Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45240
Joined: 29/12/2005 01:20

#50501 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

SmoLe wrote:
Logovan wrote:
SmoLe wrote:nema se tu sta misliti, pa vise nas je doslo radnim danom protiv slabijeg protivnika, nego vas protiv puno jaceg neradni dan
Nije stvar koga je bilo više ovaj vikend. Pročitaj opet post, uključi taj mozak.
Željezničar treći najposjećeniji klub u regionu

Domaće prvenstvene utakmice FK Željezničar u protekloj sezoni je u prosjeku po utakmici posjetilo 6.969 gledalaca
Tu vas nema ni na mapi
Vidjeli smo po ovoj zadnjoj utakmici koliko te brojke mogu biti napuhane.
mirza_15
Posts: 10605
Joined: 19/01/2015 09:26

#50502 Re: Premijer liga BiH

Post by mirza_15 »

Generalno vam glupa ta prica oko posjete. Kada je Sarajevo ganjalo titulu imalo ubjedljivo najbolju posjetu zbog euforije. Zeljo proslu sezonu ganja titulu, tribina, euforija i najveca posjeta u sezoni. Posjeta itekako zavisi od niza faktora od kojih je igra i stanje na tabeli jedan od najvaznijih. Ima tu jos i blizina stadiona, natkrivena tribina u slucaju kise itd.

Naravno, ima onih koji uvijek idu bez obzira na sve, ali je vise ovih kojima su vazne gore pobrojane stvari.
User avatar
Logovan
Posts: 94383
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50503 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Sa Nusmirom do titule. :D
Novi fudbaler Krupe trebao bi postati iskusni, tridesetogodišnji, napadač, Nusmir Fajić. Fajić je 2011. godine napustio Travnik i otisnuo se u inostranstvo gdje je nosio dres Mure, Maribora, Dinamo Minska. Nakratko se vratio u Vitez, a onda ga je put odveo u kineski Ksinđijang, te rumunsku Krajovu. Prije odlaska u inostranstvo nastupao je za Zvijezdu, Rudar Prijedor i Travnik.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18688
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#50504 Re: Premijer liga BiH

Post by SmokingMan »

Ovdje se uvijek raže izgvori kada je u pitanju posjeta,to je za mene dječije.Jebo te,ako si navijač,imaš sredstava,ne biraš koji dan tvoj klub igra niti ko mu je protivnik.Mene jedino more spriječiti to kada mi nestane para,a od drugih ne bi tražio da mi kupuju niti poklanjaju ulaznice,niakda ma koliko mi se god išlo.Jbg,prezirem i sam sebe opravdavati zašto je to tako ponkad (imaju neki razlozi,ali to je sada manje bitno),al inšallah vjerovatno krajem mjeseca uzimam godišnju da sebi skratim muke.

Svaka čast lešku kada može sve da stignei ode redovno na tekmu,a čovjek još ima porodicu. :thumbup:

By the way,za Želju nikad ne bi navijao da imaju i 100 titula,ali ova incijativa da se južna tribina nazove po rahmetli Džildi je za svaku pohvalu. :thumbup:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7312
Joined: 12/03/2012 18:04

#50505 Re: Premijer liga BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Tomahawk11 wrote:Nek mi neko objasni čemu je bitno to je li bilo 3 ili 4 hiljade?
Ono stvarno, šta to mijenja? Mijenja li činjenicu da je posjeta slaba?
U pravu si, ako gledaš posjetu protiv Zrinjskog, to je neki vid derbija + najbolji dan za tekmu - subota, a bilo cca 4.000 gledalaca, kad tako pogledamo stvari posjeta je katastrofa.

S druge strane imaš utakmicu protiv Goska u ponedeljak, izvini druže, al 4.200 nije loša posjeta gledajući termin i protivnika.

