Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#201 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by golfiista »

sema911s wrote:
Bullet Tooth Tony wrote:Ovi sto voze bavarce i sto im je sega , ja se nadam da ste otisli do Tomica ove godine , da vam besplatno zamjeni Takata zracne jastuke :) :)

A postavljacu teme provjeri koji su airbag/ovi kod tebe ... marka
U ovlasteni servis da idu,,, pa znas li kada balkanac ide u ovlasteni servis...


Kada kupi kola i prokurci se medju prijateljima sa priznanicom o pregleduu..




Mada vecina auta je iz slovenije,, a znas sta od tamo dolazi i kakoo

Kako pa sad to? Imam nas koji ne izlazimo iz ovlaštenog :D
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#202 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by golfiista »

Bullet Tooth Tony wrote:Ovi sto voze bavarce i sto im je sega , ja se nadam da ste otisli do Tomica ove godine , da vam besplatno zamjeni Takata zracne jastuke :) :)

A postavljacu teme provjeri koji su airbag/ovi kod tebe ... marka
Ta akcija je bila prošle godine za vozila haman iz prošlog stoljeća ;)
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#203 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by sema911s »

golfiista wrote:
sema911s wrote:
Bullet Tooth Tony wrote:Ovi sto voze bavarce i sto im je sega , ja se nadam da ste otisli do Tomica ove godine , da vam besplatno zamjeni Takata zracne jastuke :) :)

A postavljacu teme provjeri koji su airbag/ovi kod tebe ... marka
U ovlasteni servis da idu,,, pa znas li kada balkanac ide u ovlasteni servis...


Kada kupi kola i prokurci se medju prijateljima sa priznanicom o pregleduu..




Mada vecina auta je iz slovenije,, a znas sta od tamo dolazi i kakoo

Kako pa sad to? Imam nas koji ne izlazimo iz ovlaštenog :D
ti se ne pikas, ti radis u servisu :D
citroen xm
Posts: 18133
Joined: 17/04/2012 22:57

#204 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by citroen xm »

Iz nekog razloga volan na mjestu vaydušnog jastuka je deformisan.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#205 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by Bullet Tooth Tony »

golfiista wrote:
Bullet Tooth Tony wrote:Ovi sto voze bavarce i sto im je sega , ja se nadam da ste otisli do Tomica ove godine , da vam besplatno zamjeni Takata zracne jastuke :) :)

A postavljacu teme provjeri koji su airbag/ovi kod tebe ... marka
Ta akcija je bila prošle godine za vozila haman iz prošlog stoljeća ;)
Nije akcije nego opoziv lave ... Fino dobijes pismo iz BMWa, tamo gdje si kupio, da odes u ovlasteni servis da zamjenis ;-) ;-)

btw ja jos nisam dobio :D :D valjda i necu :-D ali drug jeste

BMW has notified NHTSA of its intention to recall approximately 840,000 cars and Sports Activity Vehicles equipped with Takata PSDI-5 driver-side front air bags to have the driver-side front airbag replaced. These vehicles, covering model years 2006-2015 have not been part of earlier Takata-related air bag recalls.

Owners of potentially affected BMW vehicles will be contacted by first-class mail advising them of the recall. When replacement parts are available, owners will receive another letter with instructions for having the recall completed.


Njemački proizvođač automobila BMW objavio je u srijedu da povlači 1,6 milijuna automobila diljem svijeta radi zamjene suvozačkih zračnih jastuka koje je izradila tvrtka Takata Corp. jer mogu eksplodirati i ozlijediti putnike.

;-)
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#206 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by golfiista »

Bullet Tooth Tony wrote:
golfiista wrote:
Bullet Tooth Tony wrote:Ovi sto voze bavarce i sto im je sega , ja se nadam da ste otisli do Tomica ove godine , da vam besplatno zamjeni Takata zracne jastuke :) :)

A postavljacu teme provjeri koji su airbag/ovi kod tebe ... marka
Ta akcija je bila prošle godine za vozila haman iz prošlog stoljeća ;)
Nije akcije nego opoziv lave ... Fino dobijes pismo iz BMWa, tamo gdje si kupio, da odes u ovlasteni servis da zamjenis ;-) ;-)

btw ja jos nisam dobio :D :D valjda i necu :-D ali drug jeste

BMW has notified NHTSA of its intention to recall approximately 840,000 cars and Sports Activity Vehicles equipped with Takata PSDI-5 driver-side front air bags to have the driver-side front airbag replaced. These vehicles, covering model years 2006-2015 have not been part of earlier Takata-related air bag recalls.

