Preminuo Diego Maradona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#226 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by luckylaka »

Point. wrote: 30/11/2020 22:20
luckylaka wrote: 30/11/2020 21:30
Point. wrote: 30/11/2020 17:07
Pričamo o fudbaleru Maradoni, šta je radio u slobodno vrijeme me zaboli kurac. Kao fudbaler je bio i ostao najbolji svih vremena, kao čovjek sigurno ne. Niko, pa ni ja ni ti, nismo savršeni.

I drugo, očito ne razumiješ razliku fiksanju tj dopingovanju čime se već pucao Armstrong da bude najbolji i kokaina, koji svakako nije uticao da Diego bude najbolji fudbaler. Čak šta više, njegovo fiksanje mu je odmagalo.
Hvala Bogu da se ne razunmijem ni u doping,fiksanje,smrkanje sta li vec znam da se ovaj odao svemu tome ustvari citao sam.Drugo naslon teme je Maradona pa preimenujte temu fudbaler Marodona i nece se komentarisati njegov krimina,drogiranje i sva ostala sranja koja se vezu uz njega.
Opet ponavljam, pričamo p Maradoni fudbaleru prvenstveno i šta je uradio kao fudbaler. Tu mu nema premca, jednostavno najbolji ikad.
Evo sta misle drugi
Čuveni brazilski fudbaler Pele izjavio je da je Kristijano Ronaldo najbolji igrač današnjice, ali da je tu odmah i Lionel Mesi.

Zinedine Zidane, trener Real Madrida istakao je da je Cristiano Ronaldo najbolji fudbaler svijeta svih vremena.
User avatar
Point.
Posts: 28014
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#227 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by Point. »

luckylaka wrote: 30/11/2020 23:08
Point. wrote: 30/11/2020 22:20
luckylaka wrote: 30/11/2020 21:30

Hvala Bogu da se ne razunmijem ni u doping,fiksanje,smrkanje sta li vec znam da se ovaj odao svemu tome ustvari citao sam.Drugo naslon teme je Maradona pa preimenujte temu fudbaler Marodona i nece se komentarisati njegov krimina,drogiranje i sva ostala sranja koja se vezu uz njega.
Opet ponavljam, pričamo p Maradoni fudbaleru prvenstveno i šta je uradio kao fudbaler. Tu mu nema premca, jednostavno najbolji ikad.
Evo sta misle drugi
Čuveni brazilski fudbaler Pele izjavio je da je Kristijano Ronaldo najbolji igrač današnjice, ali da je tu odmah i Lionel Mesi.

Zinedine Zidane, trener Real Madrida istakao je da je Cristiano Ronaldo najbolji fudbaler svijeta svih vremena.
I šta sa tim? Šta su oni, prijeki sud? Pele je poznat kao pričač besmislica, kao Brazilac i ego kakav je nije ni čudo što je dva najbolja igrača balunaa ikada koji su gle čuda argentinci stavio iza CR, a naravno da će Zidane za Ronalda reći da je najbolji jer ga je trenirao tada a znamo da se ta tetkica uvrijedi i za manje.

CRonaldo nije htio da dođe na dodjelu nagrade za najboljeg igrača jer je nije dobio on nego Modrić, saigrač. Toliko o sportisti.
Plunkett
Posts: 1980
Joined: 01/06/2020 15:15

#229 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by Plunkett »

luckylaka wrote: 30/11/2020 23:08
Point. wrote: 30/11/2020 22:20
luckylaka wrote: 30/11/2020 21:30


Hvala Bogu da se ne razunmijem ni u doping,fiksanje,smrkanje sta li vec znam da se ovaj odao svemu tome ustvari citao sam.Drugo naslon teme je Maradona pa preimenujte temu fudbaler Marodona i nece se komentarisati njegov krimina,drogiranje i sva ostala sranja koja se vezu uz njega.
Opet ponavljam, pričamo p Maradoni fudbaleru prvenstveno i šta je uradio kao fudbaler. Tu mu nema premca, jednostavno najbolji ikad.
Evo sta misle drugi
Čuveni brazilski fudbaler Pele izjavio je da je Kristijano Ronaldo najbolji igrač današnjice, ali da je tu odmah i Lionel Mesi.

