Premalo seksa u braku

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#626 Re: Premalo seksa u braku

Post by tendzera »

sha_ba wrote:crno je njima, a meni i tebi ni u dzep ni iz dzepa.....
osudjivati, mislim da nemamo pravo ni ja ni ti...

osudjeni su sami od sebe....

i da odgovorim kliks onom gore, stangle mi i nisu bas interesantne, bile zene il muski na njima..

ja se odjavljujem :run:
Ja sebi dajem za pravo da je osudim :oops:
Naravno da ih ne treba osudjivati,treba samo nju osuditi :kiss:
Nepiswomen
Posts: 4
Joined: 09/12/2013 10:48

#627 Re: Premalo seksa u braku

Post by Nepiswomen »

Dragi ljudi na forumu,

moja priča je stvarna i iskrena. Blago svima vama koji ste tako ispravni i sigurni u svoju nepogrešivost.Malo mi nije po guštu jedino ovaj što bi metkom u glavu...jbg mogao bi mi muž i razbit hljeb maljem na glavi (što je jedan lijepi crnogorski običaj, sjećate se "Lepote poroka"?)

Nisam ovo postala da dobijem podršku, istomišljenike a i ove što osuđuju razumijem. Napisala sam radi ovog prvog posta muškarca koji se pita zašto sa svojom divnom ženom, on koji je divan nema sexa. Isto kao i kod mene i moj muž je divan, kao što sam i ja više-manje divna žena sa svim našim plusevima i minusima. Ljudi moji, dogodi se u životu milijon kombinacija i situacija. Što meni znači što nisam 10 god pogledala drugog muškarca i što sam živjela samo za obitelj. Apsolutno ništa, jer sad volim drugog čovjeka i ne mogu se sexat sa vlastitim mužem. Drugi čovjek nije oženjen, nema djece, hoće da sve račistimo i kaže prihvatio bi moje dijete. E sad dolazi do prave dileme: imam li ja pravo svom djetetu oduzeti život sa svojim pravim ocem i obiteljski život, da bi bila u čistoj vezi s čovjekom koji je ljubav mog života.?

Nije jednostavno, nije crno-bijelo...vidite?
Svima vama samo sreću, slogu i ljubav želim....dabogda nikad u životu nemali dileme i iskušenja ove vrste.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#628 Re: Premalo seksa u braku

Post by eluna »

moda56 wrote:
Nepiswomen wrote:Nazalost, evo ti iskren odgovor sa zenske strane....

Kod mene je situacija ista, samo ja sam zena...Muz mi je divan, problema nemamo, imamo divno dijete i egzistencijalno smo osigurani (oboje dobri poslovi i visoka primanja) U braku smo 10 godina i zivimo vani.

To je bila velika i strastvena ljubav, sex odlican, mala stanka nakon rodjenja djeteta i umor..dakle neki sitni problemi vise fizioloski.Slazemo se jako dobro, volimo i postujemo. Ja sam svijesna da bi se 99% zena ubilo da ima takvog muza.

Onda, kao grom iz vedra neba ja se zaljubim i to tako ludo, kompletno i istinski u muskarca koji je moje drugo "ja". On
Je malo stariji i ne- ozenjen. Jednom rijecju dogodi mi se povrh svega prava ljubav s drugim muskarcem. Onda nastupaju krize, griznja savjesti zbog muza kojeg varas i ne zelis povrijediti. S druge strane srce luduje- volis....

Ne mozes ostaviti muza ( dijete, koncepcija zivota) trudis se biti korektna- dakle obavljas sve kao prije ...njeznost, zajednicka briga za dijete, proslave, prijatelji- ali sexa nema...ili ima na nagovaranje i onda cekas samo da se to sto prije obavi.Znam da zvuci grozno, ali ne mozes-drugi muskarac ti je u mislima i osjecas ga iako se niste vidjeli tjednima. Pokusavas udovoljiti muzu, cesto se sve zavrsi bas kao sto si opisao- griznja savjesti, tisina i odvojeni kreveti...

