Problemi u vezi registaracije na forum??

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Shavobass
Posts: 90
Joined: 06/01/2014 18:02

#1 Problemi u vezi registaracije na forum??

Post by Shavobass »

Pozdrav svima, imam jedan problem sa registracijom na Sportsport.ba Forum, tačnije prilikom registracije ne dobijem nikakvu potvrdu od administracije za račun na forumu, te ga ne mogu aktivirati. Dali se neko od vas susretao sa sličnim problemom.

Molim pomoć

Hvala unaprijed.
zongo
Posts: 104
Joined: 28/12/2010 22:12

#2 Re: Problemi u vezi registaracije na forum??

Post by zongo »

izgleda kao da "rucno" aktiviraju racune, i kad to administrator odradi bices obavijesten putem maila
Shavobass
Posts: 90
Joined: 06/01/2014 18:02

#3 Re: Problemi u vezi registaracije na forum??

Post by Shavobass »

zongo wrote:izgleda kao da "rucno" aktiviraju racune, i kad to administrator odradi bices obavijesten putem maila
Sve bi to bilo OK, ali čekam evo već treći dan, i ništa, čak sam slao i poruke administratoru, ali nema odgovora.
zongo
Posts: 104
Joined: 28/12/2010 22:12

#4 Re: Problemi u vezi registaracije na forum??

Post by zongo »

mozda si prilikom registracije upisao pogresnu email adresu, ili je mozda problem tip email adrese, pa ako ne pripada grupi ovih poznatijih, tipa gmail ili hotmail, automatski odbijaju aplikacije. osim ako nisi pravio neke probleme, ne vidim razlog zasto ti ne bi dozvolili pristup forumu.
User avatar
ferratilis
Posts: 7278
Joined: 25/11/2013 16:48

#5 Re: Problemi u vezi registaracije na forum??

Post by ferratilis »

Kod nas i za registraciju na forum treba stela :lol:

:run:
User avatar
gentoo
Posts: 3298
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#6 Re: Problemi u vezi registaracije na forum??

Post by gentoo »

Koja ti je email adresa ? tj. domena ? Trebao bi dobiti ubrzo.. osim ako je bih.net oni mudruju i blokiraju i sto treba i ne treba

Jah.. i yahoo.com trenutno ne da ovim mailovima da prodju
Shavobass
Posts: 90
Joined: 06/01/2014 18:02

#7 Re: Problemi u vezi registaracije na forum??

Post by Shavobass »

Domena je Yahoo, ali pokušavao sam i prije toga otvoriti račun na SS forumu, i to preko gmaila i hotmaila, ali jednostavno nema potvrde administracije. Ali najviše me iritira što nema nikakvog odgovora od administracije i kada pošalješ poruku.
Post Reply