Zinedine Zidane, trener Real Madrida istakao je da je Cristiano Ronaldo najbolji fudbaler svijeta svih vremena.
Frajer hladno pod šta misle drugi odabrao senilnog Pelea i Zidanea koji je trenirao CR. I to je to, neoboriv dokaz :lol:
Zemljo otvori se
bob marley
Posts: 71
Joined: 19/01/2013 17:20

#230 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by bob marley »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0-Qgh-h ... is[youtube]
Kad Zidan bude pricao kao fanboy o Ronaldu kao sto prica o Maradoni onda cu mu povjerovati na rijec. Sto se tice Pelea suvisno govoriti.
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#231 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by luckylaka »

Plunkett wrote: 10/12/2020 10:42
luckylaka wrote: 30/11/2020 23:08
Point. wrote: 30/11/2020 22:20

Opet ponavljam, pričamo p Maradoni fudbaleru prvenstveno i šta je uradio kao fudbaler. Tu mu nema premca, jednostavno najbolji ikad.
Evo sta misle drugi
Čuveni brazilski fudbaler Pele izjavio je da je Kristijano Ronaldo najbolji igrač današnjice, ali da je tu odmah i Lionel Mesi.

Zinedine Zidane, trener Real Madrida istakao je da je Cristiano Ronaldo najbolji fudbaler svijeta svih vremena.
Frajer hladno pod šta misle drugi odabrao senilnog Pelea i Zidanea koji je trenirao CR. I to je to, neoboriv dokaz :lol:
Zemljo otvori se
Ma dva obicna levata u svijetu fudbala
Plunkett
Posts: 1980
Joined: 01/06/2020 15:15

#232 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by Plunkett »

Nisu oni levati, daleko od toga, već kako si to iskoristio za neke svoje tvrdnje.
Našao dva imena u moru drugih koji će dati drugačiji odgovor.
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#233 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by luckylaka »

Plunkett wrote: 10/12/2020 16:07 Nisu oni levati, daleko od toga, već kako si to iskoristio za neke svoje tvrdnje.
Našao dva imena u moru drugih koji će dati drugačiji odgovor.
Jbga uvijek ces naci strucnjake koji se nikada nece sloziti ko je najbolji kao ni mi ovdje.Uglavnom kod vecine to se vrti oko 3-4 imena ....Pele,Maradona,Messi,Ronaldo.Evo ja i ti ne mozemo se do ujutro ne mozemo dogovoriti o najboljem jer svako ima svoga idola
User avatar
muha_sa
Posts: 128804
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#234 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by muha_sa »

luckylaka wrote: 10/12/2020 20:08
Plunkett wrote: 10/12/2020 16:07 Nisu oni levati, daleko od toga, već kako si to iskoristio za neke svoje tvrdnje.
Našao dva imena u moru drugih koji će dati drugačiji odgovor.
Jbga uvijek ces naci strucnjake koji se nikada nece sloziti ko je najbolji kao ni mi ovdje.Uglavnom kod vecine to se vrti oko 3-4 imena ....Pele,Maradona,Messi,Ronaldo.Evo ja i ti ne mozemo se do ujutro ne mozemo dogovoriti o najboljem jer svako ima svoga idola
Znaš kad je Pele Maradoni rekAo ovo--Ja sam za tebe vanzemaljac a Maradona mu na to odgovorio. Vozdra vanzemaljac-ja sam za tebe Safet Sušic.
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#235 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by luckylaka »

muha_sa wrote: 10/12/2020 20:15
luckylaka wrote: 10/12/2020 20:08
Plunkett wrote: 10/12/2020 16:07 Nisu oni levati, daleko od toga, već kako si to iskoristio za neke svoje tvrdnje.
Našao dva imena u moru drugih koji će dati drugačiji odgovor.
Jbga uvijek ces naci strucnjake koji se nikada nece sloziti ko je najbolji kao ni mi ovdje.Uglavnom kod vecine to se vrti oko 3-4 imena ....Pele,Maradona,Messi,Ronaldo.Evo ja i ti ne mozemo se do ujutro ne mozemo dogovoriti o najboljem jer svako ima svoga idola
Znaš kad je Pele Maradoni rekAo ovo--Ja sam za tebe vanzemaljac a Maradona mu na to odgovorio. Vozdra vanzemaljac-ja sam za tebe Safet Sušic.
😆Da je Pape imao mogucnost da sa 20 ode vani pitaj Boga sta bi sve napravio u karijeri
radostan dan
Posts: 27101
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#236 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by radostan dan »

:-?

ode i paolo rosi

Image
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#237 Re: Preminuo Diego Maradona

Post by Faruk »

Romanista 101% wrote: 10/12/2020 09:37 https://sportsport.ba/magazin/diego-mar ... ica/384578


Ovdje ce pasti mrtva glava :run:
sve donirati "Mehramet" podruznica Argentina
Post Reply