Bez laznog moraliziranja,nije lako ni s ove strane.....Osjecas ljubav i da si ponovo ziva, s druge strane rusis obitelj i povrijedjujes osobe koje su ti najbitnije u zivotu.

vid' fakat i zene varaju :lol:
po mom mišljenju - ona je samo pandan onim idiotima muškarcima koji kod kuće žele poštenu i čestitu damu da im odgaja djecu, a zadovoljstvo traže okolo .....znači - kao osoba je ravna nuli - barem po mom mišljenju .......čuj zaljubila se ... OK - poštujem, ali se onda kao insan razvedi, ili barem upoznaj čovjeka sa kojim djecu imaš o svom emotivnom stanju ....... ali klinac - nema se petlje pogledati istini u oči, nema se petlje rizikovati da se izgubi udoban sređen i staložen život - lakše je lagati

kad li će ljudi naučiti da iz laži nikada ništa dobro nije izašlo
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#629 Re: Premalo seksa u braku

Post by thea »

Gospodjo razvedi se, tvoje dijete ima oca, vase dijete ce imati svoj privatan zivot sa '18 tako da GO GO GO
User avatar
Vasco da Gama
Posts: 372
Joined: 07/10/2013 00:11

#630 Re: Premalo seksa u braku

Post by Vasco da Gama »

Kastanienallee wrote: Jednostavno je. Opet pod uslovom da je ovo stvarna prica, mani se prenemaganja o dilemama sta imas pravo oduzeti djetetu. Osim ako ne smatras da je trio mama-otac-pomocni otac obiteljski zivot. Ako ti se stvarno nesto novo jasno i bez sumnje svidja, napravi rez i zivi svoj zivot. Ja da sam dijete roditelja koji zive u lazi, radije bih da se razvedu i da zivimo posteno nego da idu linijom manjeg otpora pod izlikom da nesto rade zbog mene. I djeca uopste nisu ni glupa ni slijepa.
Osim naravno ako se nema za cilj odgajati dijete pod tim sistemom vrijednosti da je zivot u lazi bolji od zivota u kojem se jasno boris za ono sto zelis i budes iskren prema ljudima koji su ti porodica.

slazem se da djeca nisu glupa. najveca je tragedija ovakvih situacija sto ova zena misli da dijete ne konta a ovo dijete 10000% konta ili ce skontat da mama ima zagondziju ali ce se pretvarati da to nije tako isto kao sto se roditelji pretvaraju da se vole za benefit djeteta neznajuci da djete vidi da je to laz.

i svi ce ziviti u lazi i roditelji i djeca kao sto je to obicaj kod nas samo da bi naizgled sve bilo normalno.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#631 Re: Premalo seksa u braku

Post by Ramzess Veliki »

Nepiswomen wrote:Dragi ljudi na forumu,

moja priča je stvarna i iskrena. Blago svima vama koji ste tako ispravni i sigurni u svoju nepogrešivost.Malo mi nije po guštu jedino ovaj što bi metkom u glavu...jbg mogao bi mi muž i razbit hljeb maljem na glavi (što je jedan lijepi crnogorski običaj, sjećate se "Lepote poroka"?)

Nisam ovo postala da dobijem podršku, istomišljenike a i ove što osuđuju razumijem. Napisala sam radi ovog prvog posta muškarca koji se pita zašto sa svojom divnom ženom, on koji je divan nema sexa. Isto kao i kod mene i moj muž je divan, kao što sam i ja više-manje divna žena sa svim našim plusevima i minusima. Ljudi moji, dogodi se u životu milijon kombinacija i situacija. Što meni znači što nisam 10 god pogledala drugog muškarca i što sam živjela samo za obitelj. Apsolutno ništa, jer sad volim drugog čovjeka i ne mogu se sexat sa vlastitim mužem. Drugi čovjek nije oženjen, nema djece, hoće da sve račistimo i kaže prihvatio bi moje dijete. E sad dolazi do prave dileme: imam li ja pravo svom djetetu oduzeti život sa svojim pravim ocem i obiteljski život, da bi bila u čistoj vezi s čovjekom koji je ljubav mog života.?