Owners of potentially affected BMW vehicles will be contacted by first-class mail advising them of the recall. When replacement parts are available, owners will receive another letter with instructions for having the recall completed.


Njemački proizvođač automobila BMW objavio je u srijedu da povlači 1,6 milijuna automobila diljem svijeta radi zamjene suvozačkih zračnih jastuka koje je izradila tvrtka Takata Corp. jer mogu eksplodirati i ozlijediti putnike.

;-)
Nije go*no nego se pas posr'o, nego sta je, nego servisna akcija, opoziv je mnogo siri pojam i u pravilu se moze upotrijebiti i sirem kontekstu, dok servisna akcija predstavlja ciljanu akciju otklanjanja tacno definisianih i uocenih nedostataka na tehnickim proizvodima, LAVE.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#207 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by Bullet Tooth Tony »

vazi.. cao :thumbup: :thumbup:
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#208 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by direstraits0078 »

Recall? Servisna akcija? Opoziv? :run:
autoskolee
Posts: 286
Joined: 13/08/2014 23:00

#209 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by autoskolee »

Dobro je francuzi ne cmizdrite toliko.. odakle ovoliki kompleksi jbt hah
User avatar
konektovan
Posts: 40646
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#211 Re: RE: Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by konektovan »

autoskolee wrote:Dobro je francuzi ne cmizdrite toliko.. odakle ovoliki kompleksi jbt hah
Je l' i kod tebe servisna akcija??????[emoji2] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Sent from my C6603 using Tapatalk
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#212 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by 530i »

citroen xm wrote:
Iz nekog razloga volan na mjestu vaydušnog jastuka je deformisan.
I meni se čini, otvoren pa vraćeno nazad?! Ili možda nije!?
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#213 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by johntra »

User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#214 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by amar1994 »

Sace rec bolji golf 4 , nije se rasuo
[emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#215 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by junior3 »

Ubio golf citru posve. :evil:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#216 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by amar1994 »

Sliver wrote:
amar1994 wrote:Sace rec bolji golf 4 , nije se rasuo
[emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]
hehe, a da uzmu kakvu knjigu iz fizike za osnovnu skolu to im nece pasti na pamet. :D ja mislim da i puter rezu bocnom stranom noza, isto je to nekima. a o uglu udara i sl da ne pricamo.

PS ostala mi slika u sjecanju, iako sam mali bio, kad je fico razvalio FAP 13ku, komplet tocak i osovinu joj izvalio, haman proso kroz nju, a fico blatobran desni poguzvo. e da je bio neki drugi ugao, bilo bi svasta poguzvano u fici
:D :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 40646
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#218 Re: RE: Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by konektovan »

junior3 wrote:Ubio golf citru posve. :evil:
Jest, samo je citro ubio ovo dvoje iz golfa, za malo.[emoji1]

Sent from my C6603 using Tapatalk
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#219 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by junior3 »

Gdje neće koliko se rasp'o. :evil:
Letjeli dijelovi na sve strane. :skoljka:

Zajebavam se, da ne bude zabune.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#220 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by Bullet Tooth Tony »

johntra wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... 61019081#6

Ko kaže da Citroen ne valja? :D
Jel se ovo nisu jastuci upalili ... na golfu oba :-)
User avatar
mayab
Posts: 27188
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#221 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by mayab »

530i wrote:
citroen xm wrote:
Iz nekog razloga volan na mjestu vaydušnog jastuka je deformisan.
I meni se čini, otvoren pa vraćeno nazad?! Ili možda nije!?
Ha ha, nagur'o ga nazad, šta znaju levati :izet: :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#222 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by amar1994 »

Ma jesu otvoreni , vidi se na jednoj slici , mislim da kod novih auta ubrzo ispusu nakon udara
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#223 Re: Problem vazdušni jastuka? Novo vozilo kupljeno-nisu se aktivarli jastuci

Post by tempuser »

citroen xm wrote:
Iz nekog razloga volan na mjestu vaydušnog jastuka je deformisan.
Ne moze jedan airbag 2 x da iskoci! :D
Post Reply