Promjena imena i prezimena

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#101 Re: Promjena imena i prezimena

Post by MyTao »

hrle1976 wrote:
MyTao wrote:Naravno da je kompleks... I to veliki jbt... Promjeniti ime inekako mogu razumjeti... ali prezime, samo da bi se uklopio u sredinu kojoj ne pripadas je kompleks.

Ne moze jedan bosanac biti svabo nikada... ne mozes biti japanac da ti je I ime, nadima i prezime HONDA.

Svako ima pravo da radi sta zeli... nek mjenja ime koliko mu volja, ali imaju i ostali pravo da ismijavaju tu glupost.
Teorija ti je suplja ko sito :D Znaci zena primjerice Melisa Kovac uda se za Jasona Button ona postaje Melisa Button hajd ti meni sada reci da kad bi istu nasao na FB Melisa Button da bi znao da je sa balkana, bil ali u q. Jos neka doda jedno s ekstra Melissa :wink: Melisa grcko ime za pcelu. Ja znam covjeka kojem se usro ime prvog djetat, dao ime Melisa i hvali o se kako je bosnjacko, muslimansko ono ovo, jaro reko to ti je grcko za pcela, ortodoksno, isao djetetu mjenati ime istog momenta :D

Zamisli sada da Karabatic se zove Pierre Blanc sipak bi iko od nas ikada pomislio ma to je Karabatic ili sta ja znam.

Ima ljudi koji mogu se kamulfirati u trag im neces uci za 100 godina.
Ne kontas ti nista sta sam napisao... ja sam ateista i zaboli me ona stvar jeli ime muslimansko ili ne... ako je lijepo i svidja ti se onda zadrzi, ako je ruzno i nema neko znacenje mjenjaj (mada mi je to kompleks)... ali prezime mjenjati moze samo kompleksas i to veci.

Ne mozes promjeniti ime i biti nesto sto nisi. Zasto bi koji kurac to ikako zelio? biti nesto sto nisi?

Da bi ostao konstantan mislim da su i nasi predci koji su promjenili imena u "muslimanska" isto tako teski kompleksasi.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#102 Re: Promjena imena i prezimena

Post by hrle1976 »

Point. wrote:
miki27A wrote:
Point. wrote: Ime i prezime koje nosis od rodjenja je ipak dio tvog identiteta i nasljedja. I to je nesto na sta trebas biti ponosan, bez obzira na sve, jer ipak je to prezime tvog oca i dide a ime nesto sto su ti ljudi koji su te donijeli na ovaj svijet. I mjenjati taj svoj identitet radi neceg banalnog poput da lakse dobijes arbajt ili guzis, nebitno, je da mene cista glupost i neki zesci kompleks. Dzaba mu i Alex i Günter kad on nasu balkansku njusku i mentalitet ne moze promijeniti sve i da hoce. Hiljade i tisuce balkanerosa je na Zapadu dobilo posao i rade normalno, guze domace trebe i sve to, znaci ljudi na Zapadu su se vec navikli na strance tako da je ovo sve bespotrebno ustvari. Budi ono sto jesi. Simple as that.
A nije kompleks kad se od zena kad se udaju se ocekuje da uzmu muzevo prezime? Dvolican malo?
Sreca ti ne odlucujes hoce li ko i koje ime/prezime uzeti.

Drug samo naprijed, mijenjaj prezime/ime kako se tebi svidja, ove kojima se ne svidja samo na ignore.
Tvoje poredjenje je nigdje veze, blago receno. Zena kad uzima od muza prezime uzima iz razloga jer stvaraju novu, zajednicku familiju i to je normalna pojava svugdje na svijetu. Mjenjanje imena i prezimena zbog toga da lakse nadje posao kofol je bjezanje od svoje familije i to uopste nije normalno. Citav zivot te roditelji i prijatelji poznaju i zovu Amar i sad odjednom e moj sin Alex, ej Alexe jarane.....zar ne vidis koliko glupo i besmisleno to zvuci?
Ovo nije nista nego kompleks i sramota onoga sto jesi.

