PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#201

Post by DaysleepeR »

sweetySA wrote:
DaysleepeR wrote:
sweetySA wrote: Ako si mene pitala sta je bilo-nista konkretno.Danas mi je poslao poruku taj "prijatelj" kako je sve otislo do djavola,kako mu je nezgodno sve poslije onoga sto se desilo,i pita dali cemo ostati prijatelji kad se smiri situacija.Ja sam rekla da je jedina sreca sto taj moj decko nezna nista i rekao je da on to nikad nece ni saznati.Uglavnom to je sva situacija.
Srećom pa nezna dečko.
(kako mi je odvratan taj izraz dečko, to se nikad nije govorilo ovdje, šta rade hrvatska televizija i novine, cccc)

Sad je kompletna situacija između tebe, prijatelja i jedno 50-ak ljudi sa foruma koji su ovo procitali.

A zanimljiva je anegdota za prepricat u kafani, pa mozda prica dodje i do tvog momka koji ce ako je pametan lako uvezat neke stvari (najbolji prijatelj, 13 godina prijateljstvo, nedavna svadja).

Gdje ti je mozak pa takve stvari a forum iznosis.

Kao broj jedan on ne cita forume,kao broj 2 ni nema kompjuter a kao br 3 radi od jutra do sutra da bi imao imalo vremena da sjedi i zanima sew ovim.i ja sae pitam gdje mi je bila pamet jer da sam je imala nebi dala tu temu trazila pomoc od normalnih ljudi a naisla na takve poput tebe i jos par njih.A jos ti mora da si srpske vjeroispovjesti cim ti smeta izraz DECKO.Ja tako kazem a ti govori kako ti volja.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Sta si ti ocekivala, da te sad svi zalimo onako grupno?

U Sarajevu se govorilo momak, mladic, frajer - decko nikada.
To je uvijek bio purgerski izraz.

A tebi bi savjetovao da se pokazes kao odgovorna osoba i momku priznas sta si radila.
Onda bih ti mozda i dozvolio da ovuda drzis pridike, a do tada si jedna od onih najljigavijih.

Pfuj.
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#202

Post by iceman ze »

I sta rekoste, ima li koja da bi se druzila...... :D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#203

Post by MRAVOJED »

i u zagrebu se u zadnje vrijeme sve više govori momak :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#204

Post by anais_nin »

sweetySA wrote: Kao broj jedan on ne cita forume,kao broj 2 ni nema kompjuter a kao br 3 radi od jutra do sutra da bi imao imalo vremena da sjedi i zanima sew ovim.i ja sae pitam gdje mi je bila pamet jer da sam je imala nebi dala tu temu trazila pomoc od normalnih ljudi a naisla na takve poput tebe i jos par njih.A jos ti mora da si srpske vjeroispovjesti cim ti smeta izraz DECKO.Ja tako kazem a ti govori kako ti volja.
stipu ti ove koji ti savjetuju da priznas :D nemoju pojma o cemu pricaju....davno sam ja rekla DENY DENY DENY....a ako to zaboravis samo se sjeti one SHAGGY-ijeve pjesme IT WASN'T ME :D

nego meni se cini da tvoj momak nemas bas puno slobodnog vremena....i da se ti malo zapostavljeno osjecas....da nije ovaj tvoj izgred malkice pokusaj da privuces njegovu paznju dramom? :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#205

Post by DaysleepeR »

anais_nin wrote:
sweetySA wrote: Kao broj jedan on ne cita forume,kao broj 2 ni nema kompjuter a kao br 3 radi od jutra do sutra da bi imao imalo vremena da sjedi i zanima sew ovim.i ja sae pitam gdje mi je bila pamet jer da sam je imala nebi dala tu temu trazila pomoc od normalnih ljudi a naisla na takve poput tebe i jos par njih.A jos ti mora da si srpske vjeroispovjesti cim ti smeta izraz DECKO.Ja tako kazem a ti govori kako ti volja.
stipu ti ove koji ti savjetuju da priznas :D nemoju pojma o cemu pricaju....davno sam ja rekla DENY DENY DENY....a ako to zaboravis samo se sjeti one SHAGGY-ijeve pjesme IT WASN'T ME :D

nego meni se cini da tvoj momak nemas bas puno slobodnog vremena....i da se ti malo zapostavljeno osjecas....da nije ovaj tvoj izgred malkice pokusaj da privuces njegovu paznju dramom? :D
Daj ba,

sad je momak kriv?

pffff
sweetySA
Posts: 9
Joined: 22/08/2006 13:11
Location: sarajevo

#206

Post by sweetySA »

[quote

:lol: :lol: :lol: :lol:

Sta si ti ocekivala, da te sad svi zalimo onako grupno?

