Problem sa memorijskom karticom u mobitelu

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
striker
Posts: 1253
Joined: 23/03/2007 23:27
Location: atraktivna

#1 Problem sa memorijskom karticom u mobitelu

Post by striker »

Pojavio mi se problem sa SD karticom u mobitelu. Samo sam najednom dobio upozorenje da je "kartica iznenada izvađena" iako nije bila. Restartovao sam mobitel, vadio karticu, pa je vraćao u mobitel, čistio je, probao u drugi mobitel... Ništa! Samo da napomenem da je prije ovoga radila normalno.
Zna li neko mogu li se nekako spasiti podaci (slike) s nje i ako mogu, kako ili gdje? Hvala!
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#2 Re: Problem sa memorijskom karticom u mobitelu

Post by CPT »

striker wrote: 21/01/2020 20:33 Pojavio mi se problem sa SD karticom u mobitelu. Samo sam najednom dobio upozorenje da je "kartica iznenada izvađena" iako nije bila. Restartovao sam mobitel, vadio karticu, pa je vraćao u mobitel, čistio je, probao u drugi mobitel... Ništa! Samo da napomenem da je prije ovoga radila normalno.
Zna li neko mogu li se nekako spasiti podaci (slike) s nje i ako mogu, kako ili gdje? Hvala!
ubaci u adapter i pokreni jedan od recovery programa, postoji masa (cak i freeware)
User avatar
striker
Posts: 1253
Joined: 23/03/2007 23:27
Location: atraktivna

#3 Re: Problem sa memorijskom karticom u mobitelu

Post by striker »

Ok, hvala, pokusacu. Znaci, nije sve izgubljeno? :)
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#4 Re: Problem sa memorijskom karticom u mobitelu

Post by CPT »

striker wrote: 21/01/2020 20:46 Ok, hvala, pokusacu. Znaci, nije sve izgubljeno? :)
zavisi, imas bar 50/50... ako budes trebao pomoc javi se na PM... karticu ne koristi i ne pisi po njoj
User avatar
striker
Posts: 1253
Joined: 23/03/2007 23:27
Location: atraktivna

#5 Re: Problem sa memorijskom karticom u mobitelu

Post by striker »

Ok, hvala puno! ;)
aldm
Posts: 258
Joined: 21/08/2008 22:17

#6 Re: Problem sa memorijskom karticom u mobitelu

Post by aldm »

Znate li gdje bi mogao odnijeti mobitel da probaju ubaciti karticu u citac? Posto imam Mac laptop, pa bi trebao adapter da se ubaci citac. Isao sam u Univerzalno, ali tvrdi mi da kartica ne radi, nece ni da proba da je ubaci u citav. Inace, kartice radila skroz regularno. Odjednom se nisu mogle vidjeti slike, ko da su ostecene. I od tad se nista se moze spasiti na nju. Mobitel nije ispadao ni kvasio se.

hvala
Post Reply