Potrosnja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
thekupus
Posts: 6782
Joined: 25/06/2011 22:38

#3526 Re: Potrosnja

Post by thekupus »

wow, kako duhovito :-)
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3527 Re: Potrosnja

Post by commendatore »

thekupus wrote:wow, kako duhovito :-)
Štaš ovi zapad otupi Ćojeka a BejHaha prosuhovljava u raznijem sferama poluzivotinjarenja

Edit eo ispuhno sam i za tebe reko zeno pripali da se ne razbaciva da se ugrijemo
User avatar
konektovan
Posts: 40050
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3528 Re: Potrosnja

Post by konektovan »

Mora mufljuz pod hitno na rehsbilitaciju, otiso mu smisao za humor, totalno!!!! :D
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#3529 Re: Potrosnja

Post by Me_again »

konektovan wrote:Mora mufljuz pod hitno na rehsbilitaciju, otiso mu smisao za humor, totalno!!!! :D
Ali fakat, konacno moram javno da primijetim nakon dosta vremena suzdrzavanja i nastale stete na mojoj jetrici.
Pratim neko vrijeme njegovu retoriku, ukratko, i zaista nemam bolje rijeci da to opisem nego kao jedno obicno kreveljenje, kao sto bi to u mome selu rekli.
A ja sam inace iz sela Mrkalji, to ti je gore na Romaniji, pri vrhu. I tu moji cobani kada hoce da fasciniraju mladu, pocnu tako da se krevelje i zavijaju.
Molio bih ovom prilikom ex Mufljuza a danasnjeg Commen........ da mi kaze odakle je, inace. Nije pokusaj omalovazavanja nego mi je postao hobi da na osnovu izrazavanja i folova koji idu uz to pogadjam odakle je ko, jer susrecem jako puno ljudi iz razlicitih dijelova BiH. Za Mufljuza imam jednu teoretsku pretpostavku koju necu sada iznijeti.
Naravno, ako se Mufljuzlija stidi moze mi to i na pp poslati, zasto da ne.
LP
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3530 Re: Potrosnja

Post by commendatore »

Me_again wrote:
konektovan wrote:Mora mufljuz pod hitno na rehsbilitaciju, otiso mu smisao za humor, totalno!!!! :D
Ali fakat, konacno moram javno da primijetim nakon dosta vremena suzdrzavanja i nastale stete na mojoj jetrici.
Pratim neko vrijeme njegovu retoriku, ukratko, i zaista nemam bolje rijeci da to opisem nego kao jedno obicno kreveljenje, kao sto bi to u mome selu rekli.
A ja sam inace iz sela Mrkalji, to ti je gore na Romaniji, pri vrhu. I tu moji cobani kada hoce da fasciniraju mladu, pocnu tako da se krevelje i zavijaju.
Molio bih ovom prilikom ex Mufljuza a danasnjeg Commen........ da mi kaze odakle je, inace. Nije pokusaj omalovazavanja nego mi je postao hobi da na osnovu izrazavanja i folova koji idu uz to pogadjam odakle je ko, jer susrecem jako puno ljudi iz razlicitih dijelova BiH. Za Mufljuza imam jednu teoretsku pretpostavku koju necu sada iznijeti.
Naravno, ako se Mufljuzlija stidi moze mi to i na pp poslati, zasto da ne.
LP
ja sam iz picke materine a razumijem i one sto su iz supka dosli.... nije im lako s otim zivit....
promasi se rupa nekad, nekad se i omakne u pogresnoj rupi štaš.....

najradije bi nazad.... vjeruj mi....kad vidim kakvo je okolišnje društvo.... najradije nazad....

p.s. izvinjajem se sa ošobnim štovanjem sto sam vas benigno omeo u vasoj supervaznoj diskusijici koliko ste vise ili manje decilitara goriva potrosili nisam znao da sam vas toliko POmeo....

