Prevara u garazi SCC

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81744
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#176 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Truba »

dobro imaš
živaca
User avatar
petunija
Posts: 3039
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#177 Re: Prevara u garazi SCC

Post by petunija »

@thekupus,
samo si mi potvrdio da sam u pravu što ne vjerujem nikom, drago mi je da si ovo ispričao :thumbup:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#178 Re: Prevara u garazi SCC

Post by O'zone »

klokotnica velika wrote:
Entropio wrote:Ima onaj mladi lik s Grbavice... Sitan, blijed, nema ni 18 godina. Ordinira po Titovoj uglavnom... Nekad ga vidio u McDonald'su, sjeo, slozio facu, rek'o bi covjek taj mrava ne bi zgazio, nema nista na ovom svijetu. Neki stranci jedu pored njega, a on ih kao tuzno gleda, oni nista. Zena i ja ga gledamo, pravo se empatisali, htjeli ustati i otici do njega da ga pitamo da li nesto zeli da jede da mu kupimo, kad ode... Par sedmica nakon toga, sjedimo mi u Vatri i jedemo, kad dodje on i spuca pricu nekoj zeni koja je sama sjedila i jela. Kad sjedose on i njegov jaran, narucise sve i svasta, ustade zena, kaze konobaru ja sve ovo placam. I nama bi bas drago... Kad je zena otisla, dolazi konobar i kaze njima dvojici ooo kako ste je odradili, svaka cast. Taj tuzni siromasni djecak odjednom postaje najveci shaner i smiju se, jedu, sprdaju se kako su zenu odradili...

Plastican primjer kako izgled vara. Mi nismo mogli vjerovat'. I onda sam ga kasnije vidjao u troli kako vodi sestru u skolu. :D

Glupo je sto nekome mozda bas treba pomoc, ali mu niko nece vjerovati zbog ovakvih budala.
Morao si ti naglasiti papcicu kako ste ti i utebe ti zena jeli u mecu i u vatri eeeee seljacica,sta je to vatra nego prostor za skupljanje seljacica,nijedan sarajlija ali pazi pravi rodjeni sarajlija nece uci u vatru i popiti kafu a kamo li jesti..i naglasio si 6 puta kako si jeo u vatri i kako su eto ta djeca nekoga izlevatila..eee moj seljacicu mali smradu cuj on u vatri jeo s zenom nemoj srati debilcicu..mogu misliti na sta licis jado jadni..sta si kupio od auta na kredit..nosis li firmiranu odjecu jado i sjedes li do prozora da budes vidjen jado..ja vozim auto od 18 hiljda eura kupljeno kesom zamisli jedem samo po birtijama s kockastim stoljnjacima i udijeli sadaku ali ne pricam kako i gdje.a ti jado isprica 3 price od kojih ti niti jedna nije doticala tebe tj niko te nije pitao za pomoc ali moralo se jado reci da si jeo u vatri i mecu.u mecu jednu neobrazovani i glupi ljudi koji su seljacic da rata nije bilo i karadzica dalje od svoje vukojebine ne bi vidili a o vatri necu da pricam to je za velikee jadeeee objekat..fuj gadnih li stvorenja koji hodaju ovim gradom..kaze lik ja i zena gledamo pa sto nisi ustao i kupio jadooooo momku da jede..kad vec isprica price a nidje tebe osim naglaska na VATRU MEC:
Banned user for reason “Vrijeđanje”
» klokotnica velika

Mjesec
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#179 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Nepass »

Uzimaju te organizacije dobar % sebi. Uzimaju svi. Crveni krst uzima 15% sebi (sluzbeno).
Pa eno one sto drzi organizaciju "smjesak" dala otkaz u drzavnoj firmi i bacila se u biznis. Auta se mjenjaju, voza se x5, ljetovanja i putovanja po raznim zemljama. Ide dio za pomoc ali uzme ona sebi fin dio kolaca.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11077
Joined: 15/01/2010 18:31

