Privatni Torrent Trackeri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#301 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

Mentalna Higijena wrote:jel još aktivan ijedan od ovih sa spiska, ako neko ima invite neka pošalje?
CrnaBerza
BalkanElite
CroBytes
TorrentiHR
ExYUshare
Drugari
YUbraca
ArenaElite
Falkon Vision Team
YuWabits

ovi su sigurno aktivni, znam jer sam tamo :mrgreen:
Nego, otkad tebi treba invite, koliko znam, imades neke druge, svoje izvore za otije stvari :-)
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#302 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by aditon »

THR po meni nije čemu jer nekako uvijek nedostaje seedera naročito na starijim torrentima obzirom na njihova pravila da torrent moraš seedati 3 dana, nakon čega svi koji su seedali određeni torrent se povuku.
User avatar
fortaleza
Posts: 5593
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#303 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by fortaleza »

aditon wrote:THR po meni nije čemu jer nekako uvijek nedostaje seedera naročito na starijim torrentima obzirom na njihova pravila da torrent moraš seedati 3 dana, nakon čega svi koji su seedali određeni torrent se povuku.
Do sad se nije dogodilo da nisam uspio skinuti nešto preko torrent.hr u zadnje 3 godine, jedino je par filmova skidalo po nekoliko dana (ali ih svakako ne downloadiram kad mislim pogledat, nego onako usput).

Ako postoje i mrtvi torrenti samo pošaljem zahtjev za reseed i uvijek se neki seeder nakači.

A ovoliko seedam u prosjeku, eto toliko o ta tri dana. :mrgreen:

I to bi seedao duže da nisam bio reinstalirao windowse par puta.

Image
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#304 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by aditon »

fortaleza wrote:
aditon wrote:THR po meni nije čemu jer nekako uvijek nedostaje seedera naročito na starijim torrentima obzirom na njihova pravila da torrent moraš seedati 3 dana, nakon čega svi koji su seedali određeni torrent se povuku.
Do sad se nije dogodilo da nisam uspio skinuti nešto preko torrent.hr u zadnje 3 godine, jedino je par filmova skidalo po nekoliko dana (ali ih svakako ne downloadiram kad mislim pogledat, nego onako usput).

Ako postoje i mrtvi torrenti samo pošaljem zahtjev za reseed i uvijek se neki seeder nakači.

A ovoliko seedam u prosjeku, eto toliko o ta tri dana. :mrgreen:

I to bi seedao duže da nisam bio reinstalirao windowse par puta.

Image
Svaka tebi čest, ja sam imao torrenata koja sam zbirno i preko 4 mjeseca seedao. Međutim koristim ja THR samo urijetko, najčešče za neke programčiće. Ostale sadržaje skidam na nekim drugim sajtovima. Ali je čnjenica da ima manje ljudi na THR-u nego na nekim drugim satovima.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#305 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

Mentalna Higijena wrote: to je najmanje važno imaš/nemaš invite to se traži!!
CrnaBerza - free
BalkanElite - free
ExYUshare - free
Drugari - free
YUbraca - free
ArenaElite - free

Et ti pozivnica, sam se pozovi, upad slobodan.
To vazi i za sve druge. :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#306 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

Mentalna Higijena wrote:evo još jednog ali izgleda da je ovo nešto familijarno?

http://bosanskaraja.com/index.php
ex NNT :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#307 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

Otkud ti to, jesi l' uspio uci il je ostalo samo na pokusaju?
Davno, na samom pocetku uletih, i povremeno navratim. :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#308 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by amar1994 »

PP ako neko zeli invitation za PrivateHD- samo se mora seedat redovno :evil: :mrgreen:
imam 10 komada pa bujrum 8-) :)

Sent from my C6603 using Tapatalk
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#309 Re: RE: Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by amar1994 »

Mentalna Higijena wrote:
amar1994 wrote:PP ako neko zeli invitation za PrivateHD- samo se mora seedat redovno :evil: :mrgreen:
imam 10 komada pa bujrum 8-) :)

Sent from my C6603 using Tapatalk
šta ima na njemu?
Filmovi i serije(samo hd, full hd i 4k)
Muzika(samo 320kbps)
Pregledna stranica, ima ripova raznih, remux, citav blu ray, komplet sezone serija hd naravno itd ...
[emoji106]

Nema softwera i igara


Sent from my C6603 using Tapatalk
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#310 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by afannedim »

amar1994 wrote:PP ako neko zeli invitation za PrivateHD- samo se mora seedat redovno :evil: :mrgreen:
imam 10 komada pa bujrum 8-) :)

