Problem sa djevojkom

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#1 Problem sa djevojkom

Post by MrElko »

Pozdrav raja imam jedan problem i tesko mi je treba mi vasa pomoc,u vezi sam sa curom i sve je top bilo ona se odrekla muskog drustva i bila samo samnom izlazola i posvecivala svo vrijeme i u zadnje vrijeme mi je hladnija i ponovo se pocela druziti sa starim drustvom i iskreno fata me neki cudni osjecaj kao da ce me ostavit msm na pocetku se druzila sa njima i onda prestala zbog mene a sad se ponovo vraca tom muskom drustvu,sta vi mislite da bi trebao uraditi iskreno
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#2 Re: Problem sa djevojkom

Post by MrElko »

Da napomenem da sam se bas jebeno zaljubio u nju i ona to tvrdi
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#3 Re: Problem sa djevojkom

Post by pustopoljina »

MrElko wrote:Da napomenem da sam se bas jebeno zaljubio u nju i ona to tvrdi
Trebao bi da se zaljubis u nju kakva je, a to znaci i sa tim drustvom. Imala ga je prije tebe i takva je kakva je dijelom i zbog njih.
Ako se ona treba odreci drustva da tebi zadovolji sujetu, sta je slijedece? Kako se ceslja? Kako se oblaci?
Ne treba biti 24/7 sa drustvom, a tebi se javiti jednom u mjesec dana...
Da li je ona trazila da se ti neceg odreknes? "ako me volis- ti ces..."
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2438
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#4 Re: Problem sa djevojkom

Post by ZyzzSar »

ne brini se, nece te ostavit dok drugog ne nadje, a cini mi se da ide prema tome :D
al ono, ne bih joj ja na tvom tolerisao ako je jedina zenska u tom muskom drustvu, ako ima i drugih cura ajde oke i nekako, mada nemoj joj prigovarati toliko da ispadne da si nesiguran, nego radije vrati istom mjerom da vidis njenu reakciju
User avatar
Dope_Man
Posts: 7799
Joined: 03/06/2016 16:31

#5 Re: Problem sa djevojkom

Post by Dope_Man »

Ja ne kontam jeste li vi ljudi koji otvarate ovakve teme teski trolovi ili blage veze o zivotu nemate. Za slucaj da nisi trol - ne budi glup. Kako je vec komentar iznad rekao njeno drustvo je dio nje, onakve kakvu si je upoznao. Totalne je debilno od tebe ocekivati da to drustvo zanemari da bi se tebi posvetila. Ne zivimo u 1946toj na nekom selu 45 kilometara od najblizeg grada i sa konjem kao jedinim prevoznim sredstvom.

Dobro, mozda neki tako i zive.

Ali ako zivis u 2019, i u iole urbanoj sredini onda valjda treba da imas dovoljno mozda da znas da danas nemamo tu cast i privilegiju da su zene tu da su zatvorene u kuci iskljucivo da operu, ociste, skuhaju i legnu sa rasirenim nogama. One su, neces vjerovati, danas haman ljudska bica kao i mi alfa muzjaci, i mogu imati drusto, izaci bez momka/muza i svasta nesta. Znam da je to cudan novi svijet, komplikovani koncepti koje je jako tesko svariti, ali hebiga.. tako nam je, a valja zivjeti u ovom poganom svijetu.
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#6 Re: Problem sa djevojkom

Post by MrElko »

ZyzzSar wrote:ne brini se, nece te ostavit dok drugog ne nadje, a cini mi se da ide prema tome :D
al ono, ne bih joj ja na tvom tolerisao ako je jedina zenska u tom muskom drustvu, ako ima i drugih cura ajde oke i nekako, mada nemoj joj prigovarati toliko da ispadne da si nesiguran, nego radije vrati istom mjerom da vidis njenu reakciju

A nije to neko drustvo troje ih je i druzili su se bas prije mene puno
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#7 Re: Problem sa djevojkom

Post by Euphoria »

