Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post Reply
User avatar
Pandakonda
Posts: 4379
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1051 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by Pandakonda »

seln wrote:Sta je ovo, summit desnicara?

Panakota i komi, duo fantasticus.
Desnica i ljevica polako gube značaj zato što politički spektrum nije tako jednostavan. Angela Merkel je konzervativna, ne podržava gay brakove što se smatra desničarskim stavom, dok na drugu stranu podržava imigraciju što je ljevičarski stav. I šta je na kraju Merkel, ljevica ili desnica ? Ljudi imaju različite stavove u zavisnosti od problema tako da ih ne možeš svrstat u samo jedno krilo.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1052 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by seln »

Pandakonda wrote:
seln wrote:Sta je ovo, summit desnicara?

Panakota i komi, duo fantasticus.
Desnica i ljevica polako gube značaj zato što politički spektrum nije tako jednostavan. Angela Merkel je konzervativna, ne podržava gay brakove što se smatra desničarskim stavom, dok na drugu stranu podržava imigraciju što je ljevičarski stav. I šta je na kraju Merkel, ljevica ili desnica ? Ljudi imaju različite stavove u zavisnosti od problema tako da ih ne možeš svrstat u samo jedno krilo.
Oh, itekako ih mogu svrstati. A te price o "trecem putu" izmedju ljevice i desnice su davno zavrsile. Frontovi nikad nisu bili jasniji.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4379
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1053 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by Pandakonda »

seln wrote:
Pandakonda wrote:
seln wrote:Sta je ovo, summit desnicara?

Panakota i komi, duo fantasticus.
Desnica i ljevica polako gube značaj zato što politički spektrum nije tako jednostavan. Angela Merkel je konzervativna, ne podržava gay brakove što se smatra desničarskim stavom, dok na drugu stranu podržava imigraciju što je ljevičarski stav. I šta je na kraju Merkel, ljevica ili desnica ? Ljudi imaju različite stavove u zavisnosti od problema tako da ih ne možeš svrstat u samo jedno krilo.
Oh, itekako ih mogu svrstati. A te price o "trecem putu" izmedju ljevice i desnice su davno zavrsile. Frontovi nikad nisu bili jasniji.
Pa zapitaj se onda ko je pravi fašista ako ti sebi daješ pravo da svrstavas ljude u torove iako se oni ne identifikuju sa njim :-)
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1054 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by seln »

Pandakonda wrote:
seln wrote:
Pandakonda wrote:
Desnica i ljevica polako gube značaj zato što politički spektrum nije tako jednostavan. Angela Merkel je konzervativna, ne podržava gay brakove što se smatra desničarskim stavom, dok na drugu stranu podržava imigraciju što je ljevičarski stav. I šta je na kraju Merkel, ljevica ili desnica ? Ljudi imaju različite stavove u zavisnosti od problema tako da ih ne možeš svrstat u samo jedno krilo.
Oh, itekako ih mogu svrstati. A te price o "trecem putu" izmedju ljevice i desnice su davno zavrsile. Frontovi nikad nisu bili jasniji.
Pa zapitaj se onda ko je pravi fašista ako ti sebi daješ pravo da svrstavas ljude u torove iako se oni ne identifikuju sa njim :-)
"Po njhovim djelima cete ih prepoznati..."
Biblija

Nije se ni Milosevic indentificirao kao fasista... sto valjda znaci da nije ni bio.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4379
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1055 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by Pandakonda »

seln wrote:
"Po njhovim djelima cete ih prepoznati..."
Biblija

Nije se ni Milosevic indentificirao kao fasista... sto valjda znaci da nije ni bio.
Milošević je napadao međunarodno priznate države, vršio protjerivanja i ubijanja drugih naroda sa ciljem da širi svoju državu. Ja ne znam kako možeš njega uspoređivati sa Le Pen al hajd :-)
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#1056 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by raoul duke »

Pandakonda dominira topicom :thumbup:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4379
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1058 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by Pandakonda »

raoul duke wrote:Pandakonda dominira topicom :thumbup:

:D
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1059 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by insomnia78 »

Kme, kme. Jos nisi prezalio gubitak Marine :lol: :lol:
Sve ti nade propadose
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1060 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by seln »

raoul duke wrote:Pandakonda dominira topicom :thumbup:
Ma dominira k'o Zukic Zenicom :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 4379
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1061 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by Pandakonda »

insomnia78 wrote:Kme, kme. Jos nisi prezalio gubitak Marine :lol: :lol:
Sve ti nade propadose
Marina ovdje uopšte nije bitna, ona bi možda napravila i još veći belaj u Francuskoj jer njeni neki stavovi nisu dirali samo muslimane nego i jevreje i krišćanine, meni lično njeni sekularni stavovi odgovaraju jer sam ateista ali pošto Francuska nije većinski ateistička država onda se ne mogu bunit. Ono što je meni bitno su brojevi, a brojevi pokazuju da se što veći broj evropljana budi i govori stop ogromnoj migraciji ljudi koji nemaju namjeru da se prilagode standardima i kulturi gdje dolaze, i da ne žele da se desi zamjena stanovništva gdje će ljudi biti manjina u vlastitim državama.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1062 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by insomnia78 »

