Prenemaganje na Facebook-u?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#1 Prenemaganje na Facebook-u?

Post by hrle1976 »

Narode sta vama ide najvise na zivice kod drugih ljudi, kad pisu ili ljepe sadrzaje na Facebook zidu? :D
bumerangss
Posts: 4445
Joined: 12/01/2015 16:47

#2 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by bumerangss »

Fotošop! Na fb sve ljepotani a uživo se prepaneš :D

Živce mi vade kad me zovu da igram pengli ili da lajkam za nagradnu igru :-)

I što niko ne objavljuje ništa loše iz života. Imam jarana koji se prije 3 godine oženio i naredao 50 slika sa vjencanja i redovno je stavljao slike sa ženom, valjda nije smjeo od nje da stavi bez nje sliku :D kad ono odjednom poce stavljati svoje solo slike. Vidim ga neki dan i pitam ga kako žena, ima li djece a on meni "nemam ni žene ni djece" :roll: kaže razveo se prije pola godine ali nije htio to objaviti na fb jer gas stid! :skoljka: Pa sta te ima biti stid to je uspjeh kutarisati se belajsuza, jer se danas vrlo teško razvesti od krpelja :run:
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#3 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by hrle1976 »

bumerangss wrote:Fotošop! Na fb sve ljepotani a uživo se prepaneš :D

Živce mi vade kad me zovu da igram pengli ili da lajkam za nagradnu igru :-)

I što niko ne objavljuje ništa loše iz života. Imam jarana koji se prije 3 godine oženio i naredao 50 slika sa vjencanja i redovno je stavljao slike sa ženom, valjda nije smjeo od nje da stavi bez nje sliku :D kad ono odjednom poce stavljati svoje solo slike. Vidim ga neki dan i pitam ga kako žena, ima li djece a on meni "nemam ni žene ni djece" :roll: kaže razveo se prije pola godine ali nije htio to objaviti na fb jer gas stid! :skoljka: Pa sta te ima biti stid to je uspjeh kutarisati se belajsuza, jer se danas vrlo teško razvesti od krpelja :run:

A opet nesto ko ce udarti lajk na komentar, patim od depresije :D :D

Ja sam isto preko facebooka od jednog poznanika vidio da se ozenio ali nisam nikada imao priliku do neki dan da mu uzivo cestitam, kad on kaze ja razveden nista onda cestitam na uspjesnom razvodu. :D Covjek bleno u mene ko biva da nije sta lose meni :D
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#4 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by esmasaric »

Sada su smanjili sa igricama.
Konstantne slike beba, ubiše sa njima. Nemam ja ništa protiv djece, ali ima ih par koji stalno objavljuju: evo na priredbi, evo prvi dan škole...
I zajednički profili.
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#5 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by Truba »

ka objavljuju nesto lose ljudi kontaju trazi pare ili ga krenu zajebavati...ili saucesce davati

meni su svi na ignoreu samo ponekad kad me bas zanima neko odem na profil


sta me najvise nervira...zajednicki profili, gasenje akaunta kad ne ide a paljenje kad krene u zivotu...
ljudi koji svake dvije tri godine novi profil prave jer im je stari hakiran
i tako dalje
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#6 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by animals »

Zene. kad stave svoju sliku na profil od prije
20 god..
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#7 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by muha_sa »

ženska objavila smrt majke i stavila smrtovnicu :-)

preko 150 lajkova---idiotizam :-)
Zoya
Posts: 23149
Joined: 09/06/2008 14:54

#8 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by Zoya »

PA vi niste nimalo moderni! Kada vam prijatelji počnu otvarati fb svojim ljubimcima, tada možemo pričati.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by _BataZiv_0809 »

SOKANTNO: Govno od coveka nije lajkovalo sliku bebe na fejzbuku
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#10 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by Bradafilozof »

Sto objavljuju sve zivo, kad ustanu, pa slika dorucka, rucka, iz setnje, sa izlaska, pa podijele sa ekskluzive ako su ih gdje uslikali, pa slika u pidzami, kad prdnu...... nemos ziviti od silnih slika.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#11 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by hrle1976 »

Imam osjecaja da je Facebook posato stroj precepcije necijeg karaktera. Ako nisi aktivan nesto je sa tobom, ako ne lajkas sve i svasta onda si nesto rezervisan do osobe (bar taj tako misli) cije slike ne lajkas. Ako opet lajkas a niste se cesto culi neko pomisli da hoces nesto od njeg, obicno ove mladje zene. Jednostavno svaki se zalogaj broji. :D
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6752
Joined: 20/02/2013 14:14

#12 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by Cherry-Cherry »

Slikanje svega i svačega, od toga šta jede i pije pa nadalje... 10000 selfija sa napućenim usnama i nadrndanom facom, slike svakog izlaska u grad, zajednički profil, čestitanje godišnjica jedno drugom, slike beba i djece...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#13 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by insomnia78 »

Nista me ne nervira
Ignore zakon
Ko i foe lista na forumu :thumbup:
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#14 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by esmasaric »