Ako budeš ljubomorisao ostavit će te
Prihvati i probaj se i ti uklopiti
dert
Posts: 6545
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#8 Re: Problem sa djevojkom

Post by dert »

jel' Herka :razz:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#9 Re: Problem sa djevojkom

Post by Ramzess Veliki »

Prihvatis njeno drustvo i uklopis se.
Stvarno je glupo biti ljubomoran na prijatelje. Da tu ima nesto bila bi sa prijateljem a ne sa tobom pa se pocni druziti sa njima, I to na najbolji nacin.
I ja mrzim kad mi zensko stane ljubomorisat na par prijateljica sa kojima se znam zadnjih tridesetak godina ... :roll:
RtrnOfSalisbury
Posts: 3617
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#10 Re: Problem sa djevojkom

Post by RtrnOfSalisbury »

jebemliga kanda mi se previdilo da ima jedna tema 'problem sa curom', razlika je vrlo suptilnisticka al sveeedno iz naslova teme se ne vidi jel mehanika jal je vise softverski problem 8)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#11 Re: Problem sa djevojkom

Post by moonca »

MrElko wrote:Da napomenem da sam se bas jebeno zaljubio u nju i ona to tvrdi
..Tvrdi- hm, vjerovatno se uplashila, opterecujes je na neki nacim, gusish. Zaljubljen si, i nemas kontrole u postupcima....
..aa, ne ide na dobro... :-)
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#12 Re: Problem sa djevojkom

Post by annoy »

Nije normalno zbog veze izolirat se potpuno od prijatelja i ne cudi me da je curi dosta toga i da zeli svoj zivot natrag
Pa niste vezani pupcanom vrpcom
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#13 Re: Problem sa djevojkom

Post by rumenige_brajtner »

MrElko wrote:Pozdrav raja imam jedan problem i tesko mi je treba mi vasa pomoc,u vezi sam sa curom i sve je top bilo ona se odrekla muskog drustva i bila samo samnom izlazola i posvecivala svo vrijeme i u zadnje vrijeme mi je hladnija i ponovo se pocela druziti sa starim drustvom i iskreno fata me neki cudni osjecaj kao da ce me ostavit msm na pocetku se druzila sa njima i onda prestala zbog mene a sad se ponovo vraca tom muskom drustvu,sta vi mislite da bi trebao uraditi iskreno
ne jebeš ti to kako treba
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2284
Joined: 14/02/2013 14:11

#14 Re: Problem sa djevojkom

Post by Hercegoviina »

rumenige_brajtner wrote:
MrElko wrote:Pozdrav raja imam jedan problem i tesko mi je treba mi vasa pomoc,u vezi sam sa curom i sve je top bilo ona se odrekla muskog drustva i bila samo samnom izlazola i posvecivala svo vrijeme i u zadnje vrijeme mi je hladnija i ponovo se pocela druziti sa starim drustvom i iskreno fata me neki cudni osjecaj kao da ce me ostavit msm na pocetku se druzila sa njima i onda prestala zbog mene a sad se ponovo vraca tom muskom drustvu,sta vi mislite da bi trebao uraditi iskreno
ne jebeš ti to kako treba
skoro sigurno je to..
User avatar
liaar
Posts: 3791
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#15 Re: Problem sa djevojkom

Post by liaar »

User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#16 Re: Problem sa djevojkom

Post by strucnjakdemagog »

Ma kakvo bolan muško društvo, odjebi to.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#17 Re: Problem sa djevojkom

Post by S4mpion »

Kakvo društvo uopšte bolan, izbij joj to iz glave.
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#18 Re: Problem sa djevojkom

Post by MehmedPasaMoric »

Nije zivot jedna zena
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#19 Re: Problem sa djevojkom

Post by ho oponopono »

...drugi si trep trep... :pusi2:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2438
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#20 Re: Problem sa djevojkom

Post by ZyzzSar »

strucnjakdemagog wrote:Ma kakvo bolan muško društvo, odjebi to.
slazem se
eventualno mozda je bolje da bude sa njom dok mu valja, al da ne planira nista ozbijno
ovdje neki opravdavaju sto se zauzeta cura pomice medju muskarcima, sama, koji papak trebas bit da sebi to dopustis, ima valjda drugarice pa nek sa njima hoda
a ovamo cujes cure ljubomorisu radi banalnih stvari sa kime se pozdravljas, koju pratis i kojoj si lajkao sliku na instagramu, i one se medjusobno podrzavaju
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#21 Re: Problem sa djevojkom

Post by strucnjakdemagog »

Ma njegov je problem što je zaljubljen u nju, pa ne donosi odluke hoće li biti sa njom ili neće. Vjerovatno ga šeta okolo ko cuku, vara ga, a on to tek naslućuje, pa došao ovde da vidi šta drugi misle o tome. Nije lako prekinuti veze sa nekim koga voliš, uvijek se nadaš da to nije baš tako, ali istina je najčešće gorka.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73187
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#22 Re: Problem sa djevojkom

Post by Velkoski »

MrElko wrote:Pozdrav raja imam jedan problem i tesko mi je treba mi vasa pomoc,u vezi sam sa curom i sve je top bilo ona se odrekla muskog drustva i bila samo samnom izlazola i posvecivala svo vrijeme i u zadnje vrijeme mi je hladnija i ponovo se pocela druziti sa starim drustvom i iskreno fata me neki cudni osjecaj kao da ce me ostavit msm na pocetku se druzila sa njima i onda prestala zbog mene a sad se ponovo vraca tom muskom drustvu,sta vi mislite da bi trebao uraditi iskreno
pregazi je traktorom
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#23 Re: Problem sa djevojkom

Post by HAVANA »

MrElko wrote:Pozdrav raja imam jedan problem i tesko mi je treba mi vasa pomoc,u vezi sam sa curom i sve je top bilo ona se odrekla muskog drustva i bila samo samnom izlazola i posvecivala svo vrijeme i u zadnje vrijeme mi je hladnija i ponovo se pocela druziti sa starim drustvom i iskreno fata me neki cudni osjecaj kao da ce me ostavit msm na pocetku se druzila sa njima i onda prestala zbog mene a sad se ponovo vraca tom muskom drustvu,sta vi mislite da bi trebao uraditi iskreno
Hoces se ti odreci svojih prijatelja,nekih navika...zbog nje? Ako hoces,nisi dobre glave.A ni ona.Promjene da,nacin zivota da,mnoge druge stvari...ok.Al da mi zena kaze da se ne druzim s nekim samo jer je zensko il tako nesta,ne bi mi ni bila zena.Isto tako i ja njoj.Ako nisi siguran u nju i mislis da ce te prevariti...ne trebas ni biti sa njom.A ako te izradi,izradice te svakako,neces je sigurno sprijeciti nakom ludjackom kontrolom i zabranama.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#24 Re: Problem sa djevojkom

Post by HAVANA »

Velkoski wrote:
MrElko wrote:Pozdrav raja imam jedan problem i tesko mi je treba mi vasa pomoc,u vezi sam sa curom i sve je top bilo ona se odrekla muskog drustva i bila samo samnom izlazola i posvecivala svo vrijeme i u zadnje vrijeme mi je hladnija i ponovo se pocela druziti sa starim drustvom i iskreno fata me neki cudni osjecaj kao da ce me ostavit msm na pocetku se druzila sa njima i onda prestala zbog mene a sad se ponovo vraca tom muskom drustvu,sta vi mislite da bi trebao uraditi iskreno
pregazi je traktorom
:lol: Vrlo kreativno.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#25 Re: Problem sa djevojkom

Post by HAVANA »

liaar wrote:Prva tema: https://forum.klix.ba/problem-sa-curom-t156320.html
Druga tema: https://forum.klix.ba/prvi-put-p15682741.html#p15682741

Moj ti je savjet da ti to razjebeš
Ovaj bas ima problema u vezi. :lol:
Post Reply