prison break

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#251 Re: prison break

Post by elSaik »

kurty wrote:Nisam za seriju znao do prije dvije tri sedmice (iskreno)... Kupim komplet 4 sezone i final break, do prije dva-tri dana, sam samo to gledao...

Sve u svemu najbolja serija sto sam ikada gledao i sto cu mislim ikada gledati... Ne znam zasto vama sve osim prve ne valja, ali meni je sve bilo OK...
Jer mi imamo dobar ukus. :mrgreen: A to što si gledao ja jubitu su fan videos. :)
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#252 Re: prison break

Post by van Basten »

serija jeste extra, ali peta sezona bi bila baš previše... bukvalno cijeđenje vode iz kamena. Sve je ispričano, zaključeno, pokopano... i to je to.
User avatar
kurty
Posts: 45061
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#253 Re: prison break

Post by kurty »

elSaik wrote:
kurty wrote:Nisam za seriju znao do prije dvije tri sedmice (iskreno)... Kupim komplet 4 sezone i final break, do prije dva-tri dana, sam samo to gledao...

Sve u svemu najbolja serija sto sam ikada gledao i sto cu mislim ikada gledati... Ne znam zasto vama sve osim prve ne valja, ali meni je sve bilo OK...
Jer mi imamo dobar ukus. :mrgreen: A to što si gledao ja jubitu su fan videos. :)
eto sad ti imas dobar ukus, a reci ja nemam :roll:
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#254 Re: prison break

Post by elSaik »

van Basten wrote:serija jeste extra, ali peta sezona bi bila baš previše... bukvalno cijeđenje vode iz kamena. Sve je ispričano, zaključeno, pokopano... i to je to.

Prison break, afterlife style

And you thought you cant escape out of your grave

8-)
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#255 Re: prison break

Post by samo_ovaj_put »

treba mi neko ko je nedavno pregledao kompletan prison break
imam nekih nejasnoca pa ako bi se mogao javiti ovdje bio bih mu jako zahvalan
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#256 Re: prison break

Post by samo_ovaj_put »

.
User avatar
kurty
Posts: 45061
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#257 Re: prison break

Post by kurty »

samo_ovaj_put wrote:treba mi neko ko je nedavno pregledao kompletan prison break
imam nekih nejasnoca pa ako bi se mogao javiti ovdje bio bih mu jako zahvalan

pucaj drug...prije 10tak dana pregledano sve
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#258 Re: prison break

Post by van Basten »

samo_ovaj_put wrote:treba mi neko ko je nedavno pregledao kompletan prison break
imam nekih nejasnoca pa ako bi se mogao javiti ovdje bio bih mu jako zahvalan
cire... dok je još friško u glavi :D
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#259 Re: prison break

Post by samo_ovaj_put »

pregledah i ja seriju a taj film cu veceras,kao slag na kraju :D
propitivao sam ovdje neku raju oko 4 sezone,ali mi jos uvijek nije jasno nesto
kako su sukre,t-beg i belik pobjegli iz sone?
pogledam ih film,pa me zanima,kako je t-beg zavrsio u fox riveru i kako je general zavrsio na stolici
User avatar
Urden
Posts: 198
Joined: 24/02/2010 12:34
Location: Saraj'vo

#260 Re: prison break

Post by Urden »

samo_ovaj_put wrote:pregledah i ja seriju a taj film cu veceras,kao slag na kraju :D
propitivao sam ovdje neku raju oko 4 sezone,ali mi jos uvijek nije jasno nesto
kako su sukre,t-beg i belik pobjegli iz sone?
pogledam ih film,pa me zanima,kako je t-beg zavrsio u fox riveru i kako je general zavrsio na stolici
t-beg je pokreno ustanak u zatvori , oni valjda iskoristili guzvu i isparili se :D
a to kako je t-beg zavrsio u fox riveru ... pa on je okorjeli ubica , pedofil i silovatelj .. ako si na to mislio
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#261 Re: prison break

Post by samo_ovaj_put »

ma da,t-beg je uveo nesto kao ravnopravnost u zatvoru,bez gazdi,ali nije prikazano kako su on,sukre i belik pobjegli iz zatvora
dzaba ustanak,vidio si kolko vojske i koja oprema cuvaju onaj zatvor,nekako mi je to nedostatak u seriji,oni se odjednom pojavljuju zivi i zdravi,a t-beg sa onom trebom i pun ko brod
a majklu i ekipi je trebala cijela sezona da skontaju kako pobjeci odatle

a za ovo drugo,t-beg je bio u zatvoru u majamiju,pa me zanima kako je presao u fox river,a dobro je poznato da zatvorenik koji uspije pobjeci iz jednog zatvora,nikad vise ne dodje u taj isti zatvor :D
esso_sa
Posts: 1667
Joined: 29/10/2005 16:20
Location: U 'Namu

