Privatni Torrent Trackeri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Boateng
Posts: 1406
Joined: 15/02/2011 00:10

#51 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Boateng »

Treba li kome pozivnica za blackcats-games?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#52 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by afannedim »

TL pozivnicu ili what.cd ima li ko da me obraduje na PP.
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#53 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by DON_eARL »

Evo nešto zanimljivo. :)
Hey,

Its been quiet sometime since we have had open signup's here on HDME. Well we have decided to open doors for new members this week.

HDME will be allowing new members to join without the need of an invite this coming Wednesday (22nd) 2015.

Let me clear one this, this in no way means you are allowed to have multiple account. As soon as we close the open signup's we shall start banning duplicate accounts and all low ratio users below 0.3 share ratio. At this time we shall also be having double upload credit site wide on all torrents along with all torrents Freeleech. Yes, that's right all site wide torrents will be freeleech meaning only your upload will count and that to double.

This should give enough time to low ratio members to improve their ratios as we will not be giving any warnings for ban's!

Kindly pass on the word to your friends and family who might be looking to join a great HD torrents site

Thank You
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#54 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Rampage »

Ima li neko da je registrovan na crowarez.org, bio bih mu jako, jako zahvalan ako bi mi poslao pozivnicu za registraciju:)?

Hvala
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#55 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Paul F. »

Rampage wrote:Ima li neko da je registrovan na crowarez.org, bio bih mu jako, jako zahvalan ako bi mi poslao pozivnicu za registraciju:)?

Hvala
Ima kod mene ako ti još treba.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#56 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Paul F. »

Uletih na IPT. Kad sam vidio pravila prepo sam se. Svake sedmice si obavezan skinuti gigu. Neaktivnost se kažnjava. Ima li neki drugi sajt gdje nema ovih gluposti ? Nije mi problem održavati ratio preko seeda ili donacije ali neću da visim kod njih.
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#57 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by shandrprcSA »

ne pamtim kad sam sta skinuo na IPT u zadnje vrijeme i jos me nisu banovali :D
User avatar
Altruist
Posts: 29
Joined: 16/11/2013 20:53

#58 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Altruist »

Da li ima neko da mi posalje invite za what.cd ?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#59 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by afannedim »

Altruist wrote:Da li ima neko da mi posalje invite za what.cd ?
+1
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#60 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by ExNihilo »

Paul F. wrote:Uletih na IPT. Kad sam vidio pravila prepo sam se. Svake sedmice si obavezan skinuti gigu. Neaktivnost se kažnjava. Ima li neki drugi sajt gdje nema ovih gluposti ? Nije mi problem održavati ratio preko seeda ili donacije ali neću da visim kod njih.
Bitno je samo redovno posjećivati...
kazo
Posts: 1518
Joined: 08/03/2012 19:57

#61 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by kazo »

Imam tri pozivnice za IPT, ako nekom treba nek se javi. Pozeljno screenshoot sa nekom drugog privatnog torrenta, jer sam do sad podijelio dvije na "lijepe" oci i oboje su ban dobili :evil:
Inace, Ratio: 2.43 Up: 573 GB Dn: 236 GB i nisam nista skinuo vise od mjesec a nikakve kazne ne dobijam.
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#62 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by DON_eARL »

kazo wrote:Imam tri pozivnice za IPT, ako nekom treba nek se javi. Pozeljno screenshoot sa nekom drugog privatnog torrenta, jer sam do sad podijelio dvije na "lijepe" oci i oboje su ban dobili :evil:
Inace, Ratio: 2.43 Up: 573 GB Dn: 236 GB i nisam nista skinuo vise od mjesec a nikakve kazne ne dobijam.
Možeš IPT bez ikakve sikiracije da dijeliš svima, ja sam podijelio 30ak sigurno, mislim da je 7-8 aktivno samo. Objasni samo pozvanima da freeleech koriste na početku i neće biti problema. :D
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#63 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Paul F. »

Nažalost najnovije.net ne postoji više. Ima li sada nešto slično ?
User avatar
Praetorious
Posts: 1535
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#64 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Praetorious »

