..jos malo pa ce se tinejdzericama cijeli svijet vrtiti oko toga da izadju do trznog centra da budu vidjene..
a samo jos ocekujem da cujem da je neko dijete za rodjenan dobilo zivog ponija

sve mi se cini da je sada roditeljima mrsko kuci pocistiti sta iza svog djeteta pa radije dat 450Km u igraonu :-) :-)

prije kad se sjetim
kupi se paket coca cole, torta, nekih grickalica za 20Km ..prikljucis djeci igrice neke il im pustis karaoke i pustis ih u sobu i dernek..
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#21 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by kockica_kockica »

U moje doba mamino je bilo da kupi tortu, grickalice i sokice.. i osigura jednu sobu za tu avanturu...
Moje je bilo da zovem raju i da ih zabavljam... mi smo se znali satima igrati zaloga...


Moderno doba..
nema proslava kuci....
djecu roditelji zovu preko roditelja koji se medjusobno druze a imaju djecu....
uplate igraonu (koja osigura grickalice sokice i tako to, a mama kupi tortu)
djeca moraju imati animatora da ih zabavi inace party ne valja...
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#22 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by nova_korisnica »

meni je mama Boga mi svaki put tortu pravila :D kupovina nije dolazila u obzir...jedino sto su kupovali od slatkisa su bili oni zimski sladoledi ako se sjecate..ili kako se vec zovu...naprave se mali sendvicici (nesto kao fingerfood) i pice...i sto kaze neko zabavljali smo se satima bez animatora...problem je bio djecu rastjerati :)
problem je sto danas djeca nemaju maste...ne znaju sta ce raditi bez da im se kaze...treba ih hiljadu rekvizita za igru itd...nekako tuzno...
mogu razumjeti kad neko kaze da nema volje da cisti iza djecurlije...ali i to je jednom u godini....znalo se i kod mene desiti da neko prospe kolu po bijelom tepihu :D ali eto ocisti se i to...
najbolje je da djeca odluce kako hoce da slave...ne treba im nametati neke svoje adete..odrastaju u drugacijem vremenu i sredini..
tumbelina
Posts: 50
Joined: 05/03/2012 19:07

#23 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by tumbelina »

a ovi što se ibrete zbog proslave u igraoni, imaju neku ideju kako u 50-ak kvadrata smjestiti 15-ak djece i pustiti ih da se igraju?! please javite.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#24 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by Cholina_Lokica »

tumbelina wrote:a ovi što se ibrete zbog proslave u igraoni, imaju neku ideju kako u 50-ak kvadrata smjestiti 15-ak djece i pustiti ih da se igraju?! please javite.
Sasvim normalno... Pustis djecu u kucu i uzivaju, kao i uvijek :-)
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#25 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by nova_korisnica »

odvedite djecu u pionirsku :D
Post Reply