Vidiš da nije isto :D
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#50506 Re: Premijer liga BiH

Post by phillie »

Pa onda vas je Borac prekucao sa svojih 6.500 posjetilaca. Doduse njima je Celik gostovao, pa ih to vadi :D :D :D
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#50507 Re: Premijer liga BiH

Post by VPSA »

Kod nas ove brojke i izvjestaji o posjetama me podsjete na nekad davno sto je bila ona muzicka emisija na NTV 99 kod onog plavog voditelja. Pa se javis u program i kazes recimo za tog i tog pjevaca 40 glasova, a onda onaj voditelj pita jel vas sigurno ima toliko, ti kazes ma ima, malo se djeca i zena proderu iza u telefon i on zapise 40 glasova.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#50508 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

VPSA wrote:Kod nas ove brojke i izvjestaji o posjetama me podsjete na nekad davno sto je bila ona muzicka emisija na NTV 99 kod onog plavog voditelja. Pa se javis u program i kazes recimo za tog i tog pjevaca 40 glasova, a onda onaj voditelj pita jel vas sigurno ima toliko, ti kazes ma ima, malo se djeca i zena proderu iza u telefon i on zapise 40 glasova.
:lol: :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45240
Joined: 29/12/2005 01:20

#50509 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

:lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50510 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Tomahawk11 wrote:Nek mi neko objasni čemu je bitno to je li bilo 3 ili 4 hiljade?
Ono stvarno, šta to mijenja? Mijenja li činjenicu da je posjeta slaba?
U pravu si, ako gledaš posjetu protiv Zrinjskog, to je neki vid derbija + najbolji dan za tekmu - subota, a bilo cca 4.000 gledalaca, kad tako pogledamo stvari posjeta je katastrofa.

S druge strane imaš utakmicu protiv Goska u ponedeljak, izvini druže, al 4.200 nije loša posjeta gledajući termin i protivnika.

Vidiš da nije isto :D
Naravno da nije isto.
Da se ne lažemo, bilo je 15+ k kad se za titulu igralo, ali tik cca 4 k sad, kad se ispalo iz Evrope i kad se baza navijača svodi manje-više na one koji bi dolazili i da se gubi sve i jedna utakmica. Zapad nije bio ni loš, istok je bio katastrofa, a sjever je već duže vrijeme kritičan.
Imali ste i vi takvih momentuma, nije da niste.
Da je ostao Slavko, ne bi to prebacilo 3 milje, vjeruj mi :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#50511 Re: Premijer liga BiH

Post by supercali »

SmoLe wrote:nema se tu sta misliti, pa vise nas je doslo radnim danom protiv slabijeg protivnika, nego vas protiv puno jaceg neradni dan
A ti ne mislis na ostale faktore
Juli mjesec vikend ljudi otisli na more na vikendice na izlete preko vikenda
Juli mjesec ljudi na godisnjim odmorima
Ovo drugo se tice oba kluba prvo samo sarajeva jer je igrao u nedjelju dok je zeljo igrao u ponedjeljak


Odmah da razjasnim da se ne peglamo boli me neka stvar i za sarajevom i za zeljom samo iznosim cinjenice
_ado_
Posts: 657
Joined: 18/10/2007 18:32

#50512 Re: Premijer liga BiH

Post by _ado_ »

VPSA wrote:Kod nas ove brojke i izvjestaji o posjetama me podsjete na nekad davno sto je bila ona muzicka emisija na NTV 99 kod onog plavog voditelja. Pa se javis u program i kazes recimo za tog i tog pjevaca 40 glasova, a onda onaj voditelj pita jel vas sigurno ima toliko, ti kazes ma ima, malo se djeca i zena proderu iza u telefon i on zapise 40 glasova.
:lol: :lol: :lol:
Prejako. Ovo sam bio skroz zaboravio.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3027
Joined: 25/06/2014 14:16

#50513 Re: Premijer liga BiH

Post by kakotakonikako »

Kada se izgubi, onda po dobrom obicaju se najmanje pise o igri i porazu. Dobra stara taktika. Zahuktava se PL BiH.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#50514 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Pa što ti riječ ne napisa o taktici svega ti :-) nego eto haj da sta napišeš makar to bila glupost.....vrati se i vidi ko piše o posjeti,mislim da ne moram govoriti ko je :D
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#50515 Re: Premijer liga BiH

Post by vryzas »

VITEZ - KRUPA X :zzzz:

SLOBODA - RADNIK X :roll:

ZRINJSKI - ŠIROKI B. X :oops:

ČELIK - SARAJEVO X :?