Nije jednostavno, nije crno-bijelo...vidite?
Svima vama samo sreću, slogu i ljubav želim....dabogda nikad u životu nemali dileme i iskušenja ove vrste.
Poznata mi situacija. Mislim da ne vrijedi spašavati brak kad dođe do toga da se partneri lažu, odnosno da jedan živi u laži a dugi u patnji. To je dilema da li radi djece sačuvati brak ... ja sam shvatio da djeca osjete kad nešto ne štima i da je prema njima najpoštenije biti iskren.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#632 Re: Premalo seksa u braku

Post by Ramzess Veliki »

... ali ću biti i iskren:
Jeb... kurvanjska posla, kakva j... zaljubljenost, fuck... leptirići u stomaku, samo prokleta umišljenost i neiživljenost, sebičnost, vi što varate bez smislenog razloga nikakve ste majke i ne zaslužujete da imate djecu niti sreću pod nebeskim svodom. Ako muž ne valja, razvedi se od njega pa traži sreću, ali lagati partnera u lice, i i dalje živjeti sa njim jer te ljubavnik neće uzet sebi, držati "sigurnu bazu" a raditi šta vam je volja ... neka ste proklete.
Ja sam se znao zaljubiti ludo u drugu, pa povučem ručnu, ohladim se, ne okrenem se toj da ne ode sve dovraga, pa nanovo počnem tražiti u svojoj ženi razloge da je volim i budem joj vjeran, radi mene, nje i djece.
A vi koje varate linijom manjeg otpora - "Joj sad sam u drugoj fazi, shvatite me, to mi je potrebno "- ma nek' vas Đavo odnese. :novine:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#633 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

rece ramke najvjerniji covjek u gradu i sire :roll:
da ne naglasavamo to da je i sretno razveden....
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#634 Re: Premalo seksa u braku

Post by alchak.ba »

sha_ba wrote:rece ramke najvjerniji covjek u gradu i sire :roll:
da ne naglasavamo to da je i sretno razveden....
Kakve to veze ima?

a i ti si ga svakom loncu poklopac
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#635 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

alchak.ba wrote:
sha_ba wrote:rece ramke najvjerniji covjek u gradu i sire :roll:
da ne naglasavamo to da je i sretno razveden....
Kakve to veze ima?

a i ti si ga svakom loncu poklopac
ako ti smeta ne citaj, razguli... :arrow:

ima veze, zna on, valjda se sjeca sta je pisao..

i da se fakat odjavim.... mislim da svi sveci i svetice bi trebali prvo malo svoju avliju da ociste pa da osudjuju tudje

:run:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#636 Re: Premalo seksa u braku

Post by tendzera »

sha_ba wrote:
alchak.ba wrote:
sha_ba wrote:rece ramke najvjerniji covjek u gradu i sire :roll:
da ne naglasavamo to da je i sretno razveden....
Kakve to veze ima?

a i ti si ga svakom loncu poklopac
ako ti smeta ne citaj, razguli... :arrow:

ima veze, zna on, valjda se sjeca sta je pisao..

i da se fakat odjavim.... mislim da svi sveci i svetice bi trebali prvo malo svoju avliju da ociste pa da osudjuju tudje

:run:
I sad si ovdje? :zoka:
Nepiswomen
Posts: 4
Joined: 09/12/2013 10:48

#637 Re: Premalo seksa u braku

Post by Nepiswomen »

Eve mene opet...što jedan reče...nevjerna bez smislenog razloga, đavo me odnio! :evil:

Ne znam samo koji bi to bili smisleni razlozi za nevjeru....valjda da me muž tuče i pije.

Ja vam samo kazem kako je...a vi koji ste dugo u braku razumjet će te ovo, pogotovo vi što živite u dijaspori ili dalekom svijetu. Tu je čovjek orijentiran na bračnog druga, borimo se zajednički, podižemo dijete, stvaramo....i šta onda??.. svako pitanje i nezadovoljstvo našom intimom je kao obijest.Muž ti dodje nešto kao prijatelj ili u još gorim slučajevima prijateljica, a vaša primarna zajednička funkcija roditelj. Kazu mnogi forumaši da djeca osjete...da djeca osjete puno toga, ali hajte molim vas kad ste se vi kao dijete ili malo kasnije kao odrasli zapitali kakav je seksualni odnos vaših roditelja ili ujne, je li to rade onako rutinski reda radi ili baš vode ljubav ili ujna raširi noge baš svaki put kad muž pita. Ima li u tim brakovima česte glavobolje, da li se mužu još diže itd, itd.
Brak je ipak odnos muškarca i žene, nitko ne želi varati i biti varan, nitko ne želi živjeti u laži...pa ipak to se stalno dogadja.Da sebično je ostati u braku isto koliko je sebično i otići i baciti sve u vjetar.