Jel sramota sto neko na taj nacin bjezi od tih jarana, jer mozda bolje nisu ni zasluzili ili je tim jaranima (mozda tebi) sramota, jer te neko na taj nacin odjeba? Kako mozes reci da nije normalno, da je sramota, mozda tebi ali drugom sve to mozda lici drugacije. Poznam nekoliko ljudi koji su izmjenili ime pa cak i prezime, iz razlicitih razloga, veci je trn u oku bio koje kakvim poznanicima nego rodbini i bilo kome drugo. Prijatelji dodju i prodju to je tako. Taj isti covjek se krece, upoznaje nove ljude pod imenom Alex, on je za njih Alex. Imas brdo ljudi koji u vise krugova imaju razlicite nadimke, i niko bas i nema pojma za pravo ime tih ljudi a druze se godinama. Moj doktro, ja dok nije jednom izdao neki nalog sa punim imenom nisam znao kako se zvao covjek, jer smo ga uvijek po prezimenu zvali, ne godinu dvije vec decenijama. I nikako ga ne mogu drugacije nasloviti danas nego doktor pa prezime. Dzaba sto ima ime. Nije mi prirodno. Isto imam jarana on ima bar 10 nadimaka, svak ga razlicito zove, stvarno nekada nemas pojma o kome je rijec. On je tako oko sebe stvorio, jer je sam sebi izmisljo nadimke kad bi se predstavio. Lupam, Luka zovu me Dr. No. Drugom Luka, zovu me Plato.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#103 Re: Promjena imena i prezimena

Post by hrle1976 »

MyTao wrote:
Ne kontas ti nista sta sam napisao... ja sam ateista i zaboli me ona stvar jeli ime muslimansko ili ne... ako je lijepo i svidja ti se onda zadrzi, ako je ruzno i nema neko znacenje mjenjaj (mada mi je to kompleks)... ali prezime mjenjati moze samo kompleksas i to veci.

Ne mozes promjeniti ime i biti nesto sto nisi. Zasto bi koji kurac to ikako zelio? biti nesto sto nisi?

Da bi ostao konstantan mislim da su i nasi predci koji su promjenili imena u "muslimanska" isto tako teski kompleksasi.
Moja obzervacija na Balkanu mi kaze da ljudi sve nekako mogu preci preko ali okretanje ledja to na Balkanu tesko pada. Bilo to bukvalno ili izmjenom imena i prezimena, ako hoces isto da razumijemo, ili bilo kako ali nekako da je okretanje ledja, to ljudi jedva, nikako ne podnose na Balkannu, misli bivsa SFRJ. Zasto? Jebe se meni sto neko mjenja prezime, ili ime. Zakonski je dopusteno i sta, to su ljudska prava da se zoves kako ti hoces i zelis, bar tako pravno gledano je. Kompleksas neko, zasto? Jel isto neko kompleksas sto rednovno lupam prati trend neko fudbalera, kad se taj sisa na celova i ovaj se sisa na celavo? Pustite ljude neka mjenjau ime, vjeru, sex kako hoce i zele. Ako je ko zavidan pa mozes i ti izmjeniti sex, ime, vjeru... niko ne brani. Ljudima u BiH je trn u oku kad neko vani sto zivi da ovima dole strano ime djetetu, primjerice JACK, kakvo ti je to ime, stidis se bosne. A djete niti je rodjeno tu niti tu zivi. Jedini link do BiH je caca ili mater, koja jednom u cetri godien posjeti ili ne.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#104 Re: Promjena imena i prezimena

Post by MyTao »

hrle1976 wrote:
MyTao wrote:
Ne kontas ti nista sta sam napisao... ja sam ateista i zaboli me ona stvar jeli ime muslimansko ili ne... ako je lijepo i svidja ti se onda zadrzi, ako je ruzno i nema neko znacenje mjenjaj (mada mi je to kompleks)... ali prezime mjenjati moze samo kompleksas i to veci.