MLADOST DK - ŽELJEZNIČAR X :(

GOŠK - FK BORAC X :shock:


:-)
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3027
Joined: 25/06/2014 14:16

#50516 Re: Premijer liga BiH

Post by kakotakonikako »

Sto se ovaj prepozna. Ili da nesto napise pa makar bila glupost. Zahuktava se Premijer liga BiH.

VITEZ - KRUPA 1

SLOBODA - RADNIK X

ZRINJSKI - SIROKI B. 1

CELIK - SARAJEVO X

MLADOST DK - ZELJEZNICAR 2

GOSK - FK BORAC 1
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#50517 Re: Premijer liga BiH

Post by vryzas »

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/prem ... reta/89761
Čelik i Sarajevo te Mladost i Željezničar bit će u direktnom prijenu na Mojoj TV dok će Zrinjski i Široki Brijeg prenositi BHT1.

:oops:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#50518 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Šta sam se prepoznao,da pratiš vidio bi da nisam riječi napisao o bilo čemu vezanom za ovo kolo ili nekom timu osim o FKS.....a ti lafo pametan,spočitavas nekome nešto a baviš se istim glupostima ko taj neko.

vryzas wrote:http://sport1.ba/premijer-liga-bih/prem ... reta/89761
Čelik i Sarajevo te Mladost i Željezničar bit će u direktnom prijenu na Mojoj TV dok će Zrinjski i Široki Brijeg prenositi BHT1.

:oops:
Šta bi sa onom pričom da će vas prenositi SK?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24265
Joined: 26/08/2007 17:10

#50519 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Nije nikad bila priča da će prenositi u PL BiH, nego samo Evropske utakmice. Ugovor za naredne tri godine.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#50520 Re: Premijer liga BiH

Post by vryzas »

leškarenje wrote:
Šta bi sa onom pričom da će vas prenositi SK?
https://fkzeljeznicar.ba/evropske-utakm ... ubu/26637/
Evropske utakmice FK Željezničar bit će emitovane na kanalima Sportklub televizije. Ugovor sa najgledanijim sportskim kanalom u regiji potpisan je za naredne tri sezone, a između ostalog odnosi se na direktne prijenose domaćih evropskih utakmica FK Željezničar.
:wink:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#50521 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

:thumbup:

Mada sam siguran da se pisalo i o PL....al nebitno.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#50522 Re: Premijer liga BiH

Post by vryzas »

Kruzila je prica da usli u pregovore sa N/FSBiH oko TV prava za cijelu PL...mada ne vjerujem da bi ponudili cifru koju je dao BHT.
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#50523 Re: Premijer liga BiH

Post by SmoLe »

supercali wrote:
SmoLe wrote:nema se tu sta misliti, pa vise nas je doslo radnim danom protiv slabijeg protivnika, nego vas protiv puno jaceg neradni dan
A ti ne mislis na ostale faktore
Juli mjesec vikend ljudi otisli na more na vikendice na izlete preko vikenda
Juli mjesec ljudi na godisnjim odmorima
Ovo drugo se tice oba kluba prvo samo sarajeva jer je igrao u nedjelju dok je zeljo igrao u ponedjeljak


Odmah da razjasnim da se ne peglamo boli me neka stvar i za sarajevom i za zeljom samo iznosim cinjenice
ma i da nije vrijeme godisnjih, more fazoni, opet ne bi doslo nesto vise raje na tribine.
neko vise voli da gleda preko tv, u kaficu, negdje...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24265
Joined: 26/08/2007 17:10

#50524 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Postoje navijači (bolesnici, mazohisti ...) i simpatizeri (tranzistor navijači, internet navijači, txt navijači ... ). Tako je uvijek bilo, tako će uvijek biti.

Ne znam kako više pojedincima ne dosadi da se raspravljaju oko posjete ... :?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#50525 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Ne talasaj zeleni. :mrgreen:
Locked