U Sarajevu se govorilo momak, mladic, frajer - decko nikada.
To je uvijek bio purgerski izraz.

A tebi bi savjetovao da se pokazes kao odgovorna osoba i momku priznas sta si radila.
Onda bih ti mozda i dozvolio da ovuda drzis pridike, a do tada si jedna od onih najljigavijih.

Pfuj.[/quote]


svaka cast na vrijedjanju.Ma sta ja mogu ja nisam spala na tako niske grane da vrijedjam ljude kao i ti ipak imam vise karaktera.Alal ti vera.
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#207

Post by anais_nin »

DaysleepeR wrote: Daj ba,

sad je momak kriv?

pffff
gdje si ti to procitao majke ti??? :shock: ja sam samo napisala da se iz njenog posta moze naslutiti da ona mozda nije zadovoljna trenutnom situacijom, pa mozda da se pozabavi s tim prije nego sto vise stvari zakomplikuje...jer ovo sto joj se desilo, desilo se s razlogom.... :roll:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#208

Post by DaysleepeR »

sweetySA wrote:[quote

:lol: :lol: :lol: :lol:

Sta si ti ocekivala, da te sad svi zalimo onako grupno?

U Sarajevu se govorilo momak, mladic, frajer - decko nikada.
To je uvijek bio purgerski izraz.

A tebi bi savjetovao da se pokazes kao odgovorna osoba i momku priznas sta si radila.
Onda bih ti mozda i dozvolio da ovuda drzis pridike, a do tada si jedna od onih najljigavijih.

Pfuj.

svaka cast na vrijedjanju.Ma sta ja mogu ja nisam spala na tako niske grane da vrijedjam ljude kao i ti ipak imam vise karaktera.Alal ti vera.[/quote]

Ne vrijedjas?
sweetySA wrote:Kao broj jedan on ne cita forume,kao broj 2 ni nema kompjuter a kao br 3 radi od jutra do sutra da bi imao imalo vremena da sjedi i zanima sew ovim.i ja sae pitam gdje mi je bila pamet jer da sam je imala nebi dala tu temu trazila pomoc od normalnih ljudi a naisla na takve poput tebe i jos par njih.A jos ti mora da si srpske vjeroispovjesti cim ti smeta izraz DECKO.Ja tako kazem a ti govori kako ti volja.
O tvom karakteru sasvim dovoljno govore stvari za koje si sama napisala da si uradila.

Ovo sto je boldirano je sovinizam, uvreda je blaga rijec.

Inace, pored sto ti je pamet nula, i pronicljivost ti je nula.

Moja vjera je moja stvar, ali eto ipak nije pravoslavna.

Sikter!
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#209

Post by DaysleepeR »

anais_nin wrote:
DaysleepeR wrote: Daj ba,

sad je momak kriv?

pffff
gdje si ti to procitao majke ti??? :shock: ja sam samo napisala da se iz njenog posta moze naslutiti da ona mozda nije zadovoljna trenutnom situacijom, pa mozda da se pozabavi s tim prije nego sto vise stvari zakomplikuje...jer ovo sto joj se desilo, desilo se s razlogom.... :roll:
Kako neko vec prije napisa, u potpunosti postujuci tvoju inicijativu da budes neki lider ovog podforuma, ipak ga znas pretjerat.

Necu da ulazim u debatu, samo se naglas ibretim.

FTW
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#210

Post by anais_nin »

DaysleepeR wrote: Kako neko vec prije napisa, u potpunosti postujuci tvoju inicijativu da budes neki lider ovog podforuma, ipak ga znas pretjerat.

Necu da ulazim u debatu, samo se naglas ibretim.