#180 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Jack Be Nimble »

Ako imaju simpaticne parole ja im dadnem.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#181 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Nadzorna_ploca »

Svi imamo u društvu nekoga kome treba pomoći. Ulicu sam zaobisao, ne dam ni da mi pricaju samo se zahvalim.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#182 Re: Prevara u garazi SCC

Post by JThomas »

industrija pranja savjesti.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#183 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Qoom »

groove wrote:mene u dortmundu zaustavi ciganka, prosi uz pricu da joj je potrebna pomoc jer je iz bosne :lol:
Meni u Berlinu.
Du ju spik ingliš i uvali mi papir. Na papiru "I am from BoSSnia...".
Reko šta ima jaranice, ona uze papir i ode.

Poslije čuo da su rumunski cigani i da taj fol furaju zadnjih 20 godina.

Nije ni čudo što nas doživljavaju ko indijance.
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#184 Re: Prevara u garazi SCC

Post by esmasaric »

Meni je najbolji onaj dječak, momak, skoro 10 godina mlađi od mene, što prilazi i govori:
Teto, ne tražim novac, samo mi kupi nešto da jedem. :zoka:

A pored njega ja izgledam ko siroče iz Etiopije.
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#185 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Edin H. »

Qoom wrote:
groove wrote:mene u dortmundu zaustavi ciganka, prosi uz pricu da joj je potrebna pomoc jer je iz bosne :lol:
Meni u Berlinu.
Du ju spik ingliš i uvali mi papir. Na papiru "I am from BoSSnia...".
Reko šta ima jaranice, ona uze papir i ode.

Poslije čuo da su rumunski cigani i da taj fol furaju zadnjih 20 godina.

Nije ni čudo što nas doživljavaju ko indijance.
Isti fol u podzemnoj zeljeznici u Londonu.

Zavrnuse rumunski firauni dobru cifru na nasoj tragediji.
BadBoy
Posts: 8087
Joined: 01/11/2005 21:55

#186 Re: Prevara u garazi SCC

Post by BadBoy »

Dobro je neko pokrenuo priču oko ovih humanitarnih akcija oko Katedrale.

Svaki dan su tu. Od jutra do mraka. Svako malo je neka druga osoba u nevolji. Skupljaju u kutije. Prvo je bila samo jedna ekipa, sad imaju dvije ispred Katedrale i jedna ispred Tržnice.

Zaista ne mogu dušu da griješim ali neke stvari su zaista sumnjive i treba ih provjeriti. A naš narod će lakše halaliti marku-dvije tim prevarantima nego da zavrne rukave i pozabavi se idiotskom vlasti. Zakonom o zdravstvenom osiguranju propisan je FOND SOLIDARNOSTI:

"Članom 3. Zakona o zdravstvenom osiguranju, obrazovan je Fond solidarnosti Federacije Bosne i Hercegovine (u daljem tekstu federalni fond solidarnosti) u cilju ostvarivanja jednakih uvjeta za provođenje obaveznog zdravstvenog osiguranja u svim kantonima, za određene prioritetne vertikalne programe zdravstvene zaštite od interesa za Federaciju, i za pružanje prioritetnih najsloženijih oblika zdravstvene zaštite iz određenih specijalističkih djelatnosti.

Time je osigurano finansiranje liječenja najtežih oboljenja za sva osigurana lica u Federaciji BiH pod istim uvijetima, bez obzira na kantonalnu pripadnost pacijenata i finansijsku moć kantonalnih zavoda zdravstvenog osiguranja."