#262 Re: prison break

Post by esso_sa »

Zavrsio je u Fox River-u tako sto ga je ostala ekipa tamo smjestila. Kad su vratili Scillu onom Calahanu, svi su oslobodjeni optuzbi i Calahan je ekipi ponudio da oni odluce sta ce sa T-bagom i oni su aravno odlucili da ga s*ebu i vrate nazad u Fox River i tako i bi :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8766
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#263 Re: prison break

Post by SanskiBiser »

esso_sa wrote:Zavrsio je u Fox River-u tako sto ga je ostala ekipa tamo smjestila. Kad su vratili Scillu onom Calahanu, svi su oslobodjeni optuzbi i Calahan je ekipi ponudio da oni odluce sta ce sa T-bagom i oni su aravno odlucili da ga s*ebu i vrate nazad u Fox River i tako i bi :D
Zadnja scena je, ako se ne varam, kad T-Bag izvrne dzep i ponudi nekom liku da bude njegov "bitch" :lol:

Image
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#264 Re: prison break

Post by samo_ovaj_put »

esso_sa wrote:Zavrsio je u Fox River-u tako sto ga je ostala ekipa tamo smjestila. Kad su vratili Scillu onom Calahanu, svi su oslobodjeni optuzbi i Calahan je ekipi ponudio da oni odluce sta ce sa T-bagom i oni su aravno odlucili da ga s*ebu i vrate nazad u Fox River i tako i bi :D
tako je,ali on je prvo bio u zatvoru u majamiju,gdje je bila i sara,grecen i general :D
ali se ne prikazuje kako je on presao u fox river,jos jedna greska u seriji

ima puno nekih nelogicnih stvari,ali je ovo po meni najjaca serija koju sam gledao
User avatar
KID
Posts: 607
Joined: 10/03/2007 20:29

#265 Re: prison break

Post by KID »

Sinoc gledam na RTL-u...ja mislim da je zadnja epizoda..
i malo sam sklopio oci, kad svi oni stoje ispred Scolfield-ovog groba..???
Pa sta bi..??!? Kako je on poginuo..???

nista mi nije jasno... ili je opet neka folina..!!
User avatar
vicious
Posts: 6877
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#266 Re: prison break

Post by vicious »

KID wrote:Sinoc gledam na RTL-u...ja mislim da je zadnja epizoda..
i malo sam sklopio oci, kad svi oni stoje ispred Scolfield-ovog groba..???
Pa sta bi..??!? Kako je on poginuo..???

nista mi nije jasno... ili je opet neka folina..!!
Ako se dobro sjecam to nije zadnja, imaju jos dvije (ili su povezane u bonus film, The Final Break). Tu ce ti sve biti receno ;)
jesenjin
Posts: 182
Joined: 22/06/2009 12:55

#268 Re: prison break

Post by jesenjin »

KID wrote:Sinoc gledam na RTL-u...ja mislim da je zadnja epizoda..
i malo sam sklopio oci, kad svi oni stoje ispred Scolfield-ovog groba..???
Pa sta bi..??!? Kako je on poginuo..???

nista mi nije jasno... ili je opet neka folina..!!

Imas jos dvije epizode na RTL-u u nedelju u istom terminu. Vjerovatno ce biti u te dvije epizode sve objasnjeno sta se zbilo! A i mene zanima jer ja sam mislio da je ono bio kraj i da je Scofild umro zbog bolesti jer na kraju epizode mu je procurila krv na nos sto je bila dovoljna asocijacija da je od bolesti umro al sad znam da nista ne znam
Thug...
Posts: 248
Joined: 20/03/2009 12:07

#269 Re: prison break

Post by Thug... »

Ako te bas interesuje neces saznati od cega je umro samo ces predpostavljati da li je uopste...To su producenti ostavili namjerno da se ljudi pitaju a odmah su pocele spekulacije da ce biti nastavaka ali nebi bas rekao...
jesenjin
Posts: 182
Joined: 22/06/2009 12:55

#270 Re: prison break

Post by jesenjin »

Thug... wrote:Ako te bas interesuje neces saznati od cega je umro samo ces predpostavljati da li je uopste...To su producenti ostavili namjerno da se ljudi pitaju a odmah su pocele spekulacije da ce biti nastavaka ali nebi bas rekao...