Sent from my C6603 using Tapatalk
Šalji jednu drug ako imaš.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#311 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by amar1994 »

afannedim wrote:
amar1994 wrote:PP ako neko zeli invitation za PrivateHD- samo se mora seedat redovno :evil: :mrgreen:
imam 10 komada pa bujrum 8-) :)

Sent from my C6603 using Tapatalk
Šalji jednu drug ako imaš.
ima, posalji mi samo email adresu na PP :wink: :)
User avatar
BaDa
Posts: 2342
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#312 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by BaDa »

ja se prijavio na partis.si free registracije :D ali imam problem kad skinem neki film i pustim da seed-a nikako nece punom brzinom upload nego 20-30kbs i ako bi trebalo brze ici nije ogranicena upload brzina :/ zbog toga mi los ration na partis-u,,
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#313 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

imade i par "domacih" no ratio trackera dje ne moras mislit o tome, skini pogledaj i brisi, ha ja.
Lijepo je sto se tujdi ne moras zamarati oko titlova.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#314 Re: RE: Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by typeOnegative »

BaDa wrote:ja se prijavio na partis.si free registracije :D ali imam problem kad skinem neki film i pustim da seed-a nikako nece punom brzinom upload nego 20-30kbs i ako bi trebalo brze ici nije ogranicena upload brzina :/ zbog toga mi los ration na partis-u,,
Skinuo si torrent koji nije popularan.. Za početak skidaj freeleech torrente jer se ne računa download, npr. novije igre, tako ćeš brzo nabit par gb uploada i nabit si buffer tj popravit si ratio .. Kad napucas up onda možeš skidat sto hoćeš bez da misliš o ratiu..


Sent from my GT-I8262 using Tapatalk
User avatar
BaDa
Posts: 2342
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#315 Re: RE: Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by BaDa »

typeOnegative wrote:
BaDa wrote:ja se prijavio na partis.si free registracije :D ali imam problem kad skinem neki film i pustim da seed-a nikako nece punom brzinom upload nego 20-30kbs i ako bi trebalo brze ici nije ogranicena upload brzina :/ zbog toga mi los ration na partis-u,,
Skinuo si torrent koji nije popularan.. Za početak skidaj freeleech torrente jer se ne računa download, npr. novije igre, tako ćeš brzo nabit par gb uploada i nabit si buffer tj popravit si ratio .. Kad napucas up onda možeš skidat sto hoćeš bez da misliš o ratiu..


Sent from my GT-I8262 using Tapatalk
mozes li mi molim te reci kako naci te freeleech torrenete? :S evo npr prijavio sam se na torrenthr i bas ne zelim da tamo sjebem sebi ration
User avatar
BaDa
Posts: 2342
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#316 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by BaDa »

@Mentalna Higijena trenutno nista ne skidam :) ali znam da ne mogu nabiti upload odnosno dobar ration ako ne skinem nesta ili je to bas taj fazon freeleecha?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#317 Re: RE: Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by ExNihilo »

BaDa wrote:
typeOnegative wrote:
BaDa wrote:ja se prijavio na partis.si free registracije :D ali imam problem kad skinem neki film i pustim da seed-a nikako nece punom brzinom upload nego 20-30kbs i ako bi trebalo brze ici nije ogranicena upload brzina :/ zbog toga mi los ration na partis-u,,
Skinuo si torrent koji nije popularan.. Za početak skidaj freeleech torrente jer se ne računa download, npr. novije igre, tako ćeš brzo nabit par gb uploada i nabit si buffer tj popravit si ratio .. Kad napucas up onda možeš skidat sto hoćeš bez da misliš o ratiu..


Sent from my GT-I8262 using Tapatalk
mozes li mi molim te reci kako naci te freeleech torrenete? :S evo npr prijavio sam se na torrenthr i bas ne zelim da tamo sjebem sebi ration
TorrentHR je no ratio. Dakle, nema ratia. Bitno je samo da seedaš 72h.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#318 Re: RE: Re: RE: Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by typeOnegative »

ExNihilo wrote:
BaDa wrote:
typeOnegative wrote: Skinuo si torrent koji nije popularan.. Za početak skidaj freeleech torrente jer se ne računa download, npr. novije igre, tako ćeš brzo nabit par gb uploada i nabit si buffer tj popravit si ratio .. Kad napucas up onda možeš skidat sto hoćeš bez da misliš o ratiu..