FTW
lider? :roll: nebitno....ne razumijem u cemu sam pretjerala? da, povremeno se znam zezati, ali ne mislim da je ovde u pitanju tako dramaticno tragicna situacija da se ne smije malo nasaliti....

sto se mojih "savjeta" tice, imaju isti vaznost i tezinu kao bilo ciji tudji...i kao sto vec rekoh za neke ljude kao sto si ti svijet je crno-bijel...kod mene nije tako....ne osudjujem ljude, barem se trudim da to ne radim, pogotovo kad su u pitanju ovakve stvari koje su u velikoj zivotnoj semi pa recimo skoro nebitne....Boze moj curetak poljubio nekog drugog.... :roll: hajmo je kamenovat :roll: mislim, na kraju krajeva to je takva bezobrazna demonstracija NEMORALA :roll: ipak mislim da u ovom slucaju nisam ja ta koja pretjeruje.....

i mislim da svako od nas prvo treba da podje od sebe....dobro se presabere i prisjeti sve sto je ikad naopako, pogresno uradio, slagao, bilo kome namjerno ili nenamjerno nazao ucinio....pa tek onda nekog drugog tako zucno pocne napadati... :roll: posebno neku osobu koju ni ne poznaje i koja njemu licno nista ruzno nije ucinila....
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#211

Post by lindjo »

trojanac je zakon...ako znas kolo igrat.. :lol:


p.s.treba isprintat ovu temu ...i zalijepti po gradu.. :oops:...a gdje radi taj tvoj jadnicak?? :D:D
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#212

Post by lindjo »

to mi je bilo u mahali(bilo i u havazu :D:D )..

pa sam inspirisan tim cinom :lol: ..razmsilio o eventualnom humanom

angazmanu. :oops:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#213

Post by anais_nin »

lindjo wrote:to mi je bilo u mahali(bilo i u havazu :D:D )..

pa sam inspirisan tim cinom :lol: ..razmsilio o eventualnom humanom

angazmanu. :oops:
ma jasta to je super :roll: nekome svjesno i namjerno zabiberiti u zivotu.... :roll:
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#214

Post by lindjo »

biber po pilavu... :lol:

a jesmo ozbiljni... :shock:

zao mi momka... :(
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#215

Post by Op3r4t0r »

lindjo wrote:trojanac je zakon...ako znas kolo igrat.. :lol:


p.s.treba isprintat ovu temu ...i zalijepti po gradu.. :oops:...a gdje radi taj tvoj jadnicak?? :D:D
Javljam se da volontiram :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#216

Post by anais_nin »

lindjo wrote:biber po pilavu... :lol:

a jesmo ozbiljni... :shock:

zao mi momka... :(
a sto ti je zao momka? :D pa nije mu vala sad neke velike rogove nabila POLJUPCEM :oops: i na kraju krajeva on nista ne zna, prema tome mirna Bosna.... :roll: a pitam se koliko bi ljudi nju zalilo da je situacija obrnuta :roll:
Shoba
Posts: 1734
Joined: 24/11/2003 00:00

#217

Post by Shoba »

slijedeci put napravi slike pa ih zalijepi za post, da vidimo o cemu se radi.....(naravno. u akciji.....ne moraju se lica vidjet ) :lol:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#218

Post by DaysleepeR »

anais_nin wrote:
DaysleepeR wrote: Kako neko vec prije napisa, u potpunosti postujuci tvoju inicijativu da budes neki lider ovog podforuma, ipak ga znas pretjerat.

Necu da ulazim u debatu, samo se naglas ibretim.