Kako neces saznati? Pa sve je jasno kao suza Scofild je poginuo spasavajuci Saru a ako neko misli da moze prezivjeti onakav napon elekt. energije zajebo se :D. Takodjer i grob je dokaz da je Skofild umro plus ona kaseta koju su pregledali. Nema mogucnosti da se nastavi i definitivno ovo je bio kraj. Dobra serija mozda najbolja koju sam ikad gledao!
Thug...
Posts: 248
Joined: 20/03/2009 12:07

#271 Re: prison break

Post by Thug... »

jesenjin wrote:
Thug... wrote:Ako te bas interesuje neces saznati od cega je umro samo ces predpostavljati da li je uopste...To su producenti ostavili namjerno da se ljudi pitaju a odmah su pocele spekulacije da ce biti nastavaka ali nebi bas rekao...


Kako neces saznati? Pa sve je jasno kao suza Scofild je poginuo spasavajuci Saru a ako neko misli da moze prezivjeti onakav napon elekt. energije zajebo se :D. Takodjer i grob je dokaz da je Skofild umro plus ona kaseta koju su pregledali. Nema mogucnosti da se nastavi i definitivno ovo je bio kraj. Dobra serija mozda najbolja koju sam ikad gledao!
Pa slazem se ja da je on poginuo spasavajuci Saru itd...Ali da je jasno kao suza tu se ne slazem jer nismo vidjeli neku scenu da ga sta ja znam puca struja da umire da ga npr. poslije vidimo neko tijelo Sara recimo da place nad njim nesto na taj fazon vec samo bjezi ti Spasi se i nidje ga i samo grob poslije i to je to...Znas kako obicno u filmovima i serijama kad umire neki glavni lik obicno tu bude nekih dramaticno vizuelnih desavanja da se i gledaoci malo sazale sjebu zaplacu itd...Zato kazem sve sto smo vidili na kraju smo predpostavili da se desilo na osnovu onoga sto nam je prikazano tako da ja ako hocu mogu predpostaviti da je prezivio (sjeti se gledamo serije u kojima je sve moguce umirao je od raka ili cega vec na mozgu pa su ga sta li izlijecili) to nesto sto se desilo i da ga u onom zatvoru u kojem se to sve desilo drzi u samici neki direktor zatvora koji je sta ja znam brat od nekoga desetog i rekao svima da je on mrtav i hoce malo da ga gnjavi :D ...Slazem se serija je jedna od najboljih sto sam gledao i to je kraj definitivno sto su prikazali ali ovo sve gore sto pisem je zato sto sam citao interview sa jednim od producenata koji je reko da je definitivno kraj serije da su sve teme prezvakali ali da su htjeli ostaviti kraj takvim da nekad ali vjerovatno nikad ga mogu vratiti iz mrtvih...
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#272 Re: prison break

Post by elSaik »

jesenjin wrote:
Thug... wrote:Ako te bas interesuje neces saznati od cega je umro samo ces predpostavljati da li je uopste...To su producenti ostavili namjerno da se ljudi pitaju a odmah su pocele spekulacije da ce biti nastavaka ali nebi bas rekao...


Kako neces saznati? Pa sve je jasno kao suza Scofild je poginuo spasavajuci Saru a ako neko misli da moze prezivjeti onakav napon elekt. energije zajebo se :D. Takodjer i grob je dokaz da je Skofild umro plus ona kaseta koju su pregledali. Nema mogucnosti da se nastavi i definitivno ovo je bio kraj. Dobra serija mozda najbolja koju sam ikad gledao!
Možda je imao istetovirano kako da izbjegne napon?! :-?
amelinoo
Posts: 200
Joined: 07/11/2010 19:17

#273 Re: prison break

Post by amelinoo »

jel ko gleda na fox crime, bili dosli do one epizode kad im propadne bijeg iz zatvora, i sad nesto ponovo idu epizode ispocetka. jel do mene ili su oni nesto pobrkali :):)
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#274 Re: prison break

Post by samo_ovaj_put »

nije je bilo zadnjih dana,ali zato su supci nastavili sa epizodama kao da se nista nije desilo,fulili su par tih epizoda
sad ja ne znam da je majkl preko ludnice nasao put za bijeg iz zatvora
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#275 Re: prison break

Post by mali Ninja »

imate na piku oglas, sve sezone preason breaka dodju na 7 dvd-ova = 7KM.
Post Reply