Sent from my GT-I8262 using Tapatalk
mozes li mi molim te reci kako naci te freeleech torrenete? :S evo npr prijavio sam se na torrenthr i bas ne zelim da tamo sjebem sebi ration
TorrentHR je no ratio. Dakle, nema ratia. Bitno je samo da seedaš 72h.
Da, kao što kolega kaže thr je no ratio, drži ga 72 h u deset dana i nemaš frke. Ovo za freeleech vazi za partis, klikni ono "brskaj" i zadnja treća kategorija piše "samo freeleech". Uslikam ti ako treba ako ne nađeš , nmg sad na mobu sam :)
Ugl svi veliki fajlovi su fl, igre, pakovi filmova, sezone serija, piše freeleech- da ili ne u opisu torrenta

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk
User avatar
BaDa
Posts: 2342
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#319 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by BaDa »

Image

na partisu sam u plusu :D hahaha ali nasao sam sto si mi rekao :) hvala

a samo jos da pitam na crobytes tu ima karma kako vidim jel to na fazon ratio ili ??

EDIT: skinuo jedan freeleech na partisu film download zavrsio poceo seed i pogledam statistiku :-) :shock:

Image
Last edited by BaDa on 14/08/2016 23:27, edited 2 times in total.
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#320 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by R9.. »

Imal neko pozivnicu za neki od ovih torrent sajtova..
Bio bih zahvalan
SCC, TSH, GFT, DH.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#321 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by House »

torrentleech zakon. :thumbup:
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#322 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by aditon »

BaDa wrote:ja se prijavio na partis.si free registracije :D ali imam problem kad skinem neki film i pustim da seed-a nikako nece punom brzinom upload nego 20-30kbs i ako bi trebalo brze ici nije ogranicena upload brzina :/ zbog toga mi los ration na partis-u,,
to što ti skida s tom brzinom je čisto iz razloga što još dosta ljudi dijeli isti sadržaj. Dakle, više seedera nego leechera dovodi do toga da se ne uploadaš makismalnom brzinom. Ne brini ništa, kada skineš više torrenata, iskoristit češ i punu brzinu na uploadu. Što se tiče free sadržaja na torrentima, pored svakog imena torrenta stoji da li je freeleach ili nije.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#323 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by typeOnegative »

BaDa wrote:Image

na partisu sam u plusu :D hahaha ali nasao sam sto si mi rekao :) hvala

a samo jos da pitam na crobytes tu ima karma kako vidim jel to na fazon ratio ili ??

EDIT: skinuo jedan freeleech na partisu film download zavrsio poceo seed i pogledam statistiku :-) :shock:

Image
brzo ti to napuni , da nisi koristio ratiomaster :D
uglavnom , poskidaj par fl torrenta i ostavi ih , ako imas ok up brzinu brzo će to se napunit , evo vidis kod mene plod pargodisnjeg rada hahah

Image

sto se tice crb i karme , kad ih napunis dovoljno pojavi se da ih mozes ih razmjenit za gigu , dvije pet , deset uploada ili titulu po izboru , a dobijas ih seedom , sto vise torrenta to se prije kupe bodovi (vidi sliku ).eto nadam se da smo pomogli i da je jasnije :)

Image
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#324 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by bato99 »

imam ja pozivnica za what.cd i tamo mozete jedino opstati ako upload vršite muzike koje tamo nema...nema kao kod ostalih trackera da nešto skinete i očekujete da nabijete upload tako...ako volite muziku i imate sta podijeliti sa drugima i poznajete p2p scenu onda mi se javite...na neozbiljne poruke ne odgovaram...ako ovde dođete do power user i elite imate pozivnice za sve elitne trackere...živili
SHTEVELEC
Posts: 548
Joined: 19/03/2010 15:43

#325 Re: RE: Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by SHTEVELEC »

BaDa wrote:
typeOnegative wrote:
BaDa wrote:ja se prijavio na partis.si free registracije :D ali imam problem kad skinem neki film i pustim da seed-a nikako nece punom brzinom upload nego 20-30kbs i ako bi trebalo brze ici nije ogranicena upload brzina :/ zbog toga mi los ration na partis-u,,
Skinuo si torrent koji nije popularan.. Za početak skidaj freeleech torrente jer se ne računa download, npr. novije igre, tako ćeš brzo nabit par gb uploada i nabit si buffer tj popravit si ratio .. Kad napucas up onda možeš skidat sto hoćeš bez da misliš o ratiu..


Sent from my GT-I8262 using Tapatalk
mozes li mi molim te reci kako naci te freeleech torrenete? :S evo npr prijavio sam se na torrenthr i bas ne zelim da tamo sjebem sebi ration
Posalji koji ti je account na thr-u i poslacu ti karme, kupis upload i miran
Post Reply