Promotivni Viber stikeri

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Jasminak
Posts: 121
Joined: 18/02/2013 00:26

#1 Promotivni Viber stikeri

Post by Jasminak »

molila bih, ukoliko je neko upoznat da napiše, koliko košta da firma objavi svoje promotivne stikere na viberu, koji će se preuzimat besplatno, nešto slično kao što je bilo za zlatnu džezvu, za čevabdžinicu mrkva? koliko traje ta mogućnost skidanja, odnosno da se pojavljuje u free stikerima? Pretpostavljam da od vremena i od teritorija za koji se pojavljuje ovise i troskovi.. ako ima neko da zna bila bih zahvalna na informaciji :-D .
User avatar
holowey
Posts: 8429
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#2 Re: Promotivni Viber stikeri

Post by holowey »

Jasminak wrote:molila bih, ukoliko je neko upoznat da napiše, koliko košta da firma objavi svoje promotivne stikere na viberu, koji će se preuzimat besplatno, nešto slično kao što je bilo za zlatnu džezvu, za čevabdžinicu mrkva? koliko traje ta mogućnost skidanja, odnosno da se pojavljuje u free stikerima? Pretpostavljam da od vremena i od teritorija za koji se pojavljuje ovise i troskovi.. ako ima neko da zna bila bih zahvalna na informaciji :-D .
https://www.viber.com/viber-for-busines ... l-stickers
Jasminak
Posts: 121
Joined: 18/02/2013 00:26

#3 Re: Promotivni Viber stikeri

Post by Jasminak »

vec sam internet prelistala i prije otvaranja ove teme :), tako da znam vec za ovaj link, te sam nasla opcenito o tim stikerima, ali mene interesuje necije licno iskustvo, koliko je na kraju kostala objava stikera? na ovom linku potrebna je registracije i gdje se u startu bira minimalan iznos kampanje <5000 dolara, pa do 25 000dolara, pa s obzirom na to interesuje me koliko je najmnje potroseno za kampanju i koliko je trajala. ako neko ima informacije vezano za to, nek mi napise.. hvala :-D
User avatar
holowey
Posts: 8429
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#4 Re: Promotivni Viber stikeri

Post by holowey »

pa sto ti je problem da se javis viberu i vidis sta ce ti ponuditi? prihvatis ponudu ili pregovaras dalje...
shheff
Posts: 694
Joined: 22/07/2013 14:11

#5 Re: Promotivni Viber stikeri

Post by shheff »

javi se u pp sa vise informacije, koliki ti je budzet i sta zelis, moja firma je radila stikere za mrkvu, tj. kolega je crtao svaki stiker
Post Reply