Prevaranti na PIK-u

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
zippoo87
Posts: 15599
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#5851 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by zippoo87 »

zippoo87 wrote:
u principu nije a sada zavisi odakle uzima liste i koliko su stabilne
najbolji nacin je da uzmes 4-5 dana probno,da vidis da li radi i da li ti odgovara a ako bude odgovaralo,kupis
ako ti ne bude htio dati probno,razguli od njega

uostalom,ne znam ni sto bi placao ovo,skines kodi,instaliras par IPTV addona i imas sve programe za dzaba gdje god hoces
pun kodi sportskih kanala u FHDu...ja gledam stalno
imaju i ovi nasi,sport klubovi,arene,imaju i bein sports kanali
u principu,i ovaj sto to prodaje uzima liste iz istih izvora odakle i ovi sto osvjezavaju kodi addone
drug,jeste malo opsirnije ali nije nista tesko
evo imas posebnu temu o kodiju i tu ces saznati sve sta je sta
kodi-xbmc-media-centar-t135897s3725.html
uglavnom najlakse ti je da ides preko googla ili preko youtuea,imas na hiljade tutorijala
u sustini kodi ti je medija player koji ima jaku podrsku zajednice a addoni su ti dodaci,nesto kao ekstenzije na firefoxu ili chromeu,znaci ti dodaci su ustvari sadrzaj,na addonima su ti tv kanali,youtube i sve ostalo
ne znam kakav tv imas,je li android ili neki drugi OS,pa zavisno od toga stimas i kodi
takodjer kodi mozes instalirati na racunar,na android media playere,na telefon i na sva moguca cuda
na pocetku ce ti biti malo tesko pofatati sve ali kada nastimas sve,onda gledas lagano sadrzaje i eventualno instaliras nove addone ,jer je sadrzaj sa kodija vecinom nelegalan,pa samim tim se desava da neki addon koji je danas odlicno radio,sutra mozda bude ugasen,zbog autorskih prava
eto iscitaj malo kodi temu,koristi google i youtube i skontati ces barem osnove a onda sto ti nije jasno,pitaj tamo na kodi temi
sretno
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#5852 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Sodom1 »

Hvala drug , pogledacu :D
Mehemed
Posts: 5713
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#5853 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mehemed »

Ovo ako nije štimanje(nabijanje) dojmova onda ne znam šta je hahahaha

https://www.olx.ba/profil/djoni/povjerenje
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40769
Joined: 29/06/2011 23:39

#5854 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by dječak sa šibicama »

sta znam, najpametnije je poslovati sa ekskluzivnim olx radnjama, dopertech, shutter, mickey84, procomp, bnc i ostali.

u principu ne vjerujem sitnim nakupcima.
User avatar
nagibSA
Posts: 893
Joined: 19/10/2017 01:21

#5855 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by nagibSA »

Nije prevara, ali je prakticno neupotrebljivo, trza kad najvise treba, kad je neka utakmica i sl.

Neces se ni sa Kodijem usreciti. Nema uzivancije dok se ne plati barem 20KM (za IPTV preko neta). :) TVViet je odlican koristio sam ga nekad i kosta 13$ mjesecno, ima sve zive kanale, ima i aplikacije za smart i android/ios i liste.

Ja sam na kraju presao na mtel IPTV pa imam sve i Arene i SportKlub i ostale zayebancije, jeftinije (a i bolje - stabilnije, ne opterecujes internet za TV) dodje kad se sve sabere.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#5856 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Sodom1 »

nagibSA wrote:
Nije prevara, ali je prakticno neupotrebljivo, trza kad najvise treba, kad je neka utakmica i sl.

Neces se ni sa Kodijem usreciti. Nema uzivancije dok se ne plati barem 20KM (za IPTV preko neta). :) TVViet je odlican koristio sam ga nekad i kosta 13$ mjesecno, ima sve zive kanale, ima i aplikacije za smart i android/ios i liste.