FTW
lider? :roll: nebitno....ne razumijem u cemu sam pretjerala? da, povremeno se znam zezati, ali ne mislim da je ovde u pitanju tako dramaticno tragicna situacija da se ne smije malo nasaliti....

sto se mojih "savjeta" tice, imaju isti vaznost i tezinu kao bilo ciji tudji...i kao sto vec rekoh za neke ljude kao sto si ti svijet je crno-bijel...kod mene nije tako....ne osudjujem ljude, barem se trudim da to ne radim, pogotovo kad su u pitanju ovakve stvari koje su u velikoj zivotnoj semi pa recimo skoro nebitne....Boze moj curetak poljubio nekog drugog.... :roll: hajmo je kamenovat :roll: mislim, na kraju krajeva to je takva bezobrazna demonstracija NEMORALA :roll: ipak mislim da u ovom slucaju nisam ja ta koja pretjeruje.....

i mislim da svako od nas prvo treba da podje od sebe....dobro se presabere i prisjeti sve sto je ikad naopako, pogresno uradio, slagao, bilo kome namjerno ili nenamjerno nazao ucinio....pa tek onda nekog drugog tako zucno pocne napadati... :roll: posebno neku osobu koju ni ne poznaje i koja njemu licno nista ruzno nije ucinila....
Vidis kako tebe ponese.

Pa nije curetak nekog poljubio, ipak je ozbiljnija stvar u pitanju.

Ja sam sa svojim prijateljima uvijek imao presutni dogovor da ako jedan na bilo koji nacin za neku djevojku kaze da mu se dopada za ostale ona vise ne postoji u tom smislu.
I to se postuje, razmisljas u drugom pravcu nikad ni ne dodjes u situaciju da tu djevojku gledas na bilo koji drugi nacin nego kao druga.
Sama si rekla da vjerujes u musko zenska prijateljstva bez ikakvih seksualnih konotacija.

Ipak je ovdje u pitanju izdaja visegodisnjeg prijateljstva sto ipak nije neka bezazlena stvar i svako normalan bi trebao na to da bude osjetljiv.

I jedina dobra stvar bi bila da se to iznese na vidjelo i sve troje o tome da porazgovara, na kraju krajeva ako to nije nikakva tragedija kao sto ti kazes, zasto to ne uraditi?

I da odmah ukinem te predrasude, ja niposto nemam konzervativna shvatanja, naprotiv, ali izdaja prijateljstva radi gluposti je fuj.

Da joj se desilo ovo sa nekim ko nije dugogodisnji prijatelj, nebi mi toliko smetalo.
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#219

Post by DobroJutroKolumbo »

U ovu pricu se moraju obavezno ukljuciti "bijele cajapice"... :D :D :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#220

Post by shin »

De mi reci kako je kad se opalish sa nekim koga znas 13god :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#221

Post by Pearl »

DaysleepeR wrote:
anais_nin wrote:
DaysleepeR wrote: Kako neko vec prije napisa, u potpunosti postujuci tvoju inicijativu da budes neki lider ovog podforuma, ipak ga znas pretjerat.

Necu da ulazim u debatu, samo se naglas ibretim.

FTW
lider? :roll: nebitno....ne razumijem u cemu sam pretjerala? da, povremeno se znam zezati, ali ne mislim da je ovde u pitanju tako dramaticno tragicna situacija da se ne smije malo nasaliti....

sto se mojih "savjeta" tice, imaju isti vaznost i tezinu kao bilo ciji tudji...i kao sto vec rekoh za neke ljude kao sto si ti svijet je crno-bijel...kod mene nije tako....ne osudjujem ljude, barem se trudim da to ne radim, pogotovo kad su u pitanju ovakve stvari koje su u velikoj zivotnoj semi pa recimo skoro nebitne....Boze moj curetak poljubio nekog drugog.... :roll: hajmo je kamenovat :roll: mislim, na kraju krajeva to je takva bezobrazna demonstracija NEMORALA :roll: ipak mislim da u ovom slucaju nisam ja ta koja pretjeruje.....

i mislim da svako od nas prvo treba da podje od sebe....dobro se presabere i prisjeti sve sto je ikad naopako, pogresno uradio, slagao, bilo kome namjerno ili nenamjerno nazao ucinio....pa tek onda nekog drugog tako zucno pocne napadati... :roll: posebno neku osobu koju ni ne poznaje i koja njemu licno nista ruzno nije ucinila....
Vidis kako tebe ponese.

Pa nije curetak nekog poljubio, ipak je ozbiljnija stvar u pitanju.