Eh, NN ne postoji prilično dugo, mislim da se ugasio prije 3-i-kusur godina. Ja i dio ljudi smo na mome forumu, dio je na jednom trackeru ... ima nas svuda. Što se sličnih trackera tiče, toga baš nema puno, vrijeme vrhunca popularnosti trackera je lagano prošlo. Možeš pronaći zamjenu na nekom od warez foruma.
Naravno da ima raznih tracker(čića) sa ex-yu prostora, ali ... nije to-to.
Last edited by Praetorious on 19/06/2015 18:39, edited 1 time in total.
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#65 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by DON_eARL »

Imate THR koji se i dalje drži sasvim solidno. :D
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#66 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by shandrprcSA »

DON_eARL wrote:Imate THR koji se i dalje drži sasvim solidno. :D
al' nema pozivnica :D
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#67 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by DON_eARL »

Kod mene nestalo, ako bude pišem. :D
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#68 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Paul F. »

Ja sam na THR banovan zbog neaktivnosti.
kazo
Posts: 1518
Joined: 08/03/2012 19:57

#69 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by kazo »

Dobar je THR, ali kod njih nema vise pozivnica :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#70 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by ExNihilo »

THR je odličan.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#71 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Kemal Malovčić »

Mene su zamalo banovali sa what.cd (zapravo su me banovali ali su me vratili kroz irc) zbog pozivnice koju sam poslao nekom liku s ovog foruma.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#72 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

Paul F. wrote:Ja sam na THR banovan zbog neaktivnosti.
Pa ko ti kriv sto ne parkira nalog?

Code: Select all

Parkiraj account	da ne 
Možete parkirati svoj account da bi spriječili njegovo brisanje u slučaju vaše neaktivnosti na trackeru (na duže vrijeme). Kada vam je account parkiran, ograničeni ste mogućnostima (ne možete skidati torrente, kretati se trackerom kao i inače...). NAPOMENA: Parkirani račun nije imun na hnr bodove ukoliko ima neodseedanih torrenata.
Ne kazem da i ti tako, ali, vecina raje dodje uzme sto im treba i razguli, i onda se cude ko sta kako zasto oFo ono, ih...
kazo wrote:Dobar je THR, ali kod njih nema vise pozivnica :D
Meni propalo 7 pozivnica, dosta ih podijelio, ali odustao na kraju, zbog onih koji nisu u stanju procitati pravila niti se drzati istih, dodji uzmi i kidaj u vidu lastinog repa ...
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#73 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

DON_eARL wrote:
kazo wrote:Imam tri pozivnice za IPT, ako nekom treba nek se javi. Pozeljno screenshoot sa nekom drugog privatnog torrenta, jer sam do sad podijelio dvije na "lijepe" oci i oboje su ban dobili :evil:
Inace, Ratio: 2.43 Up: 573 GB Dn: 236 GB i nisam nista skinuo vise od mjesec a nikakve kazne ne dobijam.
Možeš IPT bez ikakve sikiracije da dijeliš svima, ja sam podijelio 30ak sigurno, mislim da je 7-8 aktivno samo. Objasni samo pozvanima da freeleech koriste na početku i neće biti problema. :D
Upravo, tako sam i ja krenuo, udri po freeleech, i nakon nekog vremena, a nisam Bogzna koliko bio aktivan, dodjoh do

Code: Select all

 Ratio: 10.31  Up: 1.17 TB  Dn: 117 GB  Active Torrents:  1  0  Bonus Points: 7309.8 
Ovaj jedan seed drzim vec par mjeseci :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#74 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

Paul F. wrote:Nažalost najnovije.net ne postoji više. Ima li sada nešto slično ?
NNT u neku ruku ipak egzistira pod drugim imenom, hocu reci, dobar dio raje s NNT je na tom novom trackeru.
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#75 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by DON_eARL »

Kemal Malovčić wrote:Mene su zamalo banovali sa what.cd (zapravo su me banovali ali su me vratili kroz irc) zbog pozivnice koju sam poslao nekom liku s ovog foruma.
Ja sam drugu poslao, i lik nije ušao od registracije. :-) Samo mi fali banana tamo. :D Ubuduće za what.cd samo link za intervju dajem.
Post Reply