Ja sam na kraju presao na mtel IPTV pa imam sve i Arene i SportKlub i ostale zayebancije, jeftinije (a i bolje - stabilnije, ne opterecujes internet za TV) dodje kad se sve sabere.
Sta konkretno onda predlazes?
LikeLike
Posts: 1932
Joined: 10/09/2013 15:59

#5857 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by LikeLike »

https://www.olx.ba//profil/PCshooop

Jel kupovao neko od ovog lika? Iskustva?
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#5858 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by nivla »

LikeLike wrote:https://www.olx.ba//profil/PCshooop

Jel kupovao neko od ovog lika? Iskustva?
ne znam nikog da je uzimao od istog a da nije imao nekih sitnih problema
stvari koje prodaje pod nove nisu nove vec najcesce popravljane(maticne ploce) i sa blazim defektima koji mogu a i ne moraju biti nikad detektovani, o ovom najbolje zna asko s grbavice koji mu vrsi te popravke
npr zadnji slucaj prodao mi kolegi plocu kojoj su iskrivljeni pinovi od slota za procesor, nismo ni usli na vrata da reklamiramo odmah poceo govoriti kako smo ih mi iskrivili, na kraju uzeo pincetu i “popravio” pinove, naravno na moje insistiranje dao drugu plocu koja je losija i za koju smo doplatili 20km, naravno ponijeli smo i ostatak da odmah vidimo jel to ispravno
ako imas alternativu da kupis negdje drugo po nesto visoj cijeni odi odmah tamo da ne bi upao u pobleme oko reklamacije, malik jednostavno nije za tog
LikeLike
Posts: 1932
Joined: 10/09/2013 15:59

#5859 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by LikeLike »

nivla wrote:
LikeLike wrote:https://www.olx.ba//profil/PCshooop

Jel kupovao neko od ovog lika? Iskustva?
ne znam nikog da je uzimao od istog a da nije imao nekih sitnih problema
stvari koje prodaje pod nove nisu nove vec najcesce popravljane(maticne ploce) i sa blazim defektima koji mogu a i ne moraju biti nikad detektovani, o ovom najbolje zna asko s grbavice koji mu vrsi te popravke
npr zadnji slucaj prodao mi kolegi plocu kojoj su iskrivljeni pinovi od slota za procesor, nismo ni usli na vrata da reklamiramo odmah poceo govoriti kako smo ih mi iskrivili, na kraju uzeo pincetu i “popravio” pinove, naravno na moje insistiranje dao drugu plocu koja je losija i za koju smo doplatili 20km, naravno ponijeli smo i ostatak da odmah vidimo jel to ispravno
ako imas alternativu da kupis negdje drugo po nesto visoj cijeni odi odmah tamo da ne bi upao u pobleme oko reklamacije, malik jednostavno nije za tog
Hvala :thumbup: Radije cu nov kupiti nego se peglati s nekim da bi ustedio :zjev:
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#5860 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mustang1 »

Naguzio me klinac za 350KM uvalio mi pokvarenu konzolu.. Kako da mu odem na vrata? :D Iako je udaljen 3 sata voznje mozda zainatio sam se obrve cu mu pocupati :D Nema tacna adresa pa ako ima neko iz Srebrenika voljan da pomogne da nadjem kabadahiju :D
Nece da vrati pare uglavnom i blokirao mi broj da ga ne mogu zvati :D
CipexBa
Posts: 105
Joined: 17/09/2017 01:00

#5861 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by CipexBa »

Mustang1 wrote:Naguzio me klinac za 350KM uvalio mi pokvarenu konzolu.. Kako da mu odem na vrata? :D Iako je udaljen 3 sata voznje mozda zainatio sam se obrve cu mu pocupati :D Nema tacna adresa pa ako ima neko iz Srebrenika voljan da pomogne da nadjem kabadahiju :D
Nece da vrati pare uglavnom i blokirao mi broj da ga ne mogu zvati :D
de stavi br telefona?
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#5862 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by drug_profi »

Mustang1 wrote:Naguzio me klinac za 350KM uvalio mi pokvarenu konzolu.. Kako da mu odem na vrata? :D Iako je udaljen 3 sata voznje mozda zainatio sam se obrve cu mu pocupati :D Nema tacna adresa pa ako ima neko iz Srebrenika voljan da pomogne da nadjem kabadahiju :D
Nece da vrati pare uglavnom i blokirao mi broj da ga ne mogu zvati :D
A što mu ne bi usput i muriju poslao? Prijavi prevaru.
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#5863 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mega Man X »

A kud baš naleti na tog lika? Zar nije bilo i drugih prodavaca?