Mene u posljednje vrijeme nerviraju eventi, pa se vidi ko je interested in, ko ide itd.
I također činjenica da izbacuje "X je upravo postala prijatelj Y".
Zašto mi to treba u životu? :-)
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#15 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by Truba »

Cherry-Cherry wrote:Slikanje svega i svačega, od toga šta jede i pije pa nadalje... 10000 selfija sa napućenim usnama i nadrndanom facom, slike svakog izlaska u grad, zajednički profil, čestitanje godišnjica jedno drugom, slike beba i djece...
svasta buduci da su mi na ignoreu svi to ne vidim
al mi kazu da smaram slikama crkvi :mrgreen: :mrgreen: :skoljka: :lol: :lol: :lol: :lol: :run: :sax:
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8514
Joined: 11/02/2009 15:21

#16 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by Ajatolah_ »

insomnia78 wrote:Nista me ne nervira
Ignore zakon
Ko i foe lista na forumu :thumbup:
:thumbup: Na forumu sad izbrojah 17 foeova... A Facebook se samofiltrira - ljude čije profile ne otvaraš, ne klikaš i ne lajkaš objave, s vremenom sve manje iskaču.
Inače me nerviraju ljudi koji kukaju kako ih nerviraju stvari koje se vrlo lako izignorišu. :D
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#17 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by Matijevic_Vlado »

A ono "Dragi sine, sretan prvi rodjendan zeli ti mama, babo i seka"
Jbt??
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2480
Joined: 16/06/2014 20:33

#18 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by Dosadno mii »

zajednički profili

vrhunac idiotizma
User avatar
zeina
Posts: 789
Joined: 13/03/2015 14:55

#19 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by zeina »

Ono kad ode u restoran i naruci jelo pa ga uslika i okaci, ko veli gledaj sto ja uzivam u zivotu, jer ako se ne uslika pored pizze i pomfrita ko da nije ni jeo haha

Ili ona slika sa nogama od majke, oca i bebe i dole komentar nesto kao..."kad imas ovo tek onda si sretan",...ma je li Bogati...haj sto je nidje veze i sto ljudi mogu biti sretni zbog mnogo drugih razloga, ali da li si ikad razmislio da mozda neko pati jer ne moze da ima djecu iz raznih razloga a ti ga tu podj***vas sa nekakvim slikama....slicno je i sa slikama hrane..

Zbog toga nemam fb vec godinu dana i uzivam
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#20 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by SmokingMan »

Dosadno mii wrote:zajednički profili

vrhunac idiotizma
Znaš,moraju da imaju kontrolu jedno nad drugim,ali nisam siguran ko prednjači u tome,žene ili muškarci,podjednako... :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26693
Joined: 16/07/2010 13:49

#21 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by medvjed23 »

insomnia78 wrote:Nista me ne nervira
Ignore zakon
Ko i foe lista na forumu :thumbup:
:thumbup:
User avatar
zeina
Posts: 789
Joined: 13/03/2015 14:55

#22 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by zeina »

Ono kad ode u restoran i naruci jelo pa ga uslika i okaci, ko veli gledaj sto ja uzivam u zivotu, jer ako se ne uslika pored pizze i pomfrita ko da nije ni jeo haha

Ili ona slika sa nogama od majke, oca i bebe i dole komentar nesto kao..."kad imas ovo tek onda si sretan",...ma je li Bogati...haj sto je nidje veze i sto ljudi mogu biti sretni zbog mnogo drugih razloga, ali da li si ikad razmislio da mozda neko pati jer ne moze da ima djecu iz raznih razloga a ti ga tu podj***vas sa nekakvim slikama....slicno je i sa slikama hrane..

Zbog toga nemam fb vec godinu dana i uzivam
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#23 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by hrle1976 »

Ajatolah_ wrote:
insomnia78 wrote:Nista me ne nervira
Ignore zakon
Ko i foe lista na forumu :thumbup:
:thumbup: Na forumu sad izbrojah 17 foeova... A Facebook se samofiltrira - ljude čije profile ne otvaraš, ne klikaš i ne lajkaš objave, s vremenom sve manje iskaču.
Inače me nerviraju ljudi koji kukaju kako ih nerviraju stvari koje se vrlo lako izignorišu. :D

Potom kod mene nebi trebo niko iskakati, pa opet iskacu, ja mislim da taj facebook samo filter radi ko vlada BiH :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#24 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by insomnia78 »

Pa imas onu opciju da ne vidis objave
Ko te nervira ukljucis to. Ne vidis sta objavljuje, ostaje ti u prijateljima i mirna Bosna
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#25 Re: Preseravanje na Facebook-u?

Post by hrle1976 »

Izgleda svega na fejsubu samo ne kurvaluka i tako tih stvari. Zato i dalje Yugo 45 postoji. Kao sto onaj rece, nasli ga u auto sa gacama dole, srce stalo dok se trudio. :izet:
Post Reply