Problem sa snimanjem zvuka na kompjuteru

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
vrtlar2
Posts: 4
Joined: 03/01/2013 21:00

#1 Problem sa snimanjem zvuka na kompjuteru

Post by vrtlar2 »

Imam problem sa snimanjem zvuka sa interneta i sa kompjutera (pustim nešto na kompjuteru i ono sve snima) preko vocaroo.com (preko interneta) ili preko programa Debut Video Capture Software (NHC Software) preko čega se također može snimati (iako ovaj program snima i video prikaz). Međutim kada pritisnem snimanje mislim ono snima, vidi se da snima, a kad prekinem snimanje, nema onoga što sam snimao već jednoličan ton/zvuk se čuje na zvučniku (u trajanju koliko je snimanje trajalo, vidi se na vremenskoj crti, ali se nečuje ono što je snimano). Imam osjećaj da jednostavno nije ostvarena komunikacija između puštenog zvuka na kompjuteru (znači bilo kakav zvuk) sa programom, odnosno internet stranicom. Pa me zanima dali je krnjava instalacija Windowsa u pitanju (u ovom slučaju windows 7), pa treba neka nadogradnja ili se treba nešto podesiti na kompjuteru. Ne znam u čemu je kvaka problema. Ili se ovaj problem može jedino rješiti u servisu. Dali netko zna bilo šta, da znam da bezveze netražim preko interneta. Ovo sve pišem jer znam da je to funkcionisalo dok nisam ponovno instalirao windows 7. Puno bi mi značio svaki odgovor da znam do čega je. Usput da kažem gledao sam i ovo vezano za zvuk (Upravljačka ploča/ Hardver i zvuk), piše da uređaj radi ispravno.

I da ovdje napomenem iako možda nema neke veze sa ovim, ali eto, čisto informantivno da naglasim, a vezano je za one programčiće koji se stavljaju na desktop (za windows 7), kao što su vrijeme, sat, mjerač opterećenja procesora, vrijeme, valuta itd, pa kad izbacim vrijeme ili valute koji rade automatski čim sam na internetu, kad ga izbacim na desktop u onom okviru piše: povezivanje sa servisom nije moguće, a i to je prije funkcioniralo, sada neće. Pa me zanima dali tu postoji neka veza.

Unaprijed HVALA. :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Post Reply