evo savjet iz dobre namjere: ja prdnem u fergazer kad hocu da smanjim potrosnju za pola....
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#3531 Re: Potrosnja

Post by Me_again »

commendatore wrote:
ja sam iz picke materine a razumijem i one sto su iz supka dosli.... nije im lako s otim zivit....
promasi se rupa nekad, nekad se i omakne u pogresnoj rupi štaš.....

najradije bi nazad.... vjeruj mi....kad vidim kakvo je okolišnje društvo.... najradije nazad....

p.s. izvinjajem se sa ošobnim štovanjem sto sam vas benigno omeo u vasoj supervaznoj diskusijici koliko ste vise ili manje decilitara goriva potrosili nisam znao da sam vas toliko POmeo....

evo savjet iz dobre namjere: ja prdnem u fergazer kad hocu da smanjim potrosnju za pola....
Koji lik :lol:

Apstinencijalna kriza uzrokovana nedostatkom alkohola tokom Ramazana ili ?
User avatar
konektovan
Posts: 40050
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3532 Re: Potrosnja

Post by konektovan »

Imam ti ja dobrog terapeuta mufljuze, mozda si mu i blizu, vrti se na relaciji crkvice-šerići, ako te vec nije uzeo pod svoje?!:mrgreen:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3533 Re: Potrosnja

Post by commendatore »

Me_again wrote:
commendatore wrote:
ja sam iz picke materine a razumijem i one sto su iz supka dosli.... nije im lako s otim zivit....
promasi se rupa nekad, nekad se i omakne u pogresnoj rupi štaš.....

najradije bi nazad.... vjeruj mi....kad vidim kakvo je okolišnje društvo.... najradije nazad....

p.s. izvinjajem se sa ošobnim štovanjem sto sam vas benigno omeo u vasoj supervaznoj diskusijici koliko ste vise ili manje decilitara goriva potrosili nisam znao da sam vas toliko POmeo....

evo savjet iz dobre namjere: ja prdnem u fergazer kad hocu da smanjim potrosnju za pola....
Koji lik :lol:

Apstinencijalna kriza uzrokovana nedostatkom alkohola tokom Ramazana ili ?
jok ja - ja nisam musliman za druge i zbog drugih.... il cu bit citavu godinu il nikakav .- taki sam kaki sam
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3534 Re: Potrosnja

Post by commendatore »

konektovan wrote:Imam ti ja dobrog terapeuta mufljuze, mozda si mu i blizu, vrti se na relaciji crkvice-šerići, ako te vec nije uzeo pod svoje?!:mrgreen:
hvala, ne uzimam tudje psihopatologe.... sta ja znam mozda mi sta predje od tebe....najvise se bojim da mi ne predje ciganluk i fukarluk....
User avatar
konektovan
Posts: 40050
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3535 Re: Potrosnja

Post by konektovan »

commendatore wrote:
konektovan wrote:Imam ti ja dobrog terapeuta mufljuze, mozda si mu i blizu, vrti se na relaciji crkvice-šerići, ako te vec nije uzeo pod svoje?!:mrgreen:
hvala, ne uzimam tudje psihopatologe.... sta ja znam mozda mi sta predje od tebe....

Bices pozitiva cista, vjeruj mi, te silne frustracije bi ostale iza tebe k'o oblak dima. :D
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3536 Re: Potrosnja

Post by commendatore »

konektovan wrote:
commendatore wrote:
konektovan wrote:Imam ti ja dobrog terapeuta mufljuze, mozda si mu i blizu, vrti se na relaciji crkvice-šerići, ako te vec nije uzeo pod svoje?!:mrgreen:
hvala, ne uzimam tudje psihopatologe.... sta ja znam mozda mi sta predje od tebe....