Dakle, ostaneš u braku zbog 101 razloga,voliš i poštuješ svog muža,sve bi napravio za njega, paziš njegove roditelje trudiš se i odgajaš djete....ali sex nije nešto što radiš s guštom, napraviš da mu udovoljiš jer se već žali treći put ovaj tjedan i eto, radi mira u kući.Svetica nisam, ali da sam toliko kurva ovo zadnje mi valjda ne bi bio takav problem.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#638 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

Spomenula si djecu.....vidis ja mislim da ti ako sad za sad uspijevas to sve da izbalansiras i mislis kako djeca ne osjete, sve im je potamna, muzu isto...
pogledaj malo unaprije, kad sve manje budes mogla da se nosis sa cijelom situacijom, pa postanes isfrustrirana, nervozna, lako puknes... e onda ce svi da trpe.... i onda bi se vrlo lako moglo desiti da sve izgubis a eventualno i slom zivaca da dozivis...

zato, opet rekoh nisam bila u situaciji, ne mogu sa sigurnoscu reci sta bi uradila, ali mislim da bi tebi najbolje bilo da se lijepo razvedete, za dobro sviju...
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#639 Re: Premalo seksa u braku

Post by tendzera »

sha_ba wrote:Spomenula si djecu.....vidis ja mislim da ti ako sad za sad uspijevas to sve da izbalansiras i mislis kako djeca ne osjete, sve im je potamna, muzu isto...
pogledaj malo unaprije, kad sve manje budes mogla da se nosis sa cijelom situacijom, pa postanes isfrustrirana, nervozna, lako puknes... e onda ce svi da trpe.... i onda bi se vrlo lako moglo desiti da sve izgubis a eventualno i slom zivaca da dozivis...

zato, opet rekoh nisam bila u situaciji, ne mogu sa sigurnoscu reci sta bi uradila, ali mislim da bi tebi najbolje bilo da se lijepo razvedete, za dobro sviju...
Prvi put da se složim su tebom :thumbup: :mrgreen:
User avatar
duminjo
Posts: 20134
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#640 Re: Premalo seksa u braku

Post by duminjo »

voliš muza i dijete a karaš se ta tlane :-) spasi i dijete i covjeka od sebe, razvedi se
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#641 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

tendzera wrote:
sha_ba wrote:Spomenula si djecu.....vidis ja mislim da ti ako sad za sad uspijevas to sve da izbalansiras i mislis kako djeca ne osjete, sve im je potamna, muzu isto...
pogledaj malo unaprije, kad sve manje budes mogla da se nosis sa cijelom situacijom, pa postanes isfrustrirana, nervozna, lako puknes... e onda ce svi da trpe.... i onda bi se vrlo lako moglo desiti da sve izgubis a eventualno i slom zivaca da dozivis...

zato, opet rekoh nisam bila u situaciji, ne mogu sa sigurnoscu reci sta bi uradila, ali mislim da bi tebi najbolje bilo da se lijepo razvedete, za dobro sviju...
Prvi put da se složim su tebom :thumbup: :mrgreen:
ovo sam mislila i od pocetka.... moguce da se nismo razumjeli, ali znala sam da ce nadoci :kiss:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#642 Re: Premalo seksa u braku

Post by tendzera »

sha_ba wrote:
tendzera wrote:
sha_ba wrote:Spomenula si djecu.....vidis ja mislim da ti ako sad za sad uspijevas to sve da izbalansiras i mislis kako djeca ne osjete, sve im je potamna, muzu isto...
pogledaj malo unaprije, kad sve manje budes mogla da se nosis sa cijelom situacijom, pa postanes isfrustrirana, nervozna, lako puknes... e onda ce svi da trpe.... i onda bi se vrlo lako moglo desiti da sve izgubis a eventualno i slom zivaca da dozivis...

zato, opet rekoh nisam bila u situaciji, ne mogu sa sigurnoscu reci sta bi uradila, ali mislim da bi tebi najbolje bilo da se lijepo razvedete, za dobro sviju...
Prvi put da se složim su tebom :thumbup: :mrgreen:
ovo sam mislila i od pocetka.... moguce da se nismo razumjeli, ali znala sam da ce nadoci :kiss:
Mislim da se nisi dobro Odrazila u početku :mrgreen: :kiss:
User avatar
duminjo
Posts: 20134
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#643 Re: Premalo seksa u braku