Znači svi koji rade već izdvajaju pare za ove i ovakve slučajeve. GDJE SU TE PARE?!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66187
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#187 Re: Prevara u garazi SCC

Post by _BataZiv_0809 »

Ma fazon i jest u tome sto te zaskoce i uzimaju na griznju savjesti. Dosta raje im da koju marku samo da ih se rijesi. A cinjenica je da ih vecina mijenja ponasanje cim ih se upita za koga rade.
djes_ba
Posts: 665
Joined: 25/08/2009 17:22

#188 Re: Prevara u garazi SCC

Post by djes_ba »

@thekupus,hvala
@Badboy danas su se parkirali i ispred BBI sve neke face
znaci prevara ko i sve ostalo
skupe para XXXX KM a onda neka sića se proslijeđuje osobama kojim treba a ostatak organizatorima prikupljanja
fuj
jebo ti nas
User avatar
Truba
Posts: 81744
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#189 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Truba »

jel ikog žena za košulju 8 maraka peglala
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#190 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Henry Chinaski »

klokotnica velika wrote:
Entropio wrote:Ima onaj mladi lik s Grbavice... Sitan, blijed, nema ni 18 godina. Ordinira po Titovoj uglavnom... Nekad ga vidio u McDonald'su, sjeo, slozio facu, rek'o bi covjek taj mrava ne bi zgazio, nema nista na ovom svijetu. Neki stranci jedu pored njega, a on ih kao tuzno gleda, oni nista. Zena i ja ga gledamo, pravo se empatisali, htjeli ustati i otici do njega da ga pitamo da li nesto zeli da jede da mu kupimo, kad ode... Par sedmica nakon toga, sjedimo mi u Vatri i jedemo, kad dodje on i spuca pricu nekoj zeni koja je sama sjedila i jela. Kad sjedose on i njegov jaran, narucise sve i svasta, ustade zena, kaze konobaru ja sve ovo placam. I nama bi bas drago... Kad je zena otisla, dolazi konobar i kaze njima dvojici ooo kako ste je odradili, svaka cast. Taj tuzni siromasni djecak odjednom postaje najveci shaner i smiju se, jedu, sprdaju se kako su zenu odradili...

Plastican primjer kako izgled vara. Mi nismo mogli vjerovat'. I onda sam ga kasnije vidjao u troli kako vodi sestru u skolu. :D

Glupo je sto nekome mozda bas treba pomoc, ali mu niko nece vjerovati zbog ovakvih budala.
Morao si ti naglasiti papcicu kako ste ti i utebe ti zena jeli u mecu i u vatri eeeee seljacica,sta je to vatra nego prostor za skupljanje seljacica,nijedan sarajlija ali pazi pravi rodjeni sarajlija nece uci u vatru i popiti kafu a kamo li jesti..i naglasio si 6 puta kako si jeo u vatri i kako su eto ta djeca nekoga izlevatila..eee moj seljacicu mali smradu cuj on u vatri jeo s zenom nemoj srati debilcicu..mogu misliti na sta licis jado jadni..sta si kupio od auta na kredit..nosis li firmiranu odjecu jado i sjedes li do prozora da budes vidjen jado..ja vozim auto od 18 hiljda eura kupljeno kesom zamisli jedem samo po birtijama s kockastim stoljnjacima i udijeli sadaku ali ne pricam kako i gdje.a ti jado isprica 3 price od kojih ti niti jedna nije doticala tebe tj niko te nije pitao za pomoc ali moralo se jado reci da si jeo u vatri i mecu.u mecu jednu neobrazovani i glupi ljudi koji su seljacic da rata nije bilo i karadzica dalje od svoje vukojebine ne bi vidili a o vatri necu da pricam to je za velikee jadeeee objekat..fuj gadnih li stvorenja koji hodaju ovim gradom..kaze lik ja i zena gledamo pa sto nisi ustao i kupio jadooooo momku da jede..kad vec isprica price a nidje tebe osim naglaska na VATRU MEC:
Kakva je ovo seljačina, majko mila. Koliko moraš biti jadan da smatraš McDonalds luksuznim ručkom kojim se neko treba hvaliti na internetu?
Čovjek je napisao normalnu priču, a ko je tebi kriv što ti je McD vrh gdje izlaziš samo kad dobiješ na klaionici?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#191 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Raigor Stonehoof »

Trola bolan lik :D
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#192 Re: Prevara u garazi SCC

