Poziv na zajedničko putovanje

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Prolaznik
Posts: 700
Joined: 14/07/2004 19:43

#1 Poziv na zajedničko putovanje

Post by Prolaznik »

Vjerujem da je ovo pravi podforum za ovu temu. Malo je neobična i nadam se da me nećete pogrešno shvatiti. Bitno je da postigne svoju svrhu a ničije me mišljenje ne zanima. Odmah stavljam do znanja svima da se na takve postove neću osvrtati.

Pa da krenem redom. Dugo godina vozim motor i povremeno putujem na razne ture. Najčešće vozim sam jer volim nesputanu slobodu. Obilazim razna zanimljiva mjesta. Ove godine namjeravam da obilazim Jadran. U planu mi je da svaki mjesec napravim po jednu turu u toku produženih vikenda.

Zašto pišem sve ovo? Ukratko: Tražim punoljetnu, slobodnu, žensku osobu bilo koje starosne dobi koja bi mi na tim putovanjima pravila društvo.

Ako sam ovim privukao tvoju pažnju sada idem malo detaljnije. Prvo i najvažnije: Od osobe koju bi poveo sa sobom ne tražim za uzvat ništa. Dobro si pročitala. Ne tražim sex, vezu, avanturu... Sigurno se pitaš, u čemu je fol? Mora biti nešto. Previše dobro zvuči da bi bilo istinito.

Ništa od toga! Ali stvarno. Ja jednostavno tražim samo dobro društvo jer mi je postalo bez veze i pomalo dosadno da sam putujem.

Nudim sve troškove plaćene ali nikakav luksuz. To znači, troškove putovanja, smještaj po pansionima, hrana, piće... Imam za tebe svu potrebnu moto opremu.

Najvažnije i presudno za tebe. Da bih te poveo tražim da si punoljetna, pozitivna, vedrog duha, raspoložena, nasmijana i potpuno otvorena za ovakvu ideju. Dakle, tražim samo dobru vibraciju i veselu atmosferu. Nakon povratka u Sarajevo svako ide svojim putem do slijedeće ture. Ako ne želiš opet da ideš, nema problema. Nemam predrasuda i ništa me drugo o tebi ne zanima. Vjerujem da nisam previše zahtjevan.

Ture bi sam planirao a termine dogovarao sa tobom kako bi oboje uklopili u poslovne i ostale obaveze.

A sada ukratko o meni. U 40-tim sam godinama, slobodan i nemam nikakvih porodičnih obaveza. Više o meni nije bitno. Nisam opterećen ničim i sa mnom je lako.

Dakle, ako te ovako nešto zanima a ispunjavaš moje kriterije pošalji mi privatnu poruku. Opiši svoj karakter, ono što voli da radiš i zašto smatraš da bi baš tebe trebao da odaberem. Ne zanima me tvoja slika, kolike su ti mjere i slično jer sam već naveo da ne tražim avanturu ni vezu. Ako mi se učiniš zanimljivom pozvao bih te na kafu i upoznavanje da vidiš da sam normalan a ne neki manijak.

Prva tura bi išla krajem maja ako nam vrijeme bude išlo na ruku. Do tada bi mogli napraviti par kraćih izleta da vidiš kako bi to izgledalo ako se prije nisi nikada vozila na motoru.


I za kraj, zamišljam da bi to ovako nekako trebalo da izgleda


http://www.masterfile.com/image/en/866- ... Station-on
Last edited by Prolaznik on 03/05/2016 20:07, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 47219
Joined: 26/02/2004 00:00

#2 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by karanana »

a sex ako padne-padne.

ne vidi se slika.
User avatar
Prolaznik
Posts: 700
Joined: 14/07/2004 19:43

#3 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Prolaznik »

Slika se vidila kada sam tek postavio post. Pošto nešto čačkaju oko foruma, negdje je nestala. Stalno mi izbacuje da je forum nedostupan zbog održavanja.

Ako se ne pojavi evo link:
http://www.masterfile.com/stock-photo- ... motorcycle
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#4 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by O'zone »

Prolaznik wrote:Slika se vidila kada sam tek postavio post. Pošto nešto čačkaju oko foruma, negdje je nestala. Stalno mi izbacuje da je forum nedostupan zbog održavanja.