Ne mozes promjeniti ime i biti nesto sto nisi. Zasto bi koji kurac to ikako zelio? biti nesto sto nisi?

Da bi ostao konstantan mislim da su i nasi predci koji su promjenili imena u "muslimanska" isto tako teski kompleksasi.
Moja obzervacija na Balkanu mi kaze da ljudi sve nekako mogu preci preko ali okretanje ledja to na Balkanu tesko pada. Bilo to bukvalno ili izmjenom imena i prezimena, ako hoces isto da razumijemo, ili bilo kako ali nekako da je okretanje ledja, to ljudi jedva, nikako ne podnose na Balkannu, misli bivsa SFRJ. Zasto? Jebe se meni sto neko mjenja prezime, ili ime. Zakonski je dopusteno i sta, to su ljudska prava da se zoves kako ti hoces i zelis, bar tako pravno gledano je. Kompleksas neko, zasto? Jel isto neko kompleksas sto rednovno lupam prati trend neko fudbalera, kad se taj sisa na celova i ovaj se sisa na celavo? Pustite ljude neka mjenjau ime, vjeru, sex kako hoce i zele. Ako je ko zavidan pa mozes i ti izmjeniti sex, ime, vjeru... niko ne brani. Ljudima u BiH je trn u oku kad neko vani sto zivi da ovima dole strano ime djetetu, primjerice JACK, kakvo ti je to ime, stidis se bosne. A djete niti je rodjeno tu niti tu zivi. Jedini link do BiH je caca ili mater, koja jednom u cetri godien posjeti ili ne.
Pa care jebe se i meni isto sta ko radi... ja samo kazem da je to kompleksaski cin... I da, nek mjenjaju sta god pozele... sa svim se slazem.

Ja sam za sve slobode ovog svijeta, nek zivi svako onako kako zeli sve dok ne to ne utice na nekoga drugog... To nije poenta... pokusaj ponovo.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#105 Re: Promjena imena i prezimena

Post by hrle1976 »

MyTao wrote:
hrle1976 wrote:
MyTao wrote:
Ne kontas ti nista sta sam napisao... ja sam ateista i zaboli me ona stvar jeli ime muslimansko ili ne... ako je lijepo i svidja ti se onda zadrzi, ako je ruzno i nema neko znacenje mjenjaj (mada mi je to kompleks)... ali prezime mjenjati moze samo kompleksas i to veci.

Ne mozes promjeniti ime i biti nesto sto nisi. Zasto bi koji kurac to ikako zelio? biti nesto sto nisi?

Da bi ostao konstantan mislim da su i nasi predci koji su promjenili imena u "muslimanska" isto tako teski kompleksasi.
Moja obzervacija na Balkanu mi kaze da ljudi sve nekako mogu preci preko ali okretanje ledja to na Balkanu tesko pada. Bilo to bukvalno ili izmjenom imena i prezimena, ako hoces isto da razumijemo, ili bilo kako ali nekako da je okretanje ledja, to ljudi jedva, nikako ne podnose na Balkannu, misli bivsa SFRJ. Zasto? Jebe se meni sto neko mjenja prezime, ili ime. Zakonski je dopusteno i sta, to su ljudska prava da se zoves kako ti hoces i zelis, bar tako pravno gledano je. Kompleksas neko, zasto? Jel isto neko kompleksas sto rednovno lupam prati trend neko fudbalera, kad se taj sisa na celova i ovaj se sisa na celavo? Pustite ljude neka mjenjau ime, vjeru, sex kako hoce i zele. Ako je ko zavidan pa mozes i ti izmjeniti sex, ime, vjeru... niko ne brani. Ljudima u BiH je trn u oku kad neko vani sto zivi da ovima dole strano ime djetetu, primjerice JACK, kakvo ti je to ime, stidis se bosne. A djete niti je rodjeno tu niti tu zivi. Jedini link do BiH je caca ili mater, koja jednom u cetri godien posjeti ili ne.
Pa care jebe se i meni isto sta ko radi... ja samo kazem da je to kompleksaski cin... I da, nek mjenjaju sta god pozele... sa svim se slazem.