Post by duminjo »

nisam procitao sve stranice...ne znam jel postavljac teme napisao slucajno kakva je bila finansijska situacija njegove zene prije udaje, jel imala posao i kakav i to. zvuci bezveze ali je veoma bitno. mnogo cura u bosni razmislja i govori na glas: "eh da mi se udat za kakvog stranca il dijasporca, da mu rodim tijete i da se rijesim ovoga svega" žalosno ali istinito. je*iga
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#644 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

duminjo wrote:nisam procitao sve stranice...ne znam jel postavljac teme napisao slucajno kakva je bila finansijska situacija njegove zene prije udaje, jel imala posao i kakav i to. zvuci bezveze ali je veoma bitno. mnogo cura u bosni razmislja i govori na glas: "eh da mi se udat za kakvog stranca il dijasporca, da mu rodim tijete i da se rijesim ovoga svega" žalosno ali istinito. je*iga
nazalost nije mal broj onih koji sve probleme nastoje da rijese na taj nacil, i muski i zenke.... al mislim da vecinom na slicne i nalete... nadam se bar.. :cry:
User avatar
stari_rastafari
Posts: 1005
Joined: 11/03/2011 13:06

#645 Re: Premalo seksa u braku

Post by stari_rastafari »

Nepiswomen wrote:Dragi ljudi na forumu,

moja priča je stvarna i iskrena. Blago svima vama koji ste tako ispravni i sigurni u svoju nepogrešivost.Malo mi nije po guštu jedino ovaj što bi metkom u glavu...jbg mogao bi mi muž i razbit hljeb maljem na glavi (što je jedan lijepi crnogorski običaj, sjećate se "Lepote poroka"?)

Nisam ovo postala da dobijem podršku, istomišljenike a i ove što osuđuju razumijem. Napisala sam radi ovog prvog posta muškarca koji se pita zašto sa svojom divnom ženom, on koji je divan nema sexa. Isto kao i kod mene i moj muž je divan, kao što sam i ja više-manje divna žena sa svim našim plusevima i minusima. Ljudi moji, dogodi se u životu milijon kombinacija i situacija. Što meni znači što nisam 10 god pogledala drugog muškarca i što sam živjela samo za obitelj. Apsolutno ništa, jer sad volim drugog čovjeka i ne mogu se sexat sa vlastitim mužem. Drugi čovjek nije oženjen, nema djece, hoće da sve račistimo i kaže prihvatio bi moje dijete. E sad dolazi do prave dileme: imam li ja pravo svom djetetu oduzeti život sa svojim pravim ocem i obiteljski život, da bi bila u čistoj vezi s čovjekom koji je ljubav mog života.?

Nije jednostavno, nije crno-bijelo...vidite?
Svima vama samo sreću, slogu i ljubav želim....dabogda nikad u životu nemali dileme i iskušenja ove vrste.
Nije moje, niti bilo cije da se tu petljamo no iskreno, ako je to vec tako kako jeste, budi fer i korektna, reci to sve svome muzu, odreci se braka, ostavi dijete u skrb svome ocu a ti idi za svojoj ljubavi. Po meni je to jedino korektno.
A ne da zbog tvoje zaljubljenosti tvoj kako kazes divni muz dodatno ispasta, da ti placa alimentaciju, da ne moze da vida svoje dijete svakodnevno i ko zna sta jos stoji iza toga. Zato prestani zavlaciti i sebe i druge i idi za svojom srecom.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#646 Re: Premalo seksa u braku

Post by fantom slobode »

Nepiswomen wrote:Nazalost, evo ti iskren odgovor sa zenske strane....

Kod mene je situacija ista, samo ja sam zena...Muz mi je divan, problema nemamo, imamo divno dijete i egzistencijalno smo osigurani (oboje dobri poslovi i visoka primanja) U braku smo 10 godina i zivimo vani.

To je bila velika i strastvena ljubav, sex odlican, mala stanka nakon rodjenja djeteta i umor..dakle neki sitni problemi vise fizioloski.Slazemo se jako dobro, volimo i postujemo. Ja sam svijesna da bi se 99% zena ubilo da ima takvog muza.

Onda, kao grom iz vedra neba ja se zaljubim i to tako ludo, kompletno i istinski u muskarca koji je moje drugo "ja". On
Je malo stariji i ne- ozenjen. Jednom rijecju dogodi mi se povrh svega prava ljubav s drugim muskarcem. Onda nastupaju krize, griznja savjesti zbog muza kojeg varas i ne zelis povrijediti. S druge strane srce luduje- volis....