Ako se ne pojavi evo link:
http://www.masterfile.com/stock-photo- ... motorcycle
Nešto ti nije dobro sa hostom slike
Referral Denied
You don't have permission to access "http://image1.masterfile.com/getImage/8 ... y-2005.jpg" on this server.

Reference #24.2c496768.1461872616.1743e67b
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#5 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by vješalica »

Zasto bas trazis nekoga ovako? Mislim zar nema neko iz tvoje okoline koga uzivo poznajes da bi mu ponudio ovako nesto? Samo pitam
Ne moras ni odgovoriti
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#6 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Matijevic_Vlado »

Vjesalice.. Biram tebe. Spremi se tamo oko 25. da krenemo
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#7 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Bluemore »

slika ti je kul, a oglas malo baca na famozni ugovor iz pedesetnijansisive, halali oftopik
:sax:
User avatar
Prolaznik
Posts: 700
Joined: 14/07/2004 19:43

#8 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Prolaznik »

Bluemore wrote:slika ti je kul, a oglas malo baca na famozni ugovor iz pedesetnijansisive, halali oftopik
:sax:
Halalim :lol:

Nisam gledao pedesetnijansisive tako da ne znam detalje ali znam o čemu se radi. Znam da je najveća misterija kakve su mi krajnje namjere. Osim svojih riječi da je sve tako kako sam napisao ja drugog načina da to dokažem nemam.

Slika je naravno, stock, posuđena ali imam namjeru postaviti neke svoje poslije putovanja. Pala je odluka da se ide na Mljet u drugoj polovini maja ako vrijeme bude bez padavina :)

Još uvijek primam prijave. A ako vas zanima ima li zainteresovanih, pa.... neka za sada ostane tajna.
User avatar
Prolaznik
Posts: 700
Joined: 14/07/2004 19:43

#9 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Prolaznik »

vješalica wrote:Zasto bas trazis nekoga ovako? Mislim zar nema neko iz tvoje okoline koga uzivo poznajes da bi mu ponudio ovako nesto? Samo pitam
Ne moras ni odgovoriti
Odgovoriću na svako suvislo i logično pitanje a na osude i slično neću.

Upravo u tome je poenta. Imam nekoliko poznatih koje bi mogao voditi i čak smo išli nekoliko puta na kraća putovanja ali nije to ono što želim. Želim da idem sa nekim koga ne znam kako ne bi bio opterećen već poznatim pričama, kuknjavi...

Kada si sa nekim koga ne znaš, sve ostaje na tome da pričaš o nekim opštim stvarima. Zanimljivo je nekoga upoznati po prvi put i poslije toga jednostavno ako ostanete u kontaktu dobro je, jedno poznanstvo više a ako ne, opet svako ide dalje bez zamjeranja. Da me ne bi pogrešno shvatila, želim da se u tih nekoliko dana isključim iz svakodnevnice a to podrazumijeva da nemam oko sebe poznate osobe.

Opet naglašavam da ne tražim ništa za uzvrat osim dobrog raspoloženja i druženja.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#10 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by vješalica »

Sta podrazumijeva dobro druzenje?
Opisi detaljnije
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#11 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by animals »

vješalica wrote:Sta podrazumijeva dobro druzenje?
Opisi detaljnije
Ai ti puno pitas..os-neces.. :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#12 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by KB9 »

sta ce podrazumjevat, malo cuge, malo drogare, malo toplesa a dalje kud puklo :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66035
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by _BataZiv_0809 »

Naviko si ti bruzba sam hodat, neces ti zensko trpit dugo da ti kvari rutinu, izuzev ako ne bude krhacine.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#14 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Matijevic_Vlado »

Sta je Bata, bojis se ode Vjesalica na motor? :mrgreen:
Pusti je, nek je gdje ostavi kad pocne dosadjivati :mrgreen:
User avatar
LaLuna
Posts: 2175
Joined: 20/11/2013 14:20

#15 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by LaLuna »

.
Last edited by LaLuna on 17/05/2016 21:55, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by insomnia78 »

Pa zato sto je, svakako bolje citavim putem osjecati sise na ledjima nego ćunu uz guzicu jbt
BJB
Posts: 4521
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#17 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by BJB »

Budimo realni, da nudi sex pride, bilo bi vise zainteresovanih. :D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by vješalica »

