Pozarnica samo za opancara

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#26

Post by violentjack »

:? :? :? Jel to ti ozbiljno :?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#27

Post by pitt »

Pa znas mene da sam ja uvijek ozbiljan :D:D
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#28

Post by violentjack »

:P Vala bas
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#29

Post by fukara_tz »

Dobro ste niste zakuhali...nisam mogo nesto sa-x da otvorim par dana :)...to sam opanak skokno do bijeljine pa par fotki opalio....stavicemo jos koju ako violentjack zeli :D :lol: ....nego sto si opanak iso u skolu u gornju tuzlu kad je bila skola u pozarnici....ne idem bas u gornju tuzlu a pogotovo ne dalje prema loparama gore je uzasan put...iso sam par puta uglavnom uzas....em sad snijeg...koje je selo poslije gornje tuzle prvo koje ide...jel to kovacica?
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#30

Post by fukara_tz »

Sad sam procito komentar da je kovacica prvo selo poslije pupa....cim se popnes znaci malo uzbrdo iznad gornje tuzle sjecam da na lijevu stranu idu kuce...valjda je to to
Harizmatican1
Posts: 146
Joined: 06/01/2005 08:16

#31

Post by Harizmatican1 »

violentjack wrote::lol: :lol: Da ja sa njim pjevam
:shock: :roll:
Sta ti fali, uz lozu ima da pjevamo ja i ti

ko babajici.. :-)

Sto ne bi pjevo sa svojim drugom... :-) ...
Harizmatican1
Posts: 146
Joined: 06/01/2005 08:16

#32

Post by Harizmatican1 »

pitt wrote:Sta bi vam falilio? Zagrlite se i zapjevate gange pa on nakrivi subaru a ti fesic...ma idila :D:D
ma mozemo i promjnit kape meni fes... :-)


a violentnom subara... :-) ...
Harizmatican1
Posts: 146
Joined: 06/01/2005 08:16

#33

Post by Harizmatican1 »

fukara_tz wrote:Dobro ste niste zakuhali...nisam mogo nesto sa-x da otvorim par dana :)...to sam opanak skokno do bijeljine pa par fotki opalio....stavicemo jos koju ako violentjack zeli :D :lol: ....nego sto si opanak iso u skolu u gornju tuzlu kad je bila skola u pozarnici....ne idem bas u gornju tuzlu a pogotovo ne dalje prema loparama gore je uzasan put...iso sam par puta uglavnom uzas....em sad snijeg...koje je selo poslije gornje tuzle prvo koje ide...jel to kovacica?
pa izbacili me iz skole u pozarnici... :oops:
tukao sam cijeli razred... :-)

Jeste to je prvo selo posle gornje tuzle, kovacica, ...

a sledece je konjkovici prema loparama ako ides mozes i to selo da slikas
imam tamo nekih prijatelja

to ti je gore na brdu kad krenes prema loparama...

kad budes isao u celic ne zaboravi da mi slikas ta dva sela...

ajde pa ce biti sira i kajmaka za tebe...:)
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#34

Post by fukara_tz »

Harizmatican1 wrote:
pa izbacili me iz skole u pozarnici... :oops:
tukao sam cijeli razred... :-)

Jeste to je prvo selo posle gornje tuzle, kovacica, ...

a sledece je konjkovici prema loparama ako ides mozes i to selo da slikas
imam tamo nekih prijatelja

to ti je gore na brdu kad krenes prema loparama...

kad budes isao u celic ne zaboravi da mi slikas ta dva sela...

ajde pa ce biti sira i kajmaka za tebe...:)
E jesi bas bio neki grubijan :)

Isao sam par puta poslije rata i sjecam kako rekoh da je grozan put bio i uzak...ne znam jel sad sta bolje al ne bih da ispitujem jos teren, dok je snijega...ako budem u prilici slikacu...a u Celic tek ne idem....

Znaci cvarke placam jeftinije a sir i kajmak dzabalame :D :)....a povescu i violentjacka da vidiim kako ce izgledati taj orkestar izmedju vas dvojice :D :lol:
Harizmatican1
Posts: 146
Joined: 06/01/2005 08:16

#35

Post by Harizmatican1 »

Pa ima da sviramo ko orkestrar Sinana alimanovica...

a jos kad zapjevamo uz gusle... :oops: ...

:-)


:wink:
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#36

Post by fukara_tz »

Požarnica kod Tuzle
Povratnik Zoran Pajić iz pištolja pucao sebi u srce
U Tuzlanskom kantonu prije tri dana zabilježena su dva nova samoubistva, s kojima je broj osoba koje su same sebi oduzeli život od početka godine narastao na petnaest.

U kasnim poslijepodnevnim satima, u porodočnoj kući u zaseoku Kolimer, u Požarnici kod Tuzle, samoubistvo je izvršio Zoran Pajić (55). On je iz pištolja pucao sebi u srce.

Ovaj povratnik živio je sa suprugom u nedavno obnovljenoj kući, a u porodici kažu da ničim nije davao bilo kakav znak da bi se mogao odlučiti na ovakav korak.

Uviđaj na mjestu događaja izvršio je kantonalni tužilac Mugdim Zulčić, koji je izdao naredbu da se izvrši obdukcija, te naredio uzimanje parafinske rukavice.

- Za sada nema apsolutno nikakvih indicija koje bi upućivale na bilo što osim na samoubistvo - kazala nam je potparol Kantonalnog tužilaštva Tuzla Jasna Subotić.

Istog dana nekoliko sati ranije u Gornjim Živinicama, obješen na tavanu pomoćnog objekta u dvorištu porodične kuće pronađen je Ivo Bećarević (73)
(vip)

Oficir jesil znao covjeka?
Oficir s puzom
Posts: 284
Joined: 08/04/2005 20:59

#37

Post by Oficir s puzom »

mislim da jesam...

zao mi je... sa jednim od tih Pajica Draganom , sam isao u razred skupa...

e sad da li mu je to sin ne znam...
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#38

Post by fukara_tz »

Sta ces jebiga...mislim da tuzlanski kanton prednjaci po broju samoubistava svaki drugi dan il neko se ubio, ili saobracajka samo nesto ruzno

Nego opet za tebe nesto, posto si vjerovatno pozelio ove vamo krajeve, nikako da odem tamo gdje si ti, sad sam iso za Kalesiju pa evo malo Caklovica

Image

Image

Image

Image
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#39

Post by fukara_tz »

Image

Image

I jedna iz tunela
Image
tratto.23
Posts: 31
Joined: 09/03/2005 15:43

#40

Post by tratto.23 »

a sto ste vi momci poceli udarat po losim stvarima, nije sve tako crno.
Sto se tice ove dvojice sto trebaju svirat zajedno to je ok jer nisu oni pucali, pucali su oni zli ljudi koji nisu mislili na one kojima su zivote oduzeli ili trajno unistili, i psihicki i fizicki.
Sve te lose stvari nikad se nece zaboravit, al to ne znaci da mi ne treba da brisemo granice.
Sve dok postoji ono malo humanosti u nama takvo nesto se moze dogodit.
tratto.23
Posts: 31
Joined: 09/03/2005 15:43

#41

Post by tratto.23 »

viditel ovu svjetlost na zadnjoj fukarinoj slici?
e ta svjetlost smo mi
vidite da nije sve crno
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#42

Post by fukara_tz »

Gdjes trato :) ma ovo je stara tema, a ja sam je osvjezio malo sa slikama radi oficira posto je on vamo iz nasih krajeva...

Slazem se za svjetlo bice bolje :)
Post Reply