Post by dobar osjecaj »

Henry Chinaski wrote:
Ja sam mislila da si ti u stanju lako razlikovati obicne sagovornike od zajebanata, klonova i sticenika ustanove VN.
User avatar
arslanica
Posts: 292255
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#193 Re: Prevara u garazi SCC

Post by arslanica »

Black swan wrote:jel ikog žena za košulju 8 maraka peglala
5 KM i majica :D
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#194 Re: Prevara u garazi SCC

Post by NeenaSa »

BadBoy wrote:Dobro je neko pokrenuo priču oko ovih humanitarnih akcija oko Katedrale.

Svaki dan su tu. Od jutra do mraka. Svako malo je neka druga osoba u nevolji. Skupljaju u kutije. Prvo je bila samo jedna ekipa, sad imaju dvije ispred Katedrale i jedna ispred Tržnice.
......
Ima tome par godina kad je (cini mi se bio forumas na "Humanitarnim akcijama") lik napravio metalno stablo i prodavao katance za humanitarne svrhe. Tu su ga ostali forumasi "provalili".

Moram priznati, kupila sam jer mi je djelovao seriozno.

Od tad, nikad vise!
User avatar
bombašica
Posts: 455
Joined: 17/05/2011 23:23
Location: ...gdje Dunav ljubi nebo

#195 Re: Prevara u garazi SCC

Post by bombašica »

Black swan wrote:jel ikog žena za košulju 8 maraka peglala
Takva me zaskočila kod Druge gimnazije...druga mi je na semaforu kod Alipašino džamije tražila 4,80 KM za benzina. Reće mi da vozi dijete na Koševo, a auto joj stalo. Kad sam joj dala marku, odgovori mi u fazonu: pa ja ne prosim, nego mi posudi 4,80. :shock: A taj fazon da im fali benzina znaju prosipati ne samo po gražama i ulicama, već i kucaju na kućna vrata. I kad kontam da sam provalila sve njihove fazone, naiđe prevarant s nekim novim.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#196 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Henry Chinaski »

Na cesti nikad ne dam nikom ništa. Volim pomoći kad znam kome i kako ali me nervira svako ko mi traži nešto na ulici.
Kad prestanemo davati, oni koji varaju počet će raditi, a biće bolje onima kojima stvarno treba.
Za sad smo ovce u svakom smislu...
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#197 Re: Prevara u garazi SCC

Post by ovo_mi_je_nick »

Sjedim u SCC u prizemlju na onim klupama, prilazi mi lik (30-tak godina) sa osmjehom nevine djevojčiće od 23 godine, umiljat glas kao u sirene i nudi mi da kupim košpice. Rekoh, ne hvala.

Kad je počeo bogarat i psovat, ma šta hvala hljeb te *ebo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#198 Re: Prevara u garazi SCC

Post by karanana »

Sto se scc srozo. Prosjaci, prevaranti, kospicari.....
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66187
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#199 Re: Prevara u garazi SCC

Post by _BataZiv_0809 »

bombašica wrote:
Black swan wrote:jel ikog žena za košulju 8 maraka peglala
Takva me zaskočila kod Druge gimnazije...druga mi je na semaforu kod Alipašino džamije tražila 4,80 KM za benzina. Reće mi da vozi dijete na Koševo, a auto joj stalo. Kad sam joj dala marku, odgovori mi u fazonu: pa ja ne prosim, nego mi posudi 4,80. :shock: A taj fazon da im fali benzina znaju prosipati ne samo po gražama i ulicama, već i kucaju na kućna vrata. I kad kontam da sam provalila sve njihove fazone, naiđe prevarant s nekim novim.
Joj to je ona tamnije puti, prljava kosa duza kosa, suhonjava nako, vazda nekog vozi na kosevo, bilo oca/mater bilo dijete.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#200 Re: Prevara u garazi SCC

Post by KB9 »

ponudis se fino da pogurate imaginarni auto do benzinske :mrgreen:
Post Reply