Valjda ce naci autor sebi sta je zamislio
Vidi se da je postavljanje pitanja javno u temi preraslo u sprdanciju a pojedini ucesnici valjda navikli da zaradjuju preko donje stvari pa shodno tome daju izjave...
nargila.ba
Posts: 282
Joined: 12/02/2012 22:42

#19 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by nargila.ba »

-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:11, edited 1 time in total.
User avatar
Prolaznik
Posts: 700
Joined: 14/07/2004 19:43

#20 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Prolaznik »

LaLuna wrote:Da se ide na Djevicanska ostrva rado bih se prijavila :mrgreen:

Bez zezanja, a zasto bas mora biti zensko kad vec ne trazis seks, vezu, avanturu, nego samo drustvo?
Kada si ti vidjela dva muškarca na motoru da putuju? Čak i pederi idu svak na svom motoru. :lol: :lol: :lol:

Bez zezancije, ako hoću da pričam o autima, motorima, kompjuterima i sportu onda tražim muško društvo. Ako hoću da odmorim mozak od svega teškog onda tražim žensko društvo jer sa ženama je priča lakša, suptilnija... Valjda znaš kako to ide, žensko si.
User avatar
Prolaznik
Posts: 700
Joined: 14/07/2004 19:43

#21 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Prolaznik »

BJB wrote:Budimo realni, da nudi sex pride, bilo bi vise zainteresovanih. :D
Ako bilo šta odgovorim na ovo ode priča u tom pravcu a neću da sex potenciram i time ga dovodim u prvi plan.

Ali realno, ako se dvije normalne, zdrave i slobodne osobe nađu zajedno i slobodnom voljom žele nešto više, zašto bi to trebalo da bude čudno? To je njihova privatna stvar i sloboda izbora.
BJB
Posts: 4521
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#22 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by BJB »

Ma ja se zezam..Covjek bi nekad isao negdje a nema s kim, i taj dio razumijem, mogu caskati sa svakim ali neko s kim se ne slazem, neko s kim mi ona "ljudska hemija" ne stima mi moze ukakit dan, da ne govorim putovanje negdje..
JA bih radije nekoga poznatog, pouzdanog povela sa sobom..Mislim ipak covjek ide na put i ne znas sta se moze desiti, pa je lijepo u nepoznatom okruzenju imati nekoga poznatog, ali to sam samo ja, a ja sam prilicno strasljiva.
Iskreno ja se ne bih usudila otici s tobom ili bilo kime nepoznatim ni za milion dolara. U glavi bi isli scenariji tipa: a sta ako se ujutro probudim bez bubrega ..
User avatar
Prolaznik
Posts: 700
Joined: 14/07/2004 19:43

#23 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Prolaznik »

BJB wrote:Ma ja se zezam..Covjek bi nekad isao negdje a nema s kim, i taj dio razumijem, mogu caskati sa svakim ali neko s kim se ne slazem, neko s kim mi ona "ljudska hemija" ne stima mi moze ukakit dan, da ne govorim putovanje negdje..
JA bih radije nekoga poznatog, pouzdanog povela sa sobom..Mislim ipak covjek ide na put i ne znas sta se moze desiti, pa je lijepo u nepoznatom okruzenju imati nekoga poznatog, ali to sam samo ja, a ja sam prilicno strasljiva.
Iskreno ja se ne bih usudila otici s tobom ili bilo kime nepoznatim ni za milion dolara. U glavi bi isli scenariji tipa: a sta ako se ujutro probudim bez bubrega ..
Pa ne idemo istraživati nepoznata bespuća Amazone. Idemo na Mljet. Osim toga ne bih ni ja neku tek tako poveo a da prije toga nisam s njom popio bar jednu kafu. Ima ljudi koji te iritiraju od trenutka kad izgovore "zdravo". Taman mi treba to da se već kod Jablanice pokajem što sam je poveo.
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#24 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Eborg »

Fakat se nadam da ćeš naći normala saputnicu i da će biti OK roadtrip po obje strane. :)
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#25 Re: Poziv na zajedničko putovanje

Post by Matijevic_Vlado »

Jedno pitanje Koje nije u vezi teme.

Image
Jel samo mene Mr Hankey podsjeca na neciji avatar?
Post Reply