Bices pozitiva cista, vjeruj mi, te silne frustracije bi ostale iza tebe k'o oblak dima. :D
ja sam frustriran samo tudjom nejmaštinom fakirlukom i ciganlukom....
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3537 Re: Potrosnja

Post by supercali »

I vi se poceli trositi
dgL_
Posts: 3031
Joined: 25/09/2014 22:39

#3538 Re: Potrosnja

Post by dgL_ »

commendatore wrote:
Me_again wrote:
konektovan wrote:Mora mufljuz pod hitno na rehsbilitaciju, otiso mu smisao za humor, totalno!!!! :D
Ali fakat, konacno moram javno da primijetim nakon dosta vremena suzdrzavanja i nastale stete na mojoj jetrici.
Pratim neko vrijeme njegovu retoriku, ukratko, i zaista nemam bolje rijeci da to opisem nego kao jedno obicno kreveljenje, kao sto bi to u mome selu rekli.
A ja sam inace iz sela Mrkalji, to ti je gore na Romaniji, pri vrhu. I tu moji cobani kada hoce da fasciniraju mladu, pocnu tako da se krevelje i zavijaju.
Molio bih ovom prilikom ex Mufljuza a danasnjeg Commen........ da mi kaze odakle je, inace. Nije pokusaj omalovazavanja nego mi je postao hobi da na osnovu izrazavanja i folova koji idu uz to pogadjam odakle je ko, jer susrecem jako puno ljudi iz razlicitih dijelova BiH. Za Mufljuza imam jednu teoretsku pretpostavku koju necu sada iznijeti.
Naravno, ako se Mufljuzlija stidi moze mi to i na pp poslati, zasto da ne.
LP
ja sam iz picke materine a razumijem i one sto su iz supka dosli.... nije im lako s otim zivit....
promasi se rupa nekad, nekad se i omakne u pogresnoj rupi štaš.....

najradije bi nazad.... vjeruj mi....kad vidim kakvo je okolišnje društvo.... najradije nazad....

p.s. izvinjajem se sa ošobnim štovanjem sto sam vas benigno omeo u vasoj supervaznoj diskusijici koliko ste vise ili manje decilitara goriva potrosili nisam znao da sam vas toliko POmeo....

evo savjet iz dobre namjere: ja prdnem u fergazer kad hocu da smanjim potrosnju za pola....
Moras malo pisanje korigovat, nacin izrazavanja, sastavljanje recenica... Da te razumijemo... Nadam se da si jutros ok...
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3539 Re: Potrosnja

Post by commendatore »

sebi sam dovoljno jasan - ja samo ovako poDŽahkad rekreativno pisem.... niste mi vi predmet bosanskog da budem korektivan..... pored svih drugih koji koriste ČDĐDŽŠĆ dje ne treba sastavljat negacije glagola zajedno ti našo mene ispravljat.... e jebi ga.... :lol:


ja samo priĆam onako kako ostali....neprićam nako kako treba ne go u duhu svih ostalijeh nazoćnih priopČenika
dgL_
Posts: 3031
Joined: 25/09/2014 22:39

#3540 Re: Potrosnja

Post by dgL_ »

commendatore wrote:sebi sam dovoljno jasan - ja samo ovako poDŽahkad rekreativno pisem.... niste mi vi predmet bosanskog da budem korektivan..... pored svih drugih koji koriste ČDĐDŽŠĆ dje ne treba sastavljat negacije glagola zajedno ti našo mene ispravljat.... e jebi ga.... :lol:


ja samo priĆam onako kako ostali....neprićam nako kako treba ne go u duhu svih ostalijeh nazoćnih priopČenika
A skonto saaam, furka je znaci gdje treba meko stavit tvrdo i obratno... Hehehehe dobra fora baas... :))))))
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3541 Re: Potrosnja