Ja sam sa svojim prijateljima uvijek imao presutni dogovor da ako jedan na bilo koji nacin za neku djevojku kaze da mu se dopada za ostale ona vise ne postoji u tom smislu.
I to se postuje, razmisljas u drugom pravcu nikad ni ne dodjes u situaciju da tu djevojku gledas na bilo koji drugi nacin nego kao druga.
Sama si rekla da vjerujes u musko zenska prijateljstva bez ikakvih seksualnih konotacija.

Ipak je ovdje u pitanju izdaja visegodisnjeg prijateljstva sto ipak nije neka bezazlena stvar i svako normalan bi trebao na to da bude osjetljiv.

I jedina dobra stvar bi bila da se to iznese na vidjelo i sve troje o tome da porazgovara, na kraju krajeva ako to nije nikakva tragedija kao sto ti kazes, zasto to ne uraditi?

I da odmah ukinem te predrasude, ja niposto nemam konzervativna shvatanja, naprotiv, ali izdaja prijateljstva radi gluposti je fuj.

Da joj se desilo ovo sa nekim ko nije dugogodisnji prijatelj, nebi mi toliko smetalo.
uospte ne podrzavam to sto je uradila, niko nije bezgresan a ona je bar priznala sta je uradila, ali zar nije drug ispao tu gori sto je druga izdao?
ali ne, cura je uvijek kriva.. te kurve zene... grozne su...

tvoj komentar ne reba da bude upucen njoj nego zajednickom prijatelju... jer je ON valjda jartana izdao.. ili ja mozda nisam skontala citavu situVaciju :zzzz:

ali eto.. sta ja znam... i ja sam zensko...
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#222

Post by shin »

Pearl wrote:
uospte ne podrzavam to sto je uradila, niko nije bezgresan a ona je bar priznala sta je uradila, ali zar nije drug ispao tu gori sto je druga izdao?
ali ne, cura je uvijek kriva.. te kurve zene... grozne su...

tvoj komentar ne reba da bude upucen njoj nego zajednickom prijatelju... jer je ON valjda jartana izdao.. ili ja mozda nisam skontala citavu situVaciju :zzzz:

ali eto.. sta ja znam... i ja sam zensko...
Sta je priznala? Momak ne zna, na poslu je radi, ona anonimno javila da se opalila sa starim jarom :lol: Ja priznanje ne vidim.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#223

Post by Pearl »

shin wrote:
Pearl wrote:
uospte ne podrzavam to sto je uradila, niko nije bezgresan a ona je bar priznala sta je uradila, ali zar nije drug ispao tu gori sto je druga izdao?
ali ne, cura je uvijek kriva.. te kurve zene... grozne su...

tvoj komentar ne reba da bude upucen njoj nego zajednickom prijatelju... jer je ON valjda jartana izdao.. ili ja mozda nisam skontala citavu situVaciju :zzzz:

ali eto.. sta ja znam... i ja sam zensko...
Sta je priznala? Momak ne zna, na poslu je radi, ona anonimno javila da se opalila sa starim jarom :lol: Ja priznanje ne vidim.
priznala javnom auditorijumu da je pogrijesila :lol: na to mislim.. rekla sam da ja to ne odobravam ni u kom slucaju.. ako nista, jer ce s prijateljem sjebati ono sto je imala... ja bih priznala momku odmah jer to znaci da nesto ocito nije u redu s vezom.. jer poljubac jeste poljubac i mozda se "omaklo" .. ali poljubac sa tajko dobrim prijateljem ne moze proci bez posljedica, a neko ce sigurno biti povrijedjen.. ali to sam samo ja..

a nemoj molim te da sad pocnemo koji procenat muskaraca i zena prevari svoje partnere i to na mnogo gori nacin nego poljubac, pa se zato nikad ne sazna..

ili hoces da kazes, da su oni super jer se ne sazna?? "sto ne znam ne moze me povrijediti" logika.. daj, molim te...
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#224

Post by shin »

Pusti u ovome musko/zensko, da je on na njenom mjestu opet bi imao isto misljenje.


