Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45276
Joined: 29/12/2005 01:20

#44551 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Muhamed Đakmić wrote:Ne razumijem mentalni sklop navijača koji prati bilo šta za što misli da se štima. Šta, navijaš da tvoj tim bolje naštima? :D
To ni ja ne razumijem. Mislim ne treba zabijati glavu u pijesak, ali non stop samo razmisljati da se stima i ti to pratis. Ne razumijem poentu?
armin071
Posts: 5292
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#44552 Re: Premijer liga BiH

Post by armin071 »

jeza u ledja wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Ne razumijem mentalni sklop navijača koji prati bilo šta za što misli da se štima. Šta, navijaš da tvoj tim bolje naštima? :D
To ni ja ne razumijem. Mislim ne treba zabijati glavu u pijesak, ali non stop samo razmisljati da se stima i ti to pratis. Ne razumijem poentu?
Poenta je pilanje naopako i to vec godinama rade par istih likova. Win-win situacija. Svaki komentar njihovog pilanja je dodatna "hrana" za takve.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#44553 Re: Premijer liga BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Ma isti ljudi ba sa svih strana, to je to :D

Pa ovdje se ne piše o fudbalu, više se o fudbalu može pročitati na ženskim temama kad neko pokušava objasniti šta je ofsajd :D
kakonako
Posts: 601
Joined: 20/05/2013 16:26

#44554 Re: Premijer liga BiH

Post by kakonako »

E,pa,majstori,to ti je samo preslika drustva,znate ono "snaso se" i sl.Proslo je vrijeme kad se klub volio i kad je pobjedjivao i kad je gubio.Omladina danasnja to ne razumije i to je kraj svih prica.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24273
Joined: 26/08/2007 17:10

#44555 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

yasaq wrote:
lendric wrote:Svaka čast, pravi majstor, ali opet kompleks vas ubi

Jebi malo sarajvo
Ja kad napišem seljo odmah žuti ili ban a ovaj prigradski navijač može ovo ?
GDJE I KAD si dobio ban radi toga? Ne valja lagati.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#44556 Re: Premijer liga BiH

Post by yasaq »

Charuga wrote:
yasaq wrote:
lendric wrote:Svaka čast, pravi majstor, ali opet kompleks vas ubi

Jebi malo sarajvo
Ja kad napišem seljo odmah žuti ili ban a ovaj prigradski navijač može ovo ?
GDJE I KAD si dobio ban radi toga? Ne valja lagati.
Nisam se fino izrazio, mislio sam "ja da napisem..." ali su ljudi dobivali oponene i banove radi selje u proslosti. Ne valja imati dvostruke arsine ili je to vama normalno !
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24273
Joined: 26/08/2007 17:10

#44557 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

yasaq wrote:Nisam se fino izrazio, mislio sam "ja da napisem..." ali su ljudi dobivali oponene i banove radi selje u proslosti. Ne valja imati dvostruke arsine ili je to vama normalno !
Nisi ti svakako dobro napisao, ni prvi ni drugi put. Dobivali su ljudi ban radi "seljo", ali i radi "njanjajevo" i sličnih naziva. Istog momenta su se prestali banovati i jedni i drugi za te nazive i NIJE se desilo da su jedni banovani radi toga, a drugi nisu.

18.03.2017. 15:59
... wrote:Jarane gledam selju ove utakmice sa radnikom kad nisam u mogučnosti gledati SARAJEVO pa ba odbrana hoda nigdje veze igra im
Nije banovan.

18.03.2017. 18:50
... wrote:Nama je Zrinjski najmanji problem, nama su problem smetljari tj sadakaši koje necu da imenujem!
Nije banovan.

Da se vratimo temi ...
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7322
Joined: 12/03/2012 18:04

#44558 Re: Premijer liga BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

jeza u ledja wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Ima li neko statistiku crvenih i penala, za i protiv, ekipa iz vrha ?
Evo ja se potrudio da potrazim:

Zeljeznicar 5 penala protiv, 6 penala za (+1)
Broj crvenih kartona za i protiv isti, 5. (0)

Zrinjski 5 penala protiv, 5 penala za. (0)
Cetiri crvena kartona protiv, samo 2 za. (-2)

Sarajevo 3 penala protiv, 5 penala za (+2)
Broj crvenih kartona za i protiv isti, 4 (0)
Penali protiv, Čelik u Zenici pri rezultatu 0:1, Krupa na Grbavici pri rezultatu 1:0, Zrinjski u Mostaru pri rezultatu 0:0, Radnik u Bijeljini pri rezultatu 0:1, peti je sviran Goradzu u kupu. Četiri od pet su belaj :wink:

Penali za: tri u kupu, jedan u Bijeljini (2-2), dva protiv Širokog pri rezultatu 0:2 i 0:3 kad smo već ispali, jedan u Mostaru pri rezultatu 0:2, peti je bio u Banjaluci protiv Metalnecega pri rezultatu 0:0 i šestog se ne sjećam, jer pišem iz glave.