Ja sam za sve slobode ovog svijeta, nek zivi svako onako kako zeli sve dok ne to ne utice na nekoga drugog... To nije poenta... pokusaj ponovo.
AKo si za i ako ti je svejedno kako onda mozes reci da je kompleksaski cin? Opet dajes neku vrstu predrasude. Kad neko nema muke sa necim onda mu je svejedno time receno nema predrasude nad necim.
User avatar
Queen_of_hearts
Posts: 714
Joined: 17/02/2013 23:05

#106 Re: Promjena imena i prezimena

Post by Queen_of_hearts »

Svako ko ne dijeli isto razmisjanje je kompleksas :-) :-) :-) :-) :-) :-)
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#107 Re: Promjena imena i prezimena

Post by MyTao »

hrle1976 wrote:
MyTao wrote:
Pa care jebe se i meni isto sta ko radi... ja samo kazem da je to kompleksaski cin... I da, nek mjenjaju sta god pozele... sa svim se slazem.

Ja sam za sve slobode ovog svijeta, nek zivi svako onako kako zeli sve dok ne to ne utice na nekoga drugog... To nije poenta... pokusaj ponovo.
AKo si za i ako ti je svejedno kako onda mozes reci da je kompleksaski cin? Opet dajes neku vrstu predrasude. Kad neko nema muke sa necim onda mu je svejedno time receno nema predrasude nad necim.
Lijepo... Ja sam i za slobodu da svako vjeruje u sta zeli... to ne znaci da ne mogu ideju da je zemlja ravna nazvati glupom.
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#108 Re: Promjena imena i prezimena

Post by Point. »

hrle1976 wrote:
Jel sramota sto neko na taj nacin bjezi od tih jarana, jer mozda bolje nisu ni zasluzili ili je tim jaranima (mozda tebi) sramota, jer te neko na taj nacin odjeba? Kako mozes reci da nije normalno, da je sramota, mozda tebi ali drugom sve to mozda lici drugacije. Poznam nekoliko ljudi koji su izmjenili ime pa cak i prezime, iz razlicitih razloga, veci je trn u oku bio koje kakvim poznanicima nego rodbini i bilo kome drugo. Prijatelji dodju i prodju to je tako. Taj isti covjek se krece, upoznaje nove ljude pod imenom Alex, on je za njih Alex. Imas brdo ljudi koji u vise krugova imaju razlicite nadimke, i niko bas i nema pojma za pravo ime tih ljudi a druze se godinama. Moj doktro, ja dok nije jednom izdao neki nalog sa punim imenom nisam znao kako se zvao covjek, jer smo ga uvijek po prezimenu zvali, ne godinu dvije vec decenijama. I nikako ga ne mogu drugacije nasloviti danas nego doktor pa prezime. Dzaba sto ima ime. Nije mi prirodno. Isto imam jarana on ima bar 10 nadimaka, svak ga razlicito zove, stvarno nekada nemas pojma o kome je rijec. On je tako oko sebe stvorio, jer je sam sebi izmisljo nadimke kad bi se predstavio. Lupam, Luka zovu me Dr. No. Drugom Luka, zovu me Plato.
Uopste ne pricam o nadimku, nego o imenu i prezimenu. To je nesto drugo. To odredjuje ono sto jesi. I sta, promijeni u Alex Klinsmann i on odjednom svabo sa naglaskom? Mjenjati ime i prezime da bi bio nesto sto nisi je glupo, komleksaski, nepotrebno i besmisleno. To je za mene prodaja svog identiteta, al ne mozes pobjeci od svog naslijedja, ono sto jesi, nikad.
CrniSA
Posts: 156
Joined: 22/01/2015 02:58

#109 Re: Promjena imena i prezimena

Post by CrniSA »

Citam temu otvorenih usta :o .