Da je fukara obicna.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#225

Post by DaysleepeR »

Pearl wrote:
DaysleepeR wrote:
anais_nin wrote: lider? :roll: nebitno....ne razumijem u cemu sam pretjerala? da, povremeno se znam zezati, ali ne mislim da je ovde u pitanju tako dramaticno tragicna situacija da se ne smije malo nasaliti....

sto se mojih "savjeta" tice, imaju isti vaznost i tezinu kao bilo ciji tudji...i kao sto vec rekoh za neke ljude kao sto si ti svijet je crno-bijel...kod mene nije tako....ne osudjujem ljude, barem se trudim da to ne radim, pogotovo kad su u pitanju ovakve stvari koje su u velikoj zivotnoj semi pa recimo skoro nebitne....Boze moj curetak poljubio nekog drugog.... :roll: hajmo je kamenovat :roll: mislim, na kraju krajeva to je takva bezobrazna demonstracija NEMORALA :roll: ipak mislim da u ovom slucaju nisam ja ta koja pretjeruje.....

i mislim da svako od nas prvo treba da podje od sebe....dobro se presabere i prisjeti sve sto je ikad naopako, pogresno uradio, slagao, bilo kome namjerno ili nenamjerno nazao ucinio....pa tek onda nekog drugog tako zucno pocne napadati... :roll: posebno neku osobu koju ni ne poznaje i koja njemu licno nista ruzno nije ucinila....
Vidis kako tebe ponese.

Pa nije curetak nekog poljubio, ipak je ozbiljnija stvar u pitanju.

Ja sam sa svojim prijateljima uvijek imao presutni dogovor da ako jedan na bilo koji nacin za neku djevojku kaze da mu se dopada za ostale ona vise ne postoji u tom smislu.
I to se postuje, razmisljas u drugom pravcu nikad ni ne dodjes u situaciju da tu djevojku gledas na bilo koji drugi nacin nego kao druga.
Sama si rekla da vjerujes u musko zenska prijateljstva bez ikakvih seksualnih konotacija.

Ipak je ovdje u pitanju izdaja visegodisnjeg prijateljstva sto ipak nije neka bezazlena stvar i svako normalan bi trebao na to da bude osjetljiv.

I jedina dobra stvar bi bila da se to iznese na vidjelo i sve troje o tome da porazgovara, na kraju krajeva ako to nije nikakva tragedija kao sto ti kazes, zasto to ne uraditi?

I da odmah ukinem te predrasude, ja niposto nemam konzervativna shvatanja, naprotiv, ali izdaja prijateljstva radi gluposti je fuj.

Da joj se desilo ovo sa nekim ko nije dugogodisnji prijatelj, nebi mi toliko smetalo.
uospte ne podrzavam to sto je uradila, niko nije bezgresan a ona je bar priznala sta je uradila, ali zar nije drug ispao tu gori sto je druga izdao?
ali ne, cura je uvijek kriva.. te kurve zene... grozne su...

tvoj komentar ne reba da bude upucen njoj nego zajednickom prijatelju... jer je ON valjda jartana izdao.. ili ja mozda nisam skontala citavu situVaciju :zzzz:

ali eto.. sta ja znam... i ja sam zensko...
sweetySA wrote:Vec 13 godina imam prijatelja koji mi je kao brat.Mogla sam ruku u vatru staviti za njega da me volikao drugaricu i uvjek sam isticala nas kao primjer da su musko zenska prijateljstva moguca.Njegov najbolji drug je moj decko vec dugo.Nedavno smo se malo posvadjali ali nije prvi put.I tako,sinoc sam otisla kod tog druga i malo pomalo kako smo se gadjali jastucima i zezali-ni sama neznam kako poceli smo da se ljubimo.Sreca ostalo je samo na poljupcima i dodirima.Sta nam je ovo trebalo?Sta i kako dalje?Ja ipak volim tog decka i obojica to znaju.Da li sam izgubila i decka i prijatelja?Kako se dalje ponasati?
MOLIM VAS POMOZITE!!!
Ja ovdje vidim izdaju prvo međusobnog prijateljstva.

Nije u pitanju poljubac, nego izdaja povjerenja.

Moj komentar bi bio upucen i prijatelju ali se doticni nije javio ovdje.

A ova mala ako je pametna napravice incijativu da prijatelj bude taj koji ce reci momku, jer veze su ipak prolazna stvar, do raskida moze doci nevezano za ovo za koji mjesec dakle ona nije toliko ni bitna u kompletnoj prici.
Post Reply