Pandakonda wrote:
insomnia78 wrote:Kme, kme. Jos nisi prezalio gubitak Marine :lol: :lol:
Sve ti nade propadose
Marina ovdje uopšte nije bitna, ona bi možda napravila i još veći belaj u Francuskoj jer njeni neki stavovi nisu dirali samo muslimane nego i jevreje i krišćanine, meni lično njeni sekularni stavovi odgovaraju jer sam ateista ali pošto Francuska nije većinski ateistička država onda se ne mogu bunit. Ono što je meni bitno su brojevi, a brojevi pokazuju da se što veći broj evropljana budi i govori stop ogromnoj migraciji ljudi koji nemaju namjeru da se prilagode standardima i kulturi gdje dolaze, i da ne žele da se desi zamjena stanovništva gdje će ljudi biti manjina u vlastitim državama.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1063 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by NajdraziVodjaa »

insomnia dominira argumentima, satrao je Pandakondu neoborivim argumentima u vidu smajlija :lol:


Neka divno je vidjeti srecu jos minimalno pet godina se ne vraca u Bosnu :mrgreen:


Ta podjela lijevo i desno i ne postoji ja bi trebao biti ljevicar ali kad vidis da se ljevicarima nazivaju oni kojima je glavno da pederi, imigranti, cuke lutalice i ko sve ne imaju veca prava od mene, ljevicari su oni koji najvise stite bankare i elite, bogatase ili kao sto je iznad napisano Angela Merkel je kao konzervativac a pustila da joj milion imigranata pregazi, pali, pljacka i siluje po Njemackoj i to je kao desnica :mrgreen:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1064 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by seln »

insomnia78 wrote:
Pandakonda wrote:
insomnia78 wrote:Kme, kme. Jos nisi prezalio gubitak Marine :lol: :lol:
Sve ti nade propadose
Marina ovdje uopšte nije bitna, ona bi možda napravila i još veći belaj u Francuskoj jer njeni neki stavovi nisu dirali samo muslimane nego i jevreje i krišćanine, meni lično njeni sekularni stavovi odgovaraju jer sam ateista ali pošto Francuska nije većinski ateistička država onda se ne mogu bunit. Ono što je meni bitno su brojevi, a brojevi pokazuju da se što veći broj evropljana budi i govori stop ogromnoj migraciji ljudi koji nemaju namjeru da se prilagode standardima i kulturi gdje dolaze, i da ne žele da se desi zamjena stanovništva gdje će ljudi biti manjina u vlastitim državama.
:lol: :lol: :lol:
Ono kad se dijaspora pocne buniti protiv migracije.
Biva, poslije mene stop. :lol: :lol: :lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1065 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by seln »

NajdraziVodjaa wrote:insomnia dominira argumentima, satrao je Pandakondu neoborivim argumentima u vidu smajlija :lol:


Neka divno je vidjeti srecu jos minimalno pet godina se ne vraca u Bosnu :mrgreen:


Ta podjela lijevo i desno i ne postoji ja bi trebao biti ljevicar ali kad vidis da se ljevicarima nazivaju oni kojima je glavno da pederi, imigranti, cuke lutalice i ko sve ne imaju veca prava od mene, ljevicari su oni koji najvise stite bankare i elite, bogatase ili kao sto je iznad napisano Angela Merkel je kao konzervativac a pustila da joj milion imigranata pregazi, pali, pljacka i siluje po Njemackoj i to je kao desnica :mrgreen:
Vi se asli razmozavate prostom diobom?
Ili je Trump napravio neki rasadnik? :lol: :lol: :lol:
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1066 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by NajdraziVodjaa »

Normalno da se razmnozavamo nismo gej ko vi kvazljevicari...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1067 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by seln »

NajdraziVodjaa wrote:Normalno da se razmnozavamo nismo gej ko vi kvazljevicari...
Ma vi ste prave muskarcine... :lol:

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1068 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by insomnia78 »

Eki argumentima. Zar trebaju argumenti nekome ko kaze kako Fr nije "ateisticka" Tu argumeMti ne pomazu
Samo :lol: :lol:
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1069 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by NajdraziVodjaa »

Pa upravo si postavio sliku svojih istomisljenika takvi francuzi su izmedju ostalog i glasali za Macrona, oni, feministikinje i tamnoputi dzihadisti velika kvazi koalicija :mrgreen:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1070 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by seln »

NajdraziVodjaa wrote:Pa upravo si postavio sliku svojih istomisljenika takvi francuzi su izmedju ostalog i glasali za Macrona, oni, feministikinje i tamnoputi dzihadisti velika kvazi koalicija :mrgreen:
Da ti ne cinimo hinle, evo i tvoj sex simbol

Image
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1071 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by NajdraziVodjaa »

Pretpostavljam kad ismijavas njen izgled da si ti mnogo ljepsi, pa te molim da nam posaljes fotografiju da vidimo imas li argumente da ismijavas neciji izgled da vidimo tu ljepotu? Inace zena za svoje godine odlicno izgleda.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1072 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by insomnia78 »

I kaze hoce argumente :lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1073 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by seln »

NajdraziVodjaa wrote: Inace zena za svoje godine odlicno izgleda.
Ma cougar i po...
moj blagoslov imate.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1074 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by insomnia78 »

NajdraziVodjaa wrote:Pa upravo si postavio sliku svojih istomisljenika takvi francuzi su izmedju ostalog i glasali za Macrona, oni, feministikinje i tamnoputi dzihadisti velika kvazi koalicija :mrgreen:
Znas da je drugi covjek FN-a derpe?
:lol:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#1075 Re: Predsjednicki izbori u Francuskoj 2017

Post by fosna2014 »

insomnia78 wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Pa upravo si postavio sliku svojih istomisljenika takvi francuzi su izmedju ostalog i glasali za Macrona, oni, feministikinje i tamnoputi dzihadisti velika kvazi koalicija :mrgreen:
Znas da je drugi covjek FN-a derpe?
:lol:
E jbg. nisi trebao sad reci. Postalo bas zanimljivo.
Post Reply