Pitah za direktne instrukcije gdje to promjeniti, a ne misljenja. Ovdje je kompleksas ko je god misljenje dao, jer isto nisam ni trazio :D

Alajhmanet ;)
--Alex
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#110 Re: Promjena imena i prezimena

Post by hrle1976 »

Point. wrote:
hrle1976 wrote:
Jel sramota sto neko na taj nacin bjezi od tih jarana, jer mozda bolje nisu ni zasluzili ili je tim jaranima (mozda tebi) sramota, jer te neko na taj nacin odjeba? Kako mozes reci da nije normalno, da je sramota, mozda tebi ali drugom sve to mozda lici drugacije. Poznam nekoliko ljudi koji su izmjenili ime pa cak i prezime, iz razlicitih razloga, veci je trn u oku bio koje kakvim poznanicima nego rodbini i bilo kome drugo. Prijatelji dodju i prodju to je tako. Taj isti covjek se krece, upoznaje nove ljude pod imenom Alex, on je za njih Alex. Imas brdo ljudi koji u vise krugova imaju razlicite nadimke, i niko bas i nema pojma za pravo ime tih ljudi a druze se godinama. Moj doktro, ja dok nije jednom izdao neki nalog sa punim imenom nisam znao kako se zvao covjek, jer smo ga uvijek po prezimenu zvali, ne godinu dvije vec decenijama. I nikako ga ne mogu drugacije nasloviti danas nego doktor pa prezime. Dzaba sto ima ime. Nije mi prirodno. Isto imam jarana on ima bar 10 nadimaka, svak ga razlicito zove, stvarno nekada nemas pojma o kome je rijec. On je tako oko sebe stvorio, jer je sam sebi izmisljo nadimke kad bi se predstavio. Lupam, Luka zovu me Dr. No. Drugom Luka, zovu me Plato.
Uopste ne pricam o nadimku, nego o imenu i prezimenu. To je nesto drugo. To odredjuje ono sto jesi. I sta, promijeni u Alex Klinsmann i on odjednom svabo sa naglaskom? Mjenjati ime i prezime da bi bio nesto sto nisi je glupo, komleksaski, nepotrebno i besmisleno. To je za mene prodaja svog identiteta, al ne mozes pobjeci od svog naslijedja, ono sto jesi, nikad.
Mozda jest glupo recimo izvoditi Svabu a imati naglasak, mada ima Svaba koji su od 6 godine u USA, znaju Njemacki ali sa naglaskom. Isto moze covjek reci glupo je sto neko iz BiH uopste razmislja o Njemackoj. Na Zapadu nije bas da ime ne igra ulogu kod poslova, cak i onih nizih. Znam iz par krugova da bez da naslovljavam imena firmi, gdje zasigrno neces dobiti ako nemas zapadnjacko ime, ma bio ti doktor doktora, idu sa predpostavkom da se neces uklopiti i gotova prica. Ko misli da tako nesto ne postoji na Zapadu duboko se vara.

