Pozicije pomoc

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1 Pozicije pomoc

Post by relax11 »

E ovako u pitanju su pozicije za tablice radilo sve normalno, i onda odjednom ne rade, promjenim sijalice ali nije do sijalica!

Zna li neko u cemu je problem?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2 Re: Pozicije pomoc

Post by insomnia78 »

Osigurac?
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#3 Re: Pozicije pomoc

Post by relax11 »

insomnia78 wrote:Osigurac?
Mislis da ima osigurac samo za pozicuju na tablice?

Provjerim sutra pa javim
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4 Re: Pozicije pomoc

Post by insomnia78 »

Pa ne znam al to ti je onako "najbezbolnije" i najlakse za provjeriti
NediM17
Posts: 21778
Joined: 05/11/2009 11:49

#5 Re: Pozicije pomoc

Post by NediM17 »

Ja imam drugi problem sa pozicijama... Na Cee'd-u mi izgorile obje u farovima, ali nema tog Boga za izvaditi ih... Pola sata sam primjenjivao sto tehniku, sto silu, sto kombinovano, ali ne ide pa ne ide (sto je najgore jednom sam vec jednu nekada uspio promijeniti)... I na kraju sam skontao, bolje voziti bez pozicija, nego bez sjenila u faru. :lol:

No dobro, slazem se da je osvjetljenje zadnje tablice mnogo bitnije, i da se tu treba nesto rijesiti. Mozda si stavio kakve divlje sijalice pa su ti zafrkale grlo. Jesu li ispravne te sijalice sto su radile pa si ih izvadio? Je li grlo ima kakvu deformaciju? Cesto sam vidjao da se istopi, ili da se pocelo topiti, itd.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6 Re: Pozicije pomoc

Post by insomnia78 »

NediM17 wrote:Ja imam drugi problem sa pozicijama... Na Cee'd-u mi izgorile obje u farovima, ali nema tog Boga za izvaditi ih... Pola sata sam primjenjivao sto tehniku, sto silu, sto kombinovano, ali ne ide pa ne ide (sto je najgore jednom sam vec jednu nekada uspio promijeniti)... I na kraju sam skontao, bolje voziti bez pozicija, nego bez sjenila u faru. :lol:

No dobro, slazem se da je osvjetljenje zadnje tablice mnogo bitnije, i da se tu treba nesto rijesiti. Mozda si stavio kakve divlje sijalice pa su ti zafrkale grlo. Jesu li ispravne te sijalice sto su radile pa si ih izvadio? Je li grlo ima kakvu deformaciju? Cesto sam vidjao da se istopi, ili da se pocelo topiti, itd.
NediM17
Posts: 21778
Joined: 05/11/2009 11:49

#7 Re: Pozicije pomoc

Post by NediM17 »

Pozicija Insomnia, pozicija... Srednje nikada nije bilo problem. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#8 Re: Pozicije pomoc

Post by insomnia78 »

:lol:
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#9 Re: Pozicije pomoc

Post by relax11 »

NediM17 wrote:Ja imam drugi problem sa pozicijama... Na Cee'd-u mi izgorile obje u farovima, ali nema tog Boga za izvaditi ih... Pola sata sam primjenjivao sto tehniku, sto silu, sto kombinovano, ali ne ide pa ne ide (sto je najgore jednom sam vec jednu nekada uspio promijeniti)... I na kraju sam skontao, bolje voziti bez pozicija, nego bez sjenila u faru. :lol:

No dobro, slazem se da je osvjetljenje zadnje tablice mnogo bitnije, i da se tu treba nesto rijesiti. Mozda si stavio kakve divlje sijalice pa su ti zafrkale grlo. Jesu li ispravne te sijalice sto su radile pa si ih izvadio? Je li grlo ima kakvu deformaciju? Cesto sam vidjao da se istopi, ili da se pocelo topiti, itd.
Kada sam kupio auto bile su mu obicne zute i jedna mu nije radila, i ja ubacim led can-bus 20KM par, od tada do danas sve normalno radilo, ali kada sam prvi put stavljao sijalicu, na desnoj strani ono grlo se uvlaci prema dole tako da sam morao sarafcigerom da ga izvlacim i stavio sam nekako sijalicu, i sve je radilo normalno do neki dan kada su se ugasile sve.

Nisam danas provjeravao osigurace, nisam imao vremena, kada provjerim javim svakako.
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#10 Re: Pozicije pomoc

Post by relax11 »

Srecom do osiguraca je bilo :D
Post Reply