Ne mozes ostaviti muza ( dijete, koncepcija zivota) trudis se biti korektna- dakle obavljas sve kao prije ...njeznost, zajednicka briga za dijete, proslave, prijatelji- ali sexa nema...ili ima na nagovaranje i onda cekas samo da se to sto prije obavi.Znam da zvuci grozno, ali ne mozes-drugi muskarac ti je u mislima i osjecas ga iako se niste vidjeli tjednima. Pokusavas udovoljiti muzu, cesto se sve zavrsi bas kao sto si opisao- griznja savjesti, tisina i odvojeni kreveti...

Bez laznog moraliziranja,nije lako ni s ove strane.....Osjecas ljubav i da si ponovo ziva, s druge strane rusis obitelj i povrijedjujes osobe koje su ti najbitnije u zivotu.
Nemoj samo ti da se sekiras...a ne volis, samo si se malo zaljubila...bilo ti dosadno i monotono...trebala ti paznja. Svi ljudi to trebaju, neki vise neki manje.


Rjesenje problema, ne razdvajaj krevete, unesi televizor u spavacu sobu, tako da mozete zajedno da pratite vas omiljeni serijski program (recimo star trek ili nesto slicno)....

Mojne se razvoditi, to je nije rjesenje...ako on nista ne pokusava ili ono ponekad s noga, nasao je sebi on vec kakvu atraktivnu, mladju. Pokrili ste sve generacije sta vas briga. Samo se nemoj svadjati, zivite u miru i rahatluku. I molim te brini se o muzu i o djetetu. Proce te taj drugi ja. Budi pragmaticna. Niste samo muz i zena, vi ste i roditelji, a eto imate i para. :lol: :lol:
Last edited by fantom slobode on 09/12/2013 18:29, edited 1 time in total.
User avatar
Sampion_1921
Posts: 117
Joined: 04/12/2013 08:59

#647 Re: Premalo seksa u braku

Post by Sampion_1921 »

Hahah, da, hladno kaze da bi taj ljubavnik prihvatio dijete kao svoje, pa sunce ti tvoje ku*...., jos tebi i dijete da pripadne, fuj...
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#648 Re: Premalo seksa u braku

Post by fantom slobode »

U zaboravih najvaznije... Nemoj ni u kom slucaju da se razvodis, doces nam onda ovdje na forum, zamrzices zbog razvoda sve muskarce pa ko ce te trpit'....dosta nam ovo sto se do sad nakupilo...Ove samostalne, mutirane sa suncanim naocalima, u potrazi za sudbinom, sigurne ko krivi toranj u Piz( )i.


A ovo za dijete, ja ne procitah da li bi ga taj drugi prihvatio...no kad malo razmislis ima to i svojih prednosti, znaci ne gledas kako mahnita tokom tok divnog perioda u vasem zivotu, a i kasnije (postnatalno). Onda i ne znas koliki ce tenk ostati nakon poroda, treba to onda gledat' pored sebe. Ako ima dvoje djece super, taman da je ostavi kuci i da seta svojim poslom (tako meni jaran, kaze ja dvoje napravio, eno je kuci ne zna gdje joj je glava, mene se i ne sjeti). Ne izlazes se fizickom naporu, mislim ne prave se djeca ono 1,2,3 dijete.

Jos nesto, ako dijete sta usere, ono kasnije kad uzraste...mrtav hladan mozes reci da nije do tebe, da si ti to pravio, bolje bi ispalo. To inace mozes da kazes uvijek, ali eto...ono bas u kriznim momentima treba imati izlaz iz date situacije.

Eto, nemojte sta zamjeriti... :lol: :lol: :lol:
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#649 Re: Premalo seksa u braku

Post by alchak.ba »

sha_ba wrote:
alchak.ba wrote:
sha_ba wrote:rece ramke najvjerniji covjek u gradu i sire :roll:
da ne naglasavamo to da je i sretno razveden....
Kakve to veze ima?

a i ti si ga svakom loncu poklopac
ako ti smeta ne citaj, razguli... :arrow:
analogno ovome, da li bi ti trebala razguliti i ne citati tendzeru i ramzesa?
shandrprcSA
Posts: 9798
Joined: 23/02/2013 08:16

#650 Re: Premalo seksa u braku

Post by shandrprcSA »

@Nepiswomen "sreca tvoja" sto se Gravity snimio :D bila bi ti meni glavna rola u filmu :D :D
Post Reply