Tako sam ja jednom uzeo PSP (PlayStation Portable) za 80 KM, na slikama bio vrlo dobro očuvan, a uživo došao ko da je viljuškar prešao preko njega. Radio je sve bez problema, ali vizuelni izgled je bio tobejarabi.

Zato ga nekako uspjednem prodat, i uzmem nov neotvoren iz kutije za malo više od 100 KM.
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#5864 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mustang1 »

Eto kad sam baksuz, zurilo mi se i nije bilo blizu nigdje.. Milion puta sam uzimao preko pika i nikad nista, i sad na klinca naletim.

Smijem li staviti broj ovdje?
CipexBa
Posts: 105
Joined: 17/09/2017 01:00

#5865 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by CipexBa »

Mustang1 wrote:Eto kad sam baksuz, zurilo mi se i nije bilo blizu nigdje.. Milion puta sam uzimao preko pika i nikad nista, i sad na klinca naletim.

Smijem li staviti broj ovdje?
naravno,čisto da ga i mi malo nazovemo i popričamo :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#5866 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mustang1 »

Amer
Sad cu ja poslati konzolu nazad cekam da ovi dodju, rekao ja de ce je vratiti nazad.. Pa cemo da vidimo :D
Last edited by Mustang1 on 18/01/2018 16:51, edited 1 time in total.
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#5867 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mustang1 »

Ne znam je'l neko zvao ili prijetio ili sta ali nemojte vise :D Poslao mi je poruku :oops:
"Picko vrati ps, dobit ces pare 335 a za postarinu i postarinu i povrat novca necu da razmisljam, placaj to"
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#5868 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by soul_eclipse »

Pazite ovo prodam momku ili covjeku pojma nemam Google adsense racun znaci non hosted tek odobren ,radim sa tim domenama i web dizajnom i uvijek mi odobre.

Uplati mi na premier prodam ga kad sam budala za 20 KM .Salje mi on poruku nije verifikovan nije to to,nisam levat znam ti ime i prezime bla bla kao sada novi da mu posaljem.Eh svasta svakavi ljudi.

Jedina ja budala prodajem Adsense racun od 25 do 50 KM.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#5869 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Kinaski »

Mustang1 wrote:Ne znam je'l neko zvao ili prijetio ili sta ali nemojte vise :D Poslao mi je poruku :oops:
"Picko vrati ps, dobit ces pare 335 a za postarinu i postarinu i povrat novca necu da razmisljam, placaj to"
haha otudjio ti malac 15 KM, picko hahaha :D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#5870 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by bingov buraz »

uuuuuu reko mu da je picka :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#5871 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by drug_profi »

Nema druge nego sa vojskom u Srebrenik.... :mrgreen:
CipexBa
Posts: 105
Joined: 17/09/2017 01:00

#5872 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by CipexBa »

Mustang1 wrote:Ne znam je'l neko zvao ili prijetio ili sta ali nemojte vise :D Poslao mi je poruku :oops:
"Picko vrati ps, dobit ces pare 335 a za postarinu i postarinu i povrat novca necu da razmisljam, placaj to"
iz tz sam , poznajem Srebrenik i neke lokalne kabadahije tamo, pa sam mu malo priprijetio :)
EDIT :https://www.facebook.com/amer.osmanoviic eto s kim imas posla :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#5873 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mustang1 »

Da se ipak povucem? :lol:
Nemojte ga vise eto vratit ce pare jer sam picka :cry:
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#5874 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by pecpec »

Mustang1 wrote:Da se ipak povucem? :lol:
Nemojte ga vise eto vratit ce pare jer sam picka :cry:
pazi samo da ne ostanes i bez konzole i bez para
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#5875 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mustang1 »

pecpec wrote:
Mustang1 wrote:Da se ipak povucem? :lol:
Nemojte ga vise eto vratit ce pare jer sam picka :cry:
pazi samo da ne ostanes i bez konzole i bez para
Pa jedino da opljacka dostavno vozilo :D
Post Reply