Crveni kartoni protiv, dva na derbiju, oba na Grbavici, igrali od 30 i neke i 60 i neke minute sa igračem manje, jedan u Bijeljini od šezdeset i neke minute pri rezultatu 0:1, jedan protiv Zrinjskog i jedan protiv Viteza opet na Grbavici.

Crveni "u korist": Zrinjski u Mostaru ( 0-2), Olimpic (3-1), Čelik na Grbavici (0-0), Uski u Listici nekoliko minuta pred kraj (1-0), ne sjećam se petog.

Moraš biti baš nepismen ili veoma neinteligentan pa pisati o sudijskom navlacenju Željezničaru.

Evo detaljnije analize oko Želje. Može li neko pitare da rasclani, da vidimo tu nepravdu. Imal kmecanje osnove.

Samo realno
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#44559 Re: Premijer liga BiH

Post by Dead Man Walking »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:

Penali za: tri u kupu, jedan u Bijeljini (2-2), dva protiv Širokog pri rezultatu 0:2 i 0:3 kad smo već ispali, jedan u Mostaru pri rezultatu 0:2, peti je bio u Banjaluci protiv Metalnecega pri rezultatu 0:0 i šestog se ne sjećam, jer pišem iz glave.
Kuci protiv Metalaca kod 0:0 taj sesti ako me sjecanje ne vara.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#44560 Re: Premijer liga BiH

Post by duminjo »

bjelave wrote:
duminjo wrote:Vala ove suspenzije sudija bacaju mrlju na, eventualno, osvajanje titule zeljeznicara.
Mrlja je deminutiv za ovu sramotu, pljacku, sa ili bez titule.
Imam pravo na misljenje a to je mrlja. Isto sto i ti imas pravo biti dosadan i ogadit covjeku Forum
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#44561 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: Moraš biti baš nepismen ili veoma neinteligentan pa pisati o sudijskom navlacenju Željezničaru.

Evo detaljnije analize oko Želje. Može li neko pitare da rasclani, da vidimo tu nepravdu. Imal kmecanje osnove.

Samo realno

https://www.youtube.com/watch?v=KCPZ7sprleo

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... izUMIYVhu4

http://www.bljesak.info/rubrika/sport/c ... uli/196046

https://www.hercegovina.info/vijesti/sp ... #news_view
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#44562 Re: Premijer liga BiH

Post by Dead Man Walking »

Al divi autora klipa, bordo vojnik :lol: - e bas smo mi navijaci Zelje iskompleksirani, jel tako Logirani?

Ovi pacenici sto rezu klipove da nesto kao dokazu da imaju poneku ispravnu vijugu znali bi da se ovo za svaki klub moze izrezati i napraviti kompilacija sudijskih gresaka za i protiv.
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#44563 Re: Premijer liga BiH

Post by decko_sa_kovaca »

Joj pacenika. Haj da je tuzlak neki napravio klip ,stvarno pitarima nije lahko ovog proljeca pa njima je jedina radost ove polusezone bila poraz zelje od sirokog to pucali statusi po fejsu ,slike, orgijanje na forumu.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45276
Joined: 29/12/2005 01:20

#44564 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
jeza u ledja wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Ima li neko statistiku crvenih i penala, za i protiv, ekipa iz vrha ?
Evo ja se potrudio da potrazim:

Zeljeznicar 5 penala protiv, 6 penala za (+1)
Broj crvenih kartona za i protiv isti, 5. (0)

Zrinjski 5 penala protiv, 5 penala za. (0)
Cetiri crvena kartona protiv, samo 2 za. (-2)

Sarajevo 3 penala protiv, 5 penala za (+2)
Broj crvenih kartona za i protiv isti, 4 (0)
Penali protiv, Čelik u Zenici pri rezultatu 0:1, Krupa na Grbavici pri rezultatu 1:0, Zrinjski u Mostaru pri rezultatu 0:0, Radnik u Bijeljini pri rezultatu 0:1, peti je sviran Goradzu u kupu. Četiri od pet su belaj :wink:

Penali za: tri u kupu, jedan u Bijeljini (2-2), dva protiv Širokog pri rezultatu 0:2 i 0:3 kad smo već ispali, jedan u Mostaru pri rezultatu 0:2, peti je bio u Banjaluci protiv Metalnecega pri rezultatu 0:0 i šestog se ne sjećam, jer pišem iz glave.

Crveni kartoni protiv, dva na derbiju, oba na Grbavici, igrali od 30 i neke i 60 i neke minute sa igračem manje, jedan u Bijeljini od šezdeset i neke minute pri rezultatu 0:1, jedan protiv Zrinjskog i jedan protiv Viteza opet na Grbavici.

Crveni "u korist": Zrinjski u Mostaru ( 0-2), Olimpic (3-1), Čelik na Grbavici (0-0), Uski u Listici nekoliko minuta pred kraj (1-0), ne sjećam se petog.

Moraš biti baš nepismen ili veoma neinteligentan pa pisati o sudijskom navlacenju Željezničaru.