Odgovorno cu tvrditi da u Njemackoj je sljedeci redosljed:

Prvo Svabo
Drugi Zapadnjak iz oredjenih drzava
Treci ostatak EU sa prikladnim imenom
Cetvrti ostatak svijeta sa prikladnim imenom
Peti ostatak svijeta svjedeno kako ime imas
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#111 Re: Promjena imena i prezimena

Post by supercali »

Pa nije poenta u tome
Naravno da ima tih podjela i dijeljenja poslova po imenu
Ja sam ga prvi pitao pa se razvila prica kompleksas ili ne
Pitao sam ga koji je razlog jel zato sto zeli da se zove hans umjesto amar ili zbog posla ili neki treci razlog tipa koji je naveo promjenio ime da bi nasao madjaricu da guzi
E za mene je to trece kompleks
Ako ona mene nece zbog imena onda nesto sa njom nije uredu a ne sa mnom i mojim imenom
Ja imam 2 imena al jedno u licnoj i dokumentima
Mozda bi sa drugim imenom bio veca fora da kazem al nije u licnoj i to je kraj za mene tako me jedino ponekad u familiji zovnu stariji mada i to rijetko
Moje ime je mujo mujic i to je to i u njemackoj i ovdje i u japanu i u brazilu
Jedino bi mjenjao ime i prezime da je recimo nesto kao kod cigana sto se desava supermen sumaher i sl nebuloze
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#112 Re: Promjena imena i prezimena

Post by hrle1976 »

supercali wrote:Pa nije poenta u tome
Naravno da ima tih podjela i dijeljenja poslova po imenu
Ja sam ga prvi pitao pa se razvila prica kompleksas ili ne
Pitao sam ga koji je razlog jel zato sto zeli da se zove hans umjesto amar ili zbog posla ili neki treci razlog tipa koji je naveo promjenio ime da bi nasao madjaricu da guzi
E za mene je to trece kompleks
Ako ona mene nece zbog imena onda nesto sa njom nije uredu a ne sa mnom i mojim imenom
Ja imam 2 imena al jedno u licnoj i dokumentima
Mozda bi sa drugim imenom bio veca fora da kazem al nije u licnoj i to je kraj za mene tako me jedino ponekad u familiji zovnu stariji mada i to rijetko
Moje ime je mujo mujic i to je to i u njemackoj i ovdje i u japanu i u brazilu
Jedino bi mjenjao ime i prezime da je recimo nesto kao kod cigana sto se desava supermen sumaher i sl nebuloze

Sto bas u mnozini :D
Kakve madjarice i izmjena imena, ako nemaju dovoljno cudnih imena oni onda nema niko. Ako je to razlog onda stvaro, mozda je bas rijec o preseravanju. Postoje odredjene asocijacije kad su imena u pitanju, a ne jos iz koje drzave ko potice. Ja imam jarana koji kaze da svako djete koje nosi ime EMINA je kurva, i da to sto tako ime ima joj je sudjeno tako. On je to zakljucio kako pojma nemam ali kaze kao da nikada nije sreo neku Eminu a da nije bila kurva. I sad zamisli on treba zaposliti neku Eminu, ja mislim da je nikada nece pa da ti ne znam sta ima od znanja, skole i iskustva.

Mada da se vratim na to sa zenama. Jebiga kad bi sve druge aspekte iskljucili i neke morale birati na racun imena onda iskreno receno mislim da bi primjerice Sébastien pobjedio nad Amarom u svakom pogledu, pa cak i kod kineza i arapkinja. Samo primjer Sébastien (Sebastian) u Francuskoj je djete koje je elegantno, skockano, pa i djecija popularna knjiga je Belle et Sébastien, jebaji ga ali nekako toplije zvuci od Amar. Koga bi ti prije ganjo Stéphanie ili Hatidzu, Nathalie ili Temzilu, Julie ili Dzenanu?