Post by commendatore »

dgL_ wrote:
commendatore wrote:sebi sam dovoljno jasan - ja samo ovako poDŽahkad rekreativno pisem.... niste mi vi predmet bosanskog da budem korektivan..... pored svih drugih koji koriste ČDĐDŽŠĆ dje ne treba sastavljat negacije glagola zajedno ti našo mene ispravljat.... e jebi ga.... :lol:


ja samo priĆam onako kako ostali....neprićam nako kako treba ne go u duhu svih ostalijeh nazoćnih priopČenika
A skonto saaam, furka je znaci gdje treba meko stavit tvrdo i obratno... Hehehehe dobra fora baas... :))))))
nije pravopis furka - nego olicenje pismenosti - al dobro za neke je furka :mrgreen: za neke seljakluk :mrgreen:
User avatar
basicm
Posts: 10393
Joined: 16/01/2012 21:38

#3542 Re: Potrosnja

Post by basicm »

Image

Gradska, od grada do grada :)
Cca 400 km
2.0 d 110kw. Dzaba, ni ovaj mi nije kao u drugih forumasa, opet trosi.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3543 Re: Potrosnja

Post by amar1994 »

basicm wrote:Image

Gradska, od grada do grada :)
Cca 400 km
2.0 d 110kw. Dzaba, ni ovaj mi nije kao u drugih forumasa, opet trosi.
cekaj da se Ado javi :lol: :lol:

Ma realna je za taj tip auta :) , ja cu na toj brzini proci sa 4,5-5 :D :evil:


Al cuj gradska haha , od grada do grada dobar :thumbup: :lol:

:run:
User avatar
hopi
Posts: 5626
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3544 Re: Potrosnja

Post by hopi »

mondeo 3, 2.0tdci, automatik
840km-, pola autoput (do 140km/h), pola otvorena, klima 80% vremena

6,5 litara
sasvim zadovoljan
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3545 Re: Potrosnja

Post by amar1994 »

Sa-Jajce-Travnik-Sa

4,6l/100km , autoput 110 , a u povratku je bilo i preko 150(kamiona i sporaca milion u desnoj) :D , klima 100% upaljena, haman kataloska kombinovana 8-)
User avatar
konektovan
Posts: 40050
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3546 Re: Potrosnja

Post by konektovan »

Ja dao zeni auto, isla do Gracanice, i po boardu obori moj rekord od 3.7 l prosjeka :D :D :D
Vratila se, i ja jutros u auto, pritisnem board, kad 3.6 l zakucano. Presla 360 km ukupno, strasno. :D :D :D :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3547 Re: Potrosnja

Post by Tomahawk11 »

Cekaj dok ja uzmem onog na solarnu energiju 8-)
maxell_sarajevo
Posts: 2219
Joined: 08/02/2008 19:19

#3548 Re: Potrosnja

Post by maxell_sarajevo »

SA - ZE - SA (autoput)
Sarajevo - Čelić
Čelić - Županja (HR) - Čelić
Čelić - Gradačac - Sarajevo

Sarajevo gradska pos'o - kuća

Sa 60litara dizela prešao oko 1200km :D

C4 1.6HDI
User avatar
konektovan
Posts: 40050
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3549 Re: Potrosnja

Post by konektovan »

maxell_sarajevo wrote:SA - ZE - SA (autoput)
Sarajevo - Čelić
Čelić - Županja (HR) - Čelić
Čelić - Gradačac - Sarajevo

Sarajevo gradska pos'o - kuća

Sa 60litara dizela prešao oko 1200km :D

C4 1.6HDI
To braca, :D da ne bude da i ja izmisljam. :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3550 Re: Potrosnja

Post by amar1994 »

konektovan wrote:
maxell_sarajevo wrote:SA - ZE - SA (autoput)
Sarajevo - Čelić
Čelić - Županja (HR) - Čelić
Čelić - Gradačac - Sarajevo

Sarajevo gradska pos'o - kuća

Sa 60litara dizela prešao oko 1200km :D

C4 1.6HDI
To braca, :D da ne bude da i ja izmisljam. :thumbup:
to je to , oko 5 i ispod 5l :D
Post Reply