Evo detaljnije analize oko Želje. Može li neko pitare da rasclani, da vidimo tu nepravdu. Imal kmecanje osnove.

Samo realno
ne pisem uopste o navlacenju zeljeznicaru, samo pokazujem statistiku tebi koji govoris non stop da se navlaci drugima. vidis da je sve manje vise isto na kraju.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#44565 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

duminjo wrote:
bjelave wrote:
duminjo wrote:Vala ove suspenzije sudija bacaju mrlju na, eventualno, osvajanje titule zeljeznicara.
Mrlja je deminutiv za ovu sramotu, pljacku, sa ili bez titule.
Imam pravo na misljenje a to je mrlja. Isto sto i ti imas pravo biti dosadan i ogadit covjeku Forum
Zao mi je ako sam te povrjedio. Otkad se otimacina naziva mrljom?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#44566 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Eto strumfici ovog proljeca ne slave poraze FKS. :lol:
Pavel Nedved
Posts: 63
Joined: 28/02/2017 14:04

#44567 Re: Premijer liga BiH

Post by Pavel Nedved »

Charuga wrote:
yasaq wrote:Nisam se fino izrazio, mislio sam "ja da napisem..." ali su ljudi dobivali oponene i banove radi selje u proslosti. Ne valja imati dvostruke arsine ili je to vama normalno !
Nisi ti svakako dobro napisao, ni prvi ni drugi put. Dobivali su ljudi ban radi "seljo", ali i radi "njanjajevo" i sličnih naziva. Istog momenta su se prestali banovati i jedni i drugi za te nazive i NIJE se desilo da su jedni banovani radi toga, a drugi nisu.

18.03.2017. 15:59
... wrote:Jarane gledam selju ove utakmice sa radnikom kad nisam u mogučnosti gledati SARAJEVO pa ba odbrana hoda nigdje veze igra im
Nije banovan.

18.03.2017. 18:50
... wrote:Nama je Zrinjski najmanji problem, nama su problem smetljari tj sadakaši koje necu da imenujem!
Nije banovan.

Da se vratimo temi ...
ja sam prije dvie godine banovan radi Sugavice :skoljka:































:kiss:












:mrgreen:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#44568 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

bjelave wrote:
Zao mi je ako sam te povrjedio. Otkad se otimacina naziva mrljom?
Zeljeznicar 5 penala protiv, 6 penala za (+1)
Broj crvenih kartona za i protiv isti, 5. (0)

Zrinjski 5 penala protiv, 5 penala za. (0)
Cetiri crvena kartona protiv, samo 2 za. (-2)

Sarajevo 3 penala protiv, 5 penala za (+2)
Broj crvenih kartona za i protiv isti, 4 (0)
Kako vidim,vas su sudije bolje pazile :izet:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#44569 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Statistika uopce nije relavantna. Ko uopce kaze da svi moraju imai isti broj penala, kartona? Jos jedan jeftin spin. Pogledaj ovih par youtube linkova i pogledaj koliko je sudija suspendirano nakon sto je kralo za zeljA .
User avatar
Logovan
Posts: 94405
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#44570 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Ako je penal/crveni, onda nije problem taman da ih je svirano 55.

Ne brojite koliko ko ima penala i crvenih, brojite koliko je neregularnih.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#44571 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Logovan wrote:Ako je penal/crveni, onda nije problem taman da ih je svirano 55.

Ne brojite koliko ko ima penala i crvenih, brojite koliko je neregularnih.
Najpostenije je gledati koliko su te odluke uticale na rezultat :D
Na kraju se gledaju bodovi a ne dosudjeni penali.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#44572 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Bijeljino otvaraj kapije a mi cemo kisobrane.
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#44573 Re: Premijer liga BiH

Post by maida95 »

vratite nam sumira i avetinju! :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#44574 Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

Logovan wrote:Ako je penal/crveni, onda nije problem taman da ih je svirano 55.

Ne brojite koliko ko ima penala i crvenih, brojite koliko je neregularnih.
I da zakljucimo, i jedne i druge poguraju sudije, samo je pitanje koga vise :mrgreen:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#44575 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

mali_milojica wrote:
Logovan wrote:Ako je penal/crveni, onda nije problem taman da ih je svirano 55.

Ne brojite koliko ko ima penala i crvenih, brojite koliko je neregularnih.
Najpostenije je gledati koliko su te odluke uticale na rezultat :D
Na kraju se gledaju bodovi a ne dosudjeni penali.
Tako je. Oduzmite sebi bodove protiv Slobode, Zrinjskog, Sarajeva, Radnika...

A i protiv listice gdje ste zijanili 3 0 sudija je suspendiran zbog toga sto vam je izmislio 2 penala :-)

U istoriji fudbala se nije desilo da jedan tim izgubi sa 0:3, a da sudiju suspenduju zbog suđenja u njihovu korist sto najbolje svjedoci koliko ste se ostrvili u otimacini.
Locked