Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
preludezalude
Posts: 5617
Joined: 07/03/2012 00:09

#1 Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by preludezalude »

Ako neko ima iskustva da mi malo pomogne. Mi smo cetveroclana porodica sa dva djeteta. Jedno je 8 godina a drugo 2 godine starosti. Odlucili smo da se malo bolje zgotivimo ovo ljeto. Budzet je do 5000KM. Turska je najidealnija opcija gdje sve mogu dobiti u nekim od njihovih resorta. Ali problem je sto ja nikako ne gotivim let avionom. Ima li nekih prijedloga za Hrvatsku za ovaj novac, da dobijem sve idealno...smjestaj, hrana, plaza, ugodjaj za djecu???

Hvala
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by moonca »

Niko je jedini imao iskustvo sa 5000km :zoka: :roll:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15608
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#3 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by problemnatravunu »

preludezalude wrote:Ako neko ima iskustva da mi malo pomogne. Mi smo cetveroclana porodica sa dva djeteta. Jedno je 8 godina a drugo 2 godine starosti. Odlucili smo da se malo bolje zgotivimo ovo ljeto. Budzet je do 5000KM. Turska je najidealnija opcija gdje sve mogu dobiti u nekim od njihovih resorta. Ali problem je sto ja nikako ne gotivim let avionom. Ima li nekih prijedloga za Hrvatsku za ovaj novac, da dobijem sve idealno...smjestaj, hrana, plaza, ugodjaj za djecu???

Hvala
Malo si se kasno sjetio, bojim se da je to već sve rasprodano po Hrvatskoj!
Jbga, evo danas je 15.6. dakle ako dosad nije, e onda od danas počenje sezona....
Ali, evo dva prijedloga od mene, all inclusive hoteli Neptun u Tučepima, i Epidaurus u Cavtatu, pa guglaj, ima li mjesta i uklapa li se u tvoj budžet...
evo počni odavde http://www.fibula.ba/upload/Jadran2018/index.html#p=6
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#4 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by zlo zlo »

5000 i da vidi Tučepe :run: ok ne želiš avion, ima fino trajekti i pravac Italija, već je i taj dio puta doživljaj, bo vas Tučepi :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#5 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by HAVANA »

Iznajmis kampera u zagrebu i krenes redom preko slovenije,pa italije,pa azurnom obalom...pa dokle stignes.Pamtices citav zivot to ljetovanje.Al treba ti vise para za to sve... :mastakazes:
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by Truba »

ostaviš ženu i djecu i kolumbija brazil peru i ostatak južne amerike
21 dan
5100 marki
emmir1
Posts: 4486
Joined: 07/06/2013 15:28

#7 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by emmir1 »

problemnatravunu wrote:
preludezalude wrote:Ako neko ima iskustva da mi malo pomogne. Mi smo cetveroclana porodica sa dva djeteta. Jedno je 8 godina a drugo 2 godine starosti. Odlucili smo da se malo bolje zgotivimo ovo ljeto. Budzet je do 5000KM. Turska je najidealnija opcija gdje sve mogu dobiti u nekim od njihovih resorta. Ali problem je sto ja nikako ne gotivim let avionom. Ima li nekih prijedloga za Hrvatsku za ovaj novac, da dobijem sve idealno...smjestaj, hrana, plaza, ugodjaj za djecu???

Hvala
Malo si se kasno sjetio, bojim se da je to već sve rasprodano po Hrvatskoj!
Jbga, evo danas je 15.6. dakle ako dosad nije, e onda od danas počenje sezona....
Ali, evo dva prijedloga od mene, all inclusive hoteli Neptun u Tučepima, i Epidaurus u Cavtatu, pa guglaj, ima li mjesta i uklapa li se u tvoj budžet...
evo počni odavde http://www.fibula.ba/upload/Jadran2018/index.html#p=6


Da, Epidaurus u Cavtatu.

Ja sam tražio smještaj za porodicu sa dvoje djece i poslali su mi ponudu 400 eura po danu all inclusive
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by konektovan »

preludezalude wrote:Ako neko ima iskustva da mi malo pomogne. Mi smo cetveroclana porodica sa dva djeteta. Jedno je 8 godina a drugo 2 godine starosti. Odlucili smo da se malo bolje zgotivimo ovo ljeto. Budzet je do 5000KM. Turska je najidealnija opcija gdje sve mogu dobiti u nekim od njihovih resorta. Ali problem je sto ja nikako ne gotivim let avionom. Ima li nekih prijedloga za Hrvatsku za ovaj novac, da dobijem sve idealno...smjestaj, hrana, plaza, ugodjaj za djecu???

Hvala
Pogledaj ponudu hotela remisens albatros u Cavtatu. Imaš i epidaurus, ali je on jednu kategoriju nize, ali dosta pohvala sam cuo za ove hotele.

Edit.
Oba su 4 zvjezdice.
preludezalude
Posts: 5617
Joined: 07/03/2012 00:09

#9 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by preludezalude »

Hvala na prijedlozima. Nakon duzeg istrazivanja i vaganja ipak sam prelomio i izabrao Tursku. Definitivno je Hrvatska preskupa kada govorimo o malo boljem smjestaju. Mislim da se za 5000 KM za porodicu dobije daleko bolje i vise u Turskoj. Ono sta sam ja trazio, u Hrvatskoj su ponude bile 7000+.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#10 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by BarbaDue »

moonca wrote:Niko je jedini imao iskustvo sa 5000km :zoka: :roll:
Čak Noris je takvima dijelio iskustva :mrgreen:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#11 Re: Prijedlog za malo bolje ljetovanje??

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:Iznajmis kampera u zagrebu i krenes redom preko slovenije,pa italije,pa azurnom obalom...pa dokle stignes.Pamtices citav zivot to ljetovanje.Al treba ti vise para za to sve... :mastakazes:
a joj HAVANA ovo zvuci odlicno :thumbup: :-D
Post Reply