Da imam sina dao bi mu ime Sébastien. Posto imam samo cerke, one nose francuska imena.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66017
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#113 Re: Promjena imena i prezimena

Post by _BataZiv_0809 »

Hrle mani se suplje, dugujes nam pare.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#114 Re: Promjena imena i prezimena

Post by hrle1976 »

_BataZiv_0809 wrote:Hrle mani se suplje, dugujes nam pare.
Kad bude otvorena tema gdje ce ljudi se slikom predstaviti ja cu biti prvi da stavim sliku sebe i svoje porodice.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66017
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#115 Re: Promjena imena i prezimena

Post by _BataZiv_0809 »

hrle1976 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Hrle mani se suplje, dugujes nam pare.
Kad bude otvorena tema gdje ce ljudi se slikom predstaviti ja cu biti prvi da stavim sliku sebe i svoje porodice.
Samo ti razduzi onih 50 milja eura sto nam dodjes, pa se mozes slikat.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#116 Re: Promjena imena i prezimena

Post by MyTao »

_BataZiv_0809 wrote:Hrle mani se suplje, dugujes nam pare.
Pogrijesili ste broj, sada je Sebastian ne Hrle! what is Hrle??
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#117 Re: Promjena imena i prezimena

Post by zforumas »

_BataZiv_0809 wrote:
hrle1976 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Hrle mani se suplje, dugujes nam pare.
Kad bude otvorena tema gdje ce ljudi se slikom predstaviti ja cu biti prvi da stavim sliku sebe i svoje porodice.
Samo ti razduzi onih 50 milja eura sto nam dodjes, pa se mozes slikat.
hrle1976 wrote:Koliko vam para treba htjeo bi vas necim prozvati ali ipak necu? Sad vam mogu dati vama cetvorici bata tomahawk, zforum i mad max po 50.000€ halaliti i nebi osjetio. Samo se vi kurcite.

Samo da pritefterim :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66017
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#118 Re: Promjena imena i prezimena

Post by _BataZiv_0809 »

Evo javili su se i ostali povjerioci. A za prvi maj sam u Pragu, pa cu ti javiti dje i kad da DONESES PARE :oops:
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#119 Re: Promjena imena i prezimena

Post by zforumas »

_BataZiv_0809 wrote:Evo javili su se i ostali povjerioci. A za prvi maj sam u Pragu, pa cu ti javiti dje i kad da DONESES PARE :oops:
Uzmi i moj dio pa pocasti raju
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#120 Re: Promjena imena i prezimena

Post by hrle1976 »

MyTao wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Hrle mani se suplje, dugujes nam pare.
Pogrijesili ste broj, sada je Sebastian ne Hrle! what is Hrle??
Elliot je fino musko ime. Ja cu ipak izmjeniti svoje u Elliot. A da sam jos malo starij onda bi povoljno bilo u Winston.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#121 Re: Promjena imena i prezimena

Post by mad_max_ba »

zforumas wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
hrle1976 wrote:
Kad bude otvorena tema gdje ce ljudi se slikom predstaviti ja cu biti prvi da stavim sliku sebe i svoje porodice.
Samo ti razduzi onih 50 milja eura sto nam dodjes, pa se mozes slikat.
hrle1976 wrote:Koliko vam para treba htjeo bi vas necim prozvati ali ipak necu? Sad vam mogu dati vama cetvorici bata tomahawk, zforum i mad max po 50.000€ halaliti i nebi osjetio. Samo se vi kurcite.

Samo da pritefterim :mrgreen:
da se i ja tuspasim kao povjerilac :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66017
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#122 Re: Promjena imena i prezimena

Post by _BataZiv_0809 »

Momci, nadam se da primate keš :wink:

Idem licno po pare, a ti hrle samo probaj pobjec :evil:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#123 Re: Promjena imena i prezimena

Post by Tomahawk11 »

Kakva bi se limo mogla uzeti za te pare :hm:
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#124 Re: Promjena imena i prezimena

Post by hrle1976 »

Tomahawk11 wrote:Kakva bi se limo mogla uzeti za te pare :hm:

Sto si se ti navuko na limunadu :D
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#125 Re: Promjena imena i prezimena

Post by mad_max_ba »

_BataZiv_0809 wrote:Momci, nadam se da primate keš :wink:

Idem licno po pare, a ti hrle samo probaj pobjec :evil:
primamo i bit coine :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply