Problem pasa lutalica vol 2

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2301 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by triconja »

sabina1 wrote:
Ne bih bas da ti kazem sta ljudi rade sa stvarima koju zajebu, mozda ti se nece svidjeti ali to je tako svugdje. Ljudi prave greske od davnina, i rezultate svog rada kad im vise ne trebaju ne koriste. Ne bih bas koristio velike rijeci zbog straha od javnih prozivanja i banovanja. :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58810
Joined: 03/08/2010 19:04

#2302 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by kakavdanakneiskustvu »

sabina1 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: ne,ti koji su napravili jednu kucicu za kerove trebali su jos vise toga napraviti da se djeca nemaju gdje igrati,ili dase igraju a sve gledaju nece li ih ker gricnuti
ovo je tema o psima lutalicama,na ovom forumu ima vjerovatno svaka tema o ovim stvarima koje si nabrojala,pa tamo o njima mozemo raspredati,ovo je o kerovima lutalicama od kojih se hodati ne moze,bar u pojedinim dijelovima zenice,da ne govorim o napadima na ljude
Tema o psima lutalicama ne mora imati UVIJEK SLIJEDEĆU POENTU - najbolje je angažovati profesionalnog lovca-heroja , koji je već obučen da "junački" vrebajući iz zasjede ili uz svu moguću halabuku ubija vatrenim oružjem divlje životinje koje ama baš ničim njemu ne mogu uzvratiti niti mu biti ravnopravne nego moraju bježati kako bi sačuvale vlastiti život i potomke , e ta dokazana herojčina i junačina sa svojim oružjem fino treba doži u naselje i sve te džukeletine u roku od 5 minuta poubijati i riješiti stvar. Jer psi laju , pišaju , jedu , spavaju i sasvim je logično da se moraju likvidirati.
Na temi o psima lutalicama OBAVEZNO ISMIJAVATI SVE LJUDE KOJIMA JE ŽAO ŽIVOTA , I ŽIVOTINJSKIH ŽIVOTA pa im žele pomoći , ugrijati ,nahraniti m izliječiti...to su dokazani idioti , kreteni , keroljupci , budale , idioti....a evo ti ćeš sutra svom djetetu nabaviti štene , ono će se malo igrati i MOŽDA REĆI BABO MENE OVO NE ZANIMA , a ti ćeš fino i logično i normalno to štene šutnuti na ulicu jer je to najbezbolnije i najjeftinije jer tamo su - idioti , štene je idiot , keroljupci su idioti , graditelji kućica u parku gdje su djeca su idioti , a lovci eto - nisu idioti , oni su junaci ali jebi ga ne da im se malo po praku da zađu....(tvoj primjer ovdje je čista parafraza)

Notorna je istina da se u ovoj državi uvijek priča o posljedicama a nikad o uzrocima , jer priča o uzrocima je zamornija , skuplja , iziskuje promjenu a niko u nju ne može da se "ugradi" , u posljedice se svi "ugrade" pa je cijelo ovo naše društvo zapravo posljedica čiji je uzrok raspad socijalističkog sistema.

Ah da , uvijek broj lovca treba imati u telefonu....

triconja wrote:

to oko lovca koji ubija pse nekom drugom isporuci,ja to nikad nisam spominjao,na pogresnoj si adresi,malo sei se zahebala,ali da im nije mjesto na ulicama,nije i to je tako,nema ih nigdje u evropi u ovolikom broju na ulicama gradova,u azil ih smjestiti,ne udomi ih niko,uspavljivanje,kao i u evropi,sva mudrost je u tome

ja imam cuku u stanu,volimo ga,necu ga nikad izbaciti na ulicu

stavljas svoje rijeci u moja usta,znaci idioti su oni koji naprave kucicu za kera na mjestu gdje se djeca igraju i kad se ta kucica skloni jer se roditelji posve normalno boje da taj ker ne napadne njihovu djecu,onda ti koji su napravili kucicu prijete osobi koja je kucicu navodno srusila,napisu da nema srca da ce mu bog to vratiti na djeci,samo zato sto je sklonio kucicu na drugo mjesto gdje se djeca ne igraju,jer jbg djecu i roditelje strah velikog kera lutalice,istovrmeno ta osoba nije pomislila da tog kera udomi,iako ima uslove za to,da ga skoloini sa uice,od prkljavstine,bolesti,da ima svoj dom,ne

takodje,idioti su svi oni koji muce pse,koji su u zenici prije godinu i po trovali pse,iako se ne zna ko je to,postoje price da su ovi,oni,idioti,a to je mala rijec za to,su oni koji su nedavno,ne znam tacno gdje,psu odsjekli noge,sape,,to su sadisti,

i opet,psima lutalicama nije mjesto na ulicama,u ziil sa njima,nece niko da ih udomi,uspavljivanje,ko i svugdje u evropi,zar o tome i dalje treba raspravljati?
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 02/02/2018 08:32, edited 1 time in total.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2303 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by vješalica »

da krenemo redom odgovoriti na silne besmislene mudrolije:
-improvizirane kucice na povrsinama uredjenim za koristenje (normalno) od strane gradjana nisu nikakvo rjesenje niti dobrobit kako se to zeli politickim ispiranjem mozga predstaviti
-te kucice nisu nikakav odraz njege i brige
-psi opet nemaju adekvatnu brigu niti socijalizaciju
-ne zna im se vlasnik tako je nemoguce odgovornog imaoca ilitiga briznog obozavatelja uciniti osgovornim ukoliko pascurina bez nadzora napadne i povrijedi ljude ili ostale zivotinje
-krug oko kucice koje dzukele koriste tj.krecu se,ostavljaju fekalije,hrana,skika i vriska i dalje da ne nabrajam
to nisu stvari za javne povrsine!
-znam primjere sakupljacica pascurina koje su napadale ljude,nece da snose odgovornost kao vlasnick nego se usute ko fune,prave se lude,nije njihovo nisu vlasnici,a drze ih pod svojim nadzorom
-higijenski neispravno

i ne vidim razloga zasto se ne bi proglasili mahnitim svi oni koji misle da mogu sklepati kamaru dzubreta na javnoj povrsini i gaditi svima zivot
pa.to smrdi do bola ljeti,sve to znam i vidjela sam,ne moze se to hemijom i vodom oprati
i to sve vam dragi moji pokusava se predstaviti kao civilizacijski korak unaprijed kad je u pitanju 'briga' oko pascurina
dakle,nemojte nasjedati na ispiranje mozdanih celija
mistek
Posts: 3394
Joined: 23/05/2010 15:16

#2304 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by mistek »

Meni je od svega najimpresivnija priča kako cuke nisu opasne i kako je šteta od njih statistička greška. Pitati bilo kojeg roditelja je li mu milije samo da mu cuko malo zaskoči i ogrebe dijete (a ne ujede, ne rastrga) ili da neko pokrade 500 miliona, pa baš da vidim je li postotak ovih prvih jači od 0,5%.

Nabuloza je što ja moram razmišljati kojom ulicom ići u kasne sate i gdje ih nema.
Nabuloza je što ujutro krenem na posao, a njih 10 na ulici spava i ja moram gatati kako su raspoloženi.
Nabuloza je što čuješ krvoločan lavež i razmišljaš je li se kolju među sobom ili kolju neko dijete.

I priča o malom broju ljudi koji su stradali je smiješna. Znam brat bratu 5-6 bližih ljudi koje su kerovi napali (većinom ujutro). Niko ih nije zadirkivao, jer boli nekog briga za kerove.

I svi drugi problemi, od higijene nadalje, su u sjeni ovog. Pašče nije za ulice i barem 30% njih su dobro zajebani, a za 98% njih ne znaš jesu li zajebani, pa je isto kao da jesu.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2305 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by triconja »

Sjecam se kad sam bio svjedok kad je jedan covjek pokosio malog zeca preko ledja, skinuo mu je skalp i po mojoj procjeni nije bilo hajra vise tom zecu. Ja ga pitam hoces li ti to dovrsiti (da se ne muci, jelte), kazem nemoj ga bolan pustati, po njemu se muhe pocele fatat, umrijece u najgorim mukama, kad on meni kaze ma pusti kako mu bog odredi tako ce biti.

Naravno nije bilo rijeci o odnosenju zeca veterinarima jer eto nije budala da pare na to trosi a ovako zeca pusta da u najgorim mukama umire.

Sto navodim ovdje ovu pricu? Zato sto je balkanac glup sto se tice brige za zivotinjama i tesko se moze naci zajednicka sa raznim fanaticima. Neko je protiv pasa, neko za. Kad vec tezimo necemu visem nego feudalno doba trebalo bi da se malo ukljucimo u tekovine civilizacije, barem da posaljemo po nekoliko ljudi da vide kako su to druge drzave rijesile ako vec smo glupi da ne znamo citati. Najlakse je ostaviti da bog odredi kako treba biti, jer eto slusajuci boga smo i ratovali zbog vjerskih razlika stoljecima, osporavali svaki razvoj nauke i slobodne misli. Pogotovo je kriticno kad neko ko nema pojma o nekoj materiji prica o istoj materiji i pritom koristi profesionalni zargon iz iste kao eto da pokaze neku uzvisenost kako on nesta zna, neko ko u zivotu nije drzao neku "domacu" zivotinju o istoj prica i uci ove koji drze kako da se isti ponasaju.

Kad se ne moze rijesiti neki problem koji je "skoro" pa najlaksi za rjesavanje kako tek da se rjese problemi koji su kompleksno-socijalne prirode? Dodje lola uzo psa i vodi ga, pas se istovari, pitas ga sto ne cisti kae "pa nisam budala da jedini cistim a tamo copor citav dan sere, jel to trebam i za njima cistiti?" i onda ti budu neke stvari jasnije. Desi se da neko nekoj zivotinji naudi, sjecam se scene iz djetinjstva kad covjek uprego konja za konjska kola a zima bila, asfalt poledio i treba konj da ide uz strminu od jedno 30 stepeni, napravi jedan korak naprijed a dva nazad, znaci nema teorije da se popne. Uzima lola kandziju i udri, sav konj krvav ali nekako je uspio da se popne. Niko ni da se po guzici pocese a bilo je publike. Ljudi uzmu psa i drze ga oko kuce i pas se toliko nasere da ti se ogadi zivot kad prolazis kraj te kuce, a niko nista da poduzme da se to ispravi. Bilo sta da kazes ispadas glup i los komsija.

I onda ako imas kakve afinitete za zastitu zivotinja kao pojedini na ovoj temi onda ulazis u tor zastitnika zivotinja kojima su svi ljudi krivi jer koriste zivotinje, tj. iskoristavaju zivotinje za neki cilj koji eto nije human (kao sto su od pripitomljavanja koristili). Kad se malo razmisli to je sve i logicno, naravno kad se objektivno razmisli uzimajuci u obzir obje strane i njihove poglede.

Sa druge strane su susta suprotnost ovima oni koji i nisu bas tako fini prema zivotinjama, ovdje moram da naglasim da i oni imaju nekih "unutrasnjih" problema cim mogu raditi svakakve stvari zivotinjama radi nekog svog bolesnog uzivanja.

Isto se moze preslikati i na ljude, koliko ima porodica u kojima se cuje svakodnevno svadja i vidjaju clanovi u modricama a niko da se po guzici pocese od silne "publike" koja to sve slusa i zna.

Znaci na kraju kao opseg sve ove price mogu reci samo: "kako bog da" i "dobro je nek ne puca". :run:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2306 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by vješalica »

pa pascofili uvijek umanjuju ono sto im sticenici urade tj.za svaki ugriz pascurina je izazvana
jasta je...
kad su tako inteligentni i socijalizovani nema potrebe da napadaju ljude sa cekerima,stakama i kisobranima,trka za kolicima,biciklima,automobilima,jer im to nije nikakva prijetnja ;)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2307 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by triconja »

vješalica wrote:pa pascofili uvijek umanjuju ono sto im sticenici urade tj.za svaki ugriz pascurina je izazvana
jasta je...
kad su tako inteligentni i socijalizovani nema potrebe da napadaju ljude sa cekerima,stakama i kisobranima,trka za kolicima,biciklima,automobilima,jer im to nije nikakva prijetnja ;)
Sjecam se jedne posjete na selu, u jednoj kuci zivi vise ljudi a imaju i psa nekog, ko medjed. Prolazio sam kraj njega ihajhaj puta i nikad nista, i tako jedan dan ja idem sav zamisljen i trebam proci pored tog psa kad on skoci na mene, poce rezat i da ne naidje zena da ga otjera mislim da bih bio dobro povrijedjen.

I na kraju klasicna "ma on se samo tako igra" a to sto mi je izazvalo strahove za citav zivot, to je talasika.

Mogu jos da kazem da je tesko uspostaviti smislen razgovor koji se tice problema koji prave tim ne vezivanjem psa jer se zavrsava sa ma nece on nista i tako to u najboljem slucaju a nekad te znaju i napasti, jer ko si ti da im govoris kako oni nesto da rade, hej imaju svega od skole srednju frizersku i dva stripa alan forda u glavi.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2308 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by vješalica »

zakon je sve propisao kako krivicni tako i prekrsajni
bagru neposlusnu i umisljenu samo treba kaznjavati
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58810
Joined: 03/08/2010 19:04

#2309 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by kakavdanakneiskustvu »

vješalica wrote:da krenemo redom odgovoriti na silne besmislene mudrolije:
-improvizirane kucice na povrsinama uredjenim za koristenje (normalno) od strane gradjana nisu nikakvo rjesenje niti dobrobit kako se to zeli politickim ispiranjem mozga predstaviti
-te kucice nisu nikakav odraz njege i brige
-psi opet nemaju adekvatnu brigu niti socijalizaciju
-ne zna im se vlasnik tako je nemoguce odgovornog imaoca ilitiga briznog obozavatelja uciniti osgovornim ukoliko pascurina bez nadzora napadne i povrijedi ljude ili ostale zivotinje
-krug oko kucice koje dzukele koriste tj.krecu se,ostavljaju fekalije,hrana,skika i vriska i dalje da ne nabrajam
to nisu stvari za javne povrsine!
-znam primjere sakupljacica pascurina koje su napadale ljude,nece da snose odgovornost kao vlasnick nego se usute ko fune,prave se lude,nije njihovo nisu vlasnici,a drze ih pod svojim nadzorom
-higijenski neispravno

i ne vidim razloga zasto se ne bi proglasili mahnitim svi oni koji misle da mogu sklepati kamaru dzubreta na javnoj povrsini i gaditi svima zivot
pa.to smrdi do bola ljeti,sve to znam i vidjela sam,ne moze se to hemijom i vodom oprati
i to sve vam dragi moji pokusava se predstaviti kao civilizacijski korak unaprijed kad je u pitanju 'briga' oko pascurina
dakle,nemojte nasjedati na ispiranje mozdanih celija


da,u zenici po fb su cesto takvi komentari,ko god je za sklanjanje pasa lutalica sa ulica je zaostao,sisao sa sela i tako to,pa onda su u evropskim gradovima svi takvi,jer ne žele kerove lutalice na svojim ulicama
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58810
Joined: 03/08/2010 19:04

#2310 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by kakavdanakneiskustvu »

mistek wrote:Meni je od svega najimpresivnija priča kako cuke nisu opasne i kako je šteta od njih statistička greška. Pitati bilo kojeg roditelja je li mu milije samo da mu cuko malo zaskoči i ogrebe dijete (a ne ujede, ne rastrga) ili da neko pokrade 500 miliona, pa baš da vidim je li postotak ovih prvih jači od 0,5%.

Nabuloza je što ja moram razmišljati kojom ulicom ići u kasne sate i gdje ih nema.
Nabuloza je što ujutro krenem na posao, a njih 10 na ulici spava i ja moram gatati kako su raspoloženi.
Nabuloza je što čuješ krvoločan lavež i razmišljaš je li se kolju među sobom ili kolju neko dijete.

I priča o malom broju ljudi koji su stradali je smiješna. Znam brat bratu 5-6 bližih ljudi koje su kerovi napali (većinom ujutro). Niko ih nije zadirkivao, jer boli nekog briga za kerove.

I svi drugi problemi, od higijene nadalje, su u sjeni ovog. Pašče nije za ulice i barem 30% njih su dobro zajebani, a za 98% njih ne znaš jesu li zajebani, pa je isto kao da jesu.

jednostavno im nije mjesto na ulicama,evo jedan primjer,prije par godina komsinica,nema djece,simptomaticno,donese velikiu vrecu hrane za cuke,ok,svaka cast,ali ne da im na obliznju livadu to istrese nego bukvalno na stepenicama na ulazu u zgradu,i tako svaki dan,dok se oni nisu navikli i tu zauzeli busiju,ljeto bilo,i svako jutro kad izlazis iz zgrade trebas dobrp usporiti da ih ne bi trznuo,prepao jer mogu zalajati,zarezati,a znali su to cesto,cak i napasti ljude,i onda oni koji su za to da se sklone ispred ulaza u zgradu valjda nemaju srca,a njoj i muzui ne pada na pamet da ih udome,svima je valjda poznat slucaj od prije par godina ,cini mi se u sarajevu,kad su psi napali trudnicu,muz to vidio,otjerao ih i onda se pojavise osobe koje su njega napale,valjda je trebao biti blag,lijepo zamoliti kerove da se sklone ili mozda da dopusti da mu malo gricnu trudnu ženu,šta fali,to su jednostavno bolesne osobe,isto kao i oni koji iz cista mira muce pse
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2311 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by Truba »

vješalica wrote:
triconja wrote: Naravno, nekad nekoga i gricnuti i napasti, izazvati traume i mozda jos zdravstvenih problema. h:
kud ces dalje od cinjenice da prevrcu gubicama po smecu,ulici i fekalijama/i tako raznose bakcile
i dodje neka luda cukofilka i pocne se balindjat sa cukom
da pokaze koliko voli i kako joj je 'ljubav uzvracena'
neće da se ljubi s muškarcima... lezba
ali zato žvalja muškog psa bljuv
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#2312 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by Norm »

...ali svi i dalje uredno i jako ljubazno pozdravljaju komsinicu...ima u u mom kraju jedna, copor pasa oko kuce, naravno ne u avliji, ona se brine za njih tako da ih okuplja na ulici...i oni laju, trce za autima, leze na trotoaru i pjesaci i djeca koja idu u skolu moraju ih zaobilaziti cestom...ali svi je uredno sa smjeskom pozdravljaju 'kako ste komsinice?'...osim mene ja joj hebem sve kad prolazim pored...i ne gotivi me... :D
...a problem ispred vrata sam rijesio i nema ih vise ;-) ...doduse ni pozdravljanja nekih komsija, ali ko ih Yebe, meni su djeca preca...
...gradovi, infrastruktura, parkovi, setalista...sve je u funkciji ljudi koji placaju porez, kojima se odbijaju akcize, koji se negdje i organizuju pa naprave nesto korisno za djecu...ne za pse lutalice, zvjeri, i stetocine...a sutimo budalama koji u svakom keru vide 50KM na PP racunu...svaka cast ljudima koji imaju pse i brinu se za njih, to je sasvim druga kategorija, ali ovi PP-ovci, fejsbukasi, neradnici, koji na lutalicama zaradjuju i jos nama sole pamet...krivi smo mi...yebo nas forum, ovdje svi lajemo a na licu mjesta se povlacimo...jer moze nam komsija zahaturit...a on ne razmislja hocu li ja njemu zahaturit zbog kera i napada tog kera na moje dijete...
Yebat nas nismo bolje ni zasluzili...nek nam okupiraju djecija igralista, zelene povrsine u parkovima, ulaze u stambene prostore, nek seru i pisaju gdje stignu, nek raznose smece i fekalije, nek trgaju macke i druge nemocne pse pred ocima djece...oni su ziva bica...MI OCITO NISMO...
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4485
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#2313 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by VladaFBiH »

iskreno ja sam protiv svih ovi lutalica i mislim da se moraju skloniti ali moram priznati da znam za jedan primjer gdje je cura udomila 5 lutalica i redovno ih vodi veterinaru, brine se o njima kao da su oduvijek njeni + skroz je ok. cura (nije prototip ovih bolesnika koji se bore za pseća prava dok jedu piletinu, janjetinu ili teletinu). Uglavnom curi svaka čast i da je više ovakvih pravih ljubitelja pasa bila bi bolja situacija - ovi lažni keroljupci su mi najgori: uzima pare, neće da udomi niti jednog psa, hrani ispred zgrade pse i svima *ebe mater što im to smeta,...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58810
Joined: 03/08/2010 19:04

#2314 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:...ali svi i dalje uredno i jako ljubazno pozdravljaju komsinicu...ima u u mom kraju jedna, copor pasa oko kuce, naravno ne u avliji, ona se brine za njih tako da ih okuplja na ulici...i oni laju, trce za autima, leze na trotoaru i pjesaci i djeca koja idu u skolu moraju ih zaobilaziti cestom...ali svi je uredno sa smjeskom pozdravljaju 'kako ste komsinice?'...osim mene ja joj hebem sve kad prolazim pored...i ne gotivi me... :D
...a problem ispred vrata sam rijesio i nema ih vise ;-) ...doduse ni pozdravljanja nekih komsija, ali ko ih Yebe, meni su djeca preca...
...gradovi, infrastruktura, parkovi, setalista...sve je u funkciji ljudi koji placaju porez, kojima se odbijaju akcize, koji se negdje i organizuju pa naprave nesto korisno za djecu...ne za pse lutalice, zvjeri, i stetocine...a sutimo budalama koji u svakom keru vide 50KM na PP racunu...svaka cast ljudima koji imaju pse i brinu se za njih, to je sasvim druga kategorija, ali ovi PP-ovci, fejsbukasi, neradnici, koji na lutalicama zaradjuju i jos nama sole pamet...krivi smo mi...yebo nas forum, ovdje svi lajemo a na licu mjesta se povlacimo...jer moze nam komsija zahaturit...a on ne razmislja hocu li ja njemu zahaturit zbog kera i napada tog kera na moje dijete...
Yebat nas nismo bolje ni zasluzili...nek nam okupiraju djecija igralista, zelene povrsine u parkovima, ulaze u stambene prostore, nek seru i pisaju gdje stignu, nek raznose smece i fekalije, nek trgaju macke i druge nemocne pse pred ocima djece...oni su ziva bica...MI OCITO NISMO...

odselio sam iz te zgrade,ako si to mene mislio i moj post,oko komsinice

za ostalo,sve je istina
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 02/02/2018 12:17, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58810
Joined: 03/08/2010 19:04

#2315 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by kakavdanakneiskustvu »

VladaFBiH wrote:iskreno ja sam protiv svih ovi lutalica i mislim da se moraju skloniti ali moram priznati da znam za jedan primjer gdje je cura udomila 5 lutalica i redovno ih vodi veterinaru, brine se o njima kao da su oduvijek njeni + skroz je ok. cura (nije prototip ovih bolesnika koji se bore za pseća prava dok jedu piletinu, janjetinu ili teletinu). Uglavnom curi svaka čast i da je više ovakvih pravih ljubitelja pasa bila bi bolja situacija - ovi lažni keroljupci su mi najgori: uzima pare, neće da udomi niti jednog psa, hrani ispred zgrade pse i svima *ebe mater što im to smeta,...

svaka cast toj curi
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2316 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by vješalica »

uvijek smo na temi pričali o lažnim dobročiniteljima, a ne normalnim koji su pomogli na bilo koji način ne gledajući svoj interes
najlakše je kupiti rasno pašće i dramiti po facebooku da se udome runje koje neće niko
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2317 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by triconja »

Black swan wrote:
vješalica wrote:
triconja wrote: Naravno, nekad nekoga i gricnuti i napasti, izazvati traume i mozda jos zdravstvenih problema. h:
kud ces dalje od cinjenice da prevrcu gubicama po smecu,ulici i fekalijama/i tako raznose bakcile
i dodje neka luda cukofilka i pocne se balindjat sa cukom
da pokaze koliko voli i kako joj je 'ljubav uzvracena'
neće da se ljubi s muškarcima... lezba
ali zato žvalja muškog psa bljuv
Nije bas to tako labude, nego malo vise koristi strucni zargon, jer izgleda da to te osobe slabo razumiju :lol:

To ti je problemi socijalne prirode u uspostavljanju i odrzavanju kontakta, a tek nemogucnost uspostavljanja ljubavnog kontakta. Primjer nedavno upoznam maminu jaranicu koja je veliki borac za prava zivotinja (samoprozvani), sama to kaze. I tusi tako tim pricama, normala je da nece moci uspostaviti kontakt sa ljudima. Proslo dva mjeseca kad poce i mama njenu filozofiju biflat, jaro indoktrinacija 101. :lol: :lol: :lol:

Edit: a da vidis njenih krizarskih ratova znaci cim neko lose pogleda psa odmah se i ona tu nacrta i citira im zakon kako da postupaju prema psima :lol: , nagurava se sa policijom i autoritetima. Ona je ubijedjena da cini veliku stvar i to je to. Nema pametne diskusije, ljudi su govna i tako to :lol: :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2318 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by triconja »

vješalica wrote:uvijek smo na temi pričali o lažnim dobročiniteljima, a ne normalnim koji su pomogli na bilo koji način ne gledajući svoj interes
najlakše je kupiti rasno pašće i dramiti po facebooku da se udome runje koje neće niko
Pa rasnih nema, ljudi prije nego puste psa na ulicu krenu po komsiluku da priupitaju hocel ko dodatnu obavezu. Ako je neki nn pas to ide vecinom na ulicu, ovi ostali se mogu i preko pika utalit, ako nista metar dva bukovine :lol: :lol: :lol:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#2319 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by sabina1 »

kakavdanakneiskustvu
Posts: 58810
Joined: 03/08/2010 19:04

#2320 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by kakavdanakneiskustvu »


zato sto ih ima na ulicama gradova gdje im nije mjesto,gle čuda,i ljudi u BiH su mučeni,ubijani,sakaćeni,lijepo pse lutalice skloniti sa ulica u azile i niko ih nece muciti,ubijati,sakatiti,a ako ih niko ne udomi uspavati ih,kao i u evropi
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2321 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by triconja »

kakavdanakneiskustvu wrote:

zato sto ih ima na ulicama gradova gdje im nije mjesto,gle čuda,i ljudi u BiH su mučeni,ubijani,sakaćeni,lijepo pse lutalice skloniti sa ulica u azile i niko ih nece muciti,ubijati,sakatiti,a ako ih niko ne udomi uspavati ih,kao i u evropi
Image
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2322 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by vješalica »

da nisu dzukele na ulici ne bi se neki psihopata dosjetiio da ih sakati
nema opravdanja i tacka
ni za sakacenje pasa,ni za ostavljanje pasa na ulici
lako je pisati clanke i spizditi lajkove i kasnije nikom nista do slijedeceg sakacenja
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2323 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by triconja »

vješalica wrote:da nisu dzukele na ulici ne bi se neki psihopata dosjetiio da ih sakati
nema opravdanja i tacka
ni za sakacenje pasa,ni za ostavljanje pasa na ulici
lako je pisati clanke i spizditi lajkove i kasnije nikom nista do slijedeceg sakacenja
Da nema pasa sakatili bi psihopate ljude :-) :-) :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58810
Joined: 03/08/2010 19:04

#2325 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by kakavdanakneiskustvu »


ma nista novo,genocid nad cukama su spominjali na protestima prije par godina u sarajevu,genocid spominjali u gradu u kojem je u ratu ubijeno vise od hiljadu djece,